הורדתי בתאריך ה24.11.13 אתה הפרופיל ל45 נפשי ואני חייב עזרה!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

yakirbu
יצירת קשר:

הורדתי בתאריך ה24.11.13 אתה הפרופיל ל45 נפשי ואני חייב עזרה!

הודעהעל ידי yakirbu » 06 דצמבר 2013 20:57

אני יספר בקצרה את הסיפור- היה לי פרופיל 97, בריא לחלוטין ללא שום בעיה אפילו לא קטנה(גם עכשיו), הייתי מיועד להתגייס לקרבי (במקרה היחידה הכי גרועה שיש בצה"ל) בתאריך ה26.11.13 והחלטתי להוריד פרופיל במהרה כי לא ידעתי מה לעשות.
אז עשיתי זאת על ידי פנייה לרופא משפחה שאמרתי לו שיש לי בעיית הרטבה, הוא הפנה אותי לאורולוג, לאורולוג אמרתי שיש לי בעיית הרטבה והוא נתן לי מכתב עם הבעייה כתובה בדף שאותה שלחתי לצבא.
לאחר מספר ימים קיבלתי טלפון שאומר לי שאני צריך להתייצב בלשכת גיוס חיפה בתאריך ה24.11.13 לשם דיבור עם קב"ן. הלכתי לשם, שוחחתי את הקב"ן, לא אמרתי לו על שום בעייה נפשית כלשהי, כי לא רציתי לצאת מהצבא, רק אמרתי לו שיש לי בעיית הרטבה וזהו. הוא אמר לי אני מוריד לך פרופיל ולקח אותי יד ביד לרופא שמה בלשכה אמר לו לשנות לי תפרופיל ל45 נפשי ואז לקח אותי למדור תנועה שם הוא אמר לחיילת לשנות לי את התאריך גיוס ל01.05.2014 , כלומר הראשון למאי 2014. הייתי מזועזע... רציתי להתגייס עוד בנובמבר והוא דחה לי את הגיוס ביותר מחצי שנה! אחרי זה הוא אמר לה משהו על גיוס סע"ר או סה"ר ולאחר מכן קראתי באינטרנט שזה גיוס למחווה אלון - פה קיבלתי את השוק של חיי.. שמים אותי שמה ביחידה עם אנשים שיש להם באמת בעיה נפשית או קשיי הסתגלות.. ובתכלס? אין לי כלום... אפילו לא בעיה רפואית קטנה. הכל היה שקר.

אני ממש מתחנן אליכם שתעזרו לי להעלות את הפרופיל, עשיתי טעות, אני פשוט לא יודע מה עושים עכשיו. אני יודע שזה לא סוג השאלות שאתם רגילים לשמוע פה, כמובן לא על העלאת פרופיל, אבל אם משהו בכל זאת יודע, זה הדבר הכי חשוב לי עכשיו, אני מוכן לשרת בכל מקום בצבא, רק להעלות את הפרופיל.
אורח

Re: הורדתי בתאריך ה24.11.13 אתה הפרופיל ל45 נפשי ואני חייב עזרה!

הודעהעל ידי אורח » 06 דצמבר 2013 21:42

קודם כל תרגע. במחווה אלון יש אנשים טובים וחלק גדול מהם גם נורמלי בנפשו ופשוט שיקר על הקב"ן שיש לו בעיות. ככה שתנשום עמוק ותרגע יש שם אנשים מבית טוב, זה לא חוות השומר.
דבר שני אתה רק תעבור שם טירונות של חודש. זה כלום. אתה יכול להגיע משם לכל תפקיד בצה"ל בלי שום בעיה והיתרון ששם הקציני מיון והקבנים לא מתעסקים איתך ומקשיבים לך. מה זה אומר חביבי? שאם תעשה שם טירונות אז הקצין מיון יתן לך מה שתבקש ממנו. המגמה שם היא לא להתעסק עם החיילים ולבוא לקראתם בהכל. אם תלך שם לקבן ותבקש כל מיני דברים הוא ישר יתן לך אותם בלי ויכוחים.
אז אדוני, אם תעלה פרופיל רק כדי להימנע מטירונות במחווה אלון, אתה רק תפסיד. אתה הולך למקום שבו אתה תקבע את עתידך בצבא מבחינת שיבוץ והקלות וחבל לך לפספס את זה. ואסגור את התגובה במה שנאמר בהתחלה - יש שם אנשים טובים וגם אם יש להם בעיות נפשיות הם לא מופרעים ולא מסוכנים. וחלק גדול גם בריא בנפשו וסתם נמצא שם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 דצמבר 2013 22:36

אתה שירתת שם או משרת שם כרגע? מאיפה אתה יודע את כל זה?

בכל מקרה אני עדיין נחוש בדעתי להעלות את הפרופיל ואני חייב את העצות שלכם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 דצמבר 2013 23:13

אורח כתב:אתה שירתת שם או משרת שם כרגע? מאיפה אתה יודע את כל זה?

בכל מקרה אני עדיין נחוש בדעתי להעלות את הפרופיל ואני חייב את העצות שלכם

שאני אבין.. אתה נחוש להעלות את הפרופיל כדי להיתקע בבסיס טירונות רגיל כמו מחנה 80, ששם שמים עליך פס אחד גדול ולא מקשיבים לך. אתה נחוש בדעתך להעלות פרופיל כדי ללכת למקום שהאוכל בו חרא ויושנים בו באוהלים והכי חשוב - אתה רוצה להעלות פרופיל כדי שקציני המיון יזרקו אותך בחיל החימוש כמו כלב? סבבה לך תעלה פרופיל.
אתה באמת תצא מפגר אם תעלה פרופיל. אתה הולך למקום שנותנים לך מה שאתה רוצה ואתה עוד נחוש בדעתך להימנע מהתענוג?
המלך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי המלך » 06 דצמבר 2013 23:20

חחחח מה אתה מצפה לראות שם? משוגעים כמו יעקב בינו וקרלוס מ"הבורר"?
יגזור אני עשיתי טירונות במחווה אלון פלוגת סער ויש לזה רק יתרונות (ישנים בחדרים ולא באוהלים, האוכל של הדודות, מה שנאמר פה על הקציני מיון)
אני הורדתי לפרופיל 45 נפשי עוד כשהייתי בבקו"ם אחרי כלא ולפני טירונות.. אמרו לי טוב אתה עולה עכשיו לאוטובוס לניצנים אמרתי להם שימו אותי במחווה אלון פלוגת סער ואז ראיתי עוד פעם קצין מיון והוא נתן לי דח"ש עד המחזור הקרוב של פלוגת סער (ידעתי מראש את התאריך מבירור באינטרנט)

בכל מקרה תהיה מבסוט הכל טוב תעבוד בנתיים עד מאי
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 06 דצמבר 2013 23:49

אחי, תרגע הכל בסדר.
לא כל מי שנמצא עם פרופיל 45 הוא חולה נפש שידקור אותך.. בסה"כ זה חברה שאין להם זין לצבא והם רוצים להוריד פרופיל כדי להיות יותר בבית או לקבל תפקיד טוב בלי לטחון.
אל תעלה את הפרופיל, אתה תצטער על זה.. אתה חושב שאתה מורעל או משהו כזה ואתה תבכה לנו פה איך לצאת משם ולא רק זה אלה איך להשתחרר מהצבא כי הם לא יעזבו אותך..
yakiru

הודעהעל ידי yakiru » 07 דצמבר 2013 10:30

קודם כל אני חייב להגיד שהרגעתם אותי קצת אבל אני זוכר שראיתי בהמון מקומות שאנשים אמרו שזה מקום כמו חוות השומר שמגיעים לשם אנשים עם תיקים פליליים או כאלו שלא סיימו בכלל לימודים... לא יודע אני פשוט ההפך מזה
לפי התגובות שלכם אני מבין שהפרופיל שלי אבוד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 דצמבר 2013 12:18

yakiru כתב:קודם כל אני חייב להגיד שהרגעתם אותי קצת אבל אני זוכר שראיתי בהמון מקומות שאנשים אמרו שזה מקום כמו חוות השומר שמגיעים לשם אנשים עם תיקים פליליים או כאלו שלא סיימו בכלל לימודים... לא יודע אני פשוט ההפך מזה

תשמע אתה אולי באמת טיפש אם אתה לא מבין מה מדברים איתך אולי אתה אוטיסט. אני לא אבזבז את זמני יותר על אחד כמוך שנחוש בדעתו לא להקשיב ולא להבין מה מדברים איתו. אתה בזבוז זמן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 דצמבר 2013 12:26

אורח כתב:
yakiru כתב:קודם כל אני חייב להגיד שהרגעתם אותי קצת אבל אני זוכר שראיתי בהמון מקומות שאנשים אמרו שזה מקום כמו חוות השומר שמגיעים לשם אנשים עם תיקים פליליים או כאלו שלא סיימו בכלל לימודים... לא יודע אני פשוט ההפך מזה

תשמע אתה אולי באמת טיפש אם אתה לא מבין מה מדברים איתך אולי אתה אוטיסט. אני לא אבזבז את זמני יותר על אחד כמוך שנחוש בדעתו לא להקשיב ולא להבין מה מדברים איתו. אתה בזבוז זמן

שמע אני מבין מה שאתה אומר... אני פשוט לא רוצה את כל זה.. לא רוצה את ההקלות לא רוצה את החפשנות הזאת אני מעוניין לעשות שירות צבאי רגיל
והשאלה היחידה ששאלתי זה איך ניתן להעלות את הפרופיל, לא שאלתי איך האנשים במחווה אלון או מה עושים שם... מכיוון שעדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה אני מקווה שמישהו יוכל לענות..

תודה בכל מקרה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 דצמבר 2013 12:34

אורח כתב:
אורח כתב:

שמע אני מבין מה שאתה אומר... אני פשוט לא רוצה את כל זה.. לא רוצה את ההקלות לא רוצה את החפשנות הזאת אני מעוניין לעשות שירות צבאי רגיל
והשאלה היחידה ששאלתי זה איך ניתן להעלות את הפרופיל, לא שאלתי איך האנשים במחווה אלון או מה עושים שם... מכיוון שעדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה אני מקווה שמישהו יוכל לענות..

תודה בכל מקרה

העלאת פרופיל לא תמנע ממך את מחווה אלון. אתה צריך לבטל את הסעיף הנפשי וזה כמעט בלתי אפשרי. כדאי שתקבל את העובדה שאתה עושה שם טירונות ותפנים שאתה תעשה שירות צבאי רגיל. אתה יכול להגיע לכל תפקיד רק ששם אתה אומר לקצין מיון מה אתה רוצה לעשות והוא משבץ אותך במה שביקשת.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 07 דצמבר 2013 14:46

לא בוכים על שתן שברח :lol:
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 דצמבר 2013 18:44

במילא רגוע כתב:לא בוכים על שתן שברח :lol:

נחמד שזה מצחיק אותך אבל אנשים כאן באים כדי לקבל עזרה לא כדי שיצחקו עליהם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 דצמבר 2013 19:12

אורח כתב:

מה לעשות שאתה מצחיק... פעם ראשונה שאני שומע על מישהו שרוצה לוותר על בסיס שמקבלים בו יחס VIP. אל תבכה על דברים טובים שנתנו לך.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 09 דצמבר 2013 21:56

אורח כתב:
אורח כתב:

מה לעשות שאתה מצחיק... פעם ראשונה שאני שומע על מישהו שרוצה לוותר על בסיס שמקבלים בו יחס VIP. אל תבכה על דברים טובים שנתנו לך.

אל תדאג.
גם שם יהיה לו קשה והוא התבכיין שהוא לא בבית, שיש לו מפקדות שקצת חופרות, שיש לו רסר שירצה שיהיה מדוגם ויתגלח כל בוקר.
ואז הוא יבין שזה הקצפת של הצבא עוד ואיפה הוא היה יכול להיות ולקבל הרבה יותר חרא ממש שהוא יקבל שם אם בכלל..
katya

הודעהעל ידי katya » 09 דצמבר 2013 22:10

אז יש אנשים שלא יכולים להתמודד עם המערכת הצבאית
לא אומר שצריך לצחוק עליהם או להאשים אותם שהם מפונקים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 דצמבר 2013 22:24

katya כתב:אז יש אנשים שלא יכולים להתמודד עם המערכת הצבאית

אין קשר כאן מדובר על מישהו שקיבל מתנה והוא רוצה לוותר עליה ולאכול חרא מהצבא.
Eto
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eto » 09 דצמבר 2013 22:28

katya כתב:אז יש אנשים שלא יכולים להתמודד עם המערכת הצבאית

אין קשר בכלל. מה קורה לך את מגזימה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים