השתתפות הורים בפגישה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנוכי
יצירת קשר:

השתתפות הורים בפגישה

הודעהעל ידי אנוכי » 01 יוני 2013 16:31

אני מלש"ב.
קבעו לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי. מאחר שעוד לא עברתי אצל קב"ן (דבר נדיר למדי בביורוקרטיה הצבאית), והיות שהפגישה מוגדרת כ"בדיקת כשירות לשירות," אני מניח שיש לי סיכויים טובים לצאת.
אישרו לי להגיע עם הורה לפגישה. אמא שלי טוענת שהיא מעוניינת לעזור, אבל היא רוצה "להגיד מה שאני מרגישה" ולא להקצין יתר על המידה.
היא מוכנה לטעון שאני בדיכאון בעקבות גיוסי הקרב, אבל לא "לחזור אחריך כמו תוכי."
השאלה היא האם בתנאים כאלה זה יעזור במשהו לצרף אותה, בהינתן שאני מבחינתי אפגין נטיות אובדניות קיצוניות - או שעקביות באה מעל הכל.

בתודה,
אנוכי
אורח

Re: השתתפות הורים בפגישה

הודעהעל ידי אורח » 01 יוני 2013 17:18

אנוכי כתב:אני מלש"ב.
קבעו לי פגישה עם פסיכיאטר צבאי. מאחר שעוד לא עברתי אצל קב"ן (דבר נדיר למדי בביורוקרטיה הצבאית), והיות שהפגישה מוגדרת כ"בדיקת כשירות לשירות," אני מניח שיש לי סיכויים טובים לצאת.
אישרו לי להגיע עם הורה לפגישה. אמא שלי טוענת שהיא מעוניינת לעזור, אבל היא רוצה "להגיד מה שאני מרגישה" ולא להקצין יתר על המידה.
היא מוכנה לטעון שאני בדיכאון בעקבות גיוסי הקרב, אבל לא "לחזור אחריך כמו תוכי."
השאלה היא האם בתנאים כאלה זה יעזור במשהו לצרף אותה, בהינתן שאני מבחינתי אפגין נטיות אובדניות קיצוניות - או שעקביות באה מעל הכל.

בתודה,
אנוכי

אני יודע.
מזל טוב. אל תניח שטויות, וזה לא כזה נדיר.
"אישרו" לך? עם הגישה שלה, אני לא הייתי הולך על זה. היא עוד תהרוס לך הכל. וכמובן שלעקביות יש חשיבות.

בברכת הצלחה,
אורח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 יוני 2013 19:10

אם הראתה דמות דיכאונית שאין לה חברים וכל היום בבית והיא תסתור את זה שאתה יוצא מהבית בשישי ושמח זה לא הכי טוב וייצור סתירות.
אם באמת יש התרשמות וכוונה להוציא אותך מהצבא אפשר גם בלי שיגיע הורה. הצבא אומר בהתחלה שהוא מחוייב לידע את ההורים אבל בתכלס אחרי התנגדות מצידי להביא הורה והצגת מצוקה אמרו שאוכל לצאת בלי שיפגשו את ההורים ורק יודיעו להם כי אני מעל 18 ואחראי על עצמי.
אם בכל מקרה היא תבוא. תמיד אפשר לפתור את הסתירות האלה. לומר שאתה לא מספר לה כלום. מעמיד פנים שהכל בסדר. שאתה יוצא כדי שהיא לא תדאג, נפגש רק עם חבר טוב וזהו. וכו'
אנוכי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנוכי » 01 יוני 2013 20:59

היא לא תסתור אותי במפורש, אבל מאידך גם לא תצייר מצב של נטיות אובדניות קיצוניות. כמובן שאני יכול להוביל את הפגישה ולהבהיר את המצב הפקיטיבי שלי, והיא רק תחזק אספקטים מסוימים של הבעיה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 יוני 2013 21:02

אנוכי כתב:היא לא תסתור אותי במפורש, אבל מאידך גם לא תצייר מצב של נטיות אובדניות קיצוניות. כמובן שאני יכול להוביל את הפגישה ולהבהיר את המצב הפקיטיבי שלי, והיא רק תחזק אספקטים מסוימים של הבעיה.

אתה באמת רוצה לקחת את הסיכון הזה?
אנוכי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנוכי » 01 יוני 2013 21:05

אני לא חושב שיש פה סיכון: אחרי הכל, זאת אמא שלי. השיקול שלי הוא כזה: מצד אחד, האפשרות שהיא תמתן את רוח הדברים - ומצד שני החשיבות שהצבא מייחס לדעת ההורים.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 01 יוני 2013 23:01

אז למה אתה מחפש את הדעה שלנו, אם אתה מיידית מסיר את הכפפה כדי לסתור את תגובות של כולם כאשר הם מציינים למה לא כדי להביא את ההורה במקרה של X ו Y? אם אתה כל כך בטוח שאמא שלך תצליח להשלים את החסר עבורך, אז לך על זה. אני לא מבין מה הבעיה?
זה תמיד טוב שמישהו מדבר עבורך, תמיד. אבל אנחנו לא מכירים את אמא שלך, אתה כן. אין לנו מושג איך היא תתנהג כי אין לנו אפילו מושג מה בדיוק אמרת לה; לא שזה משנה. תחשוב לבד עד כמה אמא שלך תסכים איתך או תילך איתך ותשפוט לבד. זה כל מה שאפשר לומר לך לגבי זה.
אנוכי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנוכי » 01 יוני 2013 23:11

Solus כתב:אז למה אתה מחפש את הדעה שלנו, אם אתה מיידית מסיר את הכפפה כדי לסתור את תגובות של כולם כאשר הם מציינים למה לא כדי להביא את ההורה במקרה של X ו Y? אם אתה כל כך בטוח שאמא שלך תצליח להשלים את החסר עבורך, אז לך על זה. אני לא מבין מה הבעיה?
אני לא בטוח האם בסיטואציה שתיארתי נוכחות אימי תעזור. אני כן בטוח שהסיטואציה היא זו שתיארתי, ושאני לא הולך להיסתר.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 02 יוני 2013 00:08

אם אתה חושב שהיא לא תקרא לך שקרן או פשוט תנסה להוציא אותך כמלאך מושלם שאין לו בעיות, אז לך על זה. אם אחרת, אל תילך על זה. אתה מצפה שמשהו יפרק את האישיות הלא ידועה של אמא שלך ויצליח להגיד לך מה הסיכוי שהיא תעזור לך? כל האשכול הזה לא ברור לי בכלל...
כפי שאמרתי, זה מעולה אם מישהו יכול לדבר עבורך. זה מין חוות-דעת ממקור משני. זה מאוד מחזק וזה גורם לך להיראות יותר אמין במיוחד בגלל שאתה לא הזה שמנסה לגרום לדבר להיראות אמיתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 יוני 2013 05:55

אנוכי כתב:
Solus כתב:אז למה אתה מחפש את הדעה שלנו, אם אתה מיידית מסיר את הכפפה כדי לסתור את תגובות של כולם כאשר הם מציינים למה לא כדי להביא את ההורה במקרה של X ו Y? אם אתה כל כך בטוח שאמא שלך תצליח להשלים את החסר עבורך, אז לך על זה. אני לא מבין מה הבעיה?
אני לא בטוח האם בסיטואציה שתיארתי נוכחות אימי תעזור. אני כן בטוח שהסיטואציה היא זו שתיארתי, ושאני לא הולך להיסתר.

האפשרות שהיא תהרוס את האמינות שלך על ידי אמירות שלך הן לא נראות סותרות אבל לפסיכיאטר הן כן יכולות להיראות סותרות, קיימת. עצם העובדה שאתה משדר אבדנות והיא אומרת "לא, פשוט רע לו בגלל הגיוס, אבל הוא אוכל ומתנהג כמו תמיד" זו כבר סתירה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 יוני 2013 20:28

אם עדיין יש לך זמן - תראה גם בבית שאתה בדיכאון. חוסר תיאבון, חוסר שינה, הסתגרות, שתיקה. ככה "תעבוד" עליה.
זה יכול לפגוע ויכול לעזור.
אבל בסה"כ גם אם זה יפגע עדיין תוכל לומר שהיא לא מבינה וסתם מדברת שטויות ולא מכירה אותך ואתה שונא אותה ורוצה שהיא תמות. ככה זה רק טיפה יעקב.
אם היא תתמוך זה יזרז.
אם היא תיהיה די ניטרלית אז לא כל כך ישפיע אבל עדיין טוב שכבר נפגשו עם ההורה וזה עבר.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 10 אורחים