ביטול סיפוח לרמ 2

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

dvir58
יצירת קשר:

ביטול סיפוח לרמ 2

הודעהעל ידי dvir58 » 31 מאי 2013 17:20

הייתי אצל אורטופד ברמ 2 שהחליט שאני לא כשיר עד שאני אעבור כמה טיפולים ואז ינסו להחזיר אותי לשירות...אחרי כמה שבועות התקשרו אליי כביכול והייתי אמור לבוא לתור,למרות שלא ראיתי שהתקשרו.
הרופא יחידה טוען שהם החליטו לבטל את הסיפוח בגלל שלא עניתי לטלפון ועכשיו אני אמור לעשות טירונות חדשה במקום לקבל טיפול אורטופדי..האם מותר להם לעשות דבר כזה?אפשר לפנות לקצין העיר או לקבילות החיילים?
אורח

Re: ביטול סיפוח לרמ 2

הודעהעל ידי אורח » 31 מאי 2013 21:56

dvir58 כתב:הייתי אצל אורטופד ברמ 2 שהחליט שאני לא כשיר עד שאני אעבור כמה טיפולים ואז ינסו להחזיר אותי לשירות...אחרי כמה שבועות התקשרו אליי כביכול והייתי אמור לבוא לתור,למרות שלא ראיתי שהתקשרו.
הרופא יחידה טוען שהם החליטו לבטל את הסיפוח בגלל שלא עניתי לטלפון ועכשיו אני אמור לעשות טירונות חדשה במקום לקבל טיפול אורטופדי..האם מותר להם לעשות דבר כזה?אפשר לפנות לקצין העיר או לקבילות החיילים?

נסה להתלונן אצל קצין העיר או לקבול כמו שאמרת.

השאלה אם מותר להם לעשות את זה או לא היא מעניינת, אין לי שמץ של מושג אם יש נהלים כאלה (נסה לפנות לפורום צבא או לשאול אנשים שיודעים). בכל מקרה, כל עוד אתה חייל המערכת הצבאית יכולה לעשות... פחות או יותר הכל.
Solus
יצירת קשר:

Re: ביטול סיפוח לרמ 2

הודעהעל ידי Solus » 31 מאי 2013 22:40

ואם אתה אזרח במדינת ישראל, המשטרה יכולה פחות או יותר לעשות לך הכל. אלא אם כן יש לך מצלמה, זה ככל הנראה נוהג להפחיד אותם.
עריכה : הידד לתגובה המיותרת ולא קשורה שלי של השבוע..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים