עזרה בקבלת פטור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dydx
יצירת קשר:

עזרה בקבלת פטור

הודעהעל ידי dydx » 08 ספטמבר 2013 17:52

שלום,

בעבר הייתי מטופל אצל פסיכיאטר בנוגדי דיכאון. בצו הראשון דיווחתי על כך, ולאחר כמה חודשים הייתה לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי. אמרתי שאני מרגיש טוב כעת, הטיפול התרופתי נגמר בקרוב ואני רוצה להתגייס. קיבלתי פרופיל נפשי, לא יודע האם 64 או 45. רשום באתר עולים על מדים "בדרגת חומרה בינונית". לצערי הדברים לא הסתדרו באופן שקיוויתי, ומהמון סיבות הדבר הנכון עבורי כרגע זה לא לשרת. ביקשתי להיפגש שוב עם פסיכיאטר צבאי, סורבתי ונדרשתי להציג חוות דעת מטעם גורם מקצועי. הלכתי לפסיכיאטר לפני כמה חודשים ואמרתי שאני שוב מרגיש מדוכא, קיבלתי מרשם לאותם נוגדי הדיכאון, שאני החלטתי לא לקחת בסוף. בסיכום הפנייה נרשמה במשפט אחד המלצה לא לגייס אותי לצה"ל, כי הגיוס עלול להחמיר את מצבי הנפשי. פיקססתי את זה לצה"ל, וקיבלתי תשובה שאקבל פסיכיאטר, אבל זה יהיה ביום הגיוס בעוד חודש וחצי. עכשיו אני מאוד חושש, מה יקרה אם הוא לא יתן לי פטור ביום הגיוס, אלא רק יוריד פרופיל או ישאיר אותו על כנו. אם אסרב חיול המשמעות של זה היא כלא לכמה שבועות. אודה לעזרתכם כיצד לפעול.
נערך לאחרונה על ידי dydx ב 08 ספטמבר 2013 18:53, נערך פעם 1 בסך הכל.
המלך
יצירת קשר:

Re: עזרה בקבלת פטור

הודעהעל ידי המלך » 08 ספטמבר 2013 18:33

dydx כתב:שלום,

בעבר הייתי מטופל אצל פסיכיאטר בנוגדי דיכאון. בצו הראשון דיווחתי על כך, ולאחר כמה חודשים הייתה לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי. אמרתי שאני מרגיש טוב כעת, הטיפול התרופתי נגמר בקרוב ואני רוצה להתגייס. קיבלתי פרופיל נפשי, לא יודע האם 64 או 45. רשום באתר עולים על מדים "בדרגת חומרה בינונית". לצערי הדברים לא הסתדרו באופן שקיוויתי, ומהמון סיבות הדבר הנכון עבורי כרגע זה לא לשרת. ביקשתי להיפגש שוב עם פסיכיאטר צבאי, סורבתי ונדרשתי להציג חוות דעת מטעם גורם מקצועי. הלכתי לפסיכיאטר לפני כמה חודשים ואמרתי שאני שוב מרגיש מדוכא, קיבלתי מרשם לאותם נוגדי דיכאון, שאני לא לוקח כעת. בסיכום הפנייה נרשמה במפשט אחד המלצה לא לגייס אותי לצה"ל, כי הגיוס עלול להחמיר את מצבי הנפשי. פיקססתי את זה לצה"ל, וקיבלתי תשובה שאקבל פסיכיאטר, אבל זה יהיה ביום הגיוס בעוד חודש וחצי. עכשיו אני מאוד חושש, מה יקרה אם הוא לא יתן לי פטור ביום הגיוס, אלא רק יוריד פרופיל או ישאיר אותו על כנו. אם אסרב חיול המשמעות של זה היא כלא לכמה שבועות. אודה לעזרתכם כיצד לפעול.

איך קיבלת את התשובה? בטלפון או בכתב?
אם בטלפון אז זאת מריחה..
dydx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dydx » 08 ספטמבר 2013 18:49

בטלפון, התקשרתי כדי לברר האם הפקס הגיע. שאלתי האם אקבל תשובה זהה בכתב, אמרו שכן. בינתיים שום דבר לא בא בדואר. פיקססתי לפני יותר משבוע.
dydx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dydx » 08 ספטמבר 2013 20:52

אפשר בכלל לשלוח חיילים עם פרופיל נפשי לכלא? אם כבר יש לי 64 או 45, מה הם יעשו לי אם אסרב חיול?
alex gerenshtein

לגבי הפרופיל הנפשי לא יודע לענות לך על זה אבל לגבי סירוב

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 08 ספטמבר 2013 21:01

לעבור את השרשרת זה בדרך כלל ינסו לשכנע אותך שתתחייל וישאלו מה הסיבה שאתה לא רוצה להתחייל וכה' אם תמשיך לסרב אז יאיימו עליך כמו שתכנס לכלא וכה' שזה בולשיט אחד גדול
dydx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dydx » 08 ספטמבר 2013 21:15

זה שיאיימו עליי כדי לעבור חיול זה ברור, אני אסרב עד שאני לא אראה פסיכיאטר. אני מעריך שאפילו לא אגיע למצב הזה, לפי מה שאמרו לי בטלפון הם מסכימים להביא לי אחד ביום הגיוס. אני חושש ממה שיקרה אם הוא לא יתן לי 21, או יסתפק בלהוריד פרופיל (אם יש לי רק 64 כרגע - אני לא יודע) או לא יעשה כלום. מה שבטוח זה שהוא לא יבטל לי אותו, ואז מה הם יכולים לעשות במידה ואסרב? לשלוח לכלא מישהו עם פרופיל נפשי ומרשם לתרופות זה מטומטם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 מרץ 2014 20:52

dydx כתב:זה שיאיימו עליי כדי לעבור חיול זה ברור, אני אסרב עד שאני לא אראה פסיכיאטר. אני מעריך שאפילו לא אגיע למצב הזה, לפי מה שאמרו לי בטלפון הם מסכימים להביא לי אחד ביום הגיוס. אני חושש ממה שיקרה אם הוא לא יתן לי 21, או יסתפק בלהוריד פרופיל (אם יש לי רק 64 כרגע - אני לא יודע) או לא יעשה כלום. מה שבטוח זה שהוא לא יבטל לי אותו, ואז מה הם יכולים לעשות במידה ואסרב? לשלוח לכלא מישהו עם פרופיל נפשי ומרשם לתרופות זה מטומטם.

הצבא באמת מטומטם ויש בבבתי הכלא הצבאיים כלואים עם פרופיל 21 שתדע לך :lol:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים