כתבת שני עמודים היום בידיעות

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם כתבת שני עמודים היום בידיעות

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #98948 הגב
    Anonymous
    חבר

לפי המיקום וההיקף שניתן הבוקר לכתבה "רצים לקב"ן" בידיעות אחרונות, כבר התחלתי לחשוב שנפטרו כל בעיותיה הכלכליות, המדיניות והחברתיות של ישראל.
    מסתבר שהנושא הבהול ביותר כיום במדינה הוא "שיא שלילי חדש בהשתמטות מצה"ל:אחד מכל שמונה צעירים משתחרר על סעיף נפשי".
    12.5% מהחייבים בשירות השתחררו בשנה שעברה על סעיף נפשי – וזה עוד על פי הסטטיסטיקות שהצבא מפרסם , לכו תדעו מה האחוז האמיתי…
    בגדול הכתבה מדברת על כך שהדבר הפך לנורמה ולתופעה ואפילו ישנו חלון קטן על סלברטאים שהשתחררו על קב"ן ומתפארים כעת על כשרונות המשחק שלהם.

אני מתפלא שהאתר הזה לא קיבל חלון בכתבה הזאת, לדעתי מגיע לו.

בסוף הכתבה בכמה שורות בודדות מופיע מין תגובה אימפוטנטית של הצבא לנוכח התופעה ובראשה הלוף שטרן: "לגבש תוכנית שמטרתה לצמצם את שיעור מקבלי הפטור"
    "החברה צריכה לעשות מעשה ולהוקיע את אלה שמשתמטים"
    הלוף רק שכח לציין שבקרוב החברה שתוקיע את אלה שמשתמטים תהיה אחוז קטן מהחברה. שכן כל אותם משתמטים הם החברה בעצמה.

בכל מקרה אני יודע שכבר דנו פה על התגובות ההיסטריות של ראשי הצבא בנוגע לתופעת הקב"ן, אבל עדיין נחמד לפתוח את העיתון בבוקר ולראות שהתהליך הזה הופך רחב ורחב בכל יום ומנגד לראות את ברוני הכוח שעד עכשיו שלטו בצבא ובחברה, מתפתלים ומשגרים תגובות הסטריות שברור לכולם שלא ממש ישנו שום דבר.
    המשך שבוע טוב.

#113590 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,

אני תמה אם זו הכתבה שעבורה ריאיינו שניים מפעילינו הבלתי-נלאים…

נקנה עיתון ונבדוק.

בי,
    סרגיי.

#113591 הגב
    Anonymous
    חבר

ומה שיפה שבטח 12.5% זה גם כמות העיתונאים בידיעות שעושים צבא (עכשיו תורידו מזה גם כאלו שמשרתים עם פרוטקציות).

#113595 הגב
    Anonymous
    חבר

זה דווקא חדשות רעות בשבילינו
    כי מין הסתם זה גם לועג בעצם לקבנים שהם עוסקים בשחרורינו
    והם עוד עלולים לעשות משהו בעקבות כך.

#113598 הגב
    Anonymous
    חבר

לא נראה לי שזה יפגע במי שבאמת רוצה לצאת, גם אם הקבנים יחמירו קצת את הנהלים בתקופה הקרובה, מי שיבוא עם תסמינים של דכאון אובדני ישוחרר לאלתר.
    בד"כ כל הבאלגנים והחשיפות בתקשורת נגמרות בכמה הצהרות של ראש אכ"א ובאיזה חוזר שיצא לכל הקבנים ויבקש מהם לנסות לוודא שלא מדובר במתחזים.
    בקיצור שטויות.

#113666 הגב
    Anonymous
    חבר

הם כל הזמן מאיימים. אבל הם ואנחנו יודעים שהם לא יכולים לשלוט עלינו, והם יודעים שהם לא רוצים אנשים שיעשו בעיות.

#113676 הגב
    Anonymous
    חבר

נקרו, אולי תירשם כבר בתור יוזר? אני רוצה להחזיר לך הגדרות מודרטור.
    ואגב, אם לא היה ברור מההודעה המקורית, אנחנו נשארים עם הפורום הזה מעתה
    והלאה, הכוונה היא בשלב מסוים לייבא את ההודעות הישנות לפה ולתקן את
    הדברים הקטנים שזקוקים לתיקון פה. 

#113678 הגב
    Anonymous
    חבר

הי,

אני הייתי דווקא הולך על חיקוי מדויק של הממשק הקודם (אפשר גם עם הצבעים…). הוא בהחלט היה הרבה יותר נוח ועם הרבה פחות באגים (למשל, עניין עיצובי הטקסט, שכרגע עובד רק ב-IE, אפילו לא באוונט, ובטח לא בפיירפוקס, או מה שכתבתי בפורום השני על כפתור האסקייפ, או כל חילופי הצדדים באנגלית).

טוב. רוני חוזר מחר ממנזר השתקנים שלו. נקווה שעד מחרתיים כבר כל העניינים יסתדרו.

בי,
    סרגיי.

#113685 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי זה אותו ממשק, פלוס מינוס כמה פיצ'פקס. נדמה לי גם שהעורך טקסט הוא
    אותו עורך טקסט, שהוא מותקן באתר בלי קשר לפורום. אני עובד בפואגוזורו
    ואין לי שום בעיה עם כלום. אני לא יודע מה הבעיה עם חילופי הצדדים, אבל גם
    בקודם זה לא עבד הכי בסדר.

מזל טוב!!!!!! 

#113689 הגב
    Anonymous
    חבר

זהו שאצלי החלון שונה. בצד שמאל יש לי חלון שבו כתוב "פקודה", ואני יכול להחליף אותו ל"בסיס". בשני המקרים, כל ניסיון לשנות עיצוב בטקסט בסך הכל מכניס קודי פורום לסוף הטקסט הכתוב (לא משנה איפה הסמן עומד). במצב "פקודה" זה פותח לי חלון שבו אני צריך להקיש את הטקסט שיעוצב באופן הרצוי (והוא מודבק תמיד בסוף). במצב בסיס זה רק מכניס את קודי הפורום הרלוונטיים, ואני אמור להסתדר אתם לבד. הנה כך נראה ניסיון לכתוב טקסט בבולד. זה לא היה כל כך נורא אלמלא זו הייתה משימה בלתי אפשרית כמעט לנסות לסטות מהעיצוב הסטנדרטי ביותר מפרמטר אחד.

בפורום הישן לא הייתה שום בעיה כזו.

#113690 הגב
    Anonymous
    חבר

פה, לעומת זאת, זה אותו הממשק כמו שהיה בפורום הקודם. ואפשר לשחק עם עיצובים כמה שרוצים. מעניין שבאוונט, שאמור לפעול על-בסיס האקספלודר, יש אותו ממשק כמו בFeuerfuchs (או לפחות היה בפעם האחרונה שניסיתי).

הבדל אחר בין הבראוזרים הוא שבאקספלודר כל האנגלית והמספרים הולכים הפוך, וב-FF הכל בסדר הנכון.sergeiy38598.9109837963

#113691 הגב
    Anonymous
    חבר

נוסיף את זה לרשימה של רוני 

#113769 הגב
    Anonymous
    חבר

איפה הכתבה? איפה? יש לכם אותה באתר?

#126431 הגב
    Anonymous
    חבר

לפי דעתי זה מאוד עצוב שאנשים יוצאים על נפשי זה פשוט נהפך למודה אני אומרת את זה בתור חיילת שנתקלת בחיילים כאלה כל יום זה חבל שהם לא מתמודדים גם עם קשה במערכת הצבאית, סליחה זה לא קשה זה מאתגר, ואיפה הציונות ואהבת המולדת כל מה שהיה פעם חבל לי מאודדד

#126432 הגב
    Anonymous
    חבר

מה שלא הורג, פוצע. די כבר לשחק עם חיים של אנשים שבכלל לא צריך אותם שם בשביל עקרונות מפגרים. איפה ההומניזם ואהבת הזולת?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 19 סה״כ)
מענה ל־כתבת שני עמודים היום בידיעות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו