איך יודעים מה הם סעיפי השחרור?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים איך יודעים מה הם סעיפי השחרור?

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99764 הגב
    Anonymous
    חבר

(אני מלש"ב) אני מחכה לועדה רפואית לאחר פגישה אצל פסיכי.. איך יודעים על איזה סעיפים משתחררים? 

#119121 הגב
    Anonymous
    חבר

מסתכלים בטופס הפניה לוועדה וצריך להיות רשום שם מספר בן 5 ספרות שמציין את סעיף הליקוי שקבעו לך. בעקרון כל סעיף שמסתיים בספרה 7 הוא סעיף שמשחררים עליו כי הספרה האחרונה מציינת את חומרת הליקוי ו7 זה החומרה הכי חמורה שנותנת פרופיל 21. 

#119127 הגב
    Anonymous
    חבר

אוף… גם אני תהיתי לגבי העניין הזה…מה גם שבחיים לא קיבלתי טופס הפניה לודעה(פעם ראשונה שאני שומעת על דבר כזה…) כי אצלי  לפחות הפסיכי פשוט יצא מהחדר אמר זאת לועדה אחרי חמש דקות הייתי ועדה ואחרי דקה וחצי זה נגמר והביאו לי איזה נייר מזופט שלא כתוב עליו כלום ואמרו לי שאני משוחררת… קיצר- אין מצב שאני אדע את הסעיפים שלי?

#119128 הגב
    Anonymous
    חבר

לא, אין מצב. לפעמים נותנים לך את הסיכום פגישה וההמלצה ביד למסור הלאה ואז אפשר להסתכל (לרוב במעטפה, אבל זה לא בדיוק פשע לפתוח אותה ולהסתכל). לפעמים לא. השאלה היא מה זה משנה מה הסעיף? זה סתם מספר בירוקרטי שארגון שכבר לא נוגע לך חילק לך. 

#119129 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא קיבלתי כלום… אמרו לי שאני אקבל צו לועדה רפואית בעוד חודש

#119134 הגב
    Anonymous
    חבר

יש מצב לברר את הסעיפים. זה הזמן להצטייד בחברים שמשרתים בלשכת הגיוס, זה ממש לא בעיה בשבילם לברר.

#119139 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב מה זה בעצם משנה ? לא משנה…

#119179 הגב
    Anonymous
    חבר

מממ
    אם הפסיכי לא המליץ לשחרר אותי, והוועדה החליטה לשחרר אותי?
    מה זה אומר, מי קבע את הסעיף שעליו השתחררתי?

#119241 הגב
    Anonymous
    חבר

זה לא נראה לי משהו שקורה בכלל, זה קרה לך, או שאתה שואל באופן תאורטי?
    אם זה קורה, אז זה סעיף מסוים שהועדה החליטה שמידת החומרה שלו היא הרבה יותר רצינית ממה שהפסיכיאטר חושב, אבל לא נראה לי שאי פעם זה קרה מקרה כזה שהועדה על דעת עצמה שיחררה משהו כשההמלצה לא היית לשחרר.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־איך יודעים מה הם סעיפי השחרור?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו