יציאה מצהל בדחש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

שבוזז
יצירת קשר:

יציאה מצהל בדחש

הודעהעל ידי שבוזז » 15 מאי 2013 15:12

יש לי פזם של 3 חודשים במהלכם נפגשתי עם קבן 4 פעמים ( אז המטרה לא הייתה לצאת אלא לרדת מקאבי והוא אכן הציע לי לרדת על מנת להקל עלי ). יצאתי לדחש עקב מעבר תפקיד בלי קשר לקבן ועכשיו אני בערך בדחש של חצי שנה. רציתי לשאול למי אני פונה במהלך הדחש על מנת להגיע לקבן/פסיכיאטר ולצאת מהמערכת המגעילה הזו שכבר אחרי 3 חודשים בא לי להקיא ממנה.

נ.ב הסיכוי לצאת שונה כשאני בדחש?
אורח

Re: יציאה מצהל בדחש

הודעהעל ידי אורח » 15 מאי 2013 16:54

שבוזז כתב:יש לי פזם של 3 חודשים במהלכם נפגשתי עם קבן 4 פעמים ( אז המטרה לא הייתה לצאת אלא לרדת מקאבי והוא אכן הציע לי לרדת על מנת להקל עלי ). יצאתי לדחש עקב מעבר תפקיד בלי קשר לקבן ועכשיו אני בערך בדחש של חצי שנה. רציתי לשאול למי אני פונה במהלך הדחש על מנת להגיע לקבן/פסיכיאטר ולצאת מהמערכת המגעילה הזו שכבר אחרי 3 חודשים בא לי להקיא ממנה.

נ.ב הסיכוי לצאת שונה כשאני בדחש?

שאלה טובה מאוד. אין לי מושג ולכן אמליץ לך לפנות לרשת הליווי (לגלול עד סוף העמוד וללחוץ על "לאתר רשת הליווי").

ההגיון אומר לי שאתה לא חייל, ולכן עלייך לפנות ללשכת הגיוס או מיטב.

וכמובן שלא, הסיכוי לא שונה, אבל במקרה שלך לא תקבל תור בלי חוות דעת.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 15 מאי 2013 17:31

משהו אומר לי שקיבלת פרופיל 24, אני צודק?
שבוזז
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שבוזז » 15 מאי 2013 17:38

:?: :?:
נערך לאחרונה על ידי שבוזז ב 17 מרץ 2015 13:38, נערך פעם 1 בסך הכל.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 15 מאי 2013 19:10

באמת חבל, אם היה לך 24 זה היה הרבה יותר פשוט לצאת...אוקי, המחשבה הראשונה שלי זה שתשיג חוות דעת שאומרת שאין ביכולתך לשרת. הבעיה היחידה היא שאין לי ממש מושג לאיפה אתה יכול לשלוח את זה...אני בספק שזה יהיה מיטב אם כבר התגייסת (בספק, זה לא אומר שאני בטוח בזה; אם לקחו לך את החוגר וינפיקו לך אחד חדש בתום הדחש, אז אתה תעבור דרך הבקו"ם; בכך יש סיכוי שתוכל לדבר עם מיטב).
אם תצטרך לעבור דרך מיטב, אז זו הזדמנות ששווה לנצל. שלח להם את חוות הדעת בבקשה לראות קב"ן / פסיכיאטר.

כדי לקבל מידע יותר מדיוק באמת כדי שתיצור קשר עם רשות הליווי =_= אם אף אחד לא עונה לך ברגע שהם כן עונים, תעדכן אותנו לגבי הפיתרון שלך, שלפחות נדע.
מייל : info@newprofile.org

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: DANII, Google [Bot] ו־ 17 אורחים