מה אני עושה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

koko
יצירת קשר:

מה אני עושה?

הודעהעל ידי koko » 19 ספטמבר 2011 11:13

הלכתי אתמול לרופא שיביא לי הפניה למיון לראות פסיכיאטר כי המצב שלי באמת לא טוב, הוא אמר שהוא לא יכל לתת לי את ההפניה והביא לי גימלים ורשם מומלץ לראות קב"ן בהקדם.

אבא שלי התקשר לכל העולם אם זה קצין העיר, נציג התלונות וכל אחד אמר לה משו אחר. נציג התלונות אמר שללכת ליחידה ושם לראות קב"ן וקצין העיר הזכיר את ברה"ן והביא לה את הטלפון שם. הוא התקשר לשם אמר שאני במצב אובדני קשה רוצה להתאבד וכאלה והם פתחו את התיק שלי (היו לי בעבר פגישות עם קב"ן + שיחה אחת עם פסיכיאטר צבאי) והם אמרו שהמצב שלי טוב. אבא שלי צעק עלהם ורצה שהם יביאו לי שם קב"ן. הם לא הסכימו ואמרו שאני יראה ביחידה.

מה אני עושה הלאה? אני לא רוצה לחזור לבסיס ואני רוצה להכות תברזל שהוא חם כרגע! אני חייב לנצל את התזמון הזה ולפעול. אשמח ליעוץ והדרכה הלאה. תודה
אורח

Re: מה אני עושה?

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2011 14:41

koko כתב:הלכתי אתמול לרופא שיביא לי הפניה למיון לראות פסיכיאטר כי המצב שלי באמת לא טוב, הוא אמר שהוא לא יכל לתת לי את ההפניה והביא לי גימלים ורשם מומלץ לראות קב"ן בהקדם.

אבא שלי התקשר לכל העולם אם זה קצין העיר, נציג התלונות וכל אחד אמר לה משו אחר. נציג התלונות אמר שללכת ליחידה ושם לראות קב"ן וקצין העיר הזכיר את ברה"ן והביא לה את הטלפון שם. הוא התקשר לשם אמר שאני במצב אובדני קשה רוצה להתאבד וכאלה והם פתחו את התיק שלי (היו לי בעבר פגישות עם קב"ן + שיחה אחת עם פסיכיאטר צבאי) והם אמרו שהמצב שלי טוב. אבא שלי צעק עלהם ורצה שהם יביאו לי שם קב"ן. הם לא הסכימו ואמרו שאני יראה ביחידה.

מה אני עושה הלאה? אני לא רוצה לחזור לבסיס ואני רוצה להכות תברזל שהוא חם כרגע! אני חייב לנצל את התזמון הזה ולפעול. אשמח ליעוץ והדרכה הלאה. תודה

אתה צריך ללכת לברהן ולחכות שם, אם תשב בבית ותיתן לאבא שלך לעשות את כל העבודה כלום לא יקרה.
מה זאת העצלנות הזאת? אתה חושב שתשב בבית וכולם יעשו הכל בשבילך?
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 19 ספטמבר 2011 15:13

ממש לא! הפקיד המושתן הזה דיבר עם הקצינה שאחראית שם והיא הסתכלה בתיק שלי ואמרה שאין באפשרותה לעשות שום דבר. אני התלבשתי היום והתכוננתי נפשית ללכת לשם, אבל אז שאבא שלי התקשר ואמרו לו שאני סתם יבוא, קצת הוריד לי את האוויר.

אם אתה אומר לי שכן יכולים לקבל אותי אני הולך לשם מחר על הבוקר אומר להם שאם אני לא רואה קבן אני מתאבד על המקום!

עריכה: הבעיה היא שאומרים לי שאני צריך לראות קבן ביחידה שלי, ואני משרת רחוק. מה אני עושה? מה אני אומר להם?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2011 16:22

koko כתב:ממש לא! הפקיד המושתן הזה דיבר עם הקצינה שאחראית שם והיא הסתכלה בתיק שלי ואמרה שאין באפשרותה לעשות שום דבר. אני התלבשתי היום והתכוננתי נפשית ללכת לשם, אבל אז שאבא שלי התקשר ואמרו לו שאני סתם יבוא, קצת הוריד לי את האוויר.

אם אתה אומר לי שכן יכולים לקבל אותי אני הולך לשם מחר על הבוקר אומר להם שאם אני לא רואה קבן אני מתאבד על המקום!

עריכה: הבעיה היא שאומרים לי שאני צריך לראות קבן ביחידה שלי, ואני משרת רחוק. מה אני עושה? מה אני אומר להם?

במקום לראות קבן ביחידה שלך תוכל ללכת לברהן.
הם יכולים לקבל אותך, כמו שהם מקבלים כל אחד אחר.
תקרא קצת על ברהן לפני שאתה הולך,הכי פשוט זה להריץ חיפוש בפורום ברהן.
בהצחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2011 17:44

koko כתב:ממש לא! הפקיד המושתן הזה דיבר עם הקצינה שאחראית שם והיא הסתכלה בתיק שלי ואמרה שאין באפשרותה לעשות שום דבר. אני התלבשתי היום והתכוננתי נפשית ללכת לשם, אבל אז שאבא שלי התקשר ואמרו לו שאני סתם יבוא, קצת הוריד לי את האוויר.

חלאז לזיין בשכל אמרו לך ללכת לברהן, אז במקום ללכת אתה אומר לאבא שלך להתקשר ונשאר בבית בלי ללכת... אז מה אתה מצפה שיקרה? נותנים לך עצה ואתה עושה מה שבא לך אז בטח שלא יקרה כלום.
כתבו כאן מאות דברים על הברהן, מי שרוצה יכול לחפש וימצא.
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 20 ספטמבר 2011 17:49

טוב אז היום הלכתי לברהן, נכנסתי לקב"ן שאחרי זה הסתבר שהוא פסיכיאטר. דברתי איתו, פעלתי כמו שרשום באתר, הייתי לי שיחה איתו משו כמו חצי שעה. לאחר מכן הוא נתן לי מכתב שאני צריך לראות קב"ן בדחיפות ביחידה שלי. בקשתי ממנו להשאר עד יום ראשון בבית, והוא אמר שאת זה המפקד שלי יחליט והוא לא יכל לעשות כלום בנידון.

עכשיו חברים, מה הלאה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 ספטמבר 2011 18:29

koko כתב:טוב אז היום הלכתי לברהן, נכנסתי לקב"ן שאחרי זה הסתבר שהוא פסיכיאטר. דברתי איתו, פעלתי כמו שרשום באתר, הייתי לי שיחה איתו משו כמו חצי שעה. לאחר מכן הוא נתן לי מכתב שאני צריך לראות קב"ן בדחיפות ביחידה שלי. בקשתי ממנו להשאר עד יום ראשון בבית, והוא אמר שאת זה המפקד שלי יחליט והוא לא יכל לעשות כלום בנידון.

עכשיו חברים, מה הלאה?

עכשיו אתה צריך לשרוף את המכתב שהוא נתן לך, לרוץ שלוש פעמים במעגלים סביב האפר ולהשתין עליו.
מה נראה לך תגיד לי? נתן לך מכתב אמר לראות קבן בדחיפות, לך לבסיס ותגיד למפקד הבסיס שאתה חייב לראות קבן בדחיפות, אם אתה לא מקבל קבן בדחיפות להתקשר לנציב הקבילות ולספר על המכתב מהפסיכיאטר ועל זה שאתה לא מקבל מענה מהקבן. מה זה השטויות האלה להיות בבית עד יום ראשון? אתה נשמע ממש מפונק ועצלן.. אתה צריך לפעול ולא לברוח הביתה מתחת לשמלה של אבא שלך. כמו שראית היום - כשפועלים יש תוצאות.
koko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי koko » 21 ספטמבר 2011 02:23

אורח כתב:
koko כתב:טוב אז היום הלכתי לברהן, נכנסתי לקב"ן שאחרי זה הסתבר שהוא פסיכיאטר. דברתי איתו, פעלתי כמו שרשום באתר, הייתי לי שיחה איתו משו כמו חצי שעה. לאחר מכן הוא נתן לי מכתב שאני צריך לראות קב"ן בדחיפות ביחידה שלי. בקשתי ממנו להשאר עד יום ראשון בבית, והוא אמר שאת זה המפקד שלי יחליט והוא לא יכל לעשות כלום בנידון.

עכשיו חברים, מה הלאה?

עכשיו אתה צריך לשרוף את המכתב שהוא נתן לך, לרוץ שלוש פעמים במעגלים סביב האפר ולהשתין עליו.
מה נראה לך תגיד לי? נתן לך מכתב אמר לראות קבן בדחיפות, לך לבסיס ותגיד למפקד הבסיס שאתה חייב לראות קבן בדחיפות, אם אתה לא מקבל קבן בדחיפות להתקשר לנציב הקבילות ולספר על המכתב מהפסיכיאטר ועל זה שאתה לא מקבל מענה מהקבן. מה זה השטויות האלה להיות בבית עד יום ראשון? אתה נשמע ממש מפונק ועצלן.. אתה צריך לפעול ולא לברוח הביתה מתחת לשמלה של אבא שלך. כמו שראית היום - כשפועלים יש תוצאות.

אתה שוכח שאתה (אני משאר) יצאתה כבר מהצבא ואתה יודע הכל. אני לא. זה מספיק עם העקיצות האלה.
אני דברתי עם המפקד שלי אמרתי לו שאני לא במצב לחזור לבסיס כי בכל מקרה אין קבן אצלנו ביום רביעי אלא רק שני ושלישי הוא נמצא. יום ראשון אני יגיע לבסיס, יראה קבן. אני חושב שבשיחה הראשונה איתו שתהיה לי לא לדבר כלום כי בפעם הקודמת שנפגשתי איתו הוא הבטיח לי דברים, אז עכשיו אני פשוט ישתוק בשיחה ויגיד שאני לא סומך עליו יותר ואני רוצה לראות פסיכיאטר. כי לקבן אצלנו בבסיס אין ממש השפעה (3 ארונות). איך זה לפי דעתך?
אורח145

הודעהעל ידי אורח145 » 21 ספטמבר 2011 15:53

אל תגיד לו באופן מפורש " לא סומך עליך " ..תסביר לו את המצב הוא לבד יבין , ואם לו תגיד לו שאתה רוצה פסיכיאטר , וגם יעזור אם אבא שלך ידבר איתו . תגיד לו שאבא שלך רוצה לדבר איתו .

בהצלחה שיהיה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים