צריך עזרה דחוף!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

blublu1
יצירת קשר:

צריך עזרה דחוף!

הודעהעל ידי blublu1 » 22 פברואר 2011 17:26

התגייסתי בנובמבר לשריון עם מוטיבציה ענקית לשרת בקרבי... אבל מהר מאוד הצבא הצליח להוריד לי את המוטיבציה, הייתי חודשיים וחצי (ועדיין) בדכאון, בכיתי כל היום ופשוט לא תפקדתי. היה לי כל כך כל כך קשה, והרגשתי שבא לי למות (ובאמת היו לי מחשבות כאלה, אבל לא הוצאתי אותן)... בכל מקרה, נפגשתי עם קב"ן 5 או 6 פעמים. לבסוף לאחר חודשיים וחצי נשלחתי לקורס בבסיס אחר, שם נפגשתי כפעם אחת עם קב"ן וסיפרתי בבכי אמיתי על כך שכבר אין לי כוחות לכלום, ובטח שאין לי כוחות להמשיך את אותו קורס... ולבסוף נקבע לי קה"ס 43. נשלחתי לשיבוץ מחדש במז"י, שם קיבלתי (בהסכמתי) תפקיד שהוא סוג של טכנאי מחשבים בצריפין. התפקיד הוא יומיות, מ-8 וחצי בבוקר, עד 4 וחצי אחר הצהריים. הבעיה היא שמשום מה אני ממשיך להיות בדכאון, ואני ממשיך לבכות כל הזמן, בבסיס אני בוכה, בבית אני בוכה..פשוט כל הזמן, קשה לי חברתית, אני בקושי מתחבר עם אנשים... יש לי מפקד רב סרן שמתנכל לכל החיילים, מאיים וצועק ומקלל, והוא פשוט סיוט, והוא הופך את היום שלי שגם ככה גרוע לעוד יותר גרוע. הוא לא מוכן להקשיב, הוא לא מוכן לתת לראות קב"ן. הוא מרתק חיילים על ימין ועל שמאל לבסיס. וכשמתחשק לו (אם שואלים מה הסיבה, אז הסיבה היא "בא לי, אני מפקד ואתם חיילים שלי ואני לא חייב לכם הסברים".) הוא משאיר אותנו עד מאוחר בבסיס, שגם ככה זה לוקח לי בסביבות שעתיים עם כמה אוטובוסים להגיע הביתה, מה שנקרא קל"ב בצבא... ומצד שני יש לי אוטובוס אחד בבוקר שמוציא אותי מהעיר, ואם אני לא עולה עליו (כדי לעלות עליו צריך להתעורר לפני 5 בבוקר), אני מאחר למסדר הבוקר הטיפשי של המפקד שלי, ואז הוא מתנכל לי ומציק לי ומעביד אותי כמעט בלי מנוחה במשך כל היום, ומאיים גם בריתוקים ובמשפטים.
כשאני מסתכל על המשך השירות שלי (שנתיים ו-9 חודשים) איתו, בבסיס הזה, בתפקיד הזה, אני פשוט מקבל חום, אני לא יודע אם אני אוכל לעמוד בזה... אני בדכאון ולאף אחד זה לא אכפת, אני מרגיש תקוע במערכת כל כך אטומה... אם יש לכם עצות, האם אפשר איכשהו לקבל יומיות מקוצרות, או לא יודע מה... מה אני אמור לעשות?
בבקשה תגיבו מהר... אני כבר מיואש כמו בחיים לא הייתי....
stik
יצירת קשר:

Re: צריך עזרה דחוף!

הודעהעל ידי stik » 22 פברואר 2011 19:56

בדיוק מה שהייתי אבל בדיוק הייתי מורעל עד שהתגיסתי וכל המוטיבציה ירדה אם זה בגלל המפקדים שאמרתה פה שהם מאיימים ומקללים

לפי מה שתיראתה הם פשוט זוועה

השאלה מה אתה רוצה לעשות לצאת מהצבא או לסיים את השנתיים ו9 חודשים (מה שניראה לי הרבה ולא כדאי במצב שלך רק יחמיר)

יומיות מקוצרים זה תלוי בתפקיד יש תפקידים שנימשכים עד השעות הקטנות

אתה צריך להחליט מה אתה רוצה לעשות
blublu1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי blublu1 » 23 פברואר 2011 05:40

הקב"ן הקודם שלי דיבר איתי ואמר לי שקבע לי לשבוע הבא קב"ן... האם יש משהו מיוחד שאני צריך להגיד לו כדי שיבין שהמצב הנפשי שלי באמת כל כך גרוע??
כריסטיאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי כריסטיאן » 23 פברואר 2011 20:52

זה שאתה ממורמר או עצוב זה ממש לא משנה לקבן.

מה שמשנה לו זה אם יש לזה השלכות על התיפקוד שלך והתרומה שלך למערכת.אם תאמר שמתייחסים אליך כמו לזבל ושעקב הדכאון שלך אתה כבר לא אוכל טוב וכמעט ולא ישן בשילוב עם זה שיחסיך עם הסובבים אותך בבסיס ומחוצה לו התקלקלו-כתוצאה מהדכאון,תהיה לו סיבה הגיונית להתחשב בך.
blublu

הודעהעל ידי blublu » 24 פברואר 2011 05:30

כריסטיאן כתב:זה שאתה ממורמר או עצוב זה ממש לא משנה לקבן.

מה שמשנה לו זה אם יש לזה השלכות על התיפקוד שלך והתרומה שלך למערכת.אם תאמר שמתייחסים אליך כמו לזבל ושעקב הדכאון שלך אתה כבר לא אוכל טוב וכמעט ולא ישן בשילוב עם זה שיחסיך עם הסובבים אותך בבסיס ומחוצה לו התקלקלו-כתוצאה מהדכאון,תהיה לו סיבה הגיונית להתחשב בך.

זה גם מה שמרתי לקב"ן הקודם ואני חושב (שגם) שבעקבות זאת, קיבלתי קה"ס 43.
מה ההשלכות להגיד את זה שוב? מה הקב"ן כבר יכול לעשות בשבילי שלא עשו עד עכשיו?
blublu

הודעהעל ידי blublu » 25 פברואר 2011 10:04

אבל אני לא חושב שאני צריך את הטרגט 21 הזה כי אני לא בדיוק רוצה להשתחרר מהצבא...
האם קל להגיע לקריה? אני חושב שאם אני אעשה יומיות בקריה יהיה לי אולי יותר טוב...
blublu

הודעהעל ידי blublu » 25 פברואר 2011 15:39

ועוד שאלה, האם יש סיכוי שאוכל להגיע שוב לשיבוץ מחדש (ומשם לקריה) למרות שעברתי שיבוץ מחדש לפני כשבועיים בערך? אני לא מסוגל להמשיך באותו מקום ששמו אותי, ואני חושב שאם אגיד לקב"ן שאני לא מרוצה (שוב), הוא כבר יחשוב שאני עושה צחוק ושלא משנה מה, אני תמיד לא אהיה מרוצה.... ואולי אפילו יתנו לי משהו יותר גרוע... בבקשה תעזרו?!
blublu

הודעהעל ידי blublu » 27 פברואר 2011 05:41

???
blublu

הודעהעל ידי blublu » 01 מרץ 2011 05:36

למה לא עונים?!?!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 36 אורחים