פסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Restless
יצירת קשר:

פסיכיאטר

הודעהעל ידי Restless » 09 דצמבר 2013 19:40

שלום, אני יודע שאסור לעשות את זה פה אבל אני לא מכיר אף אחד הן איש מקצוע והן מישהו שנעזר באיש מקצוע, אבל אם מישהו מכיר אני אשמח בדחיפות שישלח לי הודעה פרטית, בבקשה תעזרו לי.
אני צריך פסיכיאטר אזרחי מאזור המרכז שמוציא חוות דעת אחרי פגישה אחת, ואם אפשר שלא יפוצץ אותי במחיר כי בין כה אני תפרן.
שוב מצטער שאני עובר על החוק, בבקשה תבינו אותי, כל מי שיכול לעזור לי בבקשה שישלח את המספר של איש הקשר בהודעה פרטית.
תודה רבה.
katya

Re: פסיכיאטר

הודעהעל ידי katya » 09 דצמבר 2013 20:04

כאן לא ממליצים על פסיכיאטרים אם אין לך כסף לפסיכיאטר של קופת חולים
katya

הודעהעל ידי katya » 09 דצמבר 2013 20:05

*אם אין לך כסף לפסיכיאטר פרטי לך לפסיכיאטר של קופת חולים
Restless
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Restless » 09 דצמבר 2013 20:12

יש לי כסף פשוט מעדיף לשלם כמה שפחות כי אני חי מהכסף הזה, וכן הבנתי שכאן לא ממליצים על פסיכיאטריים פרטיים אבל אני פשוט לא מכיר אף אחד שהיה אצל פסיכיאטר או פסיכיאטר בכלל, לא צריך להמליץ בכלל פשוט להכיר לי פסיכיאטר שאחרי פגישה אחת נותן חוות דעת זה הכול, וגם אמרתי שזה יעשה בהודעה פרטית כדי לא ״להמליץ״ בפומבי.
בבקשה תעזרו לי.
katya

הודעהעל ידי katya » 09 דצמבר 2013 20:13

144
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 דצמבר 2013 20:15

Restless כתב:יש לי כסף פשוט מעדיף לשלם כמה שפחות כי אני חי מהכסף הזה, וכן הבנתי שכאן לא ממליצים על פסיכיאטריים פרטיים אבל אני פשוט לא מכיר אף אחד שהיה אצל פסיכיאטר או פסיכיאטר בכלל, לא צריך להמליץ בכלל פשוט להכיר לי פסיכיאטר שאחרי פגישה אחת נותן חוות דעת זה הכול, וגם אמרתי שזה יעשה בהודעה פרטית כדי לא ״להמליץ״ בפומבי.
בבקשה תעזרו לי.

עם כל הכבוד לא נמליץ לך על פסיכיאטרים וגם לא בפרטי. הסיבות מובנות מאליהן אבל נחזור עליהן שנית: כאן בפורום גולשים אנשים מהצבא שרוצים לגלות פסיכיאטרים שנותנים חוות דעת מהירה ולא אמיתית. לפרוטוקול, אפילו אתה יכול להיות גורם צבאי שפונה אלינו באופן סמוי כדי לגלות פסיכיאטרים כאלה. אנחנו לא יכולים לדעת ולכן הוחלט לא לתת המלצות שכאלה וגם לא בפרטי.
בהצלחה בכל מקרה
Restless
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Restless » 09 דצמבר 2013 20:18

אורח כתב:
Restless כתב:יש לי כסף פשוט מעדיף לשלם כמה שפחות כי אני חי מהכסף הזה, וכן הבנתי שכאן לא ממליצים על פסיכיאטריים פרטיים אבל אני פשוט לא מכיר אף אחד שהיה אצל פסיכיאטר או פסיכיאטר בכלל, לא צריך להמליץ בכלל פשוט להכיר לי פסיכיאטר שאחרי פגישה אחת נותן חוות דעת זה הכול, וגם אמרתי שזה יעשה בהודעה פרטית כדי לא ״להמליץ״ בפומבי.
בבקשה תעזרו לי.

עם כל הכבוד לא נמליץ לך על פסיכיאטרים וגם לא בפרטי. הסיבות מובנות מאליהן אבל נחזור עליהן שנית: כאן בפורום גולשים אנשים מהצבא שרוצים לגלות פסיכיאטרים שנותנים חוות דעת מהירה ולא אמיתית. לפרוטוקול, אפילו אתה יכול להיות גורם צבאי שפונה אלינו באופן סמוי כדי לגלות פסיכיאטרים כאלה. אנחנו לא יכולים לדעת ולכן הוחלט לא לתת המלצות שכאלה וגם לא בפרטי.
בהצלחה בכל מקרה

אוקיי, חייב לציין שלא חשבתי על זה, מובן לי בהחלט עכשיו.
רק לציין אני רוצה חוות דעת מהירה אבל ממש לא שקרית, המצב שלי בקרשים, אבל מבין את הבעיתיות בעניין.
תודה בכל מקרה, אסתדר כבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2013 14:09

יש לי שאלה כללית אני מקווה שתוכלו לענות ליעליה
אני כבר חייל אבל יהיה לי הרבה יותר קל למצוא פסיכיאטר דרך הקופת חולים הייתי חבר בה, אני יכול עדיין לפנות אליהם? אני כבר כמעט חצי שנה חייל.
תודה.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 10 דצמבר 2013 14:30

אורח כתב:יש לי שאלה כללית אני מקווה שתוכלו לענות ליעליה
אני כבר חייל אבל יהיה לי הרבה יותר קל למצוא פסיכיאטר דרך הקופת חולים הייתי חבר בה, אני יכול עדיין לפנות אליהם? אני כבר כמעט חצי שנה חייל.
תודה.

לא, אתה לא קשור אליהם שאתה חייל והם לא ירצו לטפל בך.
Restless
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Restless » 10 דצמבר 2013 15:52

הבנתי, ואם אני מוצא פסיכיאטר זה בסדר לשאול אותו אם הוא נותן חוות דעת אחרי פגישה אחת או שהוא יראה בזה משהו חשוד?
אני צריך חוות דעת פסיכיאטרית כמה שיותר מהר כי אני עריק ורוצה להסגיר את עצמי כדי לגמור עם זה כבר, בגלל זה אני רוצה לשאול.
READ

הודעהעל ידי READ » 10 דצמבר 2013 16:49

פותח 144
מתקשר
אתה נותן חוות דעת לצבא אחרי פגישה אחת? כן כן לא לא
טווח נורמלי 600-1000
ואז עובר לפסיכיאטר הבא

אתה יכול גם ללכת לפסיכיאטר בחדר מיון בבית חולים כלשהו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2013 17:04

הבנתי תודה רבה.
אפשר לדעת מה ההבדל בין חוות דעת של פסיכיאטר לבין חוות דעת של פסיכולוג? פשוט הייתי מטופל פעם אצל פסיכולוג לתקופה קצרה ולכן יהיה לי יותר קל לפנות אליו, אבל אני לא מבין את ההבדלים בין שני אנשי המקצוע..
READ

הודעהעל ידי READ » 10 דצמבר 2013 17:10

פסיכיאטר הוא רופא נפש. הוא היחיד שיכול להמליץ על אשפוז וטיפול בכדורים.
פסיכולוג קליני יכול רק לאבחן ולהמליץ על המשך טיפול אצל פסיכיאטר. הוא לא יכול לאשפז או להביא כדורים

רוב הקבנים הם בכלל עובדים סוציאליים ולא פסיכולוגים

בצבא אם אתה מלשב אין הבדל בין החוות דעת, אם אתה חייל פחות התייחסו לחוות דעת מפסיכולוג.
Restless
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Restless » 10 דצמבר 2013 17:15

תשמע אני סובל מדיכאון וממש ממש קשה לי בבסיס שאני שייך אליו, אני כן רוצה לשרת אבל לא במקום שאני נמצא בו עכשיו, בנתיים אני לא רוצה להשתחרר מהצבא רק להשאר קרוב לבית כי הריחוק והמשמעת הנוקשה בבסיס שאני נמצא בו מכניסה אותי לדיכאון אמיתי ורציני שמוציא ממני חשק אפילו לחיות, אז חוות דעת מפסיכולוג תספיק לי או שאני חייב פסיכיאטר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 דצמבר 2013 21:28

מישהו? באמת שאני על זמן שאול וכל יום כל דקה חשובה לי, אני חייב בימים הקרובים להתארגן על זה ולהסגיר את עצמי, בבקשה תענו לי רק על השאלה הזאת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2013 18:41

בבקשה? אני חייב להסגיר את עצמי כל יום אני צריך תשובה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2013 20:36

Restless כתב:תשמע אני סובל מדיכאון וממש ממש קשה לי בבסיס שאני שייך אליו, אני כן רוצה לשרת אבל לא במקום שאני נמצא בו עכשיו, בנתיים אני לא רוצה להשתחרר מהצבא רק להשאר קרוב לבית כי הריחוק והמשמעת הנוקשה בבסיס שאני נמצא בו מכניסה אותי לדיכאון אמיתי ורציני שמוציא ממני חשק אפילו לחיות, אז חוות דעת מפסיכולוג תספיק לי או שאני חייב פסיכיאטר?

באופן כללי הצבא לא מתייחס יותר מידי ברצינות לחוות דעת מגורמים אזרחיים, ככה שלדעתי אין הבדל גדול בין חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר, בכל מקרה החוות דעת הזאת נלקחת בצבא באופן המתאים ולא משפיעה יותר מידי על החלטה שלהם. אם אתה רוצה לעבור בסיס ולהיות קרוב לבית אתה יכול להשיג את זה דרך הקב"ן הצבאי. באופן כללי קשה מאוד לקבל הקלות דרך גורמים של בריאות הנפש, תצטרך להיות שחקן טוב. תקרא את טרגט 21 לא יזיק.
בהצלחה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 דצמבר 2013 23:51

אורח כתב:
Restless כתב:תשמע אני סובל מדיכאון וממש ממש קשה לי בבסיס שאני שייך אליו, אני כן רוצה לשרת אבל לא במקום שאני נמצא בו עכשיו, בנתיים אני לא רוצה להשתחרר מהצבא רק להשאר קרוב לבית כי הריחוק והמשמעת הנוקשה בבסיס שאני נמצא בו מכניסה אותי לדיכאון אמיתי ורציני שמוציא ממני חשק אפילו לחיות, אז חוות דעת מפסיכולוג תספיק לי או שאני חייב פסיכיאטר?

באופן כללי הצבא לא מתייחס יותר מידי ברצינות לחוות דעת מגורמים אזרחיים, ככה שלדעתי אין הבדל גדול בין חוות דעת מפסיכולוג או פסיכיאטר, בכל מקרה החוות דעת הזאת נלקחת בצבא באופן המתאים ולא משפיעה יותר מידי על החלטה שלהם. אם אתה רוצה לעבור בסיס ולהיות קרוב לבית אתה יכול להשיג את זה דרך הקב"ן הצבאי. באופן כללי קשה מאוד לקבל הקלות דרך גורמים של בריאות הנפש, תצטרך להיות שחקן טוב. תקרא את טרגט 21 לא יזיק.
בהצלחה

קודם כל אני לא משחק שום משחק ממש קשה לי הריחוק מהבית והמשמעת הקשה זה משפיע הרבה מאוד על שמחת החיים שלי ועל ההתנהגות שלי, וברור לי שלכולם קשה אבל אני מתהלך בבסיס שלי ולא ראיתי מישהו יותר מדוכא ושיותר קשה לו בבסיס ממני, ואפילו עוברים ושבים שואלים אותי אם הכול בסדר איתי.
אני יודע שרק הקבן הצבאי מחליט בסופו של דבר אם להעביר אותי קרוב לבית, אבל אם אני יתן לו חוות דעת של גורם אזרחי שגם הוא מאבחן אותי כסובל מדיכאון זה יעמת אותו מול דעה של גורם מקצועי, ואמור להשפיע על החלטתו. ברור שאני אלך עם חוות הדעת הזאת לקבן וגם אותו אשתף במצבי, אבל חוות הדעת תהיה גורם בעל משקל על החלטתו, ובגלל זה אני שואל אם חוות דעת מפסיכולוג תוכל להשפיע לא כמו, אבל כמעט כמו חוות דעת של פסיכיאטר.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 11 דצמבר 2013 23:54

אורח כתב:

בהצלחה

שטויות.
מאיפה הבאת את זה ? חוות דעת זה מסמך שהונפק על סמך פגישה של רופא מקצועי פסיכיאטר\פסיכולוג שבו הוא כותב בדיוק איך הוא מתרשם מהמטופל שלו, בנוסף הוא ימליץ גם על טיפול של כדורים ועוד דברים כאלה..
מי זה אותו קבן שיהפוך אותה ויגיד משהו הפוך ?? זה עבירה פלילית וזה סיכון שאף אחד לא ירצה בגוף כמו בצהל שכולם מפחדים מאחריות..

חוות דעת קשה מאוד להשיג ולא הרבה מביאים בפגישה אחת פה זה הבעיה.. לחיילי סדיר זה גם יותר קשה ביגלל שהם בצבא מקשים עליהם מאוד בקטע הזה יותר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2013 00:25

בלי חוות דעת יש לי סיכוי בכלל?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2013 00:36

רק לציין אני לא לוחם ולא בגדוד אני בבסיס רחוק מהמרכז בלי מקצוע בלי קורס בלי כלום, ואני גם עריק שרוצה כבר להסגיר את עצמו לכלא ומקווה להיות כבר עם חוות דעת ביד, אם זה משנה משהו.
katya

הודעהעל ידי katya » 12 דצמבר 2013 16:07

Eto כתב:
אורח כתב:

בהצלחה

שטויות.
מאיפה הבאת את זה ? חוות דעת זה מסמך שהונפק על סמך פגישה של רופא מקצועי פסיכיאטר\פסיכולוג שבו הוא כותב בדיוק איך הוא מתרשם מהמטופל שלו, בנוסף הוא ימליץ גם על טיפול של כדורים ועוד דברים כאלה..
מי זה אותו קבן שיהפוך אותה ויגיד משהו הפוך ?? זה עבירה פלילית וזה סיכון שאף אחד לא ירצה בגוף כמו בצהל שכולם מפחדים מאחריות..

חוות דעת קשה מאוד להשיג ולא הרבה מביאים בפגישה אחת פה זה הבעיה.. לחיילי סדיר זה גם יותר קשה ביגלל שהם בצבא מקשים עליהם מאוד בקטע הזה יותר.

חוות דעת זה קל להשיג על ידי פגישה אחת עם פסיכיאטר של קופת חולים חינם בלי כסף
וחוות דעת רפואית אזרחית לא מחייבת את הצבא בשום דבר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2013 21:04

כן אבל אני חייל אני לא יכול דרך קופת חולים אני הולך באופן פרטי..זה לא מחייב את הצבא אבל תסכימי איתי שזה עוזר כי הקבנים חושבים שכולם משקרים אותם אז אני רוצה ללכת לבעל מקצוע שפשוט יאמת את הדברים שלי, השאלה שלי היאצאם חוות דעת מפסיכולוג תספיק לי.
katya

הודעהעל ידי katya » 12 דצמבר 2013 21:20

לך לפסיכיאטר לא לפסיכולוג
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 דצמבר 2013 22:27

katya כתב:לך לפסיכיאטר לא לפסיכולוג

אפשר לדעת מה ההבדל בינהם? וחוות דעת מפסיכיאטר תשפיע על הקבן בהחלטתו או שאפשר גם בלי חוות דעת?
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 12 דצמבר 2013 22:47

חוות דעת זה קל להשיג על ידי פגישה אחת עם פסיכיאטר של קופת חולים חינם בלי כסף
וחוות דעת רפואית אזרחית לא מחייבת את הצבא בשום דבר[/quote]

מאיפה הבאת את זה? זה מסמך רפואי של רופא מוסמך שכתב אותו בכתב ידו לאחר ממצאים שהוא מצא בבן אדם והטיפול שהוא כותב גם בחוות דעת..
חברה זה לא צחוק הדברים האלה, הצבא לא יכול להתעלם מזה ובטח שלא הקבן. אם קורה משהו יזמברו אותם ואסור זה כמו שמישהו חולה שנמצא שיש לו למשל אסטמה אז יבואו ויגידו שאין לו ויביאו לו לרוץ ואז לא יבינו למה הוא לא יכול לנשום פתאום..

אל תדברי סתם דברים שאתה לא יודעת
katya

הודעהעל ידי katya » 12 דצמבר 2013 23:50

אתה יודע כמה פעמים הענישו קב"ן על זה שחייל שלו התאבד? 0

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים