מבקשש עזרה בדחיפות =\

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

oc_5
יצירת קשר:

מבקשש עזרה בדחיפות =\

הודעהעל ידי oc_5 » 17 מרץ 2010 20:27

הייתה לי כבר שיחה עם קפ"סית בבסיס לאחר בערך 7 פגישות אצל פסיכולוג במרפ"א צפון והוא המליץ לי מספר דברים
ואצלי בבסיס הקפ"סית פשווט מתעלמתתתתת ממה שהוא המליץ ושלחה אותי חזרה למקום שלי ומצפה ממני להמשיך בינתיים כרגיל עד הפגישה הבאה.
ובאמת שאני לא יכול ואני לא יודעע מה לעשותת כרגעעעעע כדאי ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקבל עוד חו"ד? לבקש לראות פסיכיאטר צבאי? לחכות לעוד שיחות עם הקפ"סית בבסיס ולחכות להמלצות שלה? מה כדאי לעשות?
באמת שאני לא יכול יותר להשארר שם המקוםם הזה הכניס אותי לדכאוןןןןןןןן אני כבר עלל סף שבירהה :(
oc_5
יצירת קשר:

Re: מבקשש עזרה בדחיפות =\

הודעהעל ידי oc_5 » 17 מרץ 2010 20:40

אולי לא הסברתי את עצמי הכי טובבב אבל ניתקתי קשר עם החברים, נפרדתי מהחברה, ירדתי בערך 12 ק"ג במשקל, יש לי בעיותת שינהה קשות ואני לא מפסיק לבכות כל היום...בבקשהה אני מרגישש במצוקה..תעזרוו לייי
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 17 מרץ 2010 21:35

אהלן

ניכר שאתה באמת סובל. במיוחד לאור כל התסמינים שתיארת.
קודם כל, אתה יכול להרגע - הרבה אנשים עוברים במצבים כאלה ואפשר לצאת מהצבא.

אנחנו צריכים עוד מידע: איך אתה מתנהג אצל הקפ"סית? מה אמרת לה? מה היה אצל הפסיכולוג? כמה זמן אתה בצבא?

דבר שני, חשוב שתבין - אתה צריך להפסיק לעבוד. אתה אומר שאתה בוכה? אז שים ידיים על השולחן, ראש בין הידיים ואל תדבר עם אף אחד. אל תענה, אל תצחק, אל תתגודד, וכן הלאה. תהיה מנותק, שיראו שאתה עייף, מבולבל.

בקיצור. תהיה על 0% עבודה וכמה שפחות ציות. אומרים לך משהו כמו "אתה בא לחדר אוכל" - אתה לא מגיב, נקודה.
קוראים לך לחדר של המפקד - אתה לא מגיב. אחרי כמה שניות תגיד משהו כמו "מה הטעם?"

כאלה דברים (סתם המצאתי, אתה יכול לעשות את זה איך שזה מתאים לך)
oc_5
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oc_5 » 17 מרץ 2010 23:21

זה מה שאני עושה אני לא עובד..אני כל היום יושב במשרד של אחד המפקדים אין לי חברים בגף אני כל היום בוכה...והפסיכולוג אמר לי שאני לא מתאים למערכת והמליץ על כך במערכת אבל הקפ"סית החליטה שהיא רוצה להתחיל איתי מההתחלה..

והיום דיברתי איתו בערב עם הפסיכולוג והוא מעוניין לדבר עם הקפ"סית בדחיפות שזה דיי הרגיע אותי מעט..אבל אני לא יודע איך אני יצליח להתמודד בכל התהליכים האלו =\
oc_5
יצירת קשר:

הודעהעל ידי oc_5 » 17 מרץ 2010 23:24

ואני כבר כמעט שנה בצבא שמתוכה יותר מחצי בג'...
ואצל הקפ"סית אני לא מסוגל בכלל לדבר אני נחנק תמיד ולא מצליח אפילו להתסכל עליה ואני מסביר לה שבאמת אני בדכאון =\=\

אני מקווה שהדברים יתחילו להתסדר לי לפני שבאמת יקרה לי משהו רע =\
tanya

הודעהעל ידי tanya » 18 מרץ 2010 14:36

אל תדאג אתה לא היחיד...כולנו ביחד באותה הסירה..זה גם מה שקורה לי פחות או יותר ..
אני גם כשמתחילה לדבר עם הקב"ן מתחילה לבכות ולא יודעת מה להגיד לו..נקווה לטוב!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים