צריך עזרה בלצאת מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Zander
יצירת קשר:

צריך עזרה בלצאת מהצבא

הודעהעל ידי Zander » 27 ספטמבר 2013 23:09

..
נערך לאחרונה על ידי Zander ב 30 נובמבר 2013 02:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
alex gerenshtein

אז רגע שנבין אתה רוצה סופית ב 100% לצאת מהצבא

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 ספטמבר 2013 10:55

או שאתה מחפש מטרה אחרת?
אורח

Re: צריך עזרה בלצאת מהצבא

הודעהעל ידי אורח » 28 ספטמבר 2013 11:53

תראה, נשמע שיש לך קשיים רציניים.
הקב"נים ביחידות בד"כ לא משחררים בפגישה אחת או שתיים כי יש להם עוד גורמים בראש מלבד טובתך- נגיד המוניטין שלהם, ספירת ראשים וכ'ו.
מה שאתה צריך לעשות זה להביא חוות דעת אזרחית מפסיכיאטר אזרחי או מחדר מיון (לא מיון פסייאטרי!) שמעידים על הקשיים שלך, לאחר מכן תפגש שוב עם הקב"ן ותראה לו את מה שאתה מרגיש- לא בהכרח מה שכתוב בטרגט אלא מה שאתה מרגיש. אם אתה יכול להוסיף גם שקשה ל מסיבות של הומופוביה, משיכה, בלבול מגדרי/משיכתי (ג'נדרקוויריות) וזהות עצמית: זה רק יוסיף כי הקב"ן לא באמת יודע איך להתמודד עם זה.
Zander
יצירת קשר:

Re: אז רגע שנבין אתה רוצה סופית ב 100% לצאת מהצבא

הודעהעל ידי Zander » 28 ספטמבר 2013 13:52

...
נערך לאחרונה על ידי Zander ב 19 ינואר 2014 19:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ספטמבר 2013 05:28

אמנם לא התגייסתי ואני לא בדיוק מכיר את התהליך בתוך הצבא, אבל דיכאון קליני הוא דיכאון קליני, בין אם אתה מלש"ב או חייל, ולכן אני מגיב. אני הומו מרקע סוציואקונומי ממוצע-גבוה, הלכתי לקב"ן כשהייתי בתיכון וקיבלתי פטור. הבעיה שלך היא שאתה מנסה להציג לקבן דיכאון כמו שאתה מפרש אותו, אבל הם רוצים לראות דמות מאוד מאוד מסויימת, וזאתי הדמות שטרגט 21 מצייר. אם אתה יושב מולו ומתחיל לדקלם "קשה לי, אני מדוכא, המפקד לא שם עליי, אין לי חברים בצבא בלה בלה בלה" וענית מסודר לכל השאלות שלו הוא בחיים לא יתן לך 21 כי אתה נשמע כמו אחד שעובר תקופה קצת קשה אבל אתה לא מועמד לשחרור כי אין סכנה לחיים שלך. צה"ל מעוניין רק שלא תתאבד על מדים, ובנאדם שעונה על שאלות בצורה מסודרת ועושה רושם שהוא חלק מהמציאות הוא לא בנאדם אובדני, שהוא מאוד לא בקשר עם העולם החיצון, מכונס, ההבעות שלו חסרות כל רגש חוץ מעצב ובדידות והוא לא ממהר לענות על שום דבר כי בשביל מה? הכי אין טעם לחיים שלו והוא רק רוצה למות כדי שהסבל שלו יגמר.

אתה, לפי התיאור שלך, רחוק שנות אור מהמצב הזה. כדי לקבל פרופיל 21 אתה צריך להיכנס לראש של בנאדם אובדני ולהיות הוא, וזה דבר שמאוד קשה לעשות אם אתה לא באמת כזה.

אגב, יש הרבה הומואים מכל הארץ מכל מיני רקעים חברתיים שמשרתים בצבא. הומוסקסואליות, בצדק, לא נחשבת בעייה לשירות בעיני צה"ל. זה שאתה ספציפית לא רוצה להמשיך לשרת כי חם לך/רע לך/אתה רוצה את אמא זה לגיטימי ובשביל זה אנחנו פה. רק תבין שאם אתה מסביר את הסיטואציה שלך לקב"ן ומצפה שהוא יתרשם, הוא לא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 ספטמבר 2013 05:28

אמנם לא התגייסתי ואני לא בדיוק מכיר את התהליך בתוך הצבא, אבל דיכאון קליני הוא דיכאון קליני, בין אם אתה מלש"ב או חייל, ולכן אני מגיב. אני הומו מרקע סוציואקונומי ממוצע-גבוה, הלכתי לקב"ן כשהייתי בתיכון וקיבלתי פטור. הבעיה שלך היא שאתה מנסה להציג לקבן דיכאון כמו שאתה מפרש אותו, אבל הם רוצים לראות דמות מאוד מאוד מסויימת, וזאתי הדמות שטרגט 21 מצייר. אם אתה יושב מולו ומתחיל לדקלם "קשה לי, אני מדוכא, המפקד לא שם עליי, אין לי חברים בצבא בלה בלה בלה" וענית מסודר לכל השאלות שלו הוא בחיים לא יתן לך 21 כי אתה נשמע כמו אחד שעובר תקופה קצת קשה אבל אתה לא מועמד לשחרור כי אין סכנה לחיים שלך. צה"ל מעוניין רק שלא תתאבד על מדים, ובנאדם שעונה על שאלות בצורה מסודרת ועושה רושם שהוא חלק מהמציאות הוא לא בנאדם אובדני, שהוא מאוד לא בקשר עם העולם החיצון, מכונס, ההבעות שלו חסרות כל רגש חוץ מעצב ובדידות והוא לא ממהר לענות על שום דבר כי בשביל מה? הכי אין טעם לחיים שלו והוא רק רוצה למות כדי שהסבל שלו יגמר.

אתה, לפי התיאור שלך, רחוק שנות אור מהמצב הזה. כדי לקבל פרופיל 21 אתה צריך להיכנס לראש של בנאדם אובדני ולהיות הוא, וזה דבר שמאוד קשה לעשות אם אתה לא באמת כזה.

אגב, יש הרבה הומואים מכל הארץ מכל מיני רקעים חברתיים שמשרתים בצבא. הומוסקסואליות, בצדק, לא נחשבת בעייה לשירות בעיני צה"ל. זה שאתה ספציפית לא רוצה להמשיך לשרת כי חם לך/רע לך/אתה רוצה את אמא זה לגיטימי ובשביל זה אנחנו פה. רק תבין שאם אתה מסביר את הסיטואציה שלך לקב"ן ומצפה שהוא יתרשם, הוא לא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים