עתודאי בפרופיל רפואי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

amit
יצירת קשר:

עתודאי בפרופיל רפואי

הודעהעל ידי amit » 04 אפריל 2010 04:39

בגיל 18 (אני בן 23) עשיתי טעות והלכתי לעתודה סיימתי הנדסאי מכונות וכמובן שלא קבלתי תפקיד בצבא שקשור במקצוע שלי אחרי מספר חודשים גילו לי בעיה בכליות וכמובן שהצבא ניסה להפטר ממני כמה שיותר מהר ונתן לי פרופיל 24 זמני לחצי שנה במשך כמה חודשים הייתי בדיכאון שאובחן עלידי הרופא כליות והומלץ לי ללכת לפסיכולוג בסוף זה יצאתי מזה ולא היו לי יותר בעיות עם הכליות אחרי חצי שנה קיבלתי זימון לועדה רפואית הגעתי אליה ראיתי שם עוד עשרים איש לאותה שעה כמוני אז החלתטי לחותך משם ככה במשך כמעט שנתיים לא הגעתי לועדות רפואיות חלק באישור מרופא וחלק כי לא הגעתי לפני חצי שנה נסעתי שוב לועדה רפואית בשעה תשע בבוקר(אני גר באזור הצפון) וזה אומר שאני צריך לקום בשש והמקום היה סגור חיקיתי חצי שעה ובלכתי מאז אני מבקש שיקבעו לי את הועדות בבית חולים 10 והם כל פעם מתרצים שהם לא יכולים שאין תורים לפעמים קובעים ושבוע לפני מבטלים.
לפני שבוע קבלתי שוב זימון לתל השומר הפעם להשלמת שרות חובש למשך 23 חודשים למרות שהתאריך שחרור שלי הוא השמיני ליולי 2010 בנוסף עברתי ניתוח לפני חודשיים במעי ויש לי ביקורת אחרי ה"גיוס" שלי (עוד לא שלחתי להם את המסמכים על הניתוח) כמובן שאין לי מוטיבציה לשרת הצבא בעקבות העתודה והדברים שעברו עליי בזמן השרות .
יש לי למה לפנות לעורך דין שיוציא אותי מזה או שקבן זו הדרך?
דונגל
יצירת קשר:

Re: עתודאי בפרופיל רפואי

הודעהעל ידי דונגל » 04 אפריל 2010 04:51

אני לא יודע אם עורך דין יכול ממש להוציא אותך, לדעתי - לא. אתה יכול להתייעץ בפורום של army.co.il שמתוחזק ע"י משרד עורכי דין שמתמחה בזה.
לגבי קב"ן - אפשר, ואולי גם על עניין רפואי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים