ניסיון להבין את עמדתכם

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

dudu_dudu
יצירת קשר:

Re: ניסיון להבין את עמדתכם

הודעהעל ידי dudu_dudu » 29 דצמבר 2011 20:27

היחיד שצריך להתחפף פה זה אתה אז יאללה טוס מכאן מה אתה בכלל נכנס לפה ומבלבל את השכל טוב מה לעשות אבא שלך כנראה מפקד שמכריח אותך להתגייס ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2011 20:32

Ben כתב:
dudu_dudu כתב:מה יש לך עם הטפו טפו הזה? חתיכת גמל יאללה לך לצבא אל תדאג אני לא יהיה אצל שום רסר .....
מה זאת המסקנה המטומטמת שלך שאני ילד כאפות? יש לך מזל שאתה לא מכיר אותי אישית אחרת לא הייתה אפילו מצליח לכתוב שטויות במקלדת, מה אתה בכלל נכנס לכאן ונלחם נגד כולם? כותב ממש מגילות של שטויות במיץ לכל מי שהגיב נגדך כנראה אתה באמת מתוסכל שאתה עומד להתגייס בקרוב.
ו..... טפו טפו על אמא שלך!

טוב טפו-טפו יעבריין...
יאללה הבאתי לך להיות זה שאומר את המילה האחרונה, עכשיו תואיל בטובך להתחפף.

בן יא אכלן חרא תחשוב עלינו בטירונות כשתעשה ספונג'ה במקלחות ותנקה עם מטאטא ומגבים את הרצפות כמו שאמא שלך עושה בבית....... ובחמש בבוקר כשילדה בת 19 תעמיד אתכם בשורה ותבדוק אם יצא לך זיף בלילה, אני אשן בכיף במיטה החמה שלי. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
איזה כיף מחכה לך בן :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אני מקנא :lol: :lol: :lol: :lol:
כשתצא מהצבא תוכל לעבוד במקצוע חדש שתרכוש בשלוש שנים של אכילת חרא בצבא : שומר בשכר של 22 לשעה!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אני מזה מקנא בך חבל על הזמן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2011 21:11

Ben כתב:לאילו שאלות לא עניתי לך בדיוק?

Ben כתב: זה שזה המצב הקיים לא אומר שכולם חייבים להסכים.... ומי שלא רוצה להתגייס מסיבות כמו "לא רוצה לבזבז זמן" זכותו המלאה כי גם ככה הוא לא נחוץ...

זה נכתב ברצינות?! [color=#BFBF00]כן

זה המצב הקיים; לא כולם מחוייבים להסכים, אבל כולם מחוייבים לציית כי קודם כל זה חוק.
גם יש כאלו שיסכימו שלגנוב זה בגדר מותר , אבל אם יעברו על החוק יענשו וכל עוד הם לא מהווים רוב באוכלוסיה ההסכמה שלהם לא משמעותית.
הם מחוייבים לציית לרוב, אחרת יווצר מצב שיהיה עריצות של המיעוט, אם למיעוט הזה יש בעייה הוא יכול להשתמש בדרכים שונות ומגוונות כמו תקשורת או הפורום הזה כדי להפוך ממיעוט לרוב, אבל בטח שהטיעון "לא רוצה להתגייס" לא תקף כאן.
יש לכם נטייה להחליט החלטות ולקבל תובנות על דעת עצמכם וכך גם להכתיב לעצמכם מה מותר ואיך זה צריך להתנהל, אתם שוכחים שיש עוד שרשרת של דברים שקשורים אחד בשני.
גם המסקנה נחוץ או לא נחוץ היא בגדר מסקנה אישית.[/color]
זה ממש לא כמו לגנוב... כי בעוד שגניבה פוגעת באופן ישיר במישהו אחר, אי גיוס או במקרה שלי עזיבה של הצבא לא פגעה באף אחד באופן ישיר או עקיף... ועם כל הכבוד בן, אני כבר לא שייך למיעוט אלא לרוב האוכלוסייה שלא משרתת שירות מלא של 3 שנים (50% של כאלה שלא משרתים לא מתייחסים לשאר 30% שעוזבים את השירות הצבאי לפני סיום של 3 שנים)

ואני יכול לומר שאם עכשיו הייתה לי האפשרות לחזור לשרת בקרבי לא הייתי חוזר... הרצון שלי לשרת בקרבי התמוגג ברגע שהתגייסתי כי הבנתי מה זה צבא וראיתי איך המון אנשים שאני מכיר פשוט עוזבים את התפקידים הקרביים... והכי חשוב, הבנתי שהרצון שלי להיות קרבי היה רצון של ילד בן 6 ולא יותר ושתתגייס אני מבטיח לך שאתה תבין בדיוק על מה רוב האנשים מדברים פה כולל אני... עד אז גיוס קל

אתה פשוט סותר עצמך שוב ושוב, תיהיה החלטי ותיצמד למה שאתה מקליד.
הרי אתה בעצמך העלת שיש לגייס חיילים לקרבי, כדי לשרת אך ורק באופן ישיר לצבא - לשם הגנה.
כעת אתה טוען שאם היה באפשרותך להתגייס לקרבי לא היית חוזר, אז איפה באה העמדה שלך לידי ביטוי כאן? לא הבנת מה שכתבתי... אני אל אומר שאם הייתי בעבר לא הייתי מתגייס אלא אני אומר שכרגע אם היו אומרים בוא תחזור לארץ ותשרת בקרבי, לא הייתי עושה את זה כי התבגרתי כבר וכיום אני לא מרגיש צורך בזה או רצון בזה כמו שהרגשתי בעבר...

ואני מסכים איתך... צריכים לגייס רק אנשים לקרבי, מודיעין, ותפקידים שתורמים לכוחו הצבאי של הצבא (חיל חימוש, אפסנאות וכל השאר)

אתה לא היית מתגייס לשירות צבאי כי הבנת שהרצון שלך לשרת התמוגג מפני שזאת הייתה מחשבה של ילד בן 6 - לך זה נראה מספיק סיבה טובה לא להתגייס.
אבל אחרים עם בעיות ת"ש וכדומה שלהם יש באמת על מה להתלונן זה בסדר שהם ישרתו בקרבי ואין צורך להתייחס לבעיות שלהם - כמו שאמרת אין צורך במשקיות ת"ש.
אתה מדבר א' ועושה ב' , אני באמת מחכה להסבר. לא יהיה צורך במשקיות ת"ש משום שאלה שייתגייסו יקבלו משכורת טובה (מעל המינימום) וככה לא יהיו להם או למשפחות שלהם שום בעיות כלכליות.....

ושוב:
"זה עדיין לא מראה מדוע אנשים מסרבים לשרת בצבא, אם אתה כל כך מעוניין בשירות קרבי ואתה עומד בדרישות אתה גם תגיע, אולם אלו לא המניעים שבגללם אנשים בפורום מסרבים להתגייס הלא כך?"

לכל אחד יש מניע משלו... מבחינתי כל מניע הוא לגיטימי כי חייו של כל אדם הם שלו בלבד ולא של אף אדם אחר או ממשלה או מדינה או צבא ועל כן אם בנאדם לא רוצה לבזבז 3 שנים מחייו בצבא אין שום סיבה שהוא יבזבז שלוש שנים בצבא.... ויש אנשים שהם בנים יחידים ככה שלא משנה כמה הם רוצים, הם בחיים לא יגיעו לשרת בתור חיילים קרביים.

וזה דיי קומץ, יש עוד לא מעט תגובות שלא זכיתי לראות תגובה ממך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2011 22:35

Ben כתב:קיטבג, אני אניח לך להמשיך להתבלבל עם משבר הזהויות שלך כי אתה ללא ספק מקרה אבוד.
קיטבג, בניגוד אליך אני לא הולך לציית לפקודות של ילדה בת 19 עם כאבי מחזור כמו איזה כלב טוב, אז המושפל מבינינו זה אתה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קולה וגרעינים מושפל!

קיטבג, זה שאתה רושם למישהו "יצאת X יצאת Y" רק מוציא אותך יותר נכה ומטומטם ממה שאתה.
זה רק מראה כמה אתה מרגיש שהערך העצמי שלך נמוך אז אתה מנסה להעלות אותו על ידי כך שתנסה להוריד את הערך של מישהו אחר, רק שאין לך ממש איך לעשות את זה אז אתה מוזמן להמשיך להקליד על המקלדת שלך עוד ועוד תיאורים שייגרמו לך להרגיש טוב עם עצמך ולנו לצחוק על הפעירות והטמטום שלך :lol:

זה שאני רושם למישהו יצאת מושפל שוב, מועצבן (שוב) ואפס (כמובן שוב) רק מראה שזה נכון ושאתה מושפל מעוצבן ואפס (שוב) :lol: :lol: :lol:

פחחח, בוא נבהיר כמה דברים:
1)אין לי פרופיל 21 - כן בטחחחחחחחחחחחחחחחח יסעיף מעפן :lol:
2)ברגע זה הפרכתי את כל ה"עובדות" שלך :!: - כן תמשיך לשכנע את עצמך :lol:
3)למצב שאתה נמצא בו עכשיו קוראים "שוק", אבל זאת רק טעימה קטנה ממה שמחכה לך בצבא בנצילה חמודילה שלי :lol: :lol: - המצב שאני נמצא הוא אכן שוק, אבל זה מפני שלא פגשתי מטומטם ממך ואני נדהם מרמת הטיפשות :lol:
4)אתה לא עצבנת אותי, לא מעצבן אותי, ולא תעצבן אותי אף פעם מהסיבה הפשוטה שאתה משמעותי בשבילי בערך כמו גרגיר חול, ואני לא בנאדם שמתעצבן מגרגירי חול חחחחחחחחחחחחחחחחח די להתעצבן :lol: :lol: :lol:
5)אם נקפוץ 3 שנים קדימה ונעשה השוואה בין החיים שלי לבין החיים שלך נוכל לראות 2 דברים:
*אותך- עדיין חי בסרט שהוא מבוסס עם השכלה , בית, רכוש ומקצוע כשבעצם חי על שכר מינימום, נאבק על פת הלחם וטיפת המים ואומלל על החרא שאכל בצבא :lol: .
*אותי- מסיים את שנות החובה שלי בצבא ומתחיל את שנות הקבע שלי כקצין ונותן לאנשים ממורמרים כמוך לאכול את הלב :lol: :lol: :lol:

מצד אחד יש אותך, בנאדם עלוב ומושפל שחי בסרט ועסוק בעבר , מצד שני יש אותי, מסודר עם משכורת גבוהה ועם תנאים לפרצוף.
אז שפשוף נעים אנונימי ממורמר, ותמשיך לרשום פה כדי שכולנו נוכל להמשיל לצחוק :lol: :lol: :lol:
[/color]

אני רואה שאתה ממש עליז בן, אני מקווה שיסבירו לך על השילוב הראוי על מנת שהזרג שלך לא יעמוד בטעות כשתתכופף לנקות את הנעליים של הרס"ר שלך.
וסתם שתדע יש לי פרופיל 97, אז תזהר לא להחנק מהקולה והגרעינים שלך יא קטין שלא יכול לקנות אלכוהול XD
חרא שאכלתי בצבא? חחח אתה חי בסרט ר-ע חמודילה, ואת השכר מינימום אני ישאיר לך כשתעבוד בארומה אחרי שתשתחרר.
קצין עם משכורת גבוהה? תנאים לפרצוף? אתה מתכוון משכורת בגובה הדשא ותנאים על הפרצוף.
האמת, למטומטם כמוך הייתי נותן מקסימום להיות מאבטח מתקנים, וגם זה רק בתנאי שמישהו מחזיק לך את הנשק.

בהצלחה בבגרויות בנצילה, ואם תראה פתאום משהו מוזר בשמיים כשתלקק את הרצפה בשכיבות שמיכה שלך בטירונות, אל תדאג אתה עדיין לא מת, זה רק אני מחרבן עליך בקשת :D
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2011 14:28

בן, בינינו, לא באמת מפריע לך שאנחנו לא עושים צבא בגלל ש"אתם מסכנים את בטחון המדינה!!!"...
זה מפריע לך כי אתה הולך להפסיק את ההתקדמות שלך בחיים ל3 שנים, בזמן שאנשים כאן ילמדו, יטיילו, יעבדו (בשביל 4100 שקל לחודש, לא 300 או 700 כמו בצבא) ויתקדמו בחיים.

אל תשקר לעצמך, אתה יודע שזאת תכלס הסיבה שאתה בא להטיף לנו.
אז תראה, אני מבין שהמשפחה שלך בניגוד למשפחה שלי עושה עלייך לחץ להתגייס, כי גם אבא שלך וגם ה(אולי) אחים שלך היו בצבא, ואין כזה דבר "שהבן שלי לא ילך לצבא".
ואני מבין שיש לך לחץ חברתי מהחברים שלך להתגייס, כאילו, מה אתה גיי? כולם עושים צבא גברררר.

אבל לנו, לחלקנו לפחות, לא היה את הלחצים האלה מהאנשים הקרובים לנו, אז לא הרגשנו צורך ללכת להפסיק את החיים ל3 שנים, מצטער.
אני יכול להגיד לך גם שלאף מעסיק זה לא עניין את הביצה שלא עשיתי צבא, אף אחד בן. זה לא מעניין אף אחד. ושלא תחשוב שאני מצפון תל אביב או משהו, אני מראשון לציון, יצא לי לפגוש כאן סך הכל ילדה אחת שלא עשתה צבא, וגם כן היא הלכה לשירות לאומי.

לא נעים להודות, אבל זה מתסכל אותך, ובצדק, במצב שלך הייתי מרגיש אותו דבר.
אז מה אתה עושה? אתה רוצה לשכנע את עצמך שאנחנו חבורה של מופרעים שלא יצליחו בחייהם ושממש לא כדאי להיות כמונו, אבל יש לי הפתעה בשבילך:

זה לא יקרה.

ואתה אולי תכחיש את הדברים האלה, אבל אתה תזכר בהם כשתבין מה זה שירות בצבא, ותתחנן לקבל ת"ש וגימלים ואולי ישימו עליך, אולי לא... כשתרצה רופא כי הברך שלך הורגת אותך והצבא מורח אותך חודש וחצי עד שהם נותנים לך רופא (ככה קרה לאח שלי לפחות, אני לא עשיתי צבא).

אני אישית בגיל 18 עבדתי כשנה, ולאחר מכן התחלתי בלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה, חוסר השירות שלי לא מנע ממני לא את זה ולא את זה.

אז ההצעה שלי, בשביל שתפסיק לתסכל את עצמך, היא... צא מהדיון הזה, את לא עוזר לעצמך, אולי אף ההפך.
אני בן 19, ואתה בן 16 אם הבנתי נכון, אז אני מצטער אבל אני לא ארצה להתווכח איתך, אתה מוזמן להגיב לי אבל דע לך שאני לא אקרא את תגובתך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2011 15:36

אורח כתב:בן, בינינו, לא באמת מפריע לך שאנחנו לא עושים צבא בגלל ש"אתם מסכנים את בטחון המדינה!!!"...
זה מפריע לך כי אתה הולך להפסיק את ההתקדמות שלך בחיים ל3 שנים, בזמן שאנשים כאן ילמדו, יטיילו, יעבדו (בשביל 4100 שקל לחודש, לא 300 או 700 כמו בצבא) ויתקדמו בחיים.

אז תראה, אני מבין שהמשפחה שלך בניגוד למשפחה שלי עושה עלייך לחץ להתגייס, כי גם אבא שלך וגם ה(אולי) אחים שלך היו בצבא, ואין כזה דבר "שהבן שלי לא ילך לצבא".
ואני מבין שיש לך לחץ חברתי מהחברים שלך להתגייס, כאילו, מה אתה גיי? כולם עושים צבא גברררר.

אבל לנו, לחלקנו לפחות, לא היה את הלחצים האלה מהאנשים הקרובים לנו, אז לא הרגשנו צורך ללכת להפסיק את החיים ל3 שנים, מצטער.
אני יכול להגיד לך גם שלאף מעסיק זה לא עניין את הביצה שלא עשיתי צבא, אף אחד בן. זה לא מעניין אף אחד. ושלא תחשוב שאני מצפון תל אביב או משהו, אני מראשון לציון, יצא לי לפגוש כאן סך הכל ילדה אחת שלא עשתה צבא, וגם כן היא הלכה לשירות לאומי.

אז מה אתה עושה? אתה רוצה לשכנע את עצמך שאנחנו חבורה של מופרעים שלא יצליחו בחייהם ושממש לא כדאי להיות כמונו, אבל יש לי הפתעה בשבילך:

זה לא יקרה.

ואתה אולי תכחיש את הדברים האלה, אבל אתה תזכר בהם כשתבין מה זה שירות בצבא, ותתחנן לקבל ת"ש וגימלים ואולי ישימו עליך, אולי לא... כשתרצה רופא כי הברך שלך הורגת אותך והצבא מורח אותך חודש וחצי עד שהם נותנים לך רופא (ככה קרה לאח שלי לפחות, אני לא עשיתי צבא).

אני אישית בגיל 18 עבדתי כשנה, ולאחר מכן התחלתי בלימודים לתואר ראשון בפסיכולוגיה, חוסר השירות שלי לא מנע ממני לא את זה ולא את זה.

אז ההצעה שלי, בשביל שתפסיק לתסכל את עצמך, היא... צא מהדיון הזה, את לא עוזר לעצמך, אולי אף ההפך.
אני בן 19, ואתה בן 16 אם הבנתי נכון, אז אני מצטער אבל אני לא ארצה להתווכח איתך, אתה מוזמן להגיב לי אבל דע לך שאני לא אקרא את תגובתך.

+1

בן השמן המסכן יודע שהוא הולך להטחן ואנחנו נצחק עליו כל הדרך הו כןןןן
פרופיל21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי פרופיל21 » 30 דצמבר 2011 16:49

Ben כתב:
פרופיל21 כתב:לך תשאל את אמא שלך את השאלה הבאה: אמא, את מעדיפה שאני אמות ואת תהיי עצובה, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ומיליון אמאות אחרות יהיו עצובות...

כשתקבל תשובה תחזור אליי. ילד קטן וטיפש :)

דמגוגיה עלובה! באמת חשבתי שאתה מסוגל ליותר...

אתה מקצין דברים ומדבר על מוות וככה מנסה להצדיק את העמדה שלך כדי שתרגיש טוב עם עצמך.
לשרת בצבא ולתרום לא כרוך בהכרח שתמות ואתה יכול להיות גם בתפקידים שלא מסכנים את החיים...
באמצעות הדמגוגיה הרדודה הזאת ניסית להראות שזה בסדר לחשוב על עצמך, וכי כל אחד מעדיף את טובתו האישית גם אם אחרים יסבלו יותר!
מה שהצגת רחוק שנות אור בין תרומה לצבא לבין אגואיסטיות וסוציומתיות.
אם היית שואל: אמא מה את מעדיפה להפסיד 150 אלף, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ואמאות אחרות יהיו עצבות" זה היה שווה ערך בין תרומה לצבא ליציאה למען כסף.
אבל כשאתה מניח על המאוזניים מוות התשובה תהיה דיי ברורה.
במקרי מוות לא שופטים אנשים, לעומת זאת כשאדם מנסה להתחמק משירות צבאי ללא שום סיבה מוצדקת בעוד שאחר כן משרת בהחלט אפשר לשפוט אותו.
כשתבין מה שרשמתי ועד כמה אתה דביל וקיצוני תחזור לכתוב.

אתה אומר לא לערב מוות אבל אתה בעצמך עירבת... תשאל אז את אמא שלך אם היא מעדיפה לאבד את הבית שלה או שאלף אנשים אחרים יאבדו את הבית שלהם...
וכמו שאמרתי, אני לא מבין עדיין איזה תשובה אתה מחפש, כולנו אגואיסטים בני זונות ששמחים שאנשים פראיירים כמוך תורמים בשבילנו... אם יש לך משהו לעשות תעשה אותו, אם לא אז לא...
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 30 דצמבר 2011 19:49

אורח כתב:הי אולי עד אז ייעלו את השכר מינימום ל23 לשעה, אולי בן יהיה קצת פחות מסכן (;
מה שכן בן,
אני בטוח שאתה שמן,
כל היום בפורום מתלונן,
בטירונות למפקד תצעק "כן!"
ותרגיש מושפל כשהרסר עליך ייחרבן,
בן השמן המסכן הולך להיטחן כן

פשש הפגזת עם החמשירים יא כשרוני אחד.

ובן, באמת שאני לא רוצה לרדת עליך כמו כמה אנשים פה אבל.. אתה דיי סתום. אנשים הביאו לך סיבות דיי הגיוניות למה הם לא רצו להתגייס. ובאמת שאפשר להבין אותם. כמה סיבות באמת לא מרגישות לי פה 100%, אבל להבין אפשר.
נזכרתי במשהו דומה.. זה כמו המאבד של האתאיסטים נגד המאמינים.. הביאו מיליון טיעונים רציונלים ללמה אלוהים לא קיים. אבל התאיסטים עדיין נשארים בעמדתם.
רפי

הודעהעל ידי רפי » 02 ינואר 2012 02:57

וואלה בן,אתה לא מבין אפילו כמה הצבא מלא חרא, וכמה בזבוז יש
אני אישית הפסקתי לחסוך במים אחרי התורנות מטבח הראשונה שלי. אם בצבא(=במדינה) אפשר לבזבז כ"כ הרבה מים,סימן שאין בעיית מים במדינה

דבר ראשון עניין הקומבינות הוא ידוע, דבר איתי כשתתקבל ליחידת עילית (עם קבע של שנה וחצי אפילו) ואז פתאום יודיעו לך שמישהו אחר נכנס במקומך ושאתה צריך להתגייס, עוד שבועיים.

דבר איתי כשישלחו אותך לעשות טירונות עם 30 ערסים, ושפתאום אחד מהם טוען את הנשק ומכוון אותו לפרצוף שלך. ושבלילה יש גניבות ומלחמת כנופיות בבסיס. ושחייל אחד בורח הביתה עם הנשק.

דבר איתי כשיהיה לך התקף בשעת ט"ש בטירונות, וכמו צהוב תדגם את עצמך ותלך למפקדת והיא תגיד שזה שום דבר. ואז שחבר מהחדר שלך סוחב אותך למרפאה ושם שולחים אותך באמבולנס למיון.

דבר איתי כשתהיה לך אמא שמאושפזת בבי"ח פסיכיאטרי שבוכה כל יום כי אתה לא יכול לבקר אותה כי אתה בצבא.

דבר איתי כשלא יעמדו בדברים הכי בסיסיים שמבטיחים לך. ואל תזיין לי תשכל על "צרכי המערכת".

דבר איתי כשתגלה שמי שצהוב נדפק, ומי שעושה את הבעיות מקבל מה שהוא רוצה. (וגם בקרבי זה ככה. חבר טוב שלי בכפיר ניסה המון זמן להיכנס לקורס מפקדים אבל שלחו רק את החיילים הבעייתיים והאלימים. אולי כי מפחדים מהם. לך תדע)

דבר איתי כשיהיה לך קב"א 55 ודפ"ר 80 וישלחו אותך להיות שחקן סוליטייר ומגיש קפה צבאי מ8 בבוקר עד 8 בערב.

דבר איתי כשתכיר את הנאציזם שנקרא "חיל המשטרה הצבאית".

יש דברים חשובים בצבא. רוב הלוחמים (לא כולם), רוב התומכ"ל, מיעוט מהג'ובניקים, מיעוט מהבנות. כל השאר מורכב מבטלנים (גם בסדיר וגם בקבע) שעולים למדינה הון בביטוח נסיעות רפואה פיקדון ומה לא. על כל ג'ובניק מיותר יש פחות אפוד מגן לחייל קרבי. ואחר כך במלחמת לבנון השנייה התלוננו שאין מספיק ציוד ללוחמים! אהה ושכחתי את האגודה למען החייל, או בשם האמיתי שלה: האגודה למען האגודה למען החייל. שהמנכ"ל שלה מרוויח 55 אלף בחודש + פנסיה של תא"ל ושל ח"כ. אהה אבל אם נגייס את כל בני הישיבות אז באורח פלא יישאר כסף גם לציוד. גאוני
עם כל זה שצבא זה חשוב. יש עוד דברים שחשובים. כמו ניקוי רחובות, כמו שוטרים, כמו עובדי בניין, כמו חקלאים. אבל אתה לא רואה שמכריחים אנשים לעבוד במקצועות האלה נכון?

תבין משהו. צבא לא מתאים לכל אחד. לא מהנקודה האגואיסטית. יש אנשים שהם פשוט לא מתאימים להיות חיילים והם יהיו יותר נזק מאשר תועלת. אולי כי הם טיפשים מדי להיות חיילים. אולי כי הם חכמים מדי להיות חיילים (גם זה קיים). אולי כי הם שייכים למשפחת פשע. אולי כי יש להם נטיות אובדניות. אולי כי לאחים שלהם אין כסף לספרי לימוד. אולי כי הכפר הדרוזי שלהם ישרוף להם את הבית. אתה תתגייס אם ישרפו לך את הבית? או אם אף אחד לא יסכים להתחתן עם אחיות שלך? ככה חשבתי. יש יותר מדי חיילים ואף ארגון שמכבד את עצמו לא מקבל כל מי שרוצה להצטרף אליו.

אני מאז ומתמיד ידעתי שאתגייס אך מצד שני לא שפטתי אף פעם אנשים שבחרו לא להתגייס. יצאתי מהצבא אחרי שנה ואני מעריך הרבה יותר אנשים שהשתחררו, למדו, עבדו, תרמו למדינה במיסים והשכלה מאשר אוכלי חינם לובשי ירוק. רוב החברים שלי לוחמים (אני חולה במחלת כליות וגם בן יחיד) והם מסכימים איתי בנושא הזה, עדיף להשתמט מאשר להיות ג'ובניק. והאתר הזה עזר לי כשידעתי שאני צריך להשתחרר.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 03 ינואר 2012 13:51

אין לי זמן להגיב לכל מה שנרשם כאן, שיתפנה לי אשתדל להתחייס...

אז ככה על קצה המזלג אני אגיב לכל האידיוטים בתגובה אחת:

dudu_dudu כתב:היחיד שצריך להתחפף פה זה אתה אז יאללה טוס מכאן מה אתה בכלל נכנס לפה ומבלבל את השכל טוב מה לעשות אבא שלך כנראה מפקד שמכריח אותך להתגייס ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טפו-טפו, אתה ללא ספק מקרה אבוד.
אחרי כל הכאפות שאכלת, אני כבר לא מצליח לחשוב על כאפה שתעורר אותך, אבל תמשיך להגיב פה ולחזור כמו אוטיסט על דברים של אחרים שגם ככה כבר נקטלו.
ילד כאפות מפגר :lol:

אני רואה שאתה ממש עליז בן, אני מקווה שיסבירו לך על השילוב הראוי על מנת שהזרג שלך לא יעמוד בטעות כשתתכופף לנקות את הנעליים של הרס"ר שלך.
וסתם שתדע יש לי פרופיל 97, אז תזהר לא להחנק מהקולה והגרעינים שלך יא קטין שלא יכול לקנות אלכוהול XD
חרא שאכלתי בצבא? חחח אתה חי בסרט ר-ע חמודילה, ואת השכר מינימום אני ישאיר לך כשתעבוד בארומה אחרי שתשתחרר.
קצין עם משכורת גבוהה? תנאים לפרצוף? אתה מתכוון משכורת בגובה הדשא ותנאים על הפרצוף.
האמת, למטומטם כמוך הייתי נותן מקסימום להיות מאבטח מתקנים, וגם זה רק בתנאי שמישהו מחזיק לך את הנשק.

בהצלחה בבגרויות בנצילה, ואם תראה פתאום משהו מוזר בשמיים כשתלקק את הרצפה בשכיבות שמיכה שלך בטירונות, אל תדאג אתה עדיין לא מת, זה רק אני מחרבן עליך בקשת :D

אתה יכול לנסות למכור למישהו לוקשים, אבל בתכלס רק אתה קונה אותם.
אכלת ליטרים של חרא בצבא, היית ממורמר ועכשיו את חי בסרט שאתה מבוסס עם בית ועצמאי וזה ממשיך להצחיק אותי :lol:
אני רואה שעם המקלדת בא גם הבטחון והאומץ, או יותר נכון במקרה שלך פרופיל 97 - יחתיכת סעיף מעפן חחחחחחחחחח :lol:
וכן משכורת גבוהה ותנאים לפרצוף, אני בטוח שאתה מובטל חסר חיים שמפנטז על חיי מלך, כשבעצם במציאות אתה סתם סעיף מסריח עם חלומות במגירה :lol:

בקיצור סע לשלום ולך תעשה עם עצמך משהו במקום לזיין ת'מוח ולהמציא דברים שגם ככה אף אחד לא מאמין להם.

הי אולי עד אז ייעלו את השכר מינימום ל23 לשעה, אולי בן יהיה קצת פחות מסכן (;
מה שכן בן,
אני בטוח שאתה שמן,
כל היום בפורום מתלונן,

יאלללה איזה מצחיק אתה...
במשך כל הנושא הזה אתה כמו מסכן מנסה למשוך תשומת לב ואף אחד לא זורק עלייך זין חחחחחחחחחח אתה פשוט מעורר רחמים :lol: :lol: :lol:
חתיכת אנונימי מטומטם, כנראה לא הקשבת לעצה שלי ומצאת חיים אה?
אחחחחח... פרופיל 21 , כמה שנינות :lol: :lol: :lol: :lol:
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 03 ינואר 2012 13:54

זה ממש לא כמו לגנוב... כי בעוד שגניבה פוגעת באופן ישיר במישהו אחר, אי גיוס או במקרה שלי עזיבה של הצבא לא פגעה באף אחד באופן ישיר או עקיף... ועם כל הכבוד בן, אני כבר לא שייך למיעוט אלא לרוב האוכלוסייה שלא משרתת שירות מלא של 3 שנים (50% של כאלה שלא משרתים לא מתייחסים לשאר 30% שעוזבים את השירות הצבאי לפני סיום של 3 שנים)

אתה מפספס את מהות הנקודה: אסור לגנוב - חוק, חובה להתגייס - חוק , בשני המקרים יש אכיפה של החוק, אך בחוק השני יש מעין פריצה כזאת, מה הכוונה אתה שואל? הכוונה היא שאנשים ללא שום סיבה מוצדקת רוכבים על האפשרות של פרופיל 21, כלומר מזייפים בשביל לקבל ולא זכאים.
עוד דבר, אתה מחליט על דעת עצמך מה פוגע ישיר או עקיף בצבא וזה דיי מצחיק שנוח לך ככה להציג את זה, גם כל אלו שמשתמטים בטח לא פוגעים במערכת, הם סתם לא רוצים להתגייס לאף אחד זה לא מפריע נכון?
אתה שייך לרוב האוכלוסיה שלא משרתת בדרך שאינה מקובלת, על כל פנים אם תשאל אותי, המצב מצער וכמו שכבר הזכרתי "שום דבר לא נשאר לנצח" ואם לפי הנוסחה הזאת במרוצת השנים כבר יהיה מספר מועט של מתגייסים ואז הכל יתפוצץ לכם (לא לך ישירות, אלא בכללי לאלו שמגיבים כאן) בפרצוף.
כאמור עד אז- תהנו.

לא הבנת מה שכתבתי... אני אל אומר שאם הייתי בעבר לא הייתי מתגייס אלא אני אומר שכרגע אם היו אומרים בוא תחזור לארץ ותשרת בקרבי, לא הייתי עושה את זה כי התבגרתי כבר וכיום אני לא מרגיש צורך בזה או רצון בזה כמו שהרגשתי בעבר...

אני הבנתי את מה שכתבת, השאלה אם אה מבין את מה שאתה כותב?
אתה לא מרגיש צורך או רצון, אבל אמרת בהודעות הקודמות שלך שצריך לגייס את כל מי שאפשר (במסגרת הפרופיל והנתונים) לקרבי,
אתה טוען שהתבגרת ואתה לא מרגיש צורך בזה ואני אומר וסלח לי על הבוטות: למי זה לעזאזל אכפת?!
כל אחד יש לו מניעים משלו, מדוע שלך מקובלים ואילו של האחר לא?
והנה אני אצטט אותך שוב:
ואני מסכים איתך... צריכים לגייס רק אנשים לקרבי, מודיעין, ותפקידים שתורמים לכוחו הצבאי של הצבא (חיל חימוש, אפסנאות וכל השאר)

גם אם לא יכלת לשרת ביחידה קרבית ( בן יחיד וכדומה...) היה באפשרותך כמו שהגדרת לשרת "בתפקידים שתורמים לכוחו של הצבאי של הצבא"
המניע לא רוצה לבזבז 3 שנים מהחיים - תקף לכל אחד, אז לא צריך שכולם יתגייסו?
אתם לא קוראים תגובות וחבל...זה מעייף כל פעם לחזור על אותם הדברים כל פעם בשביל מישהו אחר..
.

מטרת השירות הצבאי היא להועיל למדינה לשם הגנה על המדינה, אין שום הכרחיות שתפיק תועלת אישית מהשירות (כמובן שאין מניעה וזהו המצב הכדאי והעדיף, אך בכל אופן זאת לא מטרת השירות).
גם עובד רס"ר תורם לא מעט, ותאמין לי שמעטים עובדי הרס"ר שנהנים מתפקידם בצבא, אבל הם ממשיכים לשרת כי זה החוק וזאת החובה במדינה שחיה במצב בטחוני בעייתי.

מראה את אותו הכיוון בדיוק.
למי אכפת מה אתה מעדיף? כל אחד מעדיף לעבוד וללמוד ולטייל ולהתחיל את החיים שלו, ולא להיות בצבא מבוקר עד ערב ולהרוויח 11 שקלים ביום. אבל יש חוק במדינה הזאת ויש חובה מוסרית (לפחות לאנשים שאינם אגואיסטים ובכיינים) מכיוון שהמדינה הזאת לא תשרוד ללא צבא.

לא יהיה צורך במשקיות ת"ש משום שאלה שייתגייסו יקבלו משכורת טובה (מעל המינימום) וככה לא יהיו להם או למשפחות שלהם שום בעיות כלכליות.....
חחחח כאילו שבעיות ת"ש אלו רק בעיות כלכליות... אצל הרבה מן הבעיות האלו החייל צריך להיות כמה שיותר קרוב לבית, ובכלל איך אתה משווה בין רצון של ילד בן 6 ששיחק עם בבות חיילים, לחייל עם בעיות ת"ש ומשפחה במצוקה?
ושוב, כל הקטע הזה עם משכורות גבוהות וגיוס רשות כבר הגבתי עליו למשתמש החביב 5468 דף קודם לכן, אז אם אתה באמת מעוניין להבין למה אני מתנגד לזה תחזור דף אחד אחורה ותקרא את מה שרשמתי לו.

לכל אחד יש מניע משלו... מבחינתי כל מניע הוא לגיטימי כי חייו של כל אדם הם שלו בלבד ולא של אף אדם אחר או ממשלה או מדינה או צבא ועל כן אם בנאדם לא רוצה לבזבז 3 שנים מחייו בצבא אין שום סיבה שהוא יבזבז שלוש שנים בצבא.... ויש אנשים שהם בנים יחידים ככה שלא משנה כמה הם רוצים, הם בחיים לא יגיעו לשרת בתור חיילים קרביים.

כל מניע הוא לגיטימי?! - כל מניע הוא לגיטימי כשאתה מעניק גיוס רשות ולא גיוס חובה - זה כן.
חייו של אדם הם אכן שלו בלבד, אבל לאדם שיש זכויות יש גם חובות: ואם אתה חי פה בארץ, יש לך חובה כלפי המדינה הזאת.
לא משנה עד כמה תתלוננו מי שחי כאן ומי שמתכננן לחיות כאן, נהנה מטובות של המדינה, זה לא דבר שברור מאליו אצל כל מדינה.
אז כמו שאמרתי גם אם זה לא משוש חייכם להתגייס יש חוק במדינה הזאת ומעבר לזה יש חובה מוסרית כי המדינה הזאת לא תשרוד ללא צבא וגם לא על ידי מספר מצומצם של חיילים עם משכורת גבוהה.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 03 ינואר 2012 13:56

יש כאן כמה תגובות כמו זאת של רפי שאשמח להתייחס
כאמור, מפאת חוסר זמן אאלץ להגיב בפעם אחרת.
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 03 ינואר 2012 14:25

יאללה טוס מכאן חתיכת קופיף מפגר אמרת באחת התגובות שכבר מיצית את הנושא לא???

אז טוס מכאן קופיף צבאי
אפלטון

הודעהעל ידי אפלטון » 03 ינואר 2012 14:44

אני קיבלתי פטור מרופאים מוסמכים בצה''ל,לפי דעתם אני לא כשיר לשרת :) מבחינתי לא זייפתי כלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ינואר 2012 14:51

בן כמה זמן נשאר לך לפני שאתה מתחיל רשמית לאכול 3 שנים של חרא מוצק ונוזלי, ולהתקלח בחרא? לבקש מאמא כסף בגיל 21 כמו ילד בן 12 כי 350 שקל הספיקו לך רק לארוחה במקדונלדס?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ינואר 2012 17:04

בעוד חודשיים החשמל יעלה בעוד 9%, אתם מבינים איך המדינה מחרבנת עליכם?

תקציב הביטחון עולה כל שנה בכמה מליארדים, ולזה תמיד יש כסף. אבל לממן את העליות בחשמל ובדלק אין כסף.

תמשיך לשרת את המדינה שמזיינת אותך ומחרבנת עליך. המשכורת הצבאית שלך אפילו לא מכסה חשבון חשמל של חודש... :lol:
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 03 ינואר 2012 19:58

אורח כתב:בן, בינינו, לא באמת מפריע לך שאנחנו לא עושים צבא בגלל ש"אתם מסכנים את בטחון המדינה!!!"...

זה לא יקרה.

אם יש דבר אחד שאני בטוח מתחילת הנושא הזה הוא; שתחזור לקרוא את התגובה הזאת- גם אם לא תגיב עליה.

אני אגיד לך את האמת: לא מפריע לי כלום בנושא הזה, אתם אוליי חושבים שחידשתם משהו, אך לא כך הדבר.
אנשים שמסרבים לשרת מסיבות כמו של רובכם, סיבות כמו שאתה הצגת תמיד היו - זה מוכר וידוע... "עוד חוזר הניגון..."
כשפתחתי את הנושא הזה לא הפריע לי דבר :) וגם עכשיו לא, יש לך לטפו-טפו ולעוד לא מעט מגיבים כאן כשל לוגי - לא באתי להטיף כלום וגם ציינתי את זה
מההודעה הראשונה שלי כאן :
לא באתי לנסות להשפיע על המחשבה/תפיסה שלכם או להפעיל מניפולציות, אלא להבין באמת איך אתם מצפים שנמשיך להתקיים ללא שירות צבאי?

אתה יכול לראות שההודעה הזאת מעולם לא נערכה.
כבר כתבתי את זה כאן, אבל אני אחזור על עצמי: בבואי לפורום הזה ובפתיחת הנושא הזה ניסיתי להבין דבר פשוט- להבין למה אתם מסרבים, חשבתי שמדובר במשהו אחר, אולי סיבות שלא שמעתי בעבר... "ניסיון להבין את עמדתכם" - שם הנושא הזה, זה אומר הכל.
אז להגיד שהסביבה: משפחה, חברים, קרובים וכדומה מחייבת אותי להתגייס היא אמירה טיפשת, החברה שאני נמצא האומנם בעד התגייסות ואני רואה את זה בסה"כ באופן חיובי, אבל היא לא מחייבת אותי לדבר, יחד עם זאת אני אדם ריאלי ואני יודע שלא הכל ילך כמו שאני רוצה וצה"ל הוא גוף דיי רקוב שמנסה להיות משהו טוב יותר.
אבל זה מה יש... ועם זה צריך להתמודד, כי אם הייתי חושב בלוגיקה שלכם שעיקרה היא "מה יוצא לי מזה", גם אני הייתי עוד אחד מהמגיבים פה כנראה ( בטח לא כמו המטומטים שאין להם סיכויי כמו טפו-טפו והסעיף עם "החמשירים" שלא זורקים עליו זין)
אז לא... למרות שחלקכם ימשיכו בחיים ואולי גם יצליחו (לא הממורמרים שחיים בסרט שהם עם בית, עבודה טובה ועצמאיים) אני אתגייס וכמו שאתם קוראים לזה "אבזבז 3 שנים".
אומר לך בכנות לא הייתי רוצה להיות כמוך, אתה אולי חושב שהכל בחיים זה עבודה מסודרת, לימודים ובית, לדעתי לא אבל זה כבר דיון אחר.
דרך צלחה.

אני אמשיך להגיב מפעם לפעם שיזדמן לי...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ינואר 2012 20:12

חחח בן המסכן...
אם אתה בוכה כל כך הרבה עוד לפני שהתגייסת, צריכים לחפור כאן גומה שתמלא את בריכת הדמעות שתזיל כאן אחרי שתתגייס :lol: :lol:
אתה בא להטיף לנו מוסר כשאתה סתם ילד מסכן של אמא ואבא שחי על חשבונם.
לך לצבא ואל תחזור בן השמן המסכן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ינואר 2012 22:36

בן, אין לך מה להבין את עמדתנו, אין פה שום עמדה, פשוט לא בא לנו,מבין?
אתה אומר שלא גדלת בחברה צבאית? יש לי חדשות בשבילך, זה שאתה בא ומתפלא מקבוצת "חריגים" שלא עשתה צבא מראה עד כמה אותו צבא חלחל לך עמוק לתוך השכל.
אתה מנסה לרצות את המשפחה שלך, החברים שלך ואת כל הסביבה שלך. כי ככה זה מקובל. ככה חינכו אותך מגיל אפס.
זאת לא אמירה טיפשית אלא המציאות שלך ושל כל אותם לוחמי צה"ל מדופלמים.
אתה שואל איך נוכל להסתדר בלי צבא? לא נוכל. מרוצה?
אבל תאר לך מצב היפוטטי, שאנשים לא ירצו להיות רופאים. הרי לא נוכל להסתדר בלי רופאים. אז מה אתה רוצה עכשיו שנחייב ללמוד רפואה?
הצבא יכול להיות גוף יעיל וחכם יותר אבל קל לו לגדל דור אחרי דור של כבשים שילכו כמו עדר ללבוש מדים.
לך אולי זה מתאים, לי לא.
נתראה בשמחות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 ינואר 2012 03:39

אורח כתב:בן, אין לך מה להבין את עמדתנו, אין פה שום עמדה, פשוט לא בא לנו,מבין?
אתה אומר שלא גדלת בחברה צבאית? יש לי חדשות בשבילך, זה שאתה בא ומתפלא מקבוצת "חריגים" שלא עשתה צבא מראה עד כמה אותו צבא חלחל לך עמוק לתוך השכל.
אתה מנסה לרצות את המשפחה שלך, החברים שלך ואת כל הסביבה שלך. כי ככה זה מקובל. ככה חינכו אותך מגיל אפס.
אתה שואל איך נוכל להסתדר בלי צבא? לא נוכל. מרוצה?
אבל תאר לך מצב היפוטטי, שאנשים לא ירצו להיות רופאים. הרי לא נוכל להסתדר בלי רופאים. אז מה אתה רוצה עכשיו שנחייב ללמוד רפואה?
הצבא יכול להיות גוף יעיל וחכם יותר אבל קל לו לגדל דור אחרי דור של כבשים שילכו כמו עדר ללבוש מדים.
לך אולי זה מתאים, לי לא.
נתראה בשמחות.

הכבשים המטומטמים מגודלים על ידי הכבשים הגדולים והמטומטמים והשמנים שלהם, והצבא רק מפנה אותם להיות בשר תותחים. הכי קל בעולם. יפה אמרת :!:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ינואר 2012 19:59

תראו גיבורים איזה יחס תקבלו מהצבא המהולל אם תיפצעו:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4174733,00.html

נראה איזו חברה תרצה אותכם אם תהיו על כסא גלגלים ותשתינו דרך צינור שמכניסים לזין.
כל הבחורות יגידו לכם שאתם גיבורים אבל אף אחד לא תרצה להיות החברה שלכם, כי כל אחת תרצה בריא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 ינואר 2012 15:16

בןבןבןבןבןבןבןבןבן זונה :!:
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 17 ינואר 2012 21:41

אורח כתב:בןבןבןבןבןבןבןבןבן זונה :!:

חחחחחחחחחחח למה ככה? בן הוא קדוש חחחחחחחחחחחחחחח
בן שלום.

הודעהעל ידי בן שלום. » 28 ינואר 2012 15:03

בן היקר ,

כמו רוב האנשים לפני גיוס גם אתה עברת שטיפת מוח , שמתחילה מגיל קטן כמו " תצייר מה אסון המסוקים מזכיר לך " בגיל 6 שמצפים מילד בגיל 6 להבין מה זה אסון מסוקים ומה זה מוות מיותר של אנשים בגלל תקלה טכנית שיכלה להימנע אם הבן היה קצת פחות שבוז באותו יום .
לא יודע מה מספרים לך אבל את נכנס למערכת אטומה , אגויאסת בעצמה , איטרסנטית . תבין אתה לא " חייל " אתה מספר ויש כמוך עוד המון .. אני כן רציתי לשרת בצבא ושירתי תקופה , אבל היה לי בעיות בבית ומאוד קשה .. אז רציתי קצת כבוד עצמי ולעבור תפקיד או בסיס ולא לתיק דפים כל היום כי מה לעשות אם זה נוח לך או לא זה לא בכבוד שלי ! ואם זה בכבוד שלך אתה מוזמן , אז הצבא לא רצה , והחליט שאני חייל מצטיין ומה לא עשה בשביל ללכת ראש בקיר ולא לתת לי תפקיד שתואם יותר את היכולות שלי , וכמובן שעם הזמן אז באמת נמאס לנקות את השירותים והרסר נופל רק על מי שהוא חושב שהוא חלש ומי שחזק הרי לא יעשה את זה .. אז נשבר לך הזיין יום יום .. ואתה מתחיל להתבאס ולהיכנס לדיכאונות ובמקום לעזור ולתת לך את מה שאתה רוצה כי אתה באמת רוצה לשרת .. שולחים אותך לפסיכאטר שהוא בעצמו פסיכי ושואל למה היה לך 90 פגישות של קבן עד עכשיו ? ושאתה אומר לו שאתה רוצה שיעזרו לך אבל הם שמים עליך זיין בטענה שבסיס אחר אני יעשה בלאגן ( במקום לתת לי להחליט איפה אני יעשה בלאגן ) הם מורחים אותך וגורמים לך עוד יותר לשנוא אותם .. אז הוא אומר לך כן אבל 90 פגישות ? כן 90 פגישות ! עדיף לא ללכת ולהרגיש חרא ? ושהוא שואל אותך אם מחר אתה תפגע בעצמך אתה אומר את האמת אני לא יודע מה יהיה עוד יומים כי בנתיים אין פה אף אחד שעוזר לי אז הוא קובע לך 21 , ואתה לא רוצה לחזור לבסיס כי אתה מתעצבן כבר א. שהוא הגיע כל כך מאוחר תקופה של השירות שלך ב. שהוא מעדיף שתתאבד באזרחות במקום לעזור לך ג. שהיית חייל בודד ואין לך כל כך לאן לחזור .
אז אתה חוזר לבסיס ומוציא את כל העצבים שיש לך על המערכת ובוא לא נמשיך מפה . והיפה בעניין שמנסים להוציא אותי דפוק . שהוציאו אותי כי עשיתי בעיות בבסיס .. היית מאוד רגוע עד שקיבלתי את המספר המדהים 21 אחרי המספר הרגשתי שהשמים הם הגבול , לבן אדם אין גבולות ברגע שלקחת לו הכול . אני כמוך הייתי לפני הצבא והייתי כועס על אנשים שלא מתגייסים ולא מבין מה זה אפילו פעם אחת ששמעתי על " פרופיל 21" אמרתי שישרפו , עכשיו אני יודע למה שישרפו כי הם היו יותר חכמים ממני . כי אני עוד רציתי להישאר , ולא הבנתי למה הם עושים לי את זה למה מוציאים אותי בכוח .. כסףףף כסףףףףףףף כסףףףףףףףףף , המערכת בעצמה אגויסטית דואגת רק לתחת של הקצינים שלה ולדרגים הגבוהים .. תהיה פעם בלשכת של הסאל שלך תראה לאן נעלמות כל הגבינות הצהובות והחלב .. ולא שזה מפריע לי כן ..אבל מצד שני שלא יגישו לי ירקות ופירות לפני שהם נרקבים . ושלא יתקמצנו איתי על עוד נקניה ובזמן שאתה בטורונות מטבח אתה רואה לאן כל הנקניות האלה הולכות לפח , שלא יבכו לי על תקציב שבנתיים מבזבזים חשמל כמו מטורפים , שלא יביכו לי שאני משתמט כי אני רציתי להישאר ואחר כך ניסו להוציא אותי מתחזה .. על זה שסהכ היה לי קשה ורציתי קצת משהו יותר מועיל מאשר לתייק דפים . אני לא ממש יהיה מעוניין בתגובה שלך בעתיד כי הייתי צריך פשוט לפרוק . אני יוסיף ויגיד את הטעווית שלך אני יתן לך לעשות לבד. אני לא אומר אל תתייגיס , אני אומר תעורר ותצא מהסרט של רמבו כי אתה לא תהיה שמה . אתה מסוגל לשרת ולסיים אשריך אחי , אבל אל תתלונן על אחרים בזמן ש א. עוד לא התחלת אפילו ב. לא סיימת אפילו ג. גם אם סיימת אתה לא יודע מה עבר עליהם בחיים ואת הבומים שלך אתה תקבל בגיל יותר מאוחר בזמן שהם קיבלו יותר מוקדם . בהצלחה בכל דרך אחי .
dudu_dudu
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dudu_dudu » 28 ינואר 2012 18:33

בן שלום. כתב:בן היקר ,

כמו רוב האנשים לפני גיוס גם אתה עברת שטיפת מוח , שמתחילה מגיל קטן כמו " תצייר מה אסון המסוקים מזכיר לך " בגיל 6 שמצפים מילד בגיל 6 להבין מה זה אסון מסוקים ומה זה מוות מיותר של אנשים בגלל תקלה טכנית שיכלה להימנע אם הבן היה קצת פחות שבוז באותו יום .
לא יודע מה מספרים לך אבל את נכנס למערכת אטומה , אגויאסת בעצמה , איטרסנטית . תבין אתה לא " חייל " אתה מספר ויש כמוך עוד המון .. אני כן רציתי לשרת בצבא ושירתי תקופה , אבל היה לי בעיות בבית ומאוד קשה .. אז רציתי קצת כבוד עצמי ולעבור תפקיד או בסיס ולא לתיק דפים כל היום כי מה לעשות אם זה נוח לך או לא זה לא בכבוד שלי ! ואם זה בכבוד שלך אתה מוזמן , אז הצבא לא רצה , והחליט שאני חייל מצטיין ומה לא עשה בשביל ללכת ראש בקיר ולא לתת לי תפקיד שתואם יותר את היכולות שלי , וכמובן שעם הזמן אז באמת נמאס לנקות את השירותים והרסר נופל רק על מי שהוא חושב שהוא חלש ומי שחזק הרי לא יעשה את זה .. אז נשבר לך הזיין יום יום .. ואתה מתחיל להתבאס ולהיכנס לדיכאונות ובמקום לעזור ולתת לך את מה שאתה רוצה כי אתה באמת רוצה לשרת .. שולחים אותך לפסיכאטר שהוא בעצמו פסיכי ושואל למה היה לך 90 פגישות של קבן עד עכשיו ? ושאתה אומר לו שאתה רוצה שיעזרו לך אבל הם שמים עליך זיין בטענה שבסיס אחר אני יעשה בלאגן ( במקום לתת לי להחליט איפה אני יעשה בלאגן ) הם מורחים אותך וגורמים לך עוד יותר לשנוא אותם .. אז הוא אומר לך כן אבל 90 פגישות ? כן 90 פגישות ! עדיף לא ללכת ולהרגיש חרא ? ושהוא שואל אותך אם מחר אתה תפגע בעצמך אתה אומר את האמת אני לא יודע מה יהיה עוד יומים כי בנתיים אין פה אף אחד שעוזר לי אז הוא קובע לך 21 , ואתה לא רוצה לחזור לבסיס כי אתה מתעצבן כבר א. שהוא הגיע כל כך מאוחר תקופה של השירות שלך ב. שהוא מעדיף שתתאבד באזרחות במקום לעזור לך ג. שהיית חייל בודד ואין לך כל כך לאן לחזור .
אז אתה חוזר לבסיס ומוציא את כל העצבים שיש לך על המערכת ובוא לא נמשיך מפה . והיפה בעניין שמנסים להוציא אותי דפוק . שהוציאו אותי כי עשיתי בעיות בבסיס .. היית מאוד רגוע עד שקיבלתי את המספר המדהים 21 אחרי המספר הרגשתי שהשמים הם הגבול , לבן אדם אין גבולות ברגע שלקחת לו הכול . אני כמוך הייתי לפני הצבא והייתי כועס על אנשים שלא מתגייסים ולא מבין מה זה אפילו פעם אחת ששמעתי על " פרופיל 21" אמרתי שישרפו , עכשיו אני יודע למה שישרפו כי הם היו יותר חכמים ממני . כי אני עוד רציתי להישאר , ולא הבנתי למה הם עושים לי את זה למה מוציאים אותי בכוח .. כסףףף כסףףףףףףף כסףףףףףףףףף , המערכת בעצמה אגויסטית דואגת רק לתחת של הקצינים שלה ולדרגים הגבוהים .. תהיה פעם בלשכת של הסאל שלך תראה לאן נעלמות כל הגבינות הצהובות והחלב .. ולא שזה מפריע לי כן ..אבל מצד שני שלא יגישו לי ירקות ופירות לפני שהם נרקבים . ושלא יתקמצנו איתי על עוד נקניה ובזמן שאתה בטורונות מטבח אתה רואה לאן כל הנקניות האלה הולכות לפח , שלא יבכו לי על תקציב שבנתיים מבזבזים חשמל כמו מטורפים , שלא יביכו לי שאני משתמט כי אני רציתי להישאר ואחר כך ניסו להוציא אותי מתחזה .. על זה שסהכ היה לי קשה ורציתי קצת משהו יותר מועיל מאשר לתייק דפים . אני לא ממש יהיה מעוניין בתגובה שלך בעתיד כי הייתי צריך פשוט לפרוק . אני יוסיף ויגיד את הטעווית שלך אני יתן לך לעשות לבד. אני לא אומר אל תתייגיס , אני אומר תעורר ותצא מהסרט של רמבו כי אתה לא תהיה שמה . אתה מסוגל לשרת ולסיים אשריך אחי , אבל אל תתלונן על אחרים בזמן ש א. עוד לא התחלת אפילו ב. לא סיימת אפילו ג. גם אם סיימת אתה לא יודע מה עבר עליהם בחיים ואת הבומים שלך אתה תקבל בגיל יותר מאוחר בזמן שהם קיבלו יותר מוקדם . בהצלחה בכל דרך אחי .

מה אתם מצתדקים בפני הבן המפגר הזה??? הלוואי שיטחנו כל כך בצבא שהוא יצטער שהוא נולד בכלל, מורעל עלק קוף צעצוע זה מה שהוא
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 29 ינואר 2012 15:18

לא יפה דודי, מה שכן ההוא שציטטת באמת עשה את זה נכון.

לדעתי אין כל דבר רע בלצאת מהצבא. אם מישהו רוצה לתרום - שיתרום.
הבעיה היא שיש אנשים שכן רוצים ולא נותנים להם. ולא אל תזיינו לי ת'שכל על קב"א ודפ"ר כי זה כמו תורת הגזע. "נתוניך לא מתאימים".. מה זה התירוץ הקוקסינלי הזה? אפשר פשוט להגיד "אתה נחות מדי. תמצוץ זין". זאת ירידה על האינטיליגנציה האנושית.
כל אדם שרוצה - ויש לא משמעת והוא לא מטומטם מדי - יכול וכנראה שגם יצליח. לא ממזמן שמעתי על תלמידים באוניברסיטה שקיבלו זין ענק בפסיכמוטרי אבל הם מצטיינים כבר בשנה הראשונה שלהם.
נזכרתי גם במקרה שאחד אמר (נראה לי מפה) שהוא למד בעתודה ובסוף תקעו אותו בתפקיד חרא. אחרי כמה שבועות הוא הבין שהוא סתם מבזבז ת'זמן והוא יצא.
וזאת רק סיבה אחת. יש המון סיבות למה עדיף לא לשרת.

אבל אני לא לגמרי נגד, אבל המערכת עצמה זה.. אין לי מילה לתאר את זה. או שהעברית שלי לקויה או ששיעורי לשון היו זבל. אני אומר ששיעורי לשון היו זבל כי נושא ונשוא זה למפגרים. אבל כן המערכת הצבאית זבל לא אכפת לה מהחיילים. ולכל החכמולוגים "אז תשתתף ותנסה לשנות" אי אפשר או במילים אחרות אין תקווה לכל שינוי לטובה במערכת שמעוותת מהשורשים.
החיים לא הוגנים אבל זאת לא סיבה עוד יותר למרר אותם.

אז כן אני אגואיסט בנזונה מניאק סוציומט או כל מה שתגידו. רציתי לתרום, קיבלתי זין ואני ממש לא הולך למצוץ אותו.
בחיאת תעלו ל"זהבי עצבני" יצא מצחיק. אולי גם תשאלו אותו למה הוא מקלל. השאלה האהובה של החכמולוגים.

הנה עשיתי סיכום נחמד כזה.. מה תגיד על זה בן?
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 03:15

באמת שאני נאלץ לחתום הדיון הזה בכמה הודעות אחרונות, ראשית כי הוא מיצה את עצמו ושנית, כי כמעט ואין לי זמן להגיב.
בכל מקרה אני רואה שעם העדרותי התעוררו כאן כמה מצחיקים, ההומר בפורום הזה שוקק חיים משו...

ועוד איך מבין :) הרי בזה דגלתם מההודעה הראשונה.
הפסקתי לנסות להבין כבר מהדף השני לייתר דיוק, אני סתם כותב כאן כדי לסגור כמה פינות.

התיוגים כאן של חברי הפורום מפתיעים אותי כל פעם מחדש, הסברתי את עצמי אלפי פעמים בקשר לזה, לא אחזור שוב.
אתה שואל איך נוכל להסתדר בלי צבא? לא נוכל. מרוצה?מרוצה? לא... אני לא מרוצה מדברים שאני כבר יודע מראש
לך אולי זה מתאים, לי לא.
המטאפורות האלו וההשואה בין רפואה לצבא לא קשורות ואני אסביר לך גם למה - רופאים ניתן להביא מכל חור בעולם, זאת אומרת לא חסר, אגב פתרון כזה עלה בפרשת "מחאת הרופאים", אם יצא לך לשמוע.
לעומת זאת, את מי תביא בידיוק שילחם בישבילך? ועוד במסירות נפש.. מי יסכן את חייו?
אז נכון, גם צבא לא צריך להיות חוק גיוס חובה, אבל בארץ זה הכרחי.

נתראה בשמחות.
רק בשמחות :!:
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 03:16

dudu_dudu כתב:
אורח כתב:בןבןבןבןבןבןבןבןבן זונה :!:

חחחחחחחחחחח למה ככה? בן הוא קדוש חחחחחחחחחחחחחחח

וווווווווווווווווווווווואוו :shock: :shock: :shock:
באמת, היה לי איזה שבריר של ספק אם תחזור להגיב כאן, חשבתי שהמצב שלך לא יכול להיות גרוע יותר...
ברצינות טפו-טפו, הצלחת להפתיע אותי שוב - הישג גדול!

המונח "חיים" לא מדבר אליך כ"כ אני מבין, לך תישן על העורף שלא תקבל כאפה, אתה ללא ספק מקרה אבוד.
איזה יצור! בחיי שאין לך זכות קיום חחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 03:19

בן שלום. כתב:בן היקר ,

אתה ספציפי מידי, וקשה לי לענות לך לפריטי פרטים, לכן אשיב לך באופן כללי ואשתדל לכלול את עיקר הדברים:
1. אין לי מושג מה עשית בצבא ומה זה בידיוק בשבילך "לתייק דפים", אני לא יודע דבר על הנתונים שלך ואגיד לך ברצינות זה בהחלט נראה תפקיד לא ממש מועיל (גם אם מחייב עשייה) באיזה תפקיד מדובר? (שם) [עובד רס"ר?]
2.סתם בישביל ההתעניינות; איזה תפקיד לדעתך היית מתאים?
3.לא ממש הצלחתי להבין מה אתה מנסה להעביר: אם יש תפקיד ג'וב עדיף לא להתגייס(?)

לגבי התיאורים עם הקבן ושאר הירקות שתיארת, מהנקודה שהצגת את זה ועל הפרטים היבשים אני מסכים איתך - ללא ספק.

[color=#0000FF]
אני אומר תעורר ותצא מהסרט של רמבו כי אתה לא תהיה שמה . אתה מסוגל לשרת ולסיים אשריך אחי , אבל אל תתלונן על אחרים בזמן ש א. עוד לא התחלת אפילו ב. לא סיימת אפילו ג. גם אם סיימת אתה לא יודע מה עבר עליהם בחיים ואת הבומים שלך אתה תקבל בגיל יותר מאוחר בזמן שהם קיבלו יותר מוקדם . בהצלחה בכל דרך אחי .

"אתה לא תיהיה שמה" איפה זה "שמה"?
נכון אולי לא התגייסתי, אבל כבר היה לי לא מעט מגע עם הצבא (ועוד עתיד להיות לי): צו ראשון,זימון לקורסים ויום סיירות (שהיה חודש שעבר)
אני אומנם לא משווה בין אלו "לצבא", אבל בכל זאת זה סוג של אינדיקציה והבנה לאילו נעליים אתה נכנס.
תודה אחי, כל טוב גם לך.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 03:25

מה אתם מצתדקים בפני הבן המפגר הזה??? הלוואי שיטחנו כל כך בצבא שהוא יצטער שהוא נולד בכלל, מורעל עלק קוף צעצוע זה מה שהוא

עווווווד פעם???!!!!
אלוהים!!! איזה תיסמונת רצינית יש לך, אתה כל היום רובץ בפורום הזה וממלא אותו בפניני הטיפשות שלך, ובעיקר בנושא שפתחתי, מאונן עליו ובודק מה התחדש חחחחחחחח :lol: :lol: :lol: איזה חסר חיים, ניחא היית תורם לדיון או משהו אבל אתה סתם טפיל, וואואוואואווו איזה טפיל!!!
ייאללה יא21 אני מקווה שאתה מקבל על הטימטום שלך אחוזי נכות,ביטוח לאומי, משהו אתה לגמרי זכאי!

סתם ליידע כללי ( אם אתה יודע מה זה...)אף אחד לא
*מצטדק הבנאדם יודע לנהל שיחה גם עם מישהו שחושב אחרת ממנו- תלמד יכאפה.
Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 03:58

פרופיל21 כתב:
Ben כתב:
פרופיל21 כתב:לך תשאל את אמא שלך את השאלה הבאה: אמא, את מעדיפה שאני אמות ואת תהיי עצובה, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ומיליון אמאות אחרות יהיו עצובות...

כשתקבל תשובה תחזור אליי. ילד קטן וטיפש :)

דמגוגיה עלובה! באמת חשבתי שאתה מסוגל ליותר...

אתה מקצין דברים ומדבר על מוות וככה מנסה להצדיק את העמדה שלך כדי שתרגיש טוב עם עצמך.
לשרת בצבא ולתרום לא כרוך בהכרח שתמות ואתה יכול להיות גם בתפקידים שלא מסכנים את החיים...
באמצעות הדמגוגיה הרדודה הזאת ניסית להראות שזה בסדר לחשוב על עצמך, וכי כל אחד מעדיף את טובתו האישית גם אם אחרים יסבלו יותר!
מה שהצגת רחוק שנות אור בין תרומה לצבא לבין אגואיסטיות וסוציומתיות.
אם היית שואל: אמא מה את מעדיפה להפסיד 150 אלף, או שמיליון ילדים אחרים ימותו ואמאות אחרות יהיו עצבות" זה היה שווה ערך בין תרומה לצבא ליציאה למען כסף.
אבל כשאתה מניח על המאוזניים מוות התשובה תהיה דיי ברורה.
במקרי מוות לא שופטים אנשים, לעומת זאת כשאדם מנסה להתחמק משירות צבאי ללא שום סיבה מוצדקת בעוד שאחר כן משרת בהחלט אפשר לשפוט אותו.
כשתבין מה שרשמתי ועד כמה אתה דביל וקיצוני תחזור לכתוב.

אתה אומר לא לערב מוות אבל אתה בעצמך עירבת... תשאל אז את אמא שלך אם היא מעדיפה לאבד את הבית שלה או שאלף אנשים אחרים יאבדו את הבית שלהם...
וכמו שאמרתי, אני לא מבין עדיין איזה תשובה אתה מחפש, כולנו אגואיסטים בני זונות ששמחים שאנשים פראיירים כמוך תורמים בשבילנו... אם יש לך משהו לעשות תעשה אותו, אם לא אז לא...

זה כל העניין, להראות לך את האבסורד שבדוגמאות שלך, גם עכשיו: " אם היא מעדיפה לאבד את הבית שלה או שאלף אנשים אחרים יאבדו את הבית שלהם..."
מה הקשר בין מחט לתחת? איפה אתה ואיפה הנושא?! אתה דמגוג ממדרגה ראשונה, אתה ממשיך להקצין דברים ולהוציא אותם מהקשרם...
לכאורה ע"י זה שאמא שלי תגיד שהיא מעדיפה שאלף אנשים יאבדו את שלהם אתה מנסה להצדיק אגואיזם טהור.
אז שוב, לגיטימי שאדם יעדיף שיהיה לו טוב יותר מלאחר, אבל לכל דבר יש גבול.
להתנער מגיוס, במקום לתרום (בכל דרך) ממחיש את זה.
או בקיצור אגואיזם הוא לא דבר חיובי או לגיטימי כמו שאתה מנסה להציג את זה.
אני לא מחפש שום תשובה - כשפתחתי את הנושא *חיפשתי.

Ben
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ben » 01 פברואר 2012 04:14

לאמשנה כתב:לא יפה דודי, מה שכן ההוא שציטטת באמת עשה את זה נכון.
גם אתה הצטרפת לצוות הבידור של הפורום?
תחליט, אתה מעוניין בתשובות רציניות או בלעקוץ? כי שנייים יכולים לשחק בזה...

לדעתי אין כל דבר רע בלצאת מהצבא. אם מישהו רוצה לתרום - שיתרום.
מה האמירה הזאת אמורה להביע? מי שרוצה? איפה אתה חי מה זה שוק?
ברצינות אתה באמת שיש כאן מקום לבחירה חופשית?

הבעיה היא שיש אנשים שכן רוצים ולא נותנים להם. ולא אל תזיינו לי ת'שכל על קב"א ודפ"ר כי זה כמו תורת הגזע. "נתוניך לא מתאימים".. מה זה התירוץ הקוקסינלי הזה? אפשר פשוט להגיד "אתה נחות מדי. תמצוץ זין". זאת ירידה על האינטיליגנציה האנושית.
חחחחחח... מה אתה חושב צבא זה דמוקרטיה? להבדיל גם כשאתה בא לאוניברסיטה מבקשים ממך להראות נתונים כדי לדעת איפה לשבץ אותך (אם בכלל)
אז המדד של הצבא הוא קב"א, דפ"ר ופרופיל איזה תורת גזע ואיזה נעליים?!
מה נראה לך כל אחד שירצה להטיס מטוס יתנו לו" כי הוא רוצה לשרת" - אם כבר זה עלבון לאינטילגנציה האנושית.

כל אדם שרוצה - ויש לא משמעת והוא לא מטומטם מדי - יכול וכנראה שגם יצליח. לא ממזמן שמעתי על תלמידים באוניברסיטה שקיבלו זין ענק בפסיכמוטרי אבל הם מצטיינים כבר בשנה הראשונה שלהם.
נזכרתי גם במקרה שאחד אמר (נראה לי מפה) שהוא למד בעתודה ובסוף תקעו אותו בתפקיד חרא. אחרי כמה שבועות הוא הבין שהוא סתם מבזבז ת'זמן והוא יצא.
וזאת רק סיבה אחת. יש המון סיבות למה עדיף לא לשרת.
נשאר לך רק לעשות טבלה של בעד ונגד...
למה אתה הולך לפי הסיבות של למה כדאי ולמה לא כדאי?
מדובר כאן במשהו הכרחי.

אבל אני לא לגמרי נגד, אבל המערכת עצמה זה.. אין לי מילה לתאר את זה. או שהעברית שלי לקויה או ששיעורי לשון היו זבל. אני אומר ששיעורי לשון היו זבל כי נושא ונשוא זה למפגרים. אבל כן המערכת הצבאית זבל לא אכפת לה מהחיילים. ולכל החכמולוגים "אז תשתתף ותנסה לשנות" אי אפשר או במילים אחרות אין תקווה לכל שינוי לטובה במערכת שמעוותת מהשורשים.
החיים לא הוגנים אבל זאת לא סיבה עוד יותר למרר אותם.

אז כן אני אגואיסט בנזונה מניאק סוציומט או כל מה שתגידו. רציתי לתרום, קיבלתי זין ואני ממש לא הולך למצוץ אותו.
בחיאת תעלו ל"זהבי עצבני" יצא מצחיק. אולי גם תשאלו אותו למה הוא מקלל. השאלה האהובה של החכמולוגים.

הנה עשיתי סיכום נחמד כזה.. מה תגיד על זה בן? - בכחול?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 פברואר 2012 09:38

(אורח שלא הגיב כאן עדיין)
קראתי רק את ההודעות הראשונות בנושא אבל אני מבין שזה נגרר לסתם שטויות.

שמע בן,
גם אם היית בצו ראשון וביום סיירות זה לא אומר כלום, מצטער, אתה טועה - אין לך שום נסיון עם הצבא. גם אני הייתי ביום סיירות בזמנו, זה לא איי איי איי.
רציתי להתגייס כמו שאתה רוצה להתגייס והייתי בטוח שמשתמטים זה סתם הומואים שנכשלו בחיים ושאנשים צריכים לשרת אפילו בתור קומקום צבאי.
אז התגייסתי, חשבתי לעצמי הנה היום הגדול הגיע.
את 3 החודשים שהייתי שם אני מעדיף לשכוח, בבסיס שלי התאבדו שני חיילים והיו עריקים רבים (שלא תגיד עבריינים או משהו, אשכנזים עם תעודות בגרות שאחד יכול לחלום עליהן).

אז בן, בנימוס אני אומר לך, תהיה בשקט.
אתה יכול להיות אני, יותר מזה, אם אתה כאן בפורום של השתמטות, אני לא אופתע אם תהיה אני.
תרגע. אתה תבין עוד חצי שנה, שנה, שנתיים, כמה זמן שלא נשאר עד לגיוס שלך שהדעות שלך הן מוגזמות ושאתה חושב כמו מתבגר מתלהם מן השורה.
תתגייס;
ואז תדבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 פברואר 2012 22:05

גם אתה הצטרפת לצוות הבידור של הפורום?
תחליט, אתה מעוניין בתשובות רציניות או בלעקוץ? כי שנייים יכולים לשחק בזה...

איזה צוות בידור?
אני מעוניין בתשובה רצינית. אולי אתה בא לחפש לריב. הייתי רציני בדברי.
מה האמירה הזאת אמורה להביע? מי שרוצה? איפה אתה חי מה זה שוק?
ברצינות אתה באמת שיש כאן מקום לבחירה חופשית?

אין מקום לבחירה חופשית? מה זה דיקטטורה פה?
וכן מי שרוצה. מה הבעיה בזה? זאת כפיה.

חחחחחח... מה אתה חושב צבא זה דמוקרטיה? להבדיל גם כשאתה בא לאוניברסיטה מבקשים ממך להראות נתונים כדי לדעת איפה לשבץ אותך (אם בכלל)
אז המדד של הצבא הוא קב"א, דפ"ר ופרופיל איזה תורת גזע ואיזה נעליים?!
מה נראה לך כל אחד שירצה להטיס מטוס יתנו לו" כי הוא רוצה לשרת" - אם כבר זה עלבון לאינטילגנציה האנושית.

אין קשר לדמוקרטיה. או לאוניברסיטה. אני לא יודע איך זה הולך באוניברסיטה, אבל הקטע של השיבוץ דיי מפגר.. אתה בוחר איזה מקצוע ללמוד.
אל תזיין לי את השכל על מדד שמדד. למה ממה בנוי הקב"א שרק מ52 פלוס אתה יכול ללכת? מה רע בי שהיה לי 49? למה אני פחות איכותי ממישהו אחר?
עלבון לאינטיליגנציה זאת הדוגמה שהרגעת הבאת. אתה יודע שהם עוברים מבחנים, נכון? על ירפא שמעת, אני מקווה? וגם אחרי זה יש לימודים. זה לפחות שנתיים לפי מה שזכור לי.
אז לא נותנים לכל טמבל להטיס מטוס, כי הוא היה טס מהקורס הרבה לפני. ואם מי שיש לו פחות מקבא 52 ודפר לא יודע מה הוא טמבל, אחלה הכללה עשית פה בן.
ויודע מה? למה לעזעזאל שמים נערות בנות 19 שיחליטו על העתיד שלי? רובן הגדול בכלל לא נשים שמבינות רגשות בכללי. או מבינות את העומק שיש בהם.
אני מניאק אם הסבירו להם מספיק (והן עשו מספיק אימונים כדי להפנים) את כל הדברים שהמלשב מראה. שזה שפת גוף, התנהגות, צורת דיבור וכו'. שמו אותי בחדר עם פסיכולוגית שזיינה לי את השכל על כל מיני שאלות דפוקות ואחרי זה שאלתי אותה משהו שכל בחורה הייתה צוחקת ממנו והיא נתנה לי פרצוף של "מה?".. או במילים שלי "אני מטומטמת מדי".

למה אתה הולך לפי הסיבות של למה כדאי ולמה לא כדאי?
מדובר כאן במשהו הכרחי.

כי בא לי וכי אני יכול. תגיד לי למה כדאי לשרת.. כי זה חוויה? כי זה נסיון לחיים? כי זה מה?
תן לי סיבה חוץ מ"לתרום למדינה". אלה 3 שנים מהחיים שלי. 3 שנים שאני מפסיד. 3 שנים שזכויות האדם שלי נרמסות.
נו בן, שכנע אותי. למה עלי לבזבז זמן יקר על תפקיד שאני בכלל לא רוצה (ותאמין לי שאני יכול ללכת לתפקידים הרבה יותר "נחשבים"), ויש פה הרבה חברים בפורום שיכולים להעיד שהם רצו לתרום אבל לא נתנו להם. אתה לא יכול לצפות מאדם לעשות עבודה שהוא לא אוהב / יכול לסבול.
לאמשנה

הודעהעל ידי לאמשנה » 01 פברואר 2012 22:18

^זה אני לאמשנה.

בכל מקרה בן הנה עוד דוגמא:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewent ... Id=1118443

זה ישן אבל אני בספק עם המערכת השתנתה מאז.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 פברואר 2012 23:06

Ben כתב:באמת שאני נאלץ לחתום הדיון הזה בכמה הודעות אחרונות, ראשית כי הוא מיצה את עצמו ושנית, כי כמעט ואין לי זמן להגיב.
בכל מקרה אני רואה שעם העדרותי התעוררו כאן כמה מצחיקים, ההומר בפורום הזה שוקק חיים משו...

ועוד איך מבין :) הרי בזה דגלתם מההודעה הראשונה.
הפסקתי לנסות להבין כבר מהדף השני לייתר דיוק, אני סתם כותב כאן כדי לסגור כמה פינות.

התיוגים כאן של חברי הפורום מפתיעים אותי כל פעם מחדש, הסברתי את עצמי אלפי פעמים בקשר לזה, לא אחזור שוב.
אתה שואל איך נוכל להסתדר בלי צבא? לא נוכל. מרוצה?מרוצה? לא... אני לא מרוצה מדברים שאני כבר יודע מראש
לך אולי זה מתאים, לי לא.
המטאפורות האלו וההשואה בין רפואה לצבא לא קשורות ואני אסביר לך גם למה - רופאים ניתן להביא מכל חור בעולם, זאת אומרת לא חסר, אגב פתרון כזה עלה בפרשת "מחאת הרופאים", אם יצא לך לשמוע.
לעומת זאת, את מי תביא בידיוק שילחם בישבילך? ועוד במסירות נפש.. מי יסכן את חייו?
אז נכון, גם צבא לא צריך להיות חוק גיוס חובה, אבל בארץ זה הכרחי.

נתראה בשמחות.
רק בשמחות :!:

אני אגיד לך כמה דברים, דבר ראשון, אל תשחק אותה חסר זמן, אתה לא ראש ממשלה חס וחלילה, כולה בגרות 3 יחידות במתמטיקה וכושר קרבי פעמיים בשבוע.
בקשר לצבא-רפואה, כאן רואים עד כמה אתה עדיין ילד קטן שלא מבין, בלי להעליב או להשמיץ, זאת האמת.
להביא רופאים מכל העולם? בחייך. אנחנו לא ארה"ב או גרמניה, ששם רמת החיים והמשכורת מהגבוההות בעולם, בטוח שלרופאים, אנחנו ישראל למען השם!
לא סתם קיים המושג בריחת מוחות, גם ברפואה, כי שוב, אנחנו ישראל למען השם!
מ"כל חור"? אני לא בטוח שהיית רוצה שיטפל בך רופא מ"כל חור", איך נשמע לך רופא מטנזניה או שמא ממלזיה? אגב, הרופאים שיטפלו בך בצבא יהו רופאים מכל חור.
אתה יודע מה באמת בעייתי? שבמקום רפואה אפשר להציב כל מקצוע אחר שדורש קצת שכל. נכון ועצוב בו זמנית.
לעומת זאת, בצבא עושים אחלה עבודה בלהביא מ"כל חור". שכבות חלשות, עולים חדשים, בעייתים ושאר. בשר טרי וזול אם תשאל אותי.
ת'כלס, מי יכין למפקדים את הקפה שלו במסירות נפש כו רבה. מי אם לא אתה?!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2012 20:45

בן, כל מה שאני ארשום, אכתוב אגיד לא יהיה מספיק בשבילך,
אתה מחפש סיבה מוצדקת? איזה סיבה נחשבת בשבילך מספיק מוצדקת?
אידיאלוגיה? כנראה שלא.
בעיות במשפחה? כנראה שלא. (בשביל זה תגיד יש הקלות ת"ש[שבקושי עוזרות)
בעיות רפואיות? כנראה שלא. (בשביל זה יש ועדות רפואיות ופרופילים לא?)
בעיות כלכליות? בטח שלא, הרי עם המשכורת הצבאית של חייל אפשר לקנות בית.
אז אני אתן לך סיבה מספיק מוצדקת ללמה לא שירתתי בצבא:
כי לא היה בזין שלי.
כמובן שזה מה שאתה מבין הכי טוב, מבחינתך כולם אגואיסטים, הרי לכל סיבה שהביאו פה הבאת תירוץ למה כן,
לא אכפת לך מה הסיבות האמיתיות שלא שירתתי,
כמו העובדה שירקו לי בפנים כשאמרתי שאני סובל ממחלה בעין והרופא אמר לי אתה בריא (כשממולו יש חמש חוות דעת של רופאים שונים שאומרות ההפך) וקבע לי פרופיל 97.
כמו העובדה ששיקרו לי בפנים אלפי ואלפי פעמים במצח נחושה רק כדי להעביר את האחריות עליי למישהו אחר.
כמו העובדה שכל יום הייתי חייב לגרור את עצמי מהמיטה כדי לא להגיע למצב של נפקדות.
כמו העובדה שבגלל הצבא נכנסתי לדיכאון, שרק אחרי השחרור הצלחתי לצאת ממנו.
כמו העובדה שאח שלי, ששבר את כף היד שלו במהלך הצבא, והצבא התעלם מהשבר במשך 3 חודשים!! וכיום התנועה שלו ביד מוגבלת.
כמו העובדה שחיילי המשטרה הצבאית קראו לאמא שלי "זונה" כאשר היא ניסתה לדבר עם הרופא והם גררו אותה מחוץ לבסיס, ואותי באזיקים.
אז זה הצבא שאתה מעוניין לשרת? זה הצבא הדגול שאתה כל כך אוהב ותומך וקובע שכל אחד חייב לשרת? ואם זה הפרצוף הנחמד שלו יחסית, תדמיין לך מהו הפרצוף האמיתי?
כל זה על קצת המזלג, אני יכול לספר לך שבסופו של דבר יצאתי על הבעיה עם העין(שהצבא טען שלא קיימת) לאחר שהייתי גם בתהליכים לצאת על נפשי, אח שלי יצא על השבר בכף היד כתוצאה מנמק שנוצר לו ביד. ואחותי ככל הנראה לא תשרת.
אני לא יודע מה איתך, אבל צבא כזה אני לא משרת, אבל אף אחד לא ירק לי בפרצוף יותר - מי שיירק יקבל יריקה חזרה.
אז תודה לך, תודה לצה"ל, ותודה לכל המורעלים שחושבים שהם יותר טובים מאיתנו, אבל לפחות אנחנו יודעים את האמת לאמיתה.
אתם לא יותר טובים מאיתנו, אתם רק חושבים ככה(כי זה מה שגרמו לכם בצבא לחשוב).
אז תהנה לך בצבא, באמת שכן, אבל אני מבטיח לך, שמה שאני חוויתי זה כלום לעומת מה שאתה תחווה, כי אני הייתי בסה"כ 3 חודשים, לך יש 3 שנים. אתה ילד גדול - תעשה את החשבון לבד.
וכשתבין באמת מהו הצבא, אני מניאק אם לא תעבור לך המחשבה בראש "בא לי לצאת" כי אין חייל שהמחשבה הזאת לא עברה בראשו.
פשוט אנחנו אלה שיש להם ביצים לעשות את מה שהם חושבים ולא הולכים לפי מה שאחרים מכתיבים לנו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 פברואר 2012 22:39

Ben כתב:אין לי זמן להגיב לכל מה שנרשם כאן, שיתפנה לי אשתדל להתחייס...

אז ככה על קצה המזלג אני אגיב לכל האידיוטים בתגובה אחת:

dudu_dudu כתב:היחיד שצריך להתחפף פה זה אתה אז יאללה טוס מכאן מה אתה בכלל נכנס לפה ומבלבל את השכל טוב מה לעשות אבא שלך כנראה מפקד שמכריח אותך להתגייס ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טפו-טפו, אתה ללא ספק מקרה אבוד.
אחרי כל הכאפות שאכלת, אני כבר לא מצליח לחשוב על כאפה שתעורר אותך, אבל תמשיך להגיב פה ולחזור כמו אוטיסט על דברים של אחרים שגם ככה כבר נקטלו.
ילד כאפות מפגר :lol:

אתה יכול לנסות למכור למישהו לוקשים, אבל בתכלס רק אתה קונה אותם.
אכלת ליטרים של חרא בצבא, היית ממורמר ועכשיו את חי בסרט שאתה מבוסס עם בית ועצמאי וזה ממשיך להצחיק אותי :lol:
אני רואה שעם המקלדת בא גם הבטחון והאומץ, או יותר נכון במקרה שלך פרופיל 97 - יחתיכת סעיף מעפן חחחחחחחחחח :lol:
וכן משכורת גבוהה ותנאים לפרצוף, אני בטוח שאתה מובטל חסר חיים שמפנטז על חיי מלך, כשבעצם במציאות אתה סתם סעיף מסריח עם חלומות במגירה :lol:

בקיצור סע לשלום ולך תעשה עם עצמך משהו במקום לזיין ת'מוח ולהמציא דברים שגם ככה אף אחד לא מאמין להם.

הי אולי עד אז ייעלו את השכר מינימום ל23 לשעה, אולי בן יהיה קצת פחות מסכן (;
מה שכן בן,
אני בטוח שאתה שמן,
כל היום בפורום מתלונן,

יאלללה איזה מצחיק אתה...
במשך כל הנושא הזה אתה כמו מסכן מנסה למשוך תשומת לב ואף אחד לא זורק עלייך זין חחחחחחחחחח אתה פשוט מעורר רחמים :lol: :lol: :lol:
חתיכת אנונימי מטומטם, כנראה לא הקשבת לעצה שלי ומצאת חיים אה?
אחחחחח... פרופיל 21 , כמה שנינות :lol: :lol: :lol: :lol:

בן מה התאריך גיוס שלך?
שנדע ככה איזה חודש חודשיים אחרי ש"חייבעזרהרוצהקבן!!" זה בעצם אתה שמתחנן לעזרה ונדע לצחוק עליך כמו על כלב טוב :lol:
יא צעיר מסריח.
RAMI7250
יצירת קשר:

הודעהעל ידי RAMI7250 » 03 יוני 2012 08:07

שלום בן,

כאחד ששירת תקופה לא מבוטלת בכלל בצבא בתפקיד טכנאי מערכות מחשוב (טמ״מ) ויצא לבסוף על 21
אני יכול לומר לך מספר דברים:

1. כמו שאתה כבר מבין לצבא באמת לא אכפת ממך. גם בתור לוחם. הצבא מסווג אותך שכביכול הוא ״בחר״ בך ונבחרת להיות המציל המושיע של עם ישראל וכו וכו.. אבל במבט אחד קדימה תוכל לראות שהצבא ובמיוחד המדינה, כשאתה צריך אותם - הם אף פעם לא שם בשבילך! ואת זה אני אומר לך כאדם נשוי עם ילדים.

2. היום, כדי להיכנס לתפקיד מעולה בצבא זקוקים לויטמין P ז״א, פרוטקציה או קשרים אחרים. לצערנו במדינת ישראל שלא תופתע אבל גם באזרחות המצב דומה- בעלי הקשרים אוחזים בתפקידים הכי טובים גם אם הם יודעים קרוא וקרוא בלבד.

3. אני מצידי, דווקא תומך בך להתגייס לקרבי. חשוב שיהיו אנשים איכותיים עם מוח בצבא. זה שאתה כותב פה סימן שיש לך מוח שיודע לחשוב מעבר.

4. לגבי עבודה אחרי הצבא- אתה תופתע עד כמה קשה לחיות כאן בארץ גם אם עשית צהא וקבע 30 שנה. האוכלוסיה גדלה ולרובם יש כבר תואר ראשון ועל כל משרה יש 10-15 קופצים, אז בתכלס את מי שלוקחים זה שוב המקושרים או במקרים נדירים- המקצועיים

5. דבר נוסף שאני חייב לציין, כי אני פשוט חייב להוציא את זה:
אחרי שאתה קורא את כל העובדות הללו, אתה עדיין חושב ששווה לסכן את החיים שלך בשביל אנשים שבכלל לא אכפת להם ממך ושמבחינתם אתה סתם פראייר שבזבזת מחייך 3 שנים?
אם זה מעסיקים, סתם בעלי בתים ישראלים, או אפילו נמנעים כמוני?

תאמין לי שהיום בגיל 30 אני יכול לומר לך שחבל לך באמת על הזמן. אל תחיה אותו בשביל גחמות של מישהו אחר שמנצל אותך. תחיה בשבילך! אל תחשוב על אף אחד!

אלא אם כן אתה אידיאליסט.

גילוי נאות: הכותב הינו מנכ״ל חברה לבניית מערכות web מקצועיות בעל הסמכות מייקרוסופט וסיסקו תואר ראשון במנהל עסקים 
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 22 יוני 2012 14:39

5468 כתב:אני כל כך שמח שלא נולדתי כאן, אף אחד לא בא אליי בטענות בכלל חחח
בכל זאת, הייתי רוצה לכתוב לך משהו בן, משהו שאתה לא מבין (גם אם תגיד לי שאתה מבין, שנינו נדע שזה לא נכון :P )
מוכן? הנה זה מגיע...

זה לא, אני חוזר, זה לא לגיטימי לשרת בצבא, בשום צבא.
זה לא דבר שהוא מובן מאליו.
תתפלא אבל רוב בני האדם במדינות העולם לא עושים צבא, ואלה שכן, עושים שירות של כחצי שנה, אתה יכול לבדוק את זה, תעשה קצת מחקר בויקיפדיה.

ואתה בטח תבוא ותגיד לי,
"אנחנו לא פינלנד! אנחנו לא מדינה מוקפת הרים ואגמים ויערות שאין לה מלחמות או צרות או אויבים אכזריים מסביב! כל העם (כמובן הבריאים בנפשם וגופם) צריך להתגייס כדי להגן על המדינה!!!"
ואתה יודע משהו? הייתי מסכים איתך בכיף!
מה הבעיה בכל זאת בלהסכים איתך?
שאנחנו לא בשנת 1948 :)
ישראל עשתה שלום עם ירדן, והיא עשתה שלום עם מצרים.
ממי אתה מפחד בן?
מי הם האויבים שמונעים מאיתנו לישון?
סוריה, שעסוקה כרגע בלתקוף את עצמה?
לבנון, מדינה ערבית ענייה בגודל של ראשון לציון (אני מגזים כמובן, היא בגודל של ראשון+נס ציונה)?
עזה? כמה מאות ערבים שיש להם טילים לא מפותחים?

זה מה שמפחיד אותך בן?
מדינות חלשות ועניות שיותר עסוקות בלזיין את עצמם, וכמה כנופיות של ערבים בעזה?
בשביל זה אתה רוצה לגייס את כל המדינה?
אתה באמת, בכל הלב שלך, חושב שצריך לגייס את כולם בשביל זה, בן?

אז לא.
אתה טועה.
אין שום צורך שכולם יתגייסו.
גיוס כפוי מביא לכמה דברים:
1)עודף כוח אדם, ואם ראית את "צבא העם" כמו שהמליצו לך אתה יודע במה מדובר.
2)סכסוכים חברתיים, לא צריך לפרט, אתה רואה את זה כאן.
3)בזבוז כספי מיסים על כוח האדם העודף הזה.

אין צורך שכולם יתגייסו.
לא, אין צורך בזה.
ולא בן, בחיים לא יהיה מצב שבו "כולם ילכו לטייל במקום ללכת לצבא!!!" בגלל שכל עוד יש אנשים עניים ולא משכילים יש צבא, וברוך השם יש לנו מספיק עניים ולא משכילים.

לסיכום:
יש עודף כוח אדם בצבא.
מי שלא רוצה לעשות צבא, זה בסדר, זה לגיטימי, זה הגיוני בכל דרך, כי שוב, זה לא מובן מאליו לעשות צבא.

אתה כל כך צודק!!!!!! די כבר עם שטיפת המוח די!!! נכון השלום עם מצרים וירדן קר אבל זה עדיין שלום ומי שמפרנס אותם ומונע מהכלכלה שלהם למות זאת ארה"ב ככה שאיך שלא תסתכלו על זה גם אם מחר מצרים וירדן יחליטו להפר את הסכם השלום ולפתוח מלחמה הם לא יוכלו להמשיך יותר משבועיים לפני שכל המעט כסף שנשאר להם ייעלם...
חמאס בסה"כ מונה פחות מ 5 אלף איש.... חיזבאללה אולי 15 אלף אבל אתם שוחכים שעם טילים לא כובשים מדינה, אלא רק משתקים אותה לזמן קצר וכשצה"ל באמת יראה שנופלים טילים על ת"א והמרכז תאמינו לי שלאף אחד לא יהיה אכפת מהכפרים שייהרסו כלילי....
אז מספיק... הכי מטומטמים זה האנשים שאומרים "אפילו תהיה פותח ממטרות 3 שנים העיקר תעשה צבא" כאילו אלא הכי מפגרים שיש!! די עם שטיפת המוח אנחנו לא ב 48 ולא ב 73 בתי הכלא הצבאיים מלאים אנשים כבר לא אוכלים את הבולשיט של צבא העם... ולמרות שהחרדים הם פרזיטים אני עדיין נגד הגיוס שלהם שכן הם רק יהיו משגיחי כשרות ובתכלס יסרבו פקודות כי הרב זה האלוהים שלהם ולא יעזור כמה עונשים ייתנו להם זה החינוך ואי אפשר לשנות אותו!!
צבא העם משרת את האינטרסים של המדינה בטיפוח עדר כבשים שמהלל את הרועה ולבסוף השוחט.... כולם בוכים שביבי נורא שמהדיניות הכלכלית פוגעת במעמד הביניים ואפילו זוג שמשתכר 20 אלף נטו בחודש (לדוגמא אחותי ובעלה) אינו מסוגל לרכוש דירה בת 3 חדרים קטנה כי בשביל להיות עבדים למשכנתא ל 20 שנה צריך 400 אלף ש"ח!!!
ואז כשמגיעה דפני ליף ומנסה לשנות את העיניין ע"י מחאה קוראים לה אנרכיסטית ואומרים לה "לכי לשרת בצבא ואז בואי להפגין" כאלה עדר כבשים צייתן שמגן על השוחט ועד שמגיע מישהו ומנסה לשנות השוחט אומר "היא לא עשתה צבא" וברגע זה העדר שגווע ברעב ומתוסכל מעביר את התיסכול למי שמנסה לעזור להם!! זה פשוט כל כך פתאטי לא יכול לחכות לעוף מהמדינה המיליטריסטית הזאת (מלגה לאוניברסיטה בארה"ב) רק חוסך כסף ומסתלק מכאן תהנו לכם ממה שיצרתם

ולסיכום: ישראל צריכה צבא לוחם לא עשרות אלפי ג'ובניקים שלא עושים כלום ובמקום לעבוד ולשלם מיסים משחקים טקסס הולדם מ 10 עד 5 וככה שלוש שנים...... זה בעצם צה"ל 2012 ...
Donnie Darko
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Donnie Darko » 29 יוני 2012 16:25

טוב אז ככה לא קראתי יותר מדי פה רק ראיתי כמה שטויות שלא יכולתי להתעלם מהן.

דבר ראשון אין דבר כזה ה"טובים ביותר" יש את ה"מקומבנים ביותר" ואני לא מתלונן על זה חלילה, רק אומר לך שאתה צריך לעבוד על הגישה שלך ידידי כי העולם ממש לא הולך לפי הערכים של גולני. זה כבר פאסה.

אני מסכים שצריך קרביים ותומכי לחימה ודברים נחוצים בסגנון כי זה משהו שיש בכל מדינה בעולם, אבל ביננו, כמה כבר מתאימים לתפקידים הללו נפשית ורפואית? וכמה הולכים "לשרת" שחצי מה"שירות" שלהם הם מתחפשנים בעזריאלי (ואל תגיד שלא כי בעיניים שלי אני רואה תשמנים האלה עם הכרס בורקס שלהם כל יום שם)? ההא? מה יעזור לי בחיים להיות מש''ק ממטרות או חרטא בסגנון? אתה לא תאמין כמה דברים מיותרים יש בצבא וכמה אנשים לא עושים שם כלום חוץ מלהטיף לאחרים להתגייס שבפועל משתמטים שמאלנים קיצוניים עושים יותר מהם.

יש בצבא יחס שאני אישית ולדעתי כל בנאדם עם כבוד לא היה שותק עליו. רק אתמול שמעתי סיפור מחבר שמשרת בצבא שהרתיח לי את הדם ואם הייתי במקום החייל המפקד היה מוצא את עצמו דקור בכל חלקי הגוף ואם תתעמקו אתם תשמעו מלא כאלה.
הם לא מכבדים אותי ותמשפחה שלי למה שאכבד אותם למה מי הם בכלל? כולה כמה מסכנים שעשו איזה קורס בשקל תשעים והתנפח להם האגו, לפעמים צריך להוריד כמה טיפשים חזרה לקרקע.

דוגרי, לא עדיף לעבוד או ללמוד או אפילו להתמסטל בתאילנד 3 שנים מאשר להכין כל יום קפה שחור למפקד ממורמר שמחפש אותך על קטנות, לשדך דפים ולשחק טנקים אונליין במשרד ולחשוב שאתה קרבי?

אגב מה שעשו לדפני ליף רק בגלל שהיא "לא עשתה צבא" ומנסים לדכא תמחאה שלה ולקרוא להם "שמאלנים" זה רק חלק ממה שהמערכת רוצה שיהיה. וכל הימין ההזוי הזה נותן לזה יד ובאמת שאני מפתח תאוריה שהם סוג של מזוכיסטים או משהו כי לא אכפת להם מעצמם ורק מה"מדינה" בזמן שהמדינה משתניה עליהם בקשת... וואלה מה אכפת להם?
נוח להם שאוטו מסריח כמו מזדה שרק הישראלים הפראיירים קונים תדראק הזה עולה פה כמו פרארי 2012 מהניילונים בארה''ב (ואני ממש לא מגזים)
נוח להם שדירה בשכונת עוני עם כספומט סמים הכל כלול עולה כמו וילה 3 קומות בארה''ב בשכונה נקיה ויפה.
נוח להם שאתם מתגייסים ושומרים על התחת שלהם בזמן שיש פרזיטים שלא עושים כלום אבל ברגע שרק אתם חושבים על עצמכם ישר קוראים לכם בשמות
נוח להם שאתם משלמים על הכל פי פאקינג 3 יא עם "נבחר" כנראה ש"בחרו" אתכם לקחו לכם תעמוד שדרה מהמקום למה זה עושה רושם שאתם נהנים מהעובדות שציינתי למעלה...

*עריכה* עזוב אחי, לא התגייסת עדיין. לא פלא..אתה עדיין תמים.

תתגייס ואז נראה מה תהיה דעתך. בינתיים זה כמו לדבר עם ילד שראה יותר מדי הבורר שחושב ש"עולם תחתון זה מגניב" שהדבר הכי קרוב שהוא עשה לזה היה לגנוב ארטיק מהמכולת של איציק מהשכונה
no1zaa
יצירת קשר:

הודעהעל ידי no1zaa » 03 דצמבר 2012 23:20

ירדתם לרמה נמוכה מאוד.
לא ככה צריכים לייצג אותנו, בסוף עוד נקים מפלגה של יוצאי 21 אז בבקשה, תשמרו על פרופורציות, פאקינג צבא! אתם כמו ההורים שלי!!

אני אספר לך על עצמי למשל. אני רוצה לצאת מהצבא מהסיבה הפשוטה: זה לא הגיוני.\
לי, ממש לא הגיוני להיות בגיל 19 במקום שאני לא רוצה, ליד נשקים ומלחמות במרכז העניינים. בישראל התרגלנו לכך וזה מאוד עצוב לי.
ילדים בני 17 רוצים להיות קרביים רק בגלל שהמדינה שלהם הנחילה בהם מגיל קטן שקרבי זה חשוב וטוב למות, בעד ארצנו.
צר לי, אני לא בחרתי לגור פה. החשיבה שלי על העולם היא מורכבת ובכללי, לא צריכות להיות מדינות. אני סך-הכל חי בשטח שבו גרים בני אדם שקוראים לעצמם יהודים, אין באמת הבדל בנינו לבין אמריקאים, בין אמריקאים לאיראנים ובין איראנים לחתולים. ALL IS ONE.
בן אדם, כשהוא נולד, הוא לא נולד עם חובה לאף-אחד ושלא תתן לשום שלטון אכזר לגרום לך לחשוב שכן !
אני הייתי בן-אדם מאוד מאוד ימני אבל הגעתי למסקנה ש"אלוהים" (לפי ההגדרה שלך אני מאמין) הוא מאוד שמאלני. הוא לא היה רוצה את המלחמות האלה והוא היה מתנגד לכל בן אדם שהיה מחזיק נשק וחושב שהוא אלוהים. יהודי או ערבי כאחד ! (בני אדם מטומטמים חח.... מה עשינו??)

בקיצור, תשתחרר, תיהיה רגוע......... אם אתה רוצה לשרת אז תשרת. אני יכול לומר שאני הייתי ממש כמוך והיום אני לא מתבייש לומר כי שיניתי דרך.
אני לא זונה, ואני לא זונה של הצבא ואני גם לא זונה של המדינה. אני סך הכול חיה של העולם. כדור הארץ הוא השורש היחידי שלי ואני אישית, חושב, שכל עוד אני מחזיק נשק או קשור בצורה כלשהי לגוף צבאי כזה או אחר, אני נוגד את האמונות שלי ושל העולם.

לילט
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 05 דצמבר 2012 01:57

בלי לקרוא יותר מדי, אני יכול לומר רק מספר דברים : דבר ראשון, כל הכבוד למספר האנשים פה שהעלו את רמת הדיון לרמה מספקת שבאמת מחלקת מידע ודעות לגיטימיות בנוגע לצבא. אני בן 20, אני צופה בהמון הרצאות על המון נושאים (רובם פסיכולוגיים) אך נושא המיליטריזם חלק ממני. דרך נחמדה להתחיל להיכנס לזה.
דבר שני, לכולם, אל תדפיסו טרולינג. זה מאוד לא לעניין וזה לא משקף שום רמה מכבדת שהפורום הזה אמור לייצג. ובן, תפסיק להגיב לאנשים לגבי הטרולינג שלהם, אתה רק מאכיל אותם ואתה גורם לעצמך להראות כילד קטן שחייב להוכיח שהרגל השלישית שלו ארוכה פי עשורים מעלו שבקושי יודעים לכתוב וככה מאבד כל כבוד.
אני אנסה לקרוא יותר מהאשכול, אך רק רציתי לציין את זה.
.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 דצמבר 2012 13:57

Solus כתב:בלי לקרוא יותר מדי, אני יכול לומר רק מספר דברים : דבר ראשון, כל הכבוד למספר האנשים פה שהעלו את רמת הדיון לרמה מספקת שבאמת מחלקת מידע ודעות לגיטימיות בנוגע לצבא. אני בן 20, אני צופה בהמון הרצאות על המון נושאים (רובם פסיכולוגיים) אך נושא המיליטריזם חלק ממני. דרך נחמדה להתחיל להיכנס לזה.
דבר שני, לכולם, אל תדפיסו טרולינג. זה מאוד לא לעניין וזה לא משקף שום רמה מכבדת שהפורום הזה אמור לייצג. ובן, תפסיק להגיב לאנשים לגבי הטרולינג שלהם, אתה רק מאכיל אותם ואתה גורם לעצמך להראות כילד קטן שחייב להוכיח שהרגל השלישית שלו ארוכה פי עשורים מעלו שבקושי יודעים לכתוב וככה מאבד כל כבוד.
אני אנסה לקרוא יותר מהאשכול, אך רק רציתי לציין את זה.
.

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1897139

הינה משהו על מיליטריזם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2013 12:52

מעניין אם בן התגייס.
Bén

הודעהעל ידי Bén » 02 ספטמבר 2013 00:35

אורח כתב:מעניין אם בן התגייס.

חברים רציתי לעדכן את מי שרוצה לדעת שאכן התגייסתי ולצערי כל מה שאמרו לי פה התברר כנכון ולבסוף גם אני יצאתי מהצבא, אני מצטער שפקפקתי ולא האמנתי, זאת הייתה טיפשות נעורים וטעות חיי!
סקרן

הודעהעל ידי סקרן » 10 ספטמבר 2013 21:27

קשה לי מאוד להאמין שיצאתת! אתה רציני ?! זה באמת אתה כתבת את זה ?
אחרי כל המגילה שרשמת פה וכל כמויות הרעל שנשפכו פה על הצבא , כל אלו נגוזו לגמרי עם הגיוס ?
הסיפור שלך מאוד מעניין אותי , אם אתה יכול תשתף , אפיל ובקצרה אם בא לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 ספטמבר 2013 22:07

המסקנה מהפוסט הזה היא שפרופיל חדש הוא כור ההיתוך האמיתי בין ערסים שיוצאים על אי התאמה/צעקות על הקב"ן ("טפו עלייך יא בן זונה יא קקי אני אשבור'ך תגב ולא תוכל לשרת תמדינה יא טמבל!!!1 :lol: ") לבין שמאלנים ליברלים שמסרבים מתוך אידיאולוגיה, או פשוט אנשים שהגוף הזה לא מתאים להם ולנפשם.
סקרנוזאורוס

הודעהעל ידי סקרנוזאורוס » 19 ספטמבר 2013 01:00

Bén כתב:
אורח כתב:מעניין אם בן התגייס.

חברים רציתי לעדכן את מי שרוצה לדעת שאכן התגייסתי ולצערי כל מה שאמרו לי פה התברר כנכון ולבסוף גם אני יצאתי מהצבא, אני מצטער שפקפקתי ולא האמנתי, זאת הייתה טיפשות נעורים וטעות חיי!

השקר הכי גדול מאז כפתור "איני הנהג" :?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוקטובר 2013 18:48

סקרן כתב:קשה לי מאוד להאמין שיצאתת! אתה רציני ?! זה באמת אתה כתבת את זה ?
אחרי כל המגילה שרשמת פה וכל כמויות הרעל שנשפכו פה על הצבא , כל אלו נגוזו לגמרי עם הגיוס ?
הסיפור שלך מאוד מעניין אותי , אם אתה יכול תשתף , אפיל ובקצרה אם בא לך.

כמעט כולם פה היו עושיים את אותו הדבר גם ככה. לפחות את מתי שהם מגלים את האמת.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 0 אורחים