ביטול פטור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

unhealthy
יצירת קשר:

ביטול פטור

הודעהעל ידי unhealthy » 24 אוקטובר 2011 17:20

היי.

אני מזה כמה זמן קיבלתי פטור משירות מסיבות בריאותיות (אמיתיות) שאני לא אציין מה הן כי מדובר בבעיה אישית.

בזמן האחרון החברים לכיתה (הם לא ממש חברים) שהולכים להתגייס אמרו לו שהם יספרו למפקדים שלהם בצבא שאני משתמט וכו'.

מדובר ב2 חברים לכיתה שמשום מה מפריע להם נורא שאני לא מתגייס אז הם מנסים להציק לי. לא יודע אם זו הכוונה שלהם או לא אבל נניח שכן.

האם הצבא עלול לזמן אותי לבירור או משהו בסגנון? או שלא יתחסו למה שהם יספרו להם.

אני אישית לא מרגיש דאגה גדולה לגבי זה כי אני יודע שקיבלתי פטור מוצדק אבל מצד שני אין לי כוח לחזור לתקופת הזימונים והבדיקות המציקות של הצבא. בשבילי יש לי פטור וזה מאחור.

תודה מראש.

אורח

Re: ביטול פטור

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 17:31

unhealthy כתב:היי.

אני מזה כמה זמן קיבלתי פטור משירות מסיבות בריאותיות (אמיתיות) שאני לא אציין מה הן כי מדובר בבעיה אישית.

בזמן האחרון החברים לכיתה (הם לא ממש חברים) שהולכים להתגייס אמרו לו שהם יספרו למפקדים שלהם בצבא שאני משתמט וכו'.

מדובר ב2 חברים לכיתה שמשום מה מפריע להם נורא שאני לא מתגייס אז הם מנסים להציק לי. לא יודע אם זו הכוונה שלהם או לא אבל נניח שכן.

אני אישית לא מרגיש דאגה גדולה לגבי זה כי אני יודע שקיבלתי פטור מוצדק אבל מצד שני אין לי כוח לחזור לתקופת הזימונים והבדיקות המציקות של הצבא. בשבילי יש לי פטור וזה מאחור.

תודה מראש.

לא יהיה שום בירור ושום דבר, ברגע שיש לך פטור הסיפור שלך גמור.

להבא תלמד לא לספר דברים אישיים על עצמך לאנשים שהם "לא ממש חברים" שלך, מה אתה איזו נקבה שחייבת לרכל ולספר את כל מה שעבר עליה? תשמור על הפה אתה גבר.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 24 אוקטובר 2011 18:07

מבחינת הצבא, רופאים בדקו את המקרה שלך פרטנית וקבעו שאתה בלתי כשיר לשירות בצה"ל. אין לו שום סיבה לבזבז זמן ומשאבים כדי לבדוק אם נעשתה טעות, בוודאי לא על סמך מילה של חיילים בני 18 שאין להם שום מושג ברפואה. פרט לכך, אפילו אם הם יגידו משהו למפקדים ואפילו אם המפקדים ירצו מאוד לעשות עם זה משהו (למרות שזה הדבר האחרון שיעניין את המפקדים שלהם, בכל מקום), גם הם רחוקים מאוד במערכת ממוקדי קבלת ההחלטות הרלוונטיים.

למעשה המצב הוא הפוך: מי שרוצה להתגייס/לחזור לצבא לאחר שקיבל פטור בריאותי, צריך להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמצים, מרצונו שלו, כדי לשכנע את הצבא שאין לו בעיה רפואית/נפשית חריפה, או שהוא כשיר להתנדב.
unhealthy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי unhealthy » 24 אוקטובר 2011 18:15

אורח כתב:

תודה מראש.

לא יהיה שום בירור ושום דבר, ברגע שיש לך פטור הסיפור שלך גמור.

להבא תלמד לא לספר דברים אישיים על עצמך לאנשים שהם "לא ממש חברים" שלך, מה אתה איזו נקבה שחייבת לרכל ולספר את כל מה שעבר עליה? תשמור על הפה אתה גבר.

תרגע... לא רצתי לספר בכל מקום אבל כשדיברנו על צבא לאן הולכים מה עושים אמרתי שאני לא עושה מסיבות בריאותיות. ריכול זה בכלל כשאתה מדבר על מישהו אחר. לא מבין מה קשור מה שאמרת.

בכל מקרה תודה על התשובה לשניכם.

דרך אגב פרופילניק אם מדובר בפטור על אי התאמה זה אותו סיפור?
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 24 אוקטובר 2011 19:04

זה אותו רעיון בכל סוגי הפטור.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 19:20

פרופילניק כתב:זה אותו רעיון בכל סוגי הפטור.

תתקשר 1201 דחוף זה טלפון שעוזר תמיכה נפשית תגיד שם שזה בגלל הצבא הם יתקשרו לקבן אולי יעזרו לך יותר מהרר
חייל

הודעהעל ידי חייל » 24 אוקטובר 2011 20:00

תודה מראש.

רק לקצינים בכירים מאוד שמתעסקים בזה יש כוח להשפיע על זה,ואם כבר אתה בחוץ מרופא אז לא יזמנו אותך יותר.
אה ותימצא חברים חדשים.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים