העבירו אותי בסיס, איך להמשיך מכאן...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Toxido
יצירת קשר:

העבירו אותי בסיס, איך להמשיך מכאן...

הודעהעל ידי Toxido » 03 מאי 2013 06:50

זה כבר חודש ומשו שאני בתהליך עם קבן ביחידה שלי הייתי איתו בערך ב 4 פגישות ופעם אחת
פגישה עם פסיכיאטר שהחזיר אותי לקבן.
בכל מקרה למרות חוסר תפקודי, בקשות חוזרות לראות קבן ומספר פעמים שבצעתי נוהל אפילו לא עזרו לי לצאת מהצבא אלה
רק לזירוז התהליך של קבלת קהס... אני לא רציתי לקבל קהס אבל הם פשוט מתעקשים על זה וכלום לא עזר לי למרות שהסברתי לקבן
בפגישה האחרונה על כך שאני לא מסוגל יותר לחשוב על הצבא לגמריי ושום שינוי שיבוץ לא יעזור.
בכל מקרה אישרו לי את הקהס 45 והעיפו אותי מהר מהבסיס למז"י עם צו הצבה, מה נראלכם שעלי לעשות? אני באמת לא יודע כביכול למה שלחו אותי למזי
ומה עלי לעבור שם (קציני מיון, קביעת תפקיד וכ'ו)..
יש לי חוות דעת מהמיון מלפני שבועיים בערך, חוות דעת שמורה על כך שעלי לראות קבן לבדיקת המשך שירותי בצהל וגם הצגתי אותה לקבן
ביחידה שלי שהייתי בה מה שלא עזר מלבד שהוא העתיק כמה מילים למחשב.
איך אני ממשיך מכאן? להגיע למזי ו...? אני באמת לא יודע איך זה הולך שם כשחייל נפלט מיחידתו לשם ומה האפשרויות של קבן שם אני אשמח אם תסבירו
לי מה עלי לעשות על מנת להמשיך את הדרך הטובה והמהירה ביותר ליציאה.
alex gerenshtein

חד וחלק תמישיך ללכת לקבנים ולפסיכיאטרים

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 03 מאי 2013 09:27

אחד אחרי השני ותקצין את הבעיות שלך מעת לעת
הכי חשוב זה תחמיר את המצב שלך מול 2 הגורמים עד שימאס להם קיבינימט
רק ככה מבינים אין מה לעשות
אורח

Re: העבירו אותי בסיס, איך להמשיך מכאן...

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2013 09:48

Toxido כתב:זה כבר חודש ומשו שאני בתהליך עם קבן ביחידה שלי הייתי איתו בערך ב 4 פגישות ופעם אחת
בכל מקרה למרות חוסר תפקודי, בקשות חוזרות לראות קבן ומספר פעמים שבצעתי נוהל אפילו לא עזרו לי לצאת מהצבא אלה
רק לזירוז התהליך של קבלת קהס... אני לא רציתי לקבל קהס אבל הם פשוט מתעקשים על זה וכלום לא עזר לי למרות שהסברתי לקבן
בפגישה האחרונה על כך שאני לא מסוגל יותר לחשוב על הצבא לגמריי ושום שינוי שיבוץ לא יעזור.
בכל מקרה אישרו לי את הקהס 45 והעיפו אותי מהר מהבסיס למז"י עם צו הצבה, מה נראלכם שעלי לעשות? אני באמת לא יודע כביכול למה שלחו אותי למזי
יש לי חוות דעת מהמיון מלפני שבועיים בערך, חוות דעת שמורה על כך שעלי לראות קבן לבדיקת המשך שירותי בצהל וגם הצגתי אותה לקבן
איך אני ממשיך מכאן? להגיע למזי ו...? אני באמת לא יודע איך זה הולך שם כשחייל נפלט מיחידתו לשם ומה האפשרויות של קבן שם אני אשמח אם תסבירו

אתה יכול אפילו לא לשתף פעולה איתם... אתה לא חייב לעבור את המיון וכו', זה לגמרי עניין שלך. ואם שם לא עוזרים לך, אז לפנות לברה"ן (ניסית את זה פעם?)
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 03 מאי 2013 14:44

אורח כתב:
Toxido כתב:זה כבר חודש ומשו שאני בתהליך עם קבן ביחידה שלי הייתי איתו בערך ב 4 פגישות ופעם אחת

אתה יכול אפילו לא לשתף פעולה איתם... אתה לא חייב לעבור את המיון וכו', זה לגמרי עניין שלך. ואם שם לא עוזרים לך, אז לפנות לברה"ן (ניסית את זה פעם?)

מזתומרת לא לשתף איתם פעולה? אתה מתכוון כשאני מגיע למזי כדי לראות קצין מיון וכ'ו לא לשתף איתם פעולה?
זה יהיה סירוב פקודה לא? ואני לא רוצה שיצא מצב שיחזירו אותי בטעות ליחידה שלי כי אני מסרב להיקלט או משו, אני לא רוצה לחזור ליחידה הישנה בשום פנים ואופן..
לגבי קבן במזי, לא הבנתי איך זה הולך האם אני חייב לראות קצין מיון שישבץ אותי ואז לבקש קבן או איך? אני יכול לבקש קבן כבר מקצין מיון שאני ישב אצלו שם? אני לא
מבין מה לעשות אני לא רוצה סתם לעשות טעות כי אני באמצע הדרך ודברים כאן חשובים לי כל צעד בערך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2013 15:03

מזתומרת לא לשתף איתם פעולה? אתה מתכוון כשאני מגיע למזי כדי לראות קצין מיון וכ'ו לא לשתף איתם פעולה?
זה יהיה סירוב פקודה לא? ואני לא רוצה שיצא מצב שיחזירו אותי בטעות ליחידה שלי כי אני מסרב להיקלט או משו, אני לא רוצה לחזור ליחידה הישנה בשום פנים ואופן..
לגבי קבן במזי, לא הבנתי איך זה הולך האם אני חייב לראות קצין מיון שישבץ אותי ואז לבקש קבן או איך? אני יכול לבקש קבן כבר מקצין מיון שאני ישב אצלו שם? אני לא
מבין מה לעשות אני לא רוצה סתם לעשות טעות כי אני באמצע הדרך ודברים כאן חשובים לי כל צעד בערך[/quote]

וואי, וואי... כמה אתה מפחד... זה די ברור למה לא יצאת עד עכשיו - מובילים אותך, כשאתה בעצם אמור לשלוט על התהליך ולהוביל אותו.

אם תראה שאתה לא מסוגל להמשיך הלאה ממצוקה נפשית, זה לא ייחשב סירוב פקודה, וגם אם כן - המקסימום שיכולים לעשות לך זה לרתק\להכניס למעצר ואז אתה ממשיך באותו קו של חוסר תפקוד עד שאתה מקבל קב"ן ואם הוא לא משחרר אתה ממשיך. כן, העניין הוא להתמיד, גם במחיר של עונש, בטווח הקצר אתה מקבל עונש בטווח הארוך אתה יוצר רושם של מישהו שלא כשיר לשרת.

לא יחזירו אותך לאותה יחידה, וגם אם כן... אין לי מה להוסיף.

אתה רוצה לעשות מה שאתה רוצה, לשתף איתם פעולה ולהקלט במקום החדש ולצאת בעוד שנה במקרה הטוב? תעשה מה שאתה רואה לנכון.

אתה לא חייב שום דבר. רצוי שלא תשתף פעולה עם הצבא ותראה שזה נובע ממצוקה ותבקש קב"ן, בלי שום קצין מיון.

אתה יכול גם לעבור דרך קצין מיון ואז להתחיל לא לתפקד - זה לא העניין הקריטי באמת, העניין הוא שאתה צריך להציג חוסר תפקוד כל הזמן.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 03 מאי 2013 16:40

כדי לבהיר את מה שכבר נאמר עבורך מספר חסר תקדים של פעמים: הבסיס של האמירה "תתמיד" אומרת שאתה, כאדם לכאורה במצוקה נפשית ובעל קשיי הסתגלות, לא מסוגל להיות בצבא. זה לא בגלל שאתה לא רוצה, זה בגלל שאתה לא יכול. אם אתה לא יכול, אתה לא כשיר לעשות דבר בצבא. נקודה. ככה שללכת קדימה עם כל תהליך כל שהוא שמנטב אותך לתפקיד הבא, לבסיס הבא, לקצין מיון הבא...חסר משמעות לחלוטין בעיני אדם שבכלל, מבחינתך, לא בעל התכונות והיכולת להיות שם.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 03 מאי 2013 18:28

הבנתי את זה ועד עכשיו זה מה שעשיתי התמדתי והראתי מצוקה אבל כשמעבירים אותך בסיס בגלל קהס
אתה צריך ללכת ולהסביר בהתנהגותך כביכול את המצב שלך בבסיס החדש וזה לא פשוט להתחיל ישר באי תפקוד!!!

יש לי עוד שאלה פשוטה אחת, האם מומלץ לבקש מהרגע הראשון ממי שלא יקלוט אותי קבן? או שעלי לחכות לשלב מסויים..
כמובן שאני יראה חוסר תפקוד עד כמה שאפשר אני רק מקווה שזה לא ייצור לי בעיות מעצרים וכלא על פארש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 מאי 2013 18:51

Toxido כתב:הבנתי את זה ועד עכשיו זה מה שעשיתי התמדתי והראתי מצוקה אבל כשמעבירים אותך בסיס בגלל קהס
אתה צריך ללכת ולהסביר בהתנהגותך כביכול את המצב שלך בבסיס החדש וזה לא פשוט להתחיל ישר באי תפקוד!!!

יש לי עוד שאלה פשוטה אחת, האם מומלץ לבקש מהרגע הראשון ממי שלא יקלוט אותי קבן? או שעלי לחכות לשלב מסויים..
כמובן שאני יראה חוסר תפקוד עד כמה שאפשר אני רק מקווה שזה לא ייצור לי בעיות מעצרים וכלא על פארש.

זה הכי פשוט שיש: להתחיל ישר באי תפקוד (או אם אתה מתעקש, כמה שיותר מהר!)

כן, לבקש מהאדם הראשון שאתה רואה קבן...

גם אם זה יצור בעיות - זו המטרה.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 04 מאי 2013 07:27

אוקי, אני אצור לך סיטואציה שתבהיר לך מעט את העניין: דמיין שאתה תייר הרוצה לטייל לדרום אמריקה, אתה עובר בדיקה בטחונית, עובר את השאר, עולה על המטוס ואיך שהוא בצורה משונה כל שהיא אתה מגלה לאחר מיכן שעליתה על הטיסה הלא נכונה ונמצא כעת עם קבוצה של אנשים שטועים במחשבה שאתה מישהו אחר שאמור היה להיות בקבוצה שלהם. אז בפאניקה, אתה מיידית מציין את העובדה שקרתה כאן טעות בפני מי שיושב לידך כדי לבדוק את תאימות הדבר: "נראה לי שבטעות עליתי על מטוס אחר, אתה בטוח?", אך הסובבים אותך אומרים לך "שננחת, תסתובב איתנו מעט כדי שנוכל להבטיח את בטחונך ולא תשאר לבדך ותנסה לפנות אז לחברת התעפוה בנוגע לדבר מאוחר יותר", המחשבה מרגיעה אותך להיות בכיוון חד, כי אחרי הכל הם טוענים שהם יעזרו לך בדרך כל שהיא ואפילו ישמרו עליך. אבל האם היית הולך ומסתובב איתם לאחר שהמטוס נחת או קופץ להתריאה את הדיילות שקרתה טעות עוד בזמן הטיסה כדי לדאוג שתוכל לעצור ולבלום את הבעיה כמה שיותר מוקדם? כי אחרי הכל, אם אתה מתעקב בלהוכיח את עצמך לאחר הטעות ככה התיק שלך נחלש.

מה שהסיפור הקטן והלא נורמלי הזה מנסה לאמר, זה שעדיף לטפל בבעיות שלנו כמה שיותר מוקדם, כמה שיותר מהר. המצב שלך אומנם לא "פשוט" כמו התבלבלות בזהויות בטיסה, אך הצורך לגרום לסובבים אותך להבין שאתה לא יכול להיות שם זהה.
אז תעשה בעיות, אל תפחד יותר מדי מההשלחות (אם בכלל יהיו כאלו, כמו לסרב פקודה להגיע לבסיס). כי עד שאתה לא יוצא מהצבא, זו הבעיה שלהם שהם לא מבינים את המצוקה שלך והחוסר תאימותך, לא שלך.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 05 מאי 2013 13:52

הגעתי למזי היום... ראיתי קצין מיון כי לשם
כך שלחו אותי לשם הקצין מיון שאל אותי כמה שאלות
על הקבן וראה שקיבלתי תש מסויים וכו ושאל אותי למה עשיתי
עריקות בעבר אמרתי לו שאם לא זה היה קורה משו רע בכל מקרה
אמרתי לו שיש לי חוות דעת שאומרת שאני צריך לראות
קבן דחוף ובכלל אני גם חייב לראות קבן ואני דורש את זה הוא אמר
שאני לא יראה קבן כי באתי לשם ליום אחדואין אפשרות
לראות ככה קבן שאפילו עוד לא שיבצו אותי בכל מקרה הוא אמר לי
מחר לחזור לראות קצין מיון של מסגרות מכיוון שפעם למדתי מסגרות!! אמרתיי
לו שאין מצב ואני עדיין רוצה קבן ולא יעזור ועכשיו הם כניראה רוצים לשבץ אותי
למסגרות במזי ביחידה שם אנא ערף מה אני עושה ???
הוא התחיל להמציא שם דברים שתור לקבן זה חודש וחארטות של ילד אפס
אבל איך לעזאזל עכשיו אני משיג תקבן במזי? ומה עלי לעשות מחר אם הקצין מיון יגיד לי שאני משובץ
שם לאיזו יחידה כמסגר.. מה לסרב מה לעשות? אני מתמוטט...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2013 14:48

Toxido כתב:הגעתי למזי היום... ראיתי קצין מיון כי לשם
כך שלחו אותי לשם הקצין מיון שאל אותי כמה שאלות
על הקבן וראה שקיבלתי תש מסויים וכו ושאל אותי למה עשיתי
עריקות בעבר אמרתי לו שאם לא זה היה קורה משו רע בכל מקרה
אמרתי לו שיש לי חוות דעת שאומרת שאני צריך לראות
קבן דחוף ובכלל אני גם חייב לראות קבן ואני דורש את זה הוא אמר
שאני לא יראה קבן כי באתי לשם ליום אחדואין אפשרות
לראות ככה קבן שאפילו עוד לא שיבצו אותי בכל מקרה הוא אמר לי
מחר לחזור לראות קצין מיון של מסגרות מכיוון שפעם למדתי מסגרות!! אמרתיי
לו שאין מצב ואני עדיין רוצה קבן ולא יעזור ועכשיו הם כניראה רוצים לשבץ אותי
למסגרות במזי ביחידה שם אנא ערף מה אני עושה ???
הוא התחיל להמציא שם דברים שתור לקבן זה חודש וחארטות של ילד אפס
אבל איך לעזאזל עכשיו אני משיג תקבן במזי? ומה עלי לעשות מחר אם הקצין מיון יגיד לי שאני משובץ
שם לאיזו יחידה כמסגר.. מה לסרב מה לעשות? אני מתמוטט...

המצב הזה משאיר לך רק שלוש אופציות:

1. נפקדות והליכה לברה"ן. לא יעשה רושם טוב על הקב"ן, ויכול להשפיע לרעה על השיבוץ שלך (לא שיש יותר רע מהמצב בו אתה עכשיו) אבל ישפיע לטובה על הקב"ן.

2. חוסר תפקוד ואי שיתוף פעולה, עד כדי כך שאתה מסרב לשתף פעולה עם קצין המיון ודורש כל העת קב"ן. אתה לא אומר לו "אני דורש קב"ן" כמו אדיוט אלא "בבקשה... אני צריך עזרה... רע לי... קשה לי... אני לא יכול יותר" - כלומר, להראות שאתה במצוקה, לא בעמדת כח.

3. לשתף פעולה עם הקב"ן, להקלט במקום החדש, ורק אז לבצע את אחד משני הדברים שהזכרתי קודם. אני לא חושב שזה יאריך את התהליך באופן משמעותי במצב בו אתה נמצא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2013 19:00

מה אתה היית ממליץ? כדאי לי אולי לתת כביכול לקצין
מיון לעשות את העבודה שלו ואז להגיע ליחידה מסויימת ולבקש קבן בלי סוף?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2013 19:08

אורח כתב:מה אתה היית ממליץ? כדאי לי אולי לתת כביכול לקצין
מיון לעשות את העבודה שלו ואז להגיע ליחידה מסויימת ולבקש קבן בלי סוף?

כעקרון אתה רוצה לצאת וכל שיתוף פעולה שלך עם קציון המיון יפגע בתהליך היציאה, לכן הייתי ממליץ על אחת משתי האופציות הראשונות.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 05 מאי 2013 19:42

יש סיכוי אם בכלל להגיד לקצין מיון שאני ממש לא הולך להתפנות לתפקיד הזה ואני מעוניין לראות לפני כן קבן, המצב שלי לא טוב
ובידי גם חוות דעת מהמיון ואני חייב למסור אותה לקבן, יש אפשרות שיתנו לי קבן בכלל שאני כרגע עוד ברמתג במזי עוד לא נקלטתי אפילו ביחידה מסויימת?
אני שוקל ללכת על האופציה השנייה באמת אבל אם המצב יהיה כך שאני יבקש מהקצין מיון קבן ויתעקש או אחר כך שעדיין לא נקלטתי ולא יתנו לי קבן וסתם
יתנו לי סירוב על זה שאני לא ילך ולכלא או משהו אז באמת חבל לי על הזמן המחורבן הזה של הכלא, עייפתי מהכלא אני מעדיף שלא להגיע לשם שוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מאי 2013 19:48

Toxido כתב:יש סיכוי אם בכלל להגיד לקצין מיון שאני ממש לא הולך להתפנות לתפקיד הזה ואני מעוניין לראות לפני כן קבן, המצב שלי לא טוב
ובידי גם חוות דעת מהמיון ואני חייב למסור אותה לקבן, יש אפשרות שיתנו לי קבן בכלל שאני כרגע עוד ברמתג במזי עוד לא נקלטתי אפילו ביחידה מסויימת?
אני שוקל ללכת על האופציה השנייה באמת אבל אם המצב יהיה כך שאני יבקש מהקצין מיון קבן ויתעקש או אחר כך שעדיין לא נקלטתי ולא יתנו לי קבן וסתם
יתנו לי סירוב על זה שאני לא ילך ולכלא או משהו אז באמת חבל לי על הזמן המחורבן הזה של הכלא, עייפתי מהכלא אני מעדיף שלא להגיע לשם שוב.

לא מגיעים לכלא על סירוב פקודה - נמאס לי כבר לחזור על זה. ואם, במקרה, אתה מגיע לכלא, אז מה?
אז אתה ממשיך לא לתפקד בכלא והולך לקב"ן בכלא ואם הוא לא משחרר אתה ממשיך לא לתפקד במקום הבא אליו אתה מגיע ושוב הולך לקב"ן ושוב ושוב ושוב... עד שמישהו משחרר.

אני אגיד את זה ככה - בדרך כלל לא נותנים ביחידות המיון לראות קב"ן ובדרך כלל חיילים "מתקפלים" ועוברים הלאה. אבל אתה מצידך צריך להראות מצוקה ולדאוג שהם יבינו שאתה חייב לראות קב"ן. ואם הם לא נותנים? יש לך את אופציית הברה"ן. אבל אל תתן להם להוביל אותך אל קצין המיון ומשם לתפקיד הבא ולבסיס חדש. אדם שנמצא במצוקה לא מחכה את כל הזמן הזה...
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 05 מאי 2013 21:42

שים לב, טוקסידו, שאתה מתנהג כאדם בעל ראש על כתפיו אם אתה שוקל את הצעדים שנותנים לך בצבא. תנסה לחשוב איך אדם מפורק לחלוטין יתנהג, אם לאחר חודש(ים) של קרבות עם המערכת כדי לצאת מבסיס אחד, אומרים לו ללכת לאחד אחר? זה כמו לאמר לגלדיאטור שבמקרה שרד את גוב האריות, לחזור לסיבוב שני. אם אתה בכלל שוקל את האפשרות להתקדם הלאה, אתה גם בטעות עלול לקבל את הדבר כאפשרות. תזכור שהעקרון הוא, שאתה לא יכול לשרת. משמע שאין לך שום סיבה להתקדם לאף בסיס אחר. אני לא בהכרח אומר לך ללכת ראש בראש עם המערכת, רק תדאג לא ליפול בין הכיסאות בנושא הזה. אל תיכנע להבטחות ריקות.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 05 מאי 2013 23:39

Solus כתב:שים לב, טוקסידו, שאתה מתנהג כאדם בעל ראש על כתפיו אם אתה שוקל את הצעדים שנותנים לך בצבא. תנסה לחשוב איך אדם מפורק לחלוטין יתנהג, אם לאחר חודש(ים) של קרבות עם המערכת כדי לצאת מבסיס אחד, אומרים לו ללכת לאחד אחר? זה כמו לאמר לגלדיאטור שבמקרה שרד את גוב האריות, לחזור לסיבוב שני. אם אתה בכלל שוקל את האפשרות להתקדם הלאה, אתה גם בטעות עלול לקבל את הדבר כאפשרות. תזכור שהעקרון הוא, שאתה לא יכול לשרת. משמע שאין לך שום סיבה להתקדם לאף בסיס אחר. אני לא בהכרח אומר לך ללכת ראש בראש עם המערכת, רק תדאג לא ליפול בין הכיסאות בנושא הזה. אל תיכנע להבטחות ריקות.

אני ממש לא נכנע להבטחות ריקות, פשוט אין עם מי לדבר עם מי אני ידבר עם קצין מיון ארון אחד
שרק רוצה להטיס אותי לבסיס אחר?
אפילו אצלו אני מתנהג בדיכאון ואומר לו שדברים רעים קורים לי שהצבא עושה לי רע אבל אין לו איך לעזור לי...
אז מה עכשיו אני צריך לראות מחר שוב קצין מיון והפעם של מסגרות כמו שאמרתי שבטח ישבץ אותי משהו על מסגרות מה עלי לעשות? שוב אני אתעקש של קבן עד המוות למרות
שאינ בטוח שאני לא יקבל אבל אני יתעקש ובמידה ולא יתנו מה לעשות? הקצינת מיון תשבץ אותי פשוט למקום אחר ומה אז.. מה לעשות?
אני באמת חייב ממכם ייעוץ זה שלב שאסור לי לשחק איתו יותר מדי ואני חייב לצאת מצהל כבר, הדברים מתמשכים לי יותר מדי ואני בטוח שאני עושה הכל נכון
פשוט נפלתי עם פסיכיאטר מטומטם פעם אחת ועל קבן שרוצה להיות בטוח שאני לא מתאים לצהל ובגלל זה נתן אופציה של שינוי שיבוץ בלי לשאול אותי בכלל.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 06 מאי 2013 06:46

1. נפקדות והליכה לברה"ן. לא יעשה רושם טוב על הקב"ן, ויכול להשפיע לרעה על השיבוץ שלך (לא שיש יותר רע מהמצב בו אתה עכשיו) אבל ישפיע לטובה על הקב"ן.

נשמע לי כמו צעד חכם, אם אתה נתקע בקיר פשוט תעקוף אותו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2013 08:43

Toxido כתב:
Solus כתב:שים לב, טוקסידו, שאתה מתנהג כאדם בעל ראש על כתפיו אם אתה שוקל את הצעדים שנותנים לך בצבא. תנסה לחשוב איך אדם מפורק לחלוטין יתנהג, אם לאחר חודש(ים) של קרבות עם המערכת כדי לצאת מבסיס אחד, אומרים לו ללכת לאחד אחר? זה כמו לאמר לגלדיאטור שבמקרה שרד את גוב האריות, לחזור לסיבוב שני. אם אתה בכלל שוקל את האפשרות להתקדם הלאה, אתה גם בטעות עלול לקבל את הדבר כאפשרות. תזכור שהעקרון הוא, שאתה לא יכול לשרת. משמע שאין לך שום סיבה להתקדם לאף בסיס אחר. אני לא בהכרח אומר לך ללכת ראש בראש עם המערכת, רק תדאג לא ליפול בין הכיסאות בנושא הזה. אל תיכנע להבטחות ריקות.

אני ממש לא נכנע להבטחות ריקות, פשוט אין עם מי לדבר עם מי אני ידבר עם קצין מיון ארון אחד
שרק רוצה להטיס אותי לבסיס אחר?
אפילו אצלו אני מתנהג בדיכאון ואומר לו שדברים רעים קורים לי שהצבא עושה לי רע אבל אין לו איך לעזור לי...
אז מה עכשיו אני צריך לראות מחר שוב קצין מיון והפעם של מסגרות כמו שאמרתי שבטח ישבץ אותי משהו על מסגרות מה עלי לעשות? שוב אני אתעקש של קבן עד המוות למרות
שאינ בטוח שאני לא יקבל אבל אני יתעקש ובמידה ולא יתנו מה לעשות? הקצינת מיון תשבץ אותי פשוט למקום אחר ומה אז.. מה לעשות?
אני באמת חייב ממכם ייעוץ זה שלב שאסור לי לשחק איתו יותר מדי ואני חייב לצאת מצהל כבר, הדברים מתמשכים לי יותר מדי ואני בטוח שאני עושה הכל נכון
פשוט נפלתי עם פסיכיאטר מטומטם פעם אחת ועל קבן שרוצה להיות בטוח שאני לא מתאים לצהל ובגלל זה נתן אופציה של שינוי שיבוץ בלי לשאול אותי בכלל.

זה שלב כמו כל השלבים - גם אם תפקשש לא קרה כלום.

אין איזה ייעוץ מיוחד שנותנים בפורום בשלב הזה, ברשת הליווי יגידו לך ותו דבר - לא לתפקד ולא לשתף פעולה. כל מה שאני יכול להגיד לך זה שגם אם תשתף פעולה אתה תוכל לצאת.

ואם להתעקש על קב"ן זה לא מספיק... אז תראה להם שרע לך. מצידי תתחיל לבכות או שיצא לך קצף מהפה.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 06 מאי 2013 16:46

רציתי לשתף אתכם ולהתייעץ איתכם בהמשך למה שקורה איתי...
הייתי היום שוב במזי ראיתי מישהי שם שוב קצינת מיון או משהו, בסופו של דבר הם ראו את המקצוע מסגרות ורצו לשבץ אותי במסגרות בצריפין.
חשוב להזכיר ** לפני שהיא שיבצה אותי היא שלחה את החוות דעת שלי מהמיון לקבן שם במזי שעדיין השאיר לי תקהס אותו דבר ואת התש 2 ולכן הם לא התחשבו בי כל כך
למרות שהחוות דעת שלי טובה וחותכת על אפשרות יציאה מהצבא!
הם רצו לתת לי את הצוו בסופו של יום לצריפין למסגרות שם ואז התחלתי "בלאגן" אמרתי שאני רוצה קבן ואני לא מסוגל לעמוד בזה יותר וכ'ו והם בכל זאת ניסו
לדחוף לי ואמרו לי שאני לא יהיה בקורס הקורס מתחיל רק עוד כמה שבועות ועד אז אני יראה בטוח קבן והם גם ירשמו שאני צריך קבן שם בדחיפות
ועדיין לא הסכמתי ואמרתי שאם אני מגיע לשם אני מגיע נטו כדי לראות קבן ושום מגמה לא מעניינת אותי אני מסגר לא יהיה ולא יהיה כלום! אני רק רוצה קבן.
הגיע קצינה גבוהה והתחילה לעשות תפוזות שלה והסברתי לה שאני מעוניין לראות קבן ואני לא מתכוון להגיע לצריפין למגמת מסגרות, היא בסופו של דבר
נתנה לי אופציה להישאר במזי כעובד רסר עד שאני יראה קבן והיא אמרה שזה יכול לקחת יומיים שלוש ושבוע או שבועיים "מתי שלקבן יהיה זמן" חתיכת בת זונה.
בכל מקרה אני חייב תייעוץ שלכם, אני יודע שמשחק פה ומשחק שם ואני בכלא עם התנאי שלי או משהו אחר מטומטם, מה עלי לעשות? מחר אני צריך להתייצב
שם להגיע לאיזה רספ על מנת לעשות עבודות רסר עד שיהיה לי משהו עם קבן...

** דרך אגב, החוות דעת שלי מהמיון כבר נשלחה לקבן בכיר במזי זה מה שהם אמרו והוא עדיין לא שינה לי את הקהס או נתן לי פגישה מיידית איתו
אז מה כדאי לעשות בנוגע לחוות דעת.? האם עלי להמשיך לקחת אותה לקבן במזי במידה ואני יראה אחד כזה בזמן הקרוב למרות שזה רשום במחשב
והיא סרקה את זה וזה מופיע להם כבר?

:?:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2013 17:23

יפה שעשית בלאגן והראת שבאמת אתה במצוקה. מההתחלה היית צריך להפוך שם לקצין מיון את כל המשרד ולשבור לו את המחשב ואז היו לוקחים אותך ברצינות.
להתחיל לצעוק ולהראות התמוטטות נפשית.
אם הקורס עוד כמה שבועות אז בכל מקרה הם התכוונו לתת לך עבודות רס"ר איפשהו עד שהוא יתחיל- בצריפין או במז"י, אז הם סתם מורחים אותך.
אני הייתי בא כי אין ברירה, אבל לא עובד ומנסה להשיג קב"ן כמה שאפשר. מראה דיכאון קשה. אם לא מתייחסים אפילו מדבר עם איזה מפקד אישי קצין שאחראי עליך ואומר שאתה לא מסוגל, לא רוצה את החיים האלה, יש לך מחשבות לא טובות, אתה מפחד לפגוע בעצמך.
ממה שהבנתי אפשר להשיג קב"ן גם דרך ביקור רופא (שולחים אותך למיון אם אתה מקרה קיצוני)
אנשים תמיד מדברים פה על ללכת לברה"ן בתל השומר ופשוט לחכות עד שתיכנס לאיזה קבן שם.
וחוות דעת זה עוזר אבל בקושי. מתרשמים מהמצב והשפת גוף שלך ברגע הנוכחי. תראה דיכאון קליני. נטייה אובדנית. תוך שבוע שבועיים אתה בחוץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2013 17:33

Toxido כתב:רציתי לשתף אתכם ולהתייעץ איתכם בהמשך למה שקורה איתי...
הייתי היום שוב במזי ראיתי מישהי שם שוב קצינת מיון או משהו, בסופו של דבר הם ראו את המקצוע מסגרות ורצו לשבץ אותי במסגרות בצריפין.
חשוב להזכיר ** לפני שהיא שיבצה אותי היא שלחה את החוות דעת שלי מהמיון לקבן שם במזי שעדיין השאיר לי תקהס אותו דבר ואת התש 2 ולכן הם לא התחשבו בי כל כך
הם רצו לתת לי את הצוו בסופו של יום לצריפין למסגרות שם ואז התחלתי "בלאגן" אמרתי שאני רוצה קבן ואני לא מסוגל לעמוד בזה יותר וכ'ו והם בכל זאת ניסו
לדחוף לי ואמרו לי שאני לא יהיה בקורס הקורס מתחיל רק עוד כמה שבועות ועד אז אני יראה בטוח קבן והם גם ירשמו שאני צריך קבן שם בדחיפות
ועדיין לא הסכמתי ואמרתי שאם אני מגיע לשם אני מגיע נטו כדי לראות קבן ושום מגמה לא מעניינת אותי אני מסגר לא יהיה ולא יהיה כלום! אני רק רוצה קבן.
הגיע קצינה גבוהה והתחילה לעשות תפוזות שלה והסברתי לה שאני מעוניין לראות קבן ואני לא מתכוון להגיע לצריפין למגמת מסגרות, היא בסופו של דבר
נתנה לי אופציה להישאר במזי כעובד רסר עד שאני יראה קבן והיא אמרה שזה יכול לקחת יומיים שלוש ושבוע או שבועיים "מתי שלקבן יהיה זמן" חתיכת בת זונה.
בכל מקרה אני חייב תייעוץ שלכם, אני יודע שמשחק פה ומשחק שם ואני בכלא עם התנאי שלי או משהו אחר מטומטם, מה עלי לעשות? מחר אני צריך להתייצב

** דרך אגב, החוות דעת שלי מהמיון כבר נשלחה לקבן בכיר במזי זה מה שהם אמרו והוא עדיין לא שינה לי את הקהס או נתן לי פגישה מיידית איתו
אז מה כדאי לעשות בנוגע לחוות דעת.? האם עלי להמשיך לקחת אותה לקבן במזי במידה ואני יראה אחד כזה בזמן הקרוב למרות שזה רשום במחשב

אני אחזור על המנטרה: כלא עדיף על שיסבנו אותך. כרגע, עם כל המשחקים שאתה עושה, מסבנים אותך בהצלחה יתרה.

להתייצב ולא לתפקד... מה עוד אפשר לעשות?
את החוות דעת להמשיך להראות לכל בעל דרגה ולהמשיך להתחנן לקב"ן. כן, להמשיך לקחת, כי אין לדעת אם היא אכן העביירה את זה הלאה או שמורחים אותך.
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 06 מאי 2013 19:23

אורח כתב:

אני אחזור על המנטרה: כלא עדיף על שיסבנו אותך. כרגע, עם כל המשחקים שאתה עושה, מסבנים אותך בהצלחה יתרה.

את החוות דעת להמשיך להראות לכל בעל דרגה ולהמשיך להתחנן לקב"ן. כן, להמשיך לקחת, כי אין לדעת אם היא אכן העביירה את זה הלאה או שמורחים אותך.

אני לא יודע מה אתה חושב אבל בצבא עד כמה שהוא מטומטם יש שלב שכבר מפסיקים למרוח אותך כי הם פאקיינג רוצים להתפטר ממך ומצד שני לתת לך מה שמתאים לך
במיוחד שמגיעים למזי.
בכל מקרה היא סרקה ליידי את החוות דעת והייתי איתה בחדר, ברור שאני ימשיך לקחת את החוות דעת.
במידה ואני לא מתפקד ולא עושה שום דבר ורק מבקש קבן יש סיכוי שאני יקבל שם במזי?
דרך אגב איך הקבן במזי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2013 20:02

Toxido כתב:
אורח כתב:

אני לא יודע מה אתה חושב אבל בצבא עד כמה שהוא מטומטם יש שלב שכבר מפסיקים למרוח אותך כי הם פאקיינג רוצים להתפטר ממך ומצד שני לתת לך מה שמתאים לך
במיוחד שמגיעים למזי.
בכל מקרה היא סרקה ליידי את החוות דעת והייתי איתה בחדר, ברור שאני ימשיך לקחת את החוות דעת.
דרך אגב איך הקבן במזי?

בוא נגיד שאני מכיר את המערכת הזו קצת יותר טוב ממך. ברור שיש שלב כזה, אתה פשוט עוד לא שם... וזה שהגעת לבסיס מסוים לא אומר כלום, המלצה לשחרור - זה כבר אומר משהו.

כן, יש סיכוי, ברור. בצבא (לא משנה איזה בסיס) אם אתה במצוקה הם חייבים לתת לך קב"ן.

אין מידע על קב"נים בפורום, וזה לא משנה, מה שמשנה לך זה להקצין את המצוקה שלך והשורה התחתונה - אם הוא שיחרר או לא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 מאי 2013 23:12

Toxido כתב:
אורח כתב:

במיוחד שמגיעים למזי.
דרך אגב איך הקבן במזי?

דרך אגב, אני מניח שזה חשוב לך: אין קב"ן במז"י (בתור אחד ששירת שם לפני השיחרור), הם מפנים אותך לקב"נים בברה"ן מרכזי בתל השומר, לכן לפי דעתי זו אופציה מעולה! (זה מה שאני עשיתי, התעקשתי על קב"ן בלי תור, טיפלו בי ושחררו אותי בלי מריחות)
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 07 מאי 2013 01:44

אם ככה קבן בתל השומר אז מצויין לי.
הבעיה שהחתיכת חרא של הקצינה שם אומרת שאני יעשה עבודות רסר יומיים שבוע שבועיים עד שאני יראה קבן אז מצד אחד כמובן לא לתפקד ורק לבקש קבן
אבל אני יודע שבטוח יגיעו המשפטים עם האי תפקוד הזה.
יש דרך לצאת מזה ללא משפטים? זתומרת נוהל או משהו כזה שם על איזה גג יכולים לעזור לי? פאקינג אין שם עם מי לדבר ואני ממש לא מתכוון לעשות עבודות רסר
אני חייב תקבן לעזאזל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 05:12

Toxido כתב:אם ככה קבן בתל השומר אז מצויין לי.
הבעיה שהחתיכת חרא של הקצינה שם אומרת שאני יעשה עבודות רסר יומיים שבוע שבועיים עד שאני יראה קבן אז מצד אחד כמובן לא לתפקד ורק לבקש קבן
אבל אני יודע שבטוח יגיעו המשפטים עם האי תפקוד הזה.
יש דרך לצאת מזה ללא משפטים? זתומרת נוהל או משהו כזה שם על איזה גג יכולים לעזור לי? פאקינג אין שם עם מי לדבר ואני ממש לא מתכוון לעשות עבודות רסר
אני חייב תקבן לעזאזל.

יש דרך לצאת מזה ללא משפט - להראות להם, גם על ידי נוהל (ללא סיכון בריאותך) שאתה במצוקה.

גם אם אתה לא מצליח ואתה עומד למשפט - זה לא נורא, אתה ממשיך בקו של חוסר התפקוד, עד שאין להם ברירה אלא לשחרר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 08:20

במידה ואני מאחר שעה וחצי ככה כל בוקר זה גם חלק מלא תפקד כראוי אפילו שזה כולה עובד רסר בינתיעם?
אגב, יש לי שבוע תנאי שקיבלתי את קשב בכלא 4 שהסגרתע את עצמי על העריקות. כלומר
בנוסף למה שישבתי קיבלתי שבוע תנאי.
במידה ואני עולה משפט במזי יכולים להפעיל לי את התנאי הזה ולשלוח אותע חזרה לכלא בגלל
שלא תפקדתי, איחרתי וכו..?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 08:40

אורח כתב:במידה ואני מאחר שעה וחצי ככה כל בוקר זה גם חלק מלא תפקד כראוי אפילו שזה כולה עובד רסר בינתיעם?
במידה ואני עולה משפט במזי יכולים להפעיל לי את התנאי הזה ולשלוח אותע חזרה לכלא בגלל

איחור נחשב, אבל איחור לבדו לא מספיק. בריחה לשירותים, שבירת לו"ז, ובשלב שלך אני במקומך הייתי מחריף את העניין. מן הסתם לא צריך לעשות כמו שצריך את מה שנותנים לך לעשות.

אתה רוצה לצאת או שאתה רוצה לא לשבת בכלא? תחליט.

כן, יש סיכוי שזה יופעל, לא לא סביר שעל סירוב פקודה זה יופעל וגם אם כן לא סביר שתשלח לכלא אלא לריתוק\מעצר (שזה בדיוק האינטרס שלך, להשאר שם ולהמשיך לשדר מצוקה כדי שבצבא יבינו שאתה לא כשיר לשירות).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 12:08

אורח כתב:
אורח כתב:במידה ואני מאחר שעה וחצי ככה כל בוקר זה גם חלק מלא תפקד כראוי אפילו שזה כולה עובד רסר בינתיעם?

איחור נחשב, אבל איחור לבדו לא מספיק. בריחה לשירותים, שבירת לו"ז, ובשלב שלך אני במקומך הייתי מחריף את העניין. מן הסתם לא צריך לעשות כמו שצריך את מה שנותנים לך לעשות.

כן, יש סיכוי שזה יופעל, לא לא סביר שעל סירוב פקודה זה יופעל וגם אם כן לא סביר שתשלח לכלא אלא לריתוק\מעצר (שזה בדיוק האינטרס שלך, להשאר שם ולהמשיך לשדר מצוקה כדי שבצבא יבינו שאתה לא כשיר לשירות).

איך אפשר לבצע נוהל שיראו אותי אבל מצד שני לא יסכן אותי לפי איך שאמרת?
אני לא מכיר כאן אף אחד ושליחת מכתב וכל זה לא מתאים לפה
אני בסך הכל יומיים שלוש פה ואני ממש לא יודע איך לצאת בנוהל.
הגעתי בבוקר אמרתי שרע לי ואני לא יכול להמשיך תעבודות רסר אני חייב לראות קבן כי רע לי ואני לא מסוגל להיות פה
אז אמרו לי שידברו עם הקצינה שלי כאן לאדע מה ובעינתיים אני יושב כוס עמק נמאס כבר..
מזיניים תמח על כמה הקבן עסוק וכמה מקרים דחופים ישלו
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 12:17

אורח כתב:
אורח כתב:

איך אפשר לבצע נוהל שיראו אותי אבל מצד שני לא יסכן אותי לפי איך שאמרת?
אני לא מכיר כאן אף אחד ושליחת מכתב וכל זה לא מתאים לפה
אני בסך הכל יומיים שלוש פה ואני ממש לא יודע איך לצאת בנוהל.
הגעתי בבוקר אמרתי שרע לי ואני לא יכול להמשיך תעבודות רסר אני חייב לראות קבן כי רע לי ואני לא מסוגל להיות פה
אז אמרו לי שידברו עם הקצינה שלי כאן לאדע מה ובעינתיים אני יושב כוס עמק נמאס כבר..
מזיניים תמח על כמה הקבן עסוק וכמה מקרים דחופים ישלו

תסגור את הכפתור האחרון ותגיד שנמאס לך לחיות. לSOLUS יש גם איזה טריק עם עט, זה הזמן להשתמש בו.

יש לך את המספר של המפקד\שלישות? אולי אפשר להתלונן גם בקצין העיר שאתה לא מקבל עזרה(שההורים יעשו את זה).

ואם לא מאמינים לך, לך לברה"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 12:48

איך קצין העיר יכול לעזור לי? אין לי בעיה עכשיו להתקשר לקצין העיר דרך ההורים
זתומרת שהם יעשו את זהאבל זה יכול לעזור לי מהרגע להרגע?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 13:35

אורח כתב:איך קצין העיר יכול לעזור לי? אין לי בעיה עכשיו להתקשר לקצין העיר דרך ההורים
זתומרת שהם יעשו את זהאבל זה יכול לעזור לי מהרגע להרגע?

כן, זה יכול. שיגידו שהם מפחדים עלייך מאוד, שאתה לא עונה להם, שאמרת שנמאס לך לחיות, שאתה לא מקבל קב"ן ועזרה וכו'...

חיפוש בגוגל בשבוז:
תפקידי מוקדי "קצין העיר":
קצין העיר הוא הכתובת לכל שאלות החיילים. עניינים שנמצאים תחת אחריותם של קציני ערים הם טיפול במצוקות נפשיות ותמיכה נפשית לחיילים, הארכת פסים (אישורי שהיה מחוץ לבסיס) בהסכמת המפקד הישיר, מסירת מספרי טלפון צבאיים לאזרחים, טיפול במשפחות כלואים, ייעוץ בסיסי בענייני ת"ש (תנאי שירות), איתור חיילים, מתן שירותי יעוץ וסעד משפטי ע"י עו"ד בחינם לחיילים, הודעות נפגעים, מסירת הודעות ואזעקת חיילים במקרה של פטירת קרוב מדרגה ראשונה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 13:39

לא עונים גם כן קצין העיר המסריחים האלה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 14:04

אורח כתב:לא עונים גם כן קצין העיר המסריחים האלה

להתקשר שוב ושוב ושוב... גם עצמאית. תנסה להשיג את הטלפון של המפקד\ת האחראי\ת עלייך או של השלישות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 14:14

אין לי מאיפה להשיג תמספר של השלישות וכל זה.
קצין העיר לא עונים והמזדיינת שאחראית עלי פה
אומרת לי שהם מחכים לתשובה מהקבן מתי הוא יכול לרשום אותי ויהיה לי תור...
אני מיואש מהחתיכת סתומים האלה אני לא מתפקד בשיט יושב כמו פסל מסריח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 14:37

אורח כתב:אין לי מאיפה להשיג תמספר של השלישות וכל זה.

צריך גם להראות מצוקה... לנדנד לה עם הקב"ן כל הזמן. ללכת לשירותים בתכיפות. נסה אפילו להתסגר איפשהו או להתבודד איפשהו.
תעשה את הטריק של SOLUS עם העט... ותגיד במפורש שאתה הולך לעשות משהו כדי שלא תהיה להם ברירה אלא להכניס אותך לנוהל.

אם אתה רואה שזה לא עובד לך באופן עצמאי לברה"ן.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 07 מאי 2013 15:54

רק כדי להיות ברור מה זה "תרגיל העט של Solus" (אני מרגיש כאילו אני מוכר מוצר כאן :?), זה כאשר אתה לוקח עט זול במיוחד שנמצא בכל חור בצה"ל, מניח אותו על הריצפה ודורח עליו עד שקצהו נשבר, אשר אמור ליצור להבים מספיק חדים כדי לפגוע בעור שלך במידה כזו שזה יראה כאילו חתכת את עצמך,התוצאה של ישום העט על העור שלך אמור להפוך אותו לסגול / אדום חזק -- אם אתה מתמיד בתהליך אשר אמור לקחת כיום או יומיים. התהליך לא כואב, זה יותר כמו מגרד. החוויה הנפשית של עשיית הדבר יותר קשה על אנשים מאשר החוויה הפיזית, כך שרצוי שלא תתרגל לקבל אדרנלין מהמקור הזה (ראיתי מספיק תלמידים בבתי ספר דוקרים את עצמם עם חוד העפרון כדי להתעורר. כאב מרוכז = אדרנלין).

אני אישית חושב שהרבה יותר פשוט לקחת את אחד האולרים הזולים של הצבא ששוב, לא חותכים בשיט -- זה לא ממש כואב, אבל זה בהחלט עובד יותר מהר מהעט.
רצוי לציין שאם שניהם, או למען החשיבות של הדבר : כל להב בעל חוד כהה ולא משוחז ולא מתוחזק (שזה בבירור בצבא), לא יחתוך כמו אולר שווצרי. זה כבר מורגש היטב בגלל שזה חותך עמוק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 מאי 2013 16:04

אורח כתב:אין לי מאיפה להשיג תמספר של השלישות וכל זה.

אה ותפנה במקביל לרשת הליווי לקבלת מענה טוב יותר.
info@newprofile.org
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 07 מאי 2013 16:37

היום הגיע לקיצו ואני בבית, הגעתי הביתה אחרי שהבנתי שאני בדיכאון הזוי שם ועבר קצין שאלתי אותו תגיד מה קורה איתי לעזאזל?
הוא ישר התחיל לצעוק ולהגיד לי שקובעים לך תור לקבן ולך תישאר מי שבאמת אחראי עלייך ואז התחלתי ממש להתפרק ולהשיב בצעקה ובעיטות באבנים קטנות על הריצפה..
עד שהוא אמר אתה רוצה משפט עכשיו? אמרתי לו זה לא מפחיד אותי מה אתה חושב שיש לי לחפש בחיים? גם ככה אני מגיע הביתה לדיכאון וחוזר לדיכאון בגלל הצבא ותעלה
אותי עכשיו משפט אני פשוט עולה על הגג וקופץ עם הראש למטה והכל בטון של צעקות עד שאפילו הקצינה הראשית (פלאפל) יצאה ואמרה להם שישלחו אותי הביתה אפילו לפני
הזמן באותה שנייה ושאני יחזור בבוקר.

מזה היה אמור להיות? אני אפילו בעצמי לא יודע..
כניסה לנוהל בעיניהם? יכול להיות שזה יזרז לי? אז הכל כבר עשיתי שם הראתי שאני במצוקה האם להגיע לשם מחר בבוקר בתקווה שמשו יזדרז?
alex gerenshtein

אני חושב שאתה צריך להמשיך להחריף את המעשים שלך

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 07 מאי 2013 17:01

ולא ולהפסיק ולוותר שלא תעשה את הטעות הזאת
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 07 מאי 2013 18:32

כן ברור.
חוץ מאי תפקוד ולשאול כל הזמן מה קורה איתי ואיפה הקבן יש עוד דרכים שאתה יכול לעזור לי מנסיונך?
alex gerenshtein

רגע אתה רוצה סופית לצאת מהבצא?

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 07 מאי 2013 18:47

רגע אתה רוצה סופית לצאת מהצבא?
Toxido
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Toxido » 07 מאי 2013 22:53

חח כמובן...
זה מתחילת התהליך שאורכו כבר בערך חודשיים הייתה הכוונה שלי, אני אשמח לעוד טיפים בהמשך לשאלה הקודמת שלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2013 06:30

Toxido כתב:כן ברור.
חוץ מאי תפקוד ולשאול כל הזמן מה קורה איתי ואיפה הקבן יש עוד דרכים שאתה יכול לעזור לי מנסיונך?

לך תוציא גימלים נפשיים מביקור רופא. תגיד לרופא שמה שרע לך פה ושם כאילו אתה מדבר עם קב"ן הוא יתן לך 2-3 גימלים. תשתדל להוציא את זה על ימים של שמירות/תורנויות אם אתה עושה בכלל.
הכי חשוב תתבודד ואל תתפקד, גם עם האנשים שאיתך כי בסופו של דבר הכל מגיע לאוזניי המפקד ואז לקב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2013 10:34

אורח כתב:

לך תוציא גימלים נפשיים מביקור רופא. תגיד לרופא שמה שרע לך פה ושם כאילו אתה מדבר עם קב"ן הוא יתן לך 2-3 גימלים. תשתדל להוציא את זה על ימים של שמירות/תורנויות אם אתה עושה בכלל.
הכי חשוב תתבודד ואל תתפקד, גם עם האנשים שאיתך כי בסופו של דבר הכל מגיע לאוזניי המפקד ואז לקב"ן.

הקטע שאני יושב פה סתם גם ככה... פשוט יושב כמו עציץ ככה שאין לי לעשות כלום
אז כיאילו אין לי איך להציג את זה שאני לא מתפקד
אני שבור.. כיאילו מה לעזאזל כבר נשאר לי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2013 10:50

אורח כתב:
אורח כתב:

הקטע שאני יושב פה סתם גם ככה... פשוט יושב כמו עציץ ככה שאין לי לעשות כלום
אז כיאילו אין לי איך להציג את זה שאני לא מתפקד
אני שבור.. כיאילו מה לעזאזל כבר נשאר לי

נו באמת. לא חסר... תחשוב קצת בעצמך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2013 13:53

חשבתי,. אני מתחנן תעזרו לי אני יושב פה אף אחד לא שם עלי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 08 מאי 2013 13:57

אורח כתב:חשבתי,. אני מתחנן תעזרו לי אני יושב פה אף אחד לא שם עלי

אתה סתם יושב שם או שאתה מבקש קב"ן כל הזמן?

נסה לפתוח בנוהל כמו אתמול (תחשוב על דרך בטיחותית אך יצירתית, SOLUS הציע רעיון טוב).

אם גם אחריי זה אף אחד לא שם עלייך - אני לא יכול לחשוב על שום דבר חוץ מתלונות למפקד\קצין העיר ואם זה לא עוזר אז ברה"ן.

כבר הצעתי לך לפנות לרשת הליווי, אולי יש שם איזה מתנדב יצירתי, לא שיש פתרונות קסם נוספים.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 08 מאי 2013 14:10

טוקסידו, אתה במכוון מתעלם מכל ממה שאני כותב? או שאתה מסוג האנשים שפשוט כותבים "תעזרו לי" באופן אין סופי? אתה לא התייחסת לאף הודעה שרשמתי. איי פעם. אין הרבה שלבים לעבור כדי לקבל 21, ולדעתי כבר רשמו לך את כל מה שאתה צריך לדעת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים