אין לי שום בעייה עם נושא המשתמטים…

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם אין לי שום בעייה עם נושא המשתמטים…

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 53 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99890 הגב
    Anonymous
    חבר

*קנס למשך כל החיים- המשמעות פטור ממס מסויים עבור אלו שעשו צבא(נגיד עד 800 ש"ח בחודש, תלוי בהכנסות).

*הגבלת גיל ממנו אפשר להכנס לאקמייה(21). (מצויין גם ליצירת שווין בין הערבים ליהודים)

*אי מתן דמי אבטלה, לפני גיל 21.

*על כל היוצא בפרופיל 21- תקופת צנון של 5 שנים לפחות, לבחינת התאמה וכשרות לקבלת רשיון נהיגה.

*הנחה בלמודים אקדמיים לבוגרי השרות הצבאי(קרי, קנס למשתמטים).

ווכו', וכו'…..

#120322 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה ממש מצחיק אתה יודע?
    אני מכיר כל כך הרבה אנשים שיצאו על 21 נפשי (גם קרובים אליי) ושנתנו להם משכנתה ובגיל 19 התחילו אוניברסיטאות ויש להם רשיון ושום בעיה אין להם בחיים האלה,
    אתה ממש מזכיר לי את הסוסים האלה ששמים להם ליד העיניים דבר כזה שהם יוכלו לראות רק ישר ושבטעות לא יראו גם מה יש בצדדים שלא יתגרו לפנות לצדדים
    אנשים כמוך זה אנשים שבחיים לא יצליחו ולא בגלל שעשית או לא עשית צבא אלה בגלל זה שאנשים כמוך לא חושבים מחוץ לקופסא ולא מנסים ופוחדים ומאמינים לכל דבר שאומרים להם וכאלה בחיים לא יצליחו בגדול, כל אלה שהצליחו בגדול זה אלה שכן מרדו ולא הסכימו לקבל את מה שמנסים לכפות עליהם (כמוך)

#120332 הגב
    Anonymous
    חבר

ואי אתה כזה סתום?
    זה מה שהייתי רוצה שיקרה, לצערי זה לא מה שקורה בפועל כרגע…

#120379 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה עוד מתון, הרוב ידרשו שלילת אזרחות או לחילופין גזר דין מוות ללא מתגייסים…

#120380 הגב
    Anonymous
    חבר

בסה"כ רוצה צדק…
    רוצה שאתודעית שהמדינה ממנה 40,000 עבורה(כמובן מחשבון המסים שלי), תחזיר כל אגורה למדינה לפני ה21.

student38838.7678703704

#120383 הגב
    Anonymous
    חבר

ניבואים לא אלא ניבואיות! תנילי חצי-דוקטורת לפחות ומענק אומנויות.לפני איזה 90 שנה הגיעה אנטר-רה-רפו-לוג לשבט איפשהו http://www.crystalinks.com/dogon.html
    , דוגון ,אח קטן` היתה להם מפה של כוכבים ובה כוכב במערכת סיריוס (לא
    serious אלא sirius) שלא גילו עד שהטלסקופים התפתחו והוא נרשם רשמית
    ב1994, הם אומרים אחים גדולים שלהם , כוכב אחר , לפני כמה מאות שנים המפה
    , דור לדור .. אז אם להיות רציניים בקשר לזה מה לעשות? סקססמים וטריפ-הוף צועני עד 2012 כי אז-מה.123 שניות אחרי 1 לפנות בוקר ב 04.05.06 יהיה 01:02:03 אתמול נבאתי עגלת קניות לפני שהיא באה ברחוב בו לא נתקתי באף-אפ-פעם.מחשב חורשחור יבלה מכונת-זמן, קניבליזם.הזמן הוא אכשיו…אני במקומכם ממקומי: מה אתה חושב על זה שם שמנקה את משקפיו? אתה: רק הזמן יגידאני במקומכם ממקומי: מה אתה חושב על זה שאנחנו צריכים לשבת כל השעור הזה כאן (אם), אם אפשר ,ללכת לקניות ,לאכול גלידה במקום?אתה: רק הזמן יגידאנני: אוכל גלידה.

#120384 הגב
    Anonymous
    חבר

ואני רוצה לדוגמא שבדואי שעובד כסניטר בבית חולים ומשלם מיסים כחוק, יקבל החזר מהמדינה בדמות מערכת חינוך נאותה לבן שלו, ותשתיות נורמליות לחיות בהן.
    לא כל מה שרוצים מקבלים…בעיקר אם זה לא ממש תלוי בך.בוריס38838.7839351852

#120385 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Yuratakigustimara:

ניבואים לא אלא ניבואיות! תנילי חצי-דוקטורת לפחות ומענק אומנויות.

לפני איזה 90 שנה הגיעה אנטר-רה-רפו-לוג לשבט איפשהו http://www.crystalinks.com/dogon.html , דוגון ,אח קטן` היתה להם מפה של כוכבים ובה כוכב במערכת סיריוס (לא serious אלא sirius) שלא גילו עד שהטלסקופים התפתחו והוא נרשם רשמית ב1994, הם אומרים אחים גדולים שלהם , כוכב אחר , לפני כמה מאות שנים המפה , דור לדור .. אז אם להיות רציניים בקשר לזה מה לעשות?

סקססמים וטריפ-הוף צועני עד 2012 כי אז-מה.

123 שניות אחרי 1 לפנות בוקר ב 04.05.06 יהיה 01:02:03

אתמול נבאתי עגלת קניות לפני שהיא באה ברחוב בו לא נתקתי באף-אפ-פעם.

מחשב חורשחור יבלה מכונת-זמן, קניבליזם.

הזמן הוא אכשיו…

אני במקומכם ממקומי: מה אתה חושב על זה שם שמנקה את משקפיו?
    אתה: רק הזמן יגיד

אני במקומכם ממקומי: מה אתה חושב על זה שאנחנו צריכים לשבת כל השעור הזה כאן (אם), אם אפשר ,ללכת לקניות ,לאכול גלידה במקום?
    אתה: רק הזמן יגיד
    אנני: אוכל גלידה.

האורחים כאן ניהים הזויים מרגע לרגע…

#120389 הגב
    Anonymous
    חבר

מה אני רוצה מהבדואי…
    רוצה לנסוע בפעם הבאה לאילת, לא לגלות בנייה בלתי חוקית חדשה…
    למה אני לא בונה לי ביית כך סתם?

ושהדואי לא יתחיל לספר לי שהיה כאן לפני – בלה בלה בלה…
    כי האיסלם לא מכחיש את הנבאים מישראל…

#120390 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote student:

למה אני לא בונה לי ביית כך סתם?

כי לך יאשרו את הבית…ולו לא…
    טוב,הויכוח הזה ממש לא קשור…

#120392 הגב
    Anonymous
    חבר

הבנתי לאן אתה חותר…
    גם לי לא יאשרו לבנות ביית בכל מקום שאבחר, יש שטחים שמיועדים לבנייה, ויש כאלה שלא…

ונניח כי ההסבר שלך מקובל, הכיצד תסביר שהמרחק בין כל ביית לביית הוא כה גדול אם לא השתלטות?

#120400 הגב
    Anonymous
    חבר

* לא איכפת לי אם יהיה פטור ממס לכל מיני פושעי מלחמה שהיו בצבא.
    *אני התחלתי ללמוד בגיל 22, ככה שזה מעניין את סבתי החורגת אם תהיה הגבלת גיל.
    *היות וכסף זה דבר שלא אמור להתקיים בעולם, אז גם לא יהיו דמי אבטלה.
    *אני בחיים לא אוציא רשיון כי אני לא מתכוונת לנהוג בכלי שמסוגל להרוג בכזאת קלות. מצידי שלא תהיה לי "זכות" להוציא אחד כזה.
    *לי כבר יש הנחה בלימודים, מה לעשות, יש עוד סיבות לתת הנחות לאנשים, שאתה לא שולט בהם.
    # אתה לא מסוגל לשלוט בשום דבר ממה שכתבת, אתה כותב מה צריך להיות אבל אין לך שום דרך לשנות את זה. גם אני יכולה לכתוב עד מחר מה אני חושבת שצריך להיות, אבל זה לא מעניין אף אחד.
    #אם כל האנשים בעולם יפסיקו להשריץ ילדים לא יצטרכו לבנות עוד בתים. וככה נפתור את הבעיה.

#120414 הגב
    Anonymous
    חבר

הפטור ממס זה לא ממש פטור, אם כי מס לשוחרי השלום\אלה שלא בא להם…
    לא מעניין אותי באיזה גיל הלכת ללמוד-יש עוד לפחות 50,000 אחרים…
    גם המלגה שקיבלת- זה לא אומר שגם פלוני מחר יקבל.
    לא מעניין אותי שהינך רוצה להוציא רשיון- יש עוד לפחות 50,000 שכן רוצים…

#120418 הגב
    Anonymous
    חבר

כן, אבל למי איכפת מה מעניין אותך?

#120420 הגב
    Anonymous
    חבר

לרוב…
    מרץ ושמאלה להזכירך זה 5 מנדטים….

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 53 סה״כ)
מענה ל־אין לי שום בעייה עם נושא המשתמטים…
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו