תשובה מהצבא

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #99672 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום אני מלש"ב
    קיבלתי מהפסיכיאטר שהייתי אצלו "אבחנות חמורות" מאוד .
    כעת שלחתי את אותן אבחנות לצבא ועד עכשיו לא קיבלתי תשובה.
    יש לציין שגם עברתי כבר אצל קב"ן ופסיכיאטר שלבסוף נקבע לי פרופיל 45 נפשי
    אמי טילפנה כמה וכמה פעמים ולפקידות לא היתה תשובה נורמלית אחת מהן אמרה שאין מקום לשינוי פרופיל למרות ששום דבר אצלי לא התעדכן באתר של הצבא ולא קיבלתי שום זימון נוסף.
    מה עלי לעשות סתם לחכות ככה ואני רוצה לציין שכבר חודשיים ומשהו ועדיין אין תשובה.
    תודה מראש

#118535 הגב
    Anonymous
    חבר

סתמ לחכות לא כדאי, במיוחד אמ נראה שלא הולכימ לזמנ אותכ שוב. בדברימ האלה אינ הרבה חוכמות, מה שלא הולכ בעקשנות הולכ ביותר עקשנות. אני לא חסיד אבל אולי הגיע הזמנ לצעקות ואיומימ מצד אמכ.

#118579 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,קודם כל, יכול להיות שהביורוקרטים איבדו את המכתב או משהו. במקרה כזה, צריך לשלוח להם שוב בפקס.בהחלט יש מקום לפנות למוקד הפניות הטלפוני של קצין רפואה ראשי (עדיף שאימא שלך תרכז את רוב הפניות, למרות שגם אתה יכול).יכול להיות שחוות הדעת אמרה לא את מה שאתה חושב שהיא אמרה?בהצלחה,סרגיי.

#118625 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על המידע
    לא הבנתי את השאלה שלך סרגיי

#118626 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote מאור:

תודה על המידע
    לא הבנתי את השאלה שלך סרגיי

הוא מתכוון לזה שאולי היא לא חמורה כמו שאתה חושב…

#118627 הגב
    Anonymous
    חבר

הבנתי
    אפשר לדעת בבקשה אם האבחנה הזאת חמורה כי זה מה שקיבלתי:
    personality disorder
    depressive disorder

וגם קיבלתי מירשם לתרופה בשם ציפרלקס
    תודה מראש

#118631 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,נדמה לי שבשני המקרים אתה מחסיר מילה, הראשונה. היא חשובה, כי היא מאפיינת מה הבעיה בדיוק. יש אלוהים יודע כמה הפרעות אישיות. איזו מהן אובחנה אצלך?אבל לגבי הדיכאון – זה בהחלט חמור דיו.תשלח שוב את המכתב.בהצלחה,סרגיי.

#118635 הגב
    Anonymous
    חבר

כן שכחתי לציין בשני המשפטים צריך להוסיף את המילה
    NOS.
    אני אשלח שוב למרות ששלחתי כבר איזה 5 פעמים.

#118637 הגב
    Anonymous
    חבר

NOS???סתם שאלה, אולי זה NO? שזה אומר שאין לך שום הבחנה…או שזה:No S. personality disorderNo S. depressive disorder(האות S כאן היא קיצור של Severe, כלומר חמור או חריף)שזה שוב אומר: "לא מצאתי אצלו כלום"?יחי ההבדל הקטן!בי,סרגיי.
    sergeiy38799.9630439815

#118639 הגב
    Anonymous
    חבר

זה עם האות S בדקתי היטב עכשיו את מה שכתוב.
    קודם כל טעות שלי שלא ייחסתי חשיבות למילה NOS כי חשבתי שיהיה מספיק לכתוב בלי המילה הזאת. לא ידעתי כמה היא משמעותית.
    כל מה שכתוב במלואו:
    personality disorder nos
    depressive disorder nos
    והאבחנות האלו גם כתובות ביחד עם הפניה לאישפוז בבית חולים פסיכאטרישכמובן אני לא הולך אליו ואני מקווה שתהיה תשובה סוף סוף מהצבא.
    סליחה שלא דייקתי.

#118640 הגב
    Anonymous
    חבר

NOS זה non specific, זה הכל. זה אומר שההפרעות לא נובעות מטראומה מסוימת אלא הן כלליות. 

#118649 הגב
    Anonymous
    חבר

יחי ההבדל הקטן 2: זה שהמילה בסוף ולא בהתחלה משנה הרבה. הפעם לכיוון הנכון.אבל אם זה המסמך, והם בתוקף מסרבים להתייחס לעניין, אז זו ההזדמנות להתחיל באמת לדפוק על שולחנות.בפורום אפשר למצוא את מספר הטלפון של מוקד מקרפ"ר (מפקדת קצין רפואה ראשי). כדאי שההורים שלך יתקשרו לשם: יש לך הפניה לאישפוז פסיכיאטרי, והצבא מתעלם. איפה נראה כדבר הזה? אנחנו נגיע לתקשורת. אנחנו נעשה לכם סקנדל… וגו'.בהצלחה,סרגיי.

#118677 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה על המידע.
    האם יש סיכוי שישאלו את אמי שאלות מכשילות כמו:
    "מדוע לא אישפזת אותו? האם היה בטיפול בחודשיים האחרונים?"
    האם יוכלו לדרוש מסמך מעודכן מפסיכיאטר?
    ושאלה נוספת:עם מי אמי אמורה לדבר בטלפון? יש סיכוי שזה יהיה רופא כלשהו?
    תודה מראש

#118698 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,הם יכולים לנסות לדרוש מסמך מעודכן, אבל כיוון שיש שם אבחנה של דיכאון, אז זה לא אמור לשנות. גם התקף חמור יחיד אמור להספיק לפטור.לשאול מדוע לא אשפזו אותך? יכול להיות שישאלו. זה לא באמת משנה מה תענו. אפשר גם לא לענות. בכלל, לא לכל שאלה צריך למצוא תשובה.האנשים במוקד קצין רפואה – אני לא יודע אם הם רופאים. רוב הסיכויים שלא (למרות שבטח נותנים להם הכשרה מסוימת לתפקיד). זה משנה?בהצלחה,סרגיי.

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־תשובה מהצבא
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו