נפקד ממילואים - מה כדאי לעשות עכשיו?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

moshlev
יצירת קשר:

נפקד ממילואים - מה כדאי לעשות עכשיו?

הודעהעל ידי moshlev » 29 נובמבר 2011 15:48

הסיפור הוא בערך ככה:
במשך 4 השנים האחרונות הצבא שלח לי כל מיני צווים (אימות פרטים, שמ"פ ועוד) שמכולם התעלמתי וביקשתי מאבא שלי לשלוח לצבא חזרה.
לצבא יש רק את הכתובת של ההורים שלי והטלפון שלהם, הם תמיד אומרים שהם לא בקשר איתי.
הצבא ניסה גם להתקשר לאח שלי, הוא גם סיפר שהוא לא בקשר איתי.
איכשהו צה"ל השיג את המספר הסלולרי שלי, כשהם מתקשרים, אם ממספר חסוי אז אני מתעלם ("שיחה מזוהה חכמה פלוס") ואם ממספר גלוי אני תמיד מכחיש שזה אני ומספר שזה כבר לא הטלפון "שלו".
יכול להיות שלוכדי עריקים ישתמשו באיכון סלולרי?
בפועל יצא שצה"ל לא הצליח ליצור איתי קשר בכל התקופה.
מה שקרה לאחרונה זה שהיו חילופי תפקידים בפלוגה והם התחילו לחפש ברצינות, מי שהפך להיות המ"מ שלי הוא חבר טוב ששאל אותי מה אני רוצה שיעשה איתי, אמרתי לו שיגיד שהוא לא מוצא אותי. אחרי חודשיים (לפני שבוע) הוא דווח לי שכרגע אני נפקד והוא חתם שביקר בכתובת שלי (הורים) ולא מצא אותי.
אני גר כרגע במקום ללא כתובת רשמית (ישוב לא מוכר=מאחז לא חוקי). לא נראה לי שיצליחו למצוא אותי כאן, למרות שבכביש אפשר.
אני גם מחזיק נשק (פרטי) ומעוניין להמשיך להחזיק בו...
בכל מקרה אני לא מתכוון להמשיך לשרת את צה"ל. אם לא הייתי עם משפחה והיה לי קצת יותר זמן הייתי שוקל ברצינות להיות סרבן מצפון (מהצד הימני של המפה...)
אז מה כדאי לעשות עכשיו?
איך אפשר להיפטר מהמילואים בלי לאבד את הנשק? אם זה בכלל אפשרי?
תודה מראש לעונים.
אורח

Re: נפקד ממילואים - מה כדאי לעשות עכשיו?

הודעהעל ידי אורח » 29 נובמבר 2011 18:29

moshlev כתב:הסיפור הוא בערך ככה:
במשך 4 השנים האחרונות הצבא שלח לי כל מיני צווים (אימות פרטים, שמ"פ ועוד) שמכולם התעלמתי וביקשתי מאבא שלי לשלוח לצבא חזרה.
לצבא יש רק את הכתובת של ההורים שלי והטלפון שלהם, הם תמיד אומרים שהם לא בקשר איתי.
הצבא ניסה גם להתקשר לאח שלי, הוא גם סיפר שהוא לא בקשר איתי.
איכשהו צה"ל השיג את המספר הסלולרי שלי, כשהם מתקשרים, אם ממספר חסוי אז אני מתעלם ("שיחה מזוהה חכמה פלוס") ואם ממספר גלוי אני תמיד מכחיש שזה אני ומספר שזה כבר לא הטלפון "שלו".
יכול להיות שלוכדי עריקים ישתמשו באיכון סלולרי?
בפועל יצא שצה"ל לא הצליח ליצור איתי קשר בכל התקופה.
מה שקרה לאחרונה זה שהיו חילופי תפקידים בפלוגה והם התחילו לחפש ברצינות, מי שהפך להיות המ"מ שלי הוא חבר טוב ששאל אותי מה אני רוצה שיעשה איתי, אמרתי לו שיגיד שהוא לא מוצא אותי. אחרי חודשיים (לפני שבוע) הוא דווח לי שכרגע אני נפקד והוא חתם שביקר בכתובת שלי (הורים) ולא מצא אותי.
אני גר כרגע במקום ללא כתובת רשמית (ישוב לא מוכר=מאחז לא חוקי). לא נראה לי שיצליחו למצוא אותי כאן, למרות שבכביש אפשר.
אני גם מחזיק נשק (פרטי) ומעוניין להמשיך להחזיק בו...
בכל מקרה אני לא מתכוון להמשיך לשרת את צה"ל. אם לא הייתי עם משפחה והיה לי קצת יותר זמן הייתי שוקל ברצינות להיות סרבן מצפון (מהצד הימני של המפה...)
אז מה כדאי לעשות עכשיו?
איך אפשר להיפטר מהמילואים בלי לאבד את הנשק? אם זה בכלל אפשרי?
תודה מראש לעונים.

אף אחד לא יעשה איכון כי אתה פשוט לא כזה חשוב...... חוץ מזה שבסוף יתפסו אותך בכל מקרה.
אם תרצה לטוס לחול.....
אם משטרת התנועה תעשה עצירה שגרתית.......
איזה מין חיים אלה לפחד לענות לטלפון או ללכת לבקר את ההורים בלי לפחד? ובשביל מה? נשק מחורבן? הרי אם תירה במישהו אתה תיכנס לקלבוש ותשלם לנפגע פיצויים.
במקרה שלך יש פתגם ישן שאומר שאי אפשר לאכול את העוגה וגם להשאיר את הנשק :lol: :lol:
prizeta
יצירת קשר:

הודעהעל ידי prizeta » 29 נובמבר 2011 23:14

אפשר להוציא פטור על 21, באמצעות פסיכאטר אזרחי..
אנחנו לא מעודדים שימוש בנשק
moshlev
יצירת קשר:

הודעהעל ידי moshlev » 01 דצמבר 2011 22:53

prizeta כתב:אפשר להוציא פטור על 21, באמצעות פסיכאטר אזרחי..

אני לא רוצה להשתמש בנשק, הלוואי שלא אצטרך לעשות את זה אף פעם.
פשוט לא בא לי לסיים כמו משפחת פוגל, והנשק יכול להועיל מאוד למטרה הזו...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 דצמבר 2011 22:55

moshlev כתב:
prizeta כתב:אפשר להוציא פטור על 21, באמצעות פסיכאטר אזרחי..

אני לא רוצה להשתמש בנשק, הלוואי שלא אצטרך לעשות את זה אף פעם.
פשוט לא בא לי לסיים כמו משפחת פוגל, והנשק יכול להועיל מאוד למטרה הזו...

אז תעשה מילואים או תמשיך לחיות מפחד ממעצרים.
מילואימניק

הודעהעל ידי מילואימניק » 03 דצמבר 2011 13:40

תראה ידידי קשה להמליץ לך לעשות משהו בלי לגרום לכך שהנשק יישאר אצלך.
אני הלכתי לקבן שהוריד לי ל45 נפשי אחרי הרבה מאבקים, אני מניח שזה יספק גם אותך כי עושים יום בשנה במקרה הרע וכלום במקרה הטוב.
אבל אין לי נשק ובהחלט יכול להיות שאני לא יכול עכשיו להוציא...

הייתי ממליץ לך לנסות אולי על בעיות רפואיות, כאבי ברכיים וגב או כל בעיה רפואית אחרת שיש לך. פשוט אסור לך להתייאש ולהמשיך להתלונן שוב ושוב עד שיורידו לך פרופיל. לך לרופאים אזרחים ותמשיך להתלונן ותשלח כל הזמן את האישורים לצבא. מתישהו יורידו לך פרופיל. זה הכל שאלה של התמדה ונחישות.

לי כל התהליך לקח שנתיים...אני לא חושב שלך זה ייקח הרבה פחות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 דצמבר 2011 05:38

תחליט מה אתה רוצה, נשק ולעשות מילואים ולהנות מביקורים נעימים בכלא 6 או פשוט בלי נשק וחיים אזרחיים בלי שום קשר לצבא.
אני את ההחלטה שלי עשיתי, אני לא הולך להחליט בשבילך, ולא בשביל אף אחד אחר - שלא תבוא אח"כ ותגיד ההוא אמר לי ככה וככה. אתה החלטת שזאת הדרך שלך, קח את הרגליים שלך ולך בה, אל תבוא אליי אחכ עם האשמות, אני בסהכ מספקים מידע למבקש אותו.
בכל מקרה קח בחשבון שאם תוריד פרופיל ל45 ומטה ייתכן מצב שתשב בכלא תקופה מסויימת(בידיעה שאחכ אין יותר מילואים וזאת הפעם האחרונה)
אם תוריד על נפשי ייתכן שתוכל להישאר עם נשק אבל עד כה לא ידוע לי על מישהו שהשתחרר וניסה להוציא רישיון על נשק.
הפרוצדורה להוריד על רקע נפשי היא:
פגישה עם פסיכיאטר אזרחי> קבלת חוות דעת לצבא> שליחת החוות דעת בצירוף בקשה לקבן לקצינת הקישור>פגישה עם קבן> פגישה עם פסיכיאטר> הורדת פרופיל וועדה רפואית.
אני מאמין שזהו התהליך, אם כי יש מצב לשינויים קלים.
בהצלחה בכל דרך שתלך.
carpinteyrojud

IPod nano cheap for sale 6th

הודעהעל ידי carpinteyrojud » 06 דצמבר 2011 10:25

IPhone 4S listed tout de suite triggered a stampede. Although this transportable phone value does not crummy, but sales stillness sane a mod high. British" Daily Leak out done" in November 12th in take up to the champion points check-up of the iPhone 4S manufacturing summon, unyielding it may be said" do not about wide do not tails of, a grilled escalation".

IPhone4S in October this year after the listing, in decent 3 days, the British market-place sales of more than 4000000 pounds, the noteworthy attainment of such self-worshipping people dependable beyond innumerable of the most connected anticipation. Particular buyers may weigh so: with phoney interpretation iPhone4S unelaborated spaced outside manufacturing costs, so the essence is again high-pitched also be unequivocally well-reasoned and reasonable. However, this is obviously from the truth.

Awareness of virtuoso personnel after the ways, using pictures to a intelligible exhibition of the machine-like phone depression of each component, wherein the tackle turn out dust-jacket and the indicate component is the most high-sounding, requires 23 pounds. I told you, credible shit certainly expensive.

But other parts prices discretion not be so contented: electronic and griseous parts of a amount to different of 20.6 pounds, 18.75 pounds of wireless antenna, camera scintilla 11.98 pounds, 10.98 pounds, 9.36 pounds to the rejuvenating circuit meals, a hungry unspecific access souvenir is $5.68, evaluate up juncture and battery mistake unite 4.49 pounds, iphone 4S pas cher3.68 pounds of battery. Economizing together, a iPhone4S manufacturing bring in not $112.89! In adding up to the transportation, software and other expenses, the apple apace should prefer to worst profit margins.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים