עזרה|חייב עזרה בנוגע לפסיכיאטר , נפקדות והעברה מהבסיס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח1234
יצירת קשר:

עזרה|חייב עזרה בנוגע לפסיכיאטר , נפקדות והעברה מהבסיס

הודעהעל ידי אורח1234 » 25 נובמבר 2013 11:34

שלום לכולם , אני משרת בצפון כרגע אני התחלתי את השירות שלי באוגוסט(7.8.13) וכרגע לא טוב לי בשירות..דיכאון , עצבים ועוד כל מיני דברים.. אני נפקד פעם שנייה , בפעם הראשונה של הנפקדות , אחרי בערך שבוע - שבוע וחצי ( אני חושב) הגעתי למיון ניסיתי לבלוע כדורים(הייתי מצליח עם לא היו עוצרים אותי) הגעתי לפסיכיאטר במיון וקראתי קצת חשבתי שכנראה זה יעזור אז הייתי עם הראש למטה ,בקושי דיברתי , בכיתי .. בקיצור דיכאוני כמה שאפשר, כמובן שבטוח היא נתנה לי הפנייה דחופה לקב"ן בבהר"ן תל השומר(אם יהיה צורך אני ירשום גם מה שהיא רשמה לי בסיכום אולי ככה תבינו אבל לא עכשיו) הקב"ן דיבר איתי כמה דקות בתחילת השיחה הוא אמר לי אל תצפה לכלום אני לא יכול לעזור לך אני ידבר איתך והמשך הטיפול יהיה אצל הקבן של היחידה(שזה בצפון) סיימתי את השיחה איתו יומיים - שלוש אחר כך עליתי לצפון לקבן והוא דיבר ודיבר בערך שעה, לקראת סיום השיחה הוא החליט שהוא מתקשר למגד של הבסיס הוא דיבר איתו לידי ובעצם שאל את המגד מה לעשות ואמר לו כמה פעמים שאני לקראת סיום השיחה(מה שהדליק אצלי נורה ) ובעצם המגד אמר לקבן שאני צריך לחזור ליחידה אם לא אז בעצם לא יוכלו לטפל בי , כשיצאתי מהש"ג לא בידיוק הופתעתי כי ידעתי שכנראה עשו פה תרגיל חיכו לי בעצם ברכב הקצינה של השלישות ועוד אחת שגם יש לה תפקיד אבל לא מעניינת אז שחכתי , אמרו לי בוא ניקח אותך לבסיס בחזרה, פה הבנתי שכנראה הכל היה תרגיל וגם עם הייתי חותך את עצמי לידו לא הייתי מקבל כלום ,לא משנה חזרתי לבסיס אמרו לי שישפטו אותי חיכיתי יום או יום וחצי בערך עד שישפטו אותי כששפטו קיבלתי 21 יום ריתוק בלי תנאי לכלא בלי כלום , לא הייתי מוכן להישאר ויום למחרת על הבוקר פשוט הלכתי לבית ..מפה אני מגיע בעצם לנפקדות שנייה של שבוע בערך(מהתאריך 19.11.13) אתמול(24.11.13) כבר לא יכולתי הספיק לי עם החיים האלה ולא חשבתי והספקתי לקחת שתי כדורים ופשוט זרקו לי את השאר מהיד וגרמו לי להקיא את מה שבלעתי כבר.. הלכתי עוד פעם לפסיכיאטר(עסק יקר כל השטות הזאת..) פה גם סוג של נשברתי שם..קיבלתי הפניה דחופה לפסיכיאטר צבאי שראיתי היום בבוקר(25.11.13) בתחילת השיחה של הפסיכיאטר הצבאי הוא אמר לי אל תצפה לשיחרור את זה לא תקבל, אבל אני ינסה לעזור לך. וגם פה עם הייתי חותך את עצמי לא הייתי מקבל כלום..חרא של מדינה. בקיצור , אחרי שבכיתי וכל הזמן ראש למטה בקושי מדבר מה שהוא נתן לי זה המלצה לשינוי שיבוץ . מה שהוא רשם זה ככה
התרשמות / הערכה קלינית :
"מדובר במצוקה נפשית אשר קשורה לאישיות לא בשלה ובעיות כלכליות(יש לי גם חוב בשוק האפור). מומלץ שיבוץ ביחידה עורפית קרוב לביתו"
עכשיו בבסיס בעצם רוצים שאני יעלה לשם קודם ישפטו אותי עד שיטפלו בי.. אני בעצם לא יכול להישאר שם דקה מאוד קשה לי להיות שם..ברגע הראשון שיהיה לי נשק ואני יקבל סיבוב בבסיס אני יעשה הרבה נזק..מה הסיכוי שהם יראו לנכון להעביר אותי? הם רוצים שאני יגיע עוד פעם לקבן שבטוח ימרח אותי כי בבסיס לא מוכנים לוותר על חיילים בגלל שהגדוד שפתחו הוא חדש..גם עם פרוטקציות קשה לצאת מהחור הזה.. אני בעצם לא יודע עם לעלות לבסיס או לא.. מה שבטוח אני לא מתכוון לעלות היום..אבל אני צריך עזרה..עם אני יעלה מחר יתנו לי עזרה? מישהו נתקל פעם במקרה כזה? קרה לכם אותו דבר..?

תודה מראש לעוזרים ..
עריכה:
.נ.ב
אני רוצה להגיע למרכז ואז אולי הקב"ן / פסיכיאטר יתייחס יותר חוץ מלשלוח אותי כל פעם לצפון בגלל שהקבן שם .. בעקרון אני לא רוצה לשרת בכלל.. אין לי מוטיביצה לשרת ואף פעם לא הייתה לי.. אבל עכשיו? אין לי בכלל.. כל המערכת הצבאית הזאת דפוקה..באמת חבר'ה תעזרו לי .. הגעתי למבוי סתום שאני לא יכול לברוח ממנו.. ואין לי כוח לצבור דפוק של יותר משנה בכלא בשביל לצאת..
אורח1234
יצירת קשר:

Re: עזרה|חייב עזרה בנוגע לפסיכיאטר , נפקדות והעברה מהבסיס

הודעהעל ידי אורח1234 » 26 נובמבר 2013 17:39

עדכון :
הייתי אצל הקבן ביחידה הראתי לו מה שיש לי והוא אמר שאני יסיים את הנפקדות יחזור ליחידה ובעצם יפלטו אותי מהבסיס..אבל הוא לא הביא לי שום מסמך שמאשר את זה..הפסיכיאטר הצבאי המליץ לשים אותי קרוב לבית הראתי לקבן ובנתיים בבסיס לא מאמינים .. למה שיאמינו .. מה אני יכול לעשות? המפקדת שלי לא מתקשרת ואמרה לי מחר לחכות לרופאה ולראות אולי הגיע אליה המייל.. איך אני יכול להוכיח שאני באמת צריך להיפלט מהיחידה הזאת? הראתי למפקדת את המסמך של הפסיכיאטר הצבאי ועדיין לא אכפת לה..עד שלא יהיה הוכחה ממנו בעצם אני פה..באמת שחייב עזרה אני ישתגע פה..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 נובמבר 2013 01:36

תנסה לערב צד שלישי, מישהו שדואג לך, משפחה או חבר. תמיד כדאי אם ההורים שלך יכולים להתקשר ישירות למפקד שלך ולצעוק עליו. חוץ מזה, יש כמה גורמים צבאיים שאפשר לנסות לערב אותם כדי שיתווכו, שלא תהיה רק אתה מול היחידה. אפשרות טובה בשביל להפעיל לחץ על היחידה זה קצין העיר - תבקש שמישהו מהמשפחה ידבר עם קצין העיר ויבקש שיתערבו בעניינך. בנוסף לקצין העיר יש פונקציה דומה של קצינת פניות הציבור. ספציפית לבעיות עם טיפול רפואי, יש את מוקד מקרפ"ר שזה מוקד תלונות בענייני טיפול רפואי של חיל הרפואה, אפשר לנסות לתפוס אותם בטלפון. יש גם את נציב קבילות חיילים, למרות שזה פחות למקרים דחופים, אבל אולי יוכלו לעזור שם. יש טלפונים של כולם באינטרנט, לא שזה פשוט לתפוס מישהו בצבא בטלפון.

מה שאתה בעיקר צריך להיזהר ממנו זה להתפתות להבטחות שרק תבוא ויהיה בסדר. במצבך נראה לי שעדיף לא להגיע ליחידה עד שהם לא מקבלים את האישור שפולטים אותך. אתה מסתבך עם נפקדות, אבל אתה במילא כבר מסובך, ואם וכאשר יגיע המסמך כנראה שלא יעשו לך כלום על נפקדות, כל עוד זה רק שבוע שבועיים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 27 נובמבר 2013 07:40

במילא רגוע כתב:תנסה לערב צד שלישי, מישהו שדואג לך, משפחה או חבר. תמיד כדאי אם ההורים שלך יכולים להתקשר ישירות למפקד שלך ולצעוק עליו. חוץ מזה, יש כמה גורמים צבאיים שאפשר לנסות לערב אותם כדי שיתווכו, שלא תהיה רק אתה מול היחידה. אפשרות טובה בשביל להפעיל לחץ על היחידה זה קצין העיר - תבקש שמישהו מהמשפחה ידבר עם קצין העיר ויבקש שיתערבו בעניינך. בנוסף לקצין העיר יש פונקציה דומה של קצינת פניות הציבור. ספציפית לבעיות עם טיפול רפואי, יש את מוקד מקרפ"ר שזה מוקד תלונות בענייני טיפול רפואי של חיל הרפואה, אפשר לנסות לתפוס אותם בטלפון. יש גם את נציב קבילות חיילים, למרות שזה פחות למקרים דחופים, אבל אולי יוכלו לעזור שם. יש טלפונים של כולם באינטרנט, לא שזה פשוט לתפוס מישהו בצבא בטלפון.

מה שאתה בעיקר צריך להיזהר ממנו זה להתפתות להבטחות שרק תבוא ויהיה בסדר. במצבך נראה לי שעדיף לא להגיע ליחידה עד שהם לא מקבלים את האישור שפולטים אותך. אתה מסתבך עם נפקדות, אבל אתה במילא כבר מסובך, ואם וכאשר יגיע המסמך כנראה שלא יעשו לך כלום על נפקדות, כל עוד זה רק שבוע שבועיים.

כרגע אני ביחידה .. לא הייתה לי ברירה הייתי חייב לחזור , אם לא הייתי חוזר הם לא היו עושים משהו .. כרגע אני מחכה שהרופאה תגיע הבנתי בסוף שזה אמור להגיע אליה..אני יציק להם עם כל הדבר הזה..

מהרגע שבעצם רואים שמה שהקב"ן אמר לי הוא נכון הם לא יעשו לי משהו נכון? לא יכולים לרתק אותי או דברים כאלה נכון ?
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 27 נובמבר 2013 19:24

עדכון:
שפטו אותי וקיבלתי 35 יום ריתוק ופליטה למז"י ..אפילו שהפסיכיאטר קבע שאני צריך להיפלט מהחור הזה..למה מורחים אותי? בקיצור איפה זה מז"י אמרו לי שאני יגיע לשם לשיבוץ מחדש..
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 27 נובמבר 2013 23:01

אורח1234 כתב:עדכון:
שפטו אותי וקיבלתי 35 יום ריתוק ופליטה למז"י ..אפילו שהפסיכיאטר קבע שאני צריך להיפלט מהחור הזה..למה מורחים אותי? בקיצור איפה זה מז"י אמרו לי שאני יגיע לשם לשיבוץ מחדש..

ואוו 35 יום ריתוק? השתגעו שם ? בקיצור לא נורא אל תישבר, תמשיך תמשיך תבקש תדרוש את מה שאתה רוצה אתה תצא בסוף זה רק עניין של זמן עד שתקבל את מה שרצית וזה שיחרור
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 נובמבר 2013 23:54

אם ההמלצה שלו כוללת שינוי פרופיל או קהס, אסור להם להחזיק אותך 35 ימים בריתוק לפני שפולטים אותך, אלא אם כן הוא רק המליץ בעל פה. תנסה לבדוק מה הוא קבע בפועל, וכאמור, אולי תנסה לערב גורם שלישי שאולי יוכל לוודא שלא מענישים אותך אפילו שאסור להם.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 28 נובמבר 2013 01:16

המגד אמר לי אתה כנראה חשבתה שמה שאתה רוצה אתה תעשה..חבל שסתם שיחקתה משחקים אני נותן לך 35 יום ריתוק ואחר כך אני צריך לעבוד לבסיס בשם מז"י..הם לא השתגעו הם תמיד היו מפגרים..ההמלצה של הפסיכיאטר אצלי על דף..כל מה שהוא רשם שם זה שהוא ממליץ להעביר אותי קרוב לבית..לא רשם משהו על קה"ס או שינוי פרופיל לפי מה שהקצינת שלישות כנראה אמרה לי בטעות יש לי קה"ס 43 היא אמרה את זה יותר נכון למגד ואני במקרה שמעתי..באמת שאני אבוד כבר..אבל אני חושב שעדיף לי לסיים את זה בשקט לא? כי בסופו של דבר אני עף מפה ..
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 10 דצמבר 2013 20:09

עד עכשיו לא קיבלתי תשובה..הבנתי מאחד שנמצא בשלישות שיש לי קה"ס 43 או משהו אחר שפוסל גדודים..אפשר לכבול אותם על זה שאני עושה פה את העונש? ואחרי שאני מסיים את הריתוק זה יוצא על השבוע שאני אמור לסגור שבת..הם יכולים להגיד לי אתה חייב לסגור אותו?
Iluz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Iluz » 12 דצמבר 2013 01:11

קה"ס 43 אמור להעיף אותך מהגדוד. 41 לא מאפשר אפילו לשרת בגדוד כתומך לחימה. 43 נותן לך גם הת"ש 3 וקל"ב, אז כן, אם באמת יש לך את זה אמורים להעביר אותך בהקדם האפשרי. אני לא יודע בדיוק לגבי הריתוק כי בטח עדיין הייתה סמכות ענישה לגבי זה, אבל סגירת השבת.. לא חושב שהיא אמורה לקרות. בכל מקרה אתה חייב לוודא שבאמת יש לך קה"ס 43 ולא סתם טעית במה ששמעת.
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 12 דצמבר 2013 16:04

לפי מה שאני יודע כן יש לי את הקה"ס אבל אמרו שעונש גובר על ת"ש וכו' לא הקצינים אמרו..שאלתי אותם עוד פעם אם אני אמור לסגור את השבת אמרו לי שלא ואני אמור להיפלט ישר אחרי הריתוק..אבל בנתיים הכל דיבורים..
Iluz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Iluz » 12 דצמבר 2013 18:47

יופי, לפחות לא ניסו להכריח אותך לסגור שבת שאתה לא אמור. אם הכירו בזה שיש לך קה"ס אז גם לא יתעסקו איתך, אתה לא תסגור את השבת. עונש באמת גובר על הת"ש ולכן את הריתוק תרצה אבל אתה כן תיפלט אחריו, אל דאגה לפחות בעניין הזה.
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 13 דצמבר 2013 12:27

Iluz כתב:יופי, לפחות לא ניסו להכריח אותך לסגור שבת שאתה לא אמור. אם הכירו בזה שיש לך קה"ס אז גם לא יתעסקו איתך, אתה לא תסגור את השבת. עונש באמת גובר על הת"ש ולכן את הריתוק תרצה אבל אתה כן תיפלט אחריו, אל דאגה לפחות בעניין הזה.

אבל הם מסוגלים להשאיר אותי עוד חודש ולהגיד זה בטיפול זה בטיפול..זה מה שמפחיד שלא ימרחו אותי פה סתם חודש
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 14 דצמבר 2013 18:37

אנשים אני חייב מימכם עזרה..מה הסיכוי לצאת מצה"ל אם כמה חתכים על היד ..? אני משתגע מהמקום הזה כבר , הקצינים פה לא מתייחסים באמת אף אחד לא שם עלי מבחינתם אני בסדר..אפילו הקבן אמר לי שהוא לא רואה אצלי בעיה..די נהרגתי מהמקום הזה בבקשה אנשים תעזרו לי!
Iluz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Iluz » 16 דצמבר 2013 14:37

מתי הריתוק נגמר?
עזוב אותך מהחתכים, זה לא שווה שתפגע בעצמך וגם לא מבטיח לך שום דבר.
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 17 דצמבר 2013 18:49

Iluz כתב:מתי הריתוק נגמר?
עזוב אותך מהחתכים, זה לא שווה שתפגע בעצמך וגם לא מבטיח לך שום דבר.

היום נתנו לי לעשות טופס טיולים ויוצא ומחר להגיע לבסיס נחשונים שקרוב לשוהם..זה בערך חצי שעה מהבית שלי..מישהו יכול להגיד לי מה זה הבסיס הזה? אמרו לי בסיס פתוח אני יעשה יומיות? יהיה קל לצאת מהצבא אחרי שאני יגיע לשם?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 דצמבר 2013 03:08

המשמעות של בסיס פתוח זה שכל יום הולכים הביתה. בשביל תחזיות על העתיד תתקשר לזמן מיסטיקה.
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 18 דצמבר 2013 10:29

במילא רגוע כתב:המשמעות של בסיס פתוח זה שכל יום הולכים הביתה. בשביל תחזיות על העתיד תתקשר לזמן מיסטיקה.

אני בסה"כ רוצה עזרה לצאת מהצבא..אם אתה לא מתכוון לנסות לעזור בכלל אז אל תגיב מההתחלה..
ולאלה שכן רוצים לעזור בבקשה אני חייב לצאת אני משתגע כבר
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 דצמבר 2013 19:00

:roll: אני לגמרי מבין למה אתה חושב שהפניה לזמן מיסטיקה אמורה להעליב את האינטיליגנציה שלך, אבל לא לזה התכוונתי. התכוונתי שלהעריך סיכויים במצב שלך זה אידיוטי כי יש כבר יותר מדי גורמים לקחת בחשבון, וקשה להגיד בשלב הזה.
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 18 דצמבר 2013 21:13

במילא רגוע כתב::roll: אני לגמרי מבין למה אתה חושב שהפניה לזמן מיסטיקה אמורה להעליב את האינטיליגנציה שלך, אבל לא לזה התכוונתי. התכוונתי שלהעריך סיכויים במצב שלך זה אידיוטי כי יש כבר יותר מדי גורמים לקחת בחשבון, וקשה להגיד בשלב הזה.

אני יודע שאי אפשר לתת הערכה מדויקת..אבל אחרי פעמים אצל פסיכיאטר אזרחי,פעמים אצל קבן צבאי ופעם אחת אצל פסיכיאטר צבאי כל מה שהצלחתי להוציא זה קה"ס 43 ופליטה למחנה נחשונים ..זה נראה שהיציאה מהצבא היא פשוט בלתי אפשרית :/ אני על סף שיגעון...כבר יום אחד ללכת מהבית שיחשבו שחטפו אותי או לא יודע מה שיראו שאני דפוק ולא שפוי וישחררו..אני חושב מחר בבוקר ללכת לבסיס ואפילו לעשות לעצמי נזקים .. לחתוך לשבור כל דבר אפשרי אני מיואש מהכל כבר..אין בי טיפת שימחת חיים כרגע..וכנראה שאני לא יודע איך לשחק אותה עד הסוף שיאמינו ויוציאו אותי..כל מה שהצלחתי להשיג זה רק קה"ס זה פשוט עצוב מה שקורה במדינה שלנו..שאני צריך לשחק אותה ולא להסביר מה באמת יש לי בשביל לצאת.. :/
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 דצמבר 2013 22:23

סטטיסטית, כל מי שמתמיד, משתחרר. זה כמובן לא אומר שום דבר לגבי הסיכויים לצאת כי מן הסתם כל מי שחדל להתמיד לא השתחרר וכל מי שהשתחרר, התמיד, אבל אם נשים את זיון השכל בצד, זה כן אומר שבגדול אנשים שלא רוצים להישאר בצבא לא נשארים, ומכאן זה רק עניין של זמן. כמה זמן תלוי במידה רבה בהתנהלות שלך, אבל גם במידה רבה בנסיבות שלך, שהן לא בשליטתך. הניסיון המצטבר בליווי אומר שכל מיני התפרעויות/עבירות תורמות מעט מאוד ובעיקר מעכבות את השחרור, ואילו עם חולשה וחוסר תפקוד יש להם הרבה פחות מה לעשות.
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 18 דצמבר 2013 22:47

במילא רגוע כתב:סטטיסטית, כל מי שמתמיד, משתחרר. זה כמובן לא אומר שום דבר לגבי הסיכויים לצאת כי מן הסתם כל מי שחדל להתמיד לא השתחרר וכל מי שהשתחרר, התמיד, אבל אם נשים את זיון השכל בצד, זה כן אומר שבגדול אנשים שלא רוצים להישאר בצבא לא נשארים, ומכאן זה רק עניין של זמן. כמה זמן תלוי במידה רבה בהתנהלות שלך, אבל גם במידה רבה בנסיבות שלך, שהן לא בשליטתך. הניסיון המצטבר בליווי אומר שכל מיני התפרעויות/עבירות תורמות מעט מאוד ובעיקר מעכבות את השחרור, ואילו עם חולשה וחוסר תפקוד יש להם הרבה פחות מה לעשות.

אוקי הבנתי אותך.. ואני גם יודע שזה יקח זמן והרבה עצבים וסבל..בסופו של דבר זה יגמר..השאלה היא מתי ? מחר בבוקר אני אמור להיות שם בעצם להשלמה של הקליטה..צריכה להיות לי שיחה עם הקצין חימוש או מי שזה לא יהיה..עוד לא יודע אפילו מי זה המפקד שלי.. סתם השאירו אותי שם עד 4 ושלחו אותי לבית..מה להגיד שם? מה לעשות? ביקשתי קבן אמרו לי ברגע שיהיה לי מפקד אני יוכל ללכת עם החוות דעת.. מה אפשר לעשות? עוד פעם ללכת למיון ולשלם?(זאת תיהיה הפעם השלישית כבר שאני שם..) לכל מי שאני יכול אני מסביר שהייתי במיון ושלקחתי כדורים ועצרו אותי לא בידיוק מתייחסים לזה.. אפילו שהחוו"ד מהמיון אצלי ואמרתי להם שיקראו שיראו..שמים זין .. טוב זה צה"ל ..יש משהו קיצוני שאפשר לעשות שיוכל לזרז את כל התהליך של השיחרור ..? לא רוצה להגיע למצב שאני יצטרך לברוח עוד פעם ולשבת בכלא.. לא יתן לי כלום =/
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 דצמבר 2013 03:12

אין תשובה למתי זה יגמר. אבל כשזה נגמר, זה נגמר פחות או יותר במקום, ברגע שהקבן מחליט לשחרר אותך. זה יכול לקחת גם עוד כמה חודשים, אבל בדיוק באותה מידה יכול להיות שבעוד שלושה ימים אתה כבר לא חייל, ואני לא מגזים בכלל.

הצבא זה ארגון בירוקרטי נוקשה - לכל דבר יש נוהל, אם אתה מבקש משהו שלא בנהלים לא יודעים מה לעשות איתך. הנוהל אומר שהפניה לקבן מקבלים דרך מפקד או דרך מרפאה. מפקד אין לך כרגע. אתה יכול ללכת למרפאה ומשם לנסות לקבל הפניה, אבל גם שם יש סיכוי טוב שלא ייתנו לך הפניה עד שתיקלט. אז כרגע אתה בין הכיסאות ואין לך כל כך מה לעשות. יש אנשים שתקועים חודשים ביחידות מעבר, מחכים להצבה, ובינתיים לא נותנים להם לראות קבן. אצלך זה כנראה ייפתר תוך יום יומיים. יש תמיד גם את האופציה שאם אתה מרגיש שאתה לא יכול יותר, אתה יכול לא להתייצב ביחידה, ולנסות להגיע לברהן כשאתה נפקד. זה גם פתרון בעייתי, אבל אלו פחות או יותר האופציות שלך.

וכמו שאמרתי לך בהתחלה, אתה יכול לנסות לערב צד שלישי שיפעיל לחץ על כל גורם שאתה עומד מולו. זה מאוד עוזר.
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 19 דצמבר 2013 12:10

במילא רגוע כתב:אין תשובה למתי זה יגמר. אבל כשזה נגמר, זה נגמר פחות או יותר במקום, ברגע שהקבן מחליט לשחרר אותך. זה יכול לקחת גם עוד כמה חודשים, אבל בדיוק באותה מידה יכול להיות שבעוד שלושה ימים אתה כבר לא חייל, ואני לא מגזים בכלל.

הצבא זה ארגון בירוקרטי נוקשה - לכל דבר יש נוהל, אם אתה מבקש משהו שלא בנהלים לא יודעים מה לעשות איתך. הנוהל אומר שהפניה לקבן מקבלים דרך מפקד או דרך מרפאה. מפקד אין לך כרגע. אתה יכול ללכת למרפאה ומשם לנסות לקבל הפניה, אבל גם שם יש סיכוי טוב שלא ייתנו לך הפניה עד שתיקלט. אז כרגע אתה בין הכיסאות ואין לך כל כך מה לעשות. יש אנשים שתקועים חודשים ביחידות מעבר, מחכים להצבה, ובינתיים לא נותנים להם לראות קבן. אצלך זה כנראה ייפתר תוך יום יומיים. יש תמיד גם את האופציה שאם אתה מרגיש שאתה לא יכול יותר, אתה יכול לא להתייצב ביחידה, ולנסות להגיע לברהן כשאתה נפקד. זה גם פתרון בעייתי, אבל אלו פחות או יותר האופציות שלך.

וכמו שאמרתי לך בהתחלה, אתה יכול לנסות לערב צד שלישי שיפעיל לחץ על כל גורם שאתה עומד מולו. זה מאוד עוזר.

אוקי הבנתי אותך..הם אמרו לי שאני לא יקבל קבן עד שבעצם אני לא יקלט ולא יהיה לי מפקד..הגעתי לפה עוד פעם הייתה לי שיחה אם איזה קצין שקשור אלי, אמרתי לו שקשה לי אני לא יכול ניסיתי להתאבד ושאני בחובות..הוא חשב הרבה מה לענות לי ואז אמר לי שהם יכולים לעזור לי קיצר זיין תמוח הם יתנו לי אישור עבודה כדי שאני יוכל לעבוד..הם רוצים שאני ימצא מקום שאני יוכל לעבוד בו..יום ראשון לחזור להם אם הטופס? או להגיד לא מצאתי לא הסכימו לקבל אותי? אני רק רוצה קבן שיוציא אותי לא רוצה להישאר בצבא לא יכול והם לא מבינים את זה אם אני ילך היום עוד פעם בלילה לפסיכיאטר אזרחי במיון תל השומר זה יזיז משהו? הוא יוכל להפנות אותי ביום שישי לפסיכיאטר צבאי או שאני יצתרך לחכות ליום ראשון? זה נראה כל כך קשה לצאת דרך הקבן..אולי אני פשוט יכנס ויצא מלא פעמים מהכלא? לא יוכל לעזור לי בנוסף לקבן? שיבינו שאני לא כשיר..?
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 19 דצמבר 2013 12:10

במילא רגוע כתב:אין תשובה למתי זה יגמר. אבל כשזה נגמר, זה נגמר פחות או יותר במקום, ברגע שהקבן מחליט לשחרר אותך. זה יכול לקחת גם עוד כמה חודשים, אבל בדיוק באותה מידה יכול להיות שבעוד שלושה ימים אתה כבר לא חייל, ואני לא מגזים בכלל.

אוקי הבנתי אותך..הם אמרו לי שאני לא יקבל קבן עד שבעצם אני לא יקלט ולא יהיה לי מפקד..הגעתי לפה עוד פעם הייתה לי שיחה אם איזה קצין שקשור אלי, אמרתי לו שקשה לי אני לא יכול ניסיתי להתאבד ושאני בחובות..הוא חשב הרבה מה לענות לי ואז אמר לי שהם יכולים לעזור לי קיצר זיין תמוח הם יתנו לי אישור עבודה כדי שאני יוכל לעבוד..הם רוצים שאני ימצא מקום שאני יוכל לעבוד בו..יום ראשון לחזור להם אם הטופס? או להגיד לא מצאתי לא הסכימו לקבל אותי? אני רק רוצה קבן שיוציא אותי לא רוצה להישאר בצבא לא יכול והם לא מבינים את זה אם אני ילך היום עוד פעם בלילה לפסיכיאטר אזרחי במיון תל השומר זה יזיז משהו? הוא יוכל להפנות אותי ביום שישי לפסיכיאטר צבאי או שאני יצתרך לחכות ליום ראשון? זה נראה כל כך קשה לצאת דרך הקבן..אולי אני פשוט יכנס ויצא מלא פעמים מהכלא? לא יוכל לעזור לי בנוסף לקבן? שיבינו שאני לא כשיר..?
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 19 דצמבר 2013 12:43

רגע רגע אני לא מבין משהו קטן.. יש לך חוות דעת מרופא מוסמך אזרחי? או שאף אחד מהם לא רוצה להביא לך או לא חושב שהוא יכול להמליץ על משהו ?
כי זה לא הגיוני שרופא אזרחי קובע משהו ואז רופא צבאי(קבן שהוא לא רופא בכלל) אומר משהו הפוך זה ממש דבילי..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 דצמבר 2013 12:50

Eto כתב:רגע רגע אני לא מבין משהו קטן.. יש לך חוות דעת מרופא מוסמך אזרחי? או שאף אחד מהם לא רוצה להביא לך או לא חושב שהוא יכול להמליץ על משהו ?
כי זה לא הגיוני שרופא אזרחי קובע משהו ואז רופא צבאי(קבן שהוא לא רופא בכלל) אומר משהו הפוך זה ממש דבילי..

מה דבילי בזה? הגורם שמחליט הוא הצבא בלבד. חוות דעת אזרחית לא מכתיבה כלום וגם ידוע שהרבה נותנים חוות דעת שקריות למשתמטים. הצבא לא דפוק.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 19 דצמבר 2013 14:07

אורח כתב:
Eto כתב:רגע רגע אני לא מבין משהו קטן.. יש לך חוות דעת מרופא מוסמך אזרחי? או שאף אחד מהם לא רוצה להביא לך או לא חושב שהוא יכול להמליץ על משהו ?

מה דבילי בזה? הגורם שמחליט הוא הצבא בלבד. חוות דעת אזרחית לא מכתיבה כלום וגם ידוע שהרבה נותנים חוות דעת שקריות למשתמטים. הצבא לא דפוק.

אבל זה לא הגיוני. אז מה רופא א' קובע בוודאות משהו בחוות דעת ואז רופא ב' ומבטל אותו ? אתה מבין כמה דבילי זה?
או שפשוט אין לך איזה מסמך של רופא מומחה או משהו כזה וביגלל זה אתה יותר מתקשה..

אולי בסדיר זה מאוד קשה העניין הזה לא יודע האמת..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 דצמבר 2013 14:22

Eto כתב:
אורח כתב:

אבל זה לא הגיוני. אז מה רופא א' קובע בוודאות משהו בחוות דעת ואז רופא ב' ומבטל אותו ? אתה מבין כמה דבילי זה?
או שפשוט אין לך איזה מסמך של רופא מומחה או משהו כזה וביגלל זה אתה יותר מתקשה..

אולי בסדיר זה מאוד קשה העניין הזה לא יודע האמת..

מה לא הגיוני? זה שגורם אזרחי נתן חוות דעת לא אומר שהיא אמיתית, וגם אם היא אמיתית לא בטוח שהיא מצדיקה שחרור.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 19 דצמבר 2013 14:35

כן זה מאוד אישי האמת.. אבל לדעתי חוות דעת של רופא מוסמך וטיפול שהוא כותב למטופל שלו ביום יום (כדורים, טיפול יומי של פעילות גופנית וכל טיפול אחר) צריכות להספיק למשהו ממש קריטי בחשיבה של הקבן.
כי אחרי כל זה לא הגיוני שאחד כזה יישרת בצהל והם יחמירו את המצב שלו שם עוד יותר..

ושוב, לא יודע איך זה בסדיר, אולי במילואים זה יותר קל להשתחרר או להוריד את הפרופיל הצבאי שלו..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 דצמבר 2013 14:57

אני מבין את הדחף לרצות להניע דברים מהר יותר, אבל אין דרך. אתה תקוע במערכת אטומה, וייקח לך זמן ומאמץ לצאת.

אטו - לבעיות נפשיות אין מדדים פיזיולוגיים, והאבחון מתבסס על התלונות של החולה, על התרשמות המטפל ממנו, ועל סימפטומים עקיפים. כשהאבחון סובייקטיבי יש הרבה מקום להבדלים באבחון בין מטפלים שונים. תוסיף לזה שלרופאים צבאיים יש אינטרס הפוך מרופאים אזרחיים - רופאים אזרחיים דואגים לבריאותך ומשתלם להם שתבוא לטיפול, רופאים צבאיים הם הרבה יותר פקידים ממטפלים, לא אכפת להם ממך, תפקידם רק לקבוע כשיר/לא כשיר, ואם בכלל הם רואים את עצמם כשומרי הסף של הצבא. במצב עניינים כזה קבנים הרבה פעמים מתעלמים מחוות דעת רציניות, כולל גם מחוות דעת של הקבן שלפניהם, אם ההתרשמות שלהם אחרת, או שאולי הם מורעלים, או שלא באת להם בטוב, או שיש להם מכסה והם גמרו אותה להיום.
- מלכוד-22
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 20 דצמבר 2013 08:18

במילא רגוע כתב:אני מבין את הדחף לרצות להניע דברים מהר יותר, אבל אין דרך. אתה תקוע במערכת אטומה, וייקח לך זמן ומאמץ לצאת.

אטו - לבעיות נפשיות אין מדדים פיזיולוגיים, והאבחון מתבסס על התלונות של החולה, על התרשמות המטפל ממנו, ועל סימפטומים עקיפים. כשהאבחון סובייקטיבי יש הרבה מקום להבדלים באבחון בין מטפלים שונים. תוסיף לזה שלרופאים צבאיים יש אינטרס הפוך מרופאים אזרחיים - רופאים אזרחיים דואגים לבריאותך ומשתלם להם שתבוא לטיפול, רופאים צבאיים הם הרבה יותר פקידים ממטפלים, לא אכפת להם ממך, תפקידם רק לקבוע כשיר/לא כשיר, ואם בכלל הם רואים את עצמם כשומרי הסף של הצבא. במצב עניינים כזה קבנים הרבה פעמים מתעלמים מחוות דעת רציניות, כולל גם מחוות דעת של הקבן שלפניהם, אם ההתרשמות שלהם אחרת, או שאולי הם מורעלים, או שלא באת להם בטוב, או שיש להם מכסה והם גמרו אותה להיום.

השאלה אם אותו קבן כזה, מתחייב לשאם קורה משהו לחייל ההורים וכולם יבואו ויאשימו אותו ? כן כן הוא מוכן להיות "גבר" ולהגיד שהכל בסדר? אני חושב שלא.
הצבא מפחד מדברים כאלה ולא צריך חיילים כאלה ובמקרים הרבים הוא משחרר.. (אמנם לא בקלות)
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 דצמבר 2013 12:58

אם הוא השתכנע שיש מצוקה, הוא ישחרר בשניה, כן, הצבא לא רוצה להשאיר אנשים שעלולים להפוך לבעיה. אבל נקודת המוצא פה היא שהוא לא השתכנע. חוות דעת יכולה לעזור לשכנע, אבל הרבה פעמים היא לא עושה כלום, גם אם היא חמורה, מהסיבות שציינתי קודם. באותה מידה שהצבא לא רוצה להשאיר אנשים בעייתיים, הוא גם לא מוכן לשחרר אנשים ב"קלות" עד שהוא לא בטוח שיש בעיה רצינית ושהם לא מרמים.

עוד שיקול שכדאי לקחת בחשבון - בתור רופא בצבא, קבן לא חשוף לתביעות כמו שרופא אזרחי חשוף לתביעות. מי שנפגע מהצבא יכול לתבוע רק את משרד הביטחון, לא את מי שהזיק לו באופן אישי. אני בטוח שזה נכנס לשיקולים שלהם, שזה שהם יודעים שאי אפשר לתבוע אותם נותן להם תחושה שמותר להם להתנהג בצורה כל כך גסה וחסרת אחריות. אתה יכול לתאר מצב שמטפל אזרחי יצעק על מטופל כדי לנסות לראות אם הוא משקר? שהוא ירשה לעצמו להתעלם מחוות דעת רצינית כי הוא חושב אחרת? לא.
- מלכוד-22
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 20 דצמבר 2013 18:23

במילא רגוע כתב:אם הוא השתכנע שיש מצוקה, הוא ישחרר בשניה, כן, הצבא לא רוצה להשאיר אנשים שעלולים להפוך לבעיה. אבל נקודת המוצא פה היא שהוא לא השתכנע. חוות דעת יכולה לעזור לשכנע, אבל הרבה פעמים היא לא עושה כלום, גם אם היא חמורה, מהסיבות שציינתי קודם. באותה מידה שהצבא לא רוצה להשאיר אנשים בעייתיים, הוא גם לא מוכן לשחרר אנשים ב"קלות" עד שהוא לא בטוח שיש בעיה רצינית ושהם לא מרמים.

עוד שיקול שכדאי לקחת בחשבון - בתור רופא בצבא, קבן לא חשוף לתביעות כמו שרופא אזרחי חשוף לתביעות. מי שנפגע מהצבא יכול לתבוע רק את משרד הביטחון, לא את מי שהזיק לו באופן אישי. אני בטוח שזה נכנס לשיקולים שלהם, שזה שהם יודעים שאי אפשר לתבוע אותם נותן להם תחושה שמותר להם להתנהג בצורה כל כך גסה וחסרת אחריות. אתה יכול לתאר מצב שמטפל אזרחי יצעק על מטופל כדי לנסות לראות אם הוא משקר? שהוא ירשה לעצמו להתעלם מחוות דעת רצינית כי הוא חושב אחרת? לא.

כן אבל מצד שני אי אפשר לעשות מה שרוצים.. זה לא צחוק הדברים האלה אנשים נהרגו כבר בצבא בהרבה מקרים.. גם אם אותו חייל משקר ומעמידעל פניו שיש לו בעיות בצד הנפשי, זה כבר צריך להדאיג אותם שם בצבא..
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 20 דצמבר 2013 19:27

יש לי חוות דעת מפסיכי' אזרחי מהמיון..אבל הוא אמר לי שיותר מהפנייה לפסיכי' צבאי/ קבן צבאי אין משהו שהוא יכול לעשות..בפעם קבעו לי לקבן צבאי שהפנה אותי לקבן של הגדוד ובעצם לא נתן לי כלום..אחר כך הלכתי בפעם השנייה והפסיכי' האזרחי הפנה שוב פעם לצבאי והפסיכי' הצבאי אמר לי מתחילת השיחה שהוא לא מתכוון להוציא אותי אלא רק לעזור. הוא לא אמר לי בוא תישב או הציג את עצמו..הוא קרא לי מבחוץ נכנסתי לחדר שלו לא הספיק לסגור את הדלת והוא כבר התחיל לזיין את המוח על זה..כל מה שקורה בצבא הזה לא הגיוני..אני באמת חושב מה יקרה אם אני כן יתאבד? פתאום הצבא ירים ידיים יעלם ויגיד לא ידעתי? כל מה שקורה במדינה הזאת הוא פשוט עצוב..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 21 דצמבר 2013 12:06

כל שנה שאין בה מלחמה, יש יותר חיילים שמתים בהתאבדות מחיילים שמתים מכל סיבה אחר, כולל לחימה, פיגועים, תאונות אימונים, תאונות עבודה ותאונות דרכים, ובהפרש ניכר. הצבא מתייחס לזה בעיקר בתור לא בעיה שלהם, כאילו זה שנותנים לאנשים נשק ביד ומערבבים אותם טוב טוב במערכת קשה נפשית זה לא פקטור. כאילו אין להם אחריות. בדיבורים הם יודעים להגיד שזה חשוב, אבל כל מי שמכיר את מערך בריאות הנפש בצבא יודע כמה מעט אכפתיות יש שם.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/425/612.html
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 22 דצמבר 2013 13:39

במילא רגוע כתב:כל שנה שאין בה מלחמה, יש יותר חיילים שמתים בהתאבדות מחיילים שמתים מכל סיבה אחר, כולל לחימה, פיגועים, תאונות אימונים, תאונות עבודה ותאונות דרכים, ובהפרש ניכר. הצבא מתייחס לזה בעיקר בתור לא בעיה שלהם, כאילו זה שנותנים לאנשים נשק ביד ומערבבים אותם טוב טוב במערכת קשה נפשית זה לא פקטור. כאילו אין להם אחריות. בדיבורים הם יודעים להגיד שזה חשוב, אבל כל מי שמכיר את מערך בריאות הנפש בצבא יודע כמה מעט אכפתיות יש שם.

למה לא עושים משהו נגד זה..לאף אחד במערכת הצבאית הדפוקה הזאת לא אומר משהו נגד זה? שתישרף כבר המדינה הזאת אם כל הקצינים הזבל האלה..בקיצור...אם לא ילך בפעם האחרונה אם קבן אי אפשר לתת עוד צ'אנסים..אני פשוט ישב בבית וזהו יתן להם לחפש אותי..בכלא אני מאמין שיהיה יותר קל לצאת..תהליך הרבה יותר ארוך וסיוט אבל נשברתי מכל הקטע של הקבן..אף אחד לא מתייחס באמת למה שעובר עלי פה..אני די בטוח שכמה פעמים בכלא פשוט יוריד את הערך שלי בתור חייל ויאפשר לי לצאת בקלות..
alex gerenshtein

רגע אפשר לשאול אותך 2 שאלות בבקשה?

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 22 דצמבר 2013 14:04

איך הגעת למסקנה כזאת שבכלא יותר קל לקבל פרופיל 21 ואז לצאת מהצבא?
ולמה אתה חושב שאם תשב בבית זה יעזור משהו ואף יועיל?
אורח1234
יצירת קשר:

Re: רגע אפשר לשאול אותך 2 שאלות בבקשה?

הודעהעל ידי אורח1234 » 23 דצמבר 2013 09:33

alex gerenshtein כתב:איך הגעת למסקנה כזאת שבכלא יותר קל לקבל פרופיל 21 ואז לצאת מהצבא?
ולמה אתה חושב שאם תשב בבית זה יעזור משהו ואף יועיל?

לא אמרתי אף פעם שכלא יועיל..ואני יודע שבכלא זה יהיה על אי התאמה ולא 21..אבל גם ככה לא מתייחסים אלי פה..אני מרגיש כמו זבל בכל המערכת הזאת..? מה עוד אפשר לעשות ? זה ששמו אותי במחנה נחשונים שזה יחסית קרוב לא עזר..אני משתגע הכל דקה שאני נשאר במערכת אני כבר לא יכול להמשיך..ואם גם ככה לא מתייחסים אלי פה אולי בכלא אני פשוט יגיד שאני לא מעוניין לחזור לשרת אני יגיד לגחלת ולקבן שאני לא מוכן לחזור יותר זה לא יכול לעזור? זה לא יכול להזיק חוץ מלתת לי עוד דפוק..שבסופו של דבר אני לא ישלים כי אני לא מתכוון לסיים שלוש שנים ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 דצמבר 2013 22:53

אורח1234 כתב:
במילא רגוע כתב:כל שנה שאין בה מלחמה, יש יותר חיילים שמתים בהתאבדות מחיילים שמתים מכל סיבה אחר, כולל לחימה, פיגועים, תאונות אימונים, תאונות עבודה ותאונות דרכים, ובהפרש ניכר. הצבא מתייחס לזה בעיקר בתור לא בעיה שלהם, כאילו זה שנותנים לאנשים נשק ביד ומערבבים אותם טוב טוב במערכת קשה נפשית זה לא פקטור. כאילו אין להם אחריות. בדיבורים הם יודעים להגיד שזה חשוב, אבל כל מי שמכיר את מערך בריאות הנפש בצבא יודע כמה מעט אכפתיות יש שם.

למה לא עושים משהו נגד זה..לאף אחד במערכת הצבאית הדפוקה הזאת לא אומר משהו נגד זה? שתישרף כבר המדינה הזאת אם כל הקצינים הזבל האלה..בקיצור...אם לא ילך בפעם האחרונה אם קבן אי אפשר לתת עוד צ'אנסים..אני פשוט ישב בבית וזהו יתן להם לחפש אותי..בכלא אני מאמין שיהיה יותר קל לצאת..תהליך הרבה יותר ארוך וסיוט אבל נשברתי מכל הקטע של הקבן..אף אחד לא מתייחס באמת למה שעובר עלי פה..אני די בטוח שכמה פעמים בכלא פשוט יוריד את הערך שלי בתור חייל ויאפשר לי לצאת בקלות..

לפי דעתי אתה לא מציג את המקרה שלך כמו שצריך, כמו שרשמת שסיפרת לפסיכיאטר שהיו לך בעיות בשוק האפור.
לא אכפת להם מה המצב הכלכלי שלך או שלאמא שלך אין אצבע ביד שמאל. מה שאכפת להם זה המצב הנפשי שלך נטו ולפי דעתי שאתה מדבר עם גורמי ברה"ן הם גורמים לך לגלוש לנושאים לא רלוונטים כמו שציינתי (שאתה בכלל לא אמור להתייחס אליהם בזמן השיחה).
בכל אופן תקרא טרגט 21, גונזו כי זה הבסיס שלפי דעתי בכלל לא קראת. בהצלחה.
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 27 דצמבר 2013 09:07

אורח כתב:
אורח1234 כתב:

לפי דעתי אתה לא מציג את המקרה שלך כמו שצריך, כמו שרשמת שסיפרת לפסיכיאטר שהיו לך בעיות בשוק האפור.
לא אכפת להם מה המצב הכלכלי שלך או שלאמא שלך אין אצבע ביד שמאל. מה שאכפת להם זה המצב הנפשי שלך נטו ולפי דעתי שאתה מדבר עם גורמי ברה"ן הם גורמים לך לגלוש לנושאים לא רלוונטים כמו שציינתי (שאתה בכלל לא אמור להתייחס אליהם בזמן השיחה).
בכל אופן תקרא טרגט 21, גונזו כי זה הבסיס שלפי דעתי בכלל לא קראת. בהצלחה.

לא דיברתי עד שהוא לא שאל שאלות , הראש היה למטה , בכיתי.. לא דיברתי בקצרה...עשיתי פה טעות כלשהי?
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 31 דצמבר 2013 18:41

החלטתי ללכת שוב פעם למיון..כנראה בכמה ימים הקרובים אני ילך שוב פעם .. יש כמה שאלות שכנראה בגללם נפלתי..למשל הקבן שאל אותי אם אני זוכר איזה יום היום.. אמרתי לו, הייתי צריך להגיד לו לא יודע ? הוא שאל אותי למה אני עם הראש למטה אין כזאת מחלה שגורמת לי לזה אז פשוט לא עניתי..הייתי אמור לענות ? לגבי השאלה מה אני יעשה עם עצמי בעתיד עם אני יעבוד או לא כבר הבנתי מההתחלה..יש שאלות שאני צריך להיזהר מהם ?
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 02 ינואר 2014 01:14

חבר'ה אני חייב עזרה אני מקווה שמישהו פה יספיק לענות על זה עד הבוקר לפני שאני יכנס לפסיכיאטר..אני הולך בבוקר לפסיכי' צבאי..יש שאלות שהוא ישאל כמו האם אני רוצה לצאת מהצבא? מה לענות? אם אני שומע קולות כבר אמרתי במיון שלא מה הייתי אמור להגיד? אם מבטיח שאני לא יפגע בעצמי? להבטיח דבר כזה? ועוד שאלות שעולות לכם לראש..
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 05 ינואר 2014 09:33

אחרי עוד פעם במיון ועוד פעם אצל קבן צבאי..שהייתי אמור בכלל לראות פסיכיאטר צבאי ובבהר"ן החליטו שאני צריך קבן בקיצור הקבן לא האמין לי שוב פעם הוא קבע לי עוד פגישה לעוד שבועיים אצלו...הוא אמר לי שהוא רוצה לראות איך אני יהיה בבסיס החדש שהגעתי אליו במשך שלוש חודש ורק אז הוא ישקול את המשך שירותי בצה"ל..מה לעשות? התייאשתי כבר מכל המערכת הזאת ..
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 11 ינואר 2014 23:33

הקפצה..יום רביעי יש לי פגישה אצל הקבן..מה לעשות אני בלחץ שהוא ימשוך עוד שבועיים..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 12 ינואר 2014 02:16

אתה יודע מה לעשות, ולחץ זה חלק טבעי מהתהליך, וזה רק לטובתך אם אתה לחוץ בפגישה.
- מלכוד-22
אורח1234
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח1234 » 13 ינואר 2014 11:05

במילא רגוע כתב:אתה יודע מה לעשות, ולחץ זה חלק טבעי מהתהליך, וזה רק לטובתך אם אתה לחוץ בפגישה.

אבל יש לי הרגשה שהוא ימרח אותי גם הפעם .. כי המפקד שלי אמר לי שהקב"ן בסה"כ אמר לו שאני צריך לדבר אם מישהו בגלל זה עשיתי את מה שעשיתי .. מה יקרה אם זה לא ילך ? אין עוד משהו שאפשר לעשות אם זה.. ?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים