21 ועוד שאלות קשות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Page up
יצירת קשר:

21 ועוד שאלות קשות

הודעהעל ידי Page up » 03 מאי 2010 14:13

היי חברה',

טוב אני לא מאמין שיוצא לי להגיד את זה אבל נראה לי שגם אני יהיה מאלו שקיבלו 21...
היום היתה לי פגישה עם הפסי' , שבמקום לדבר ולבדוק אותי, הוא הלך על אסטרטגיית הפחדה, שלמען האמת קצת הצליחה וגרמה לי לחשוב
שחושבים אולי אני מוותר מהר מדיי, וכן הצבא מחלק 21 כמו ממתקים בבר מצווה. זה עצוב שבמקום לעזור מעדיפים להעיף.
והמצחיק שאני לא מקרה של מסכת איומי התאבדות וכו', סתם חייל שבוז מתחת על המערכת הדוחה הזאת.
בכול מקרה נקבע לי תאריך לועדה רפואית.. או בשמה המלא חותמת גומי.
זהו בעקרון, רק רציתי לשתף יצא לי לכתוב כמה פעמים, אז המסקנה שלי היא, כן לשרת כן לנסות אבל המערכת לא תנסה לעזור לך
כל הדבר הזה שנקרא התמודדות.. כן בטח.

רציתי גם לשאול שאלה, או כמה...
בשיחה עם הפסיכי' הוא התחיל במסכת הפחדות, קרי " לא תוכל ללמוד פסיכולוגיה, רפואה, עריכת דין וכו' וכו' " קצת קשה לי להאמין לו
אבל האם יש אמת בדבריו ?
דבר שני עוד משהו שממש קיבלתי שוק שהוא אמר, אחרי כול הנאום על איך הפרופיל ישבש לי את החיים, שאלתי בתמימות " האם הפורפיל יהרוס לי את החיים " והתשובה היתה כמו התשובה של גרגמל מהדרדסים " כן!! " מוחלט, כאלי WTF בנאדם, יושב מולך בנאדם במצב הכי לא יציב של החיים שלו ואתה מכניס אותו לסרטים ? תודה רבה, הרבה נתת לי עוד סיבה לעזוב, למה ? בשבל להוכיח לך שלא.

בקיצור, באמת אכלתי עליו סרטים, ולקרוא בפורומים זה טוב ויפה, אבל ההיתי באמת רוצה לדעת בפועל איפה באמת הפרופיל פוגע ?
לפחות בטווח הקצר, אני מאמין שבעוד 3-4-5 שנים, בגיל 26 -27 אף אחד לא משתין על התקופה הזאת ממטר.

אחרי כל זה, מה יש לכם להציע לייעץ ?
אהה כן 10 חודש לשיחרור, האם שווה באמת להשתחרר ?
כנות אנשים. כמה ימים לועדה. תנו לי בראש.
דונגל
יצירת קשר:

Re: 21 ועוד שאלות קשות

הודעהעל ידי דונגל » 03 מאי 2010 14:38

אז מזל טוב, קודם כל.
לגבי החיים ההרוסים שלך - אתה יכול לקרוא בקפידה (כי לא עשית את אם אתה שואל מה שאתה שואל). מה שאתה שואל חוזר על עצמו בפורום כל כמה ימים, באופן קבוע, כבר כמה שנים.
אפשר ללמוד רפואה (יש רופאים שיצאו על 21), אפשר ללמוד פסיכולוגיה, מדע, טכנולוגיה, אפשר לעבוד במאפייה, אפשר לתת ממתקים לילדים, למכור בלונים, לצפות בסימפסונס, לאכול פלאפל, לעבוד במשרדים ממשלתיים, להרוויח מלא, לרדת מהארץ, לחזור, וכו'.

מה אי אפשר לעשות בלי 21? להיות עצמאי. אתה לא נהיה עצמאי עם או בלי המספר הזה. עצמאי אתה נהיה או בראש או דרך הידיים.
אז יאללה, לך לעולם, תתחיל לעבוד, ללמוד, לטייל, לבנות, או מה שבא לך (גם אם זה לא ברשימה). ותפסיק לחכות שיגידו לך מה מותר ומה אסור.

כל הדברים שאמרו לך לא מפתיעים. יכולת באותה מידה ליפול על מישהו שלא אכפת לו, או על מישהו שיגיד לך הפוך. שוב, הכל מניסיון שלי ושל הרבה מאוד אחרים.
שווה לצאת? ברור.
הכל כאן בכנות, אין צורך לדרוש את זה.

בהצלחה!
Page up
יצירת קשר:

Re: 21 ועוד שאלות קשות

הודעהעל ידי Page up » 03 מאי 2010 14:59

דונגל,
ראשית תודה על התגובה המעודדת, אני שמח לקרוא אותה.. ולדעת שיש עוד חלק שלקחו חלק.

האמת שהדבר שהכי הפליא אותי זה "לעבוד במשרדים ממשלתיים" הרי זה הדבר שהכי מדברים עליו כלא אפשרי, אבל מי אני שאתווכח עם
נסיון.
שנית זה גורם לי לחשוב, הרי למה לעזזל שהיכניסו אותי לסרטים על השטויות האלה, אני לא היחיד ואני מאמין בלב שלם שיש אנשים שסובלים
סבל מוות בשבל לא לקבל את הכלון הזה, יש אנשים שצריכים להוכיח לעצמם שצבא הם יעשו ויש כאלה שזה מה בכך... ויודעים מה הם שווים
אז למה לעזזל לעביר בנאדם את הדברים האלה?

יש לי אימרה שאמרתי, אם אני אתן לצבא להיות חלק קטן מהחיים, כול הזמן הזה יהיה לנוסטגליה ותאו לא...

אז אלו איומי סרק ?

שוב תודה, והאמת נתת לי תחושה אופטימית על המצב!!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים