עזרה דחופה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

danyg

עזרה דחופה

הודעהעל ידי danyg » 03 מאי 2013 16:11

אני הייתי בלשכת גיוס עברתי את כל הבדיקות
ואמרו שאני מתאים לקרבי אז כפי שראיתי בפורום
שצריך ללכת לפסיכולוג ואני הלכתי לפסיכולוג
דרך קופת חולים
והוא הפנה אותי לקבן

אז תעזרו לי בבקשה

מה כדי להגיד ???

ומה לא כדי להגיד
קי

Re: עזרה דחופה

הודעהעל ידי קי » 03 מאי 2013 19:20

ראשית כל, תזכור:
לא כדאי לדבר יותר מדי.תן לקב"ן לעשות את העבודה.
תראה לו שאתה אצלו מסיבה מסוימת, שיש לך קושי נפשי. אל תבוא ותשפוך על השולחן את כל הסימפטומים שמעידים על כך שיש לך בעיה.
הוא קב"ן, יש לו שאלות מוכנות מראש, הוא יגיע לכל מה שהוא צריך לדעת כדי להבין האם אתה אכן כשיר לשירות קרבי או לא כשיר לשירות קרבי.
תן לו לדובב אותך, תראה שיש לך קושי מסוים.

עכשיו באופן כללי, קווים מנחים:
הקב"ן ישאל אותך שאלות על הרגלי השינה שלך, על הקושי שלך לישון מחוץ לבית, על החברים שלך וכ'ו...
אם יש בכוונתך להמשיך ולשרת בצבא והמטרה היחידה שלך היא לא לעשות שירות קרבי אל תראה יותר מדי במצוקה
אבל כן כשאתה עונה על שאלות מסוימות שקשורות היכולות שלך להסתגל, היכולת שלך להכיל דברים קשים, על הרגלי השינה שלך ועל הפרסונה החברתית שלך תיצור תמונת מצב שלא מתאימה למישהו שאמור לשרת בקרבי.
תאמר שקשה לך לסמוך על אנשים בקלות וליצור קשרים, תאמר שאתה רגיש ושקשה לך לעמוד במצבים חברתיים קשים, תאמר שקשה לך עם שינה ממושכת מחוץ לבית.

העניין לא אמור להיות מאד מסובך,
אני בטוח שתצליח להשיג את מבוקשך.
מקווה שעזרתי.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 04 מאי 2013 07:12

אה. איזה יופי. משהו באמת לקח אותו ברצינות...
אני מוכן להתערב שנראה עוד אשכול כזה ממנו, או משתמש אקראי בעל סגנון כתיבה מפגר וזהה, לא משנה מה תכתוב לו. הוא מספר פעמים כבר שאל מה לומר לקב"ן ופתאום הוא שואל בדיוק אותה שאלה עוד פעם, בלשכת גיוס. באם הוא דובר אמת או לא, יש אנשים שפשוט אי אפשר להגיע אליהם. רק אל תאכילו את הטרול.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 מאי 2013 08:33

Solus כתב:אה. איזה יופי. משהו באמת לקח אותו ברצינות...
אני מוכן להתערב שנראה עוד אשכול כזה ממנו, או משתמש אקראי בעל סגנון כתיבה מפגר וזהה, לא משנה מה תכתוב לו. הוא מספר פעמים כבר שאל מה לומר לקב"ן ופתאום הוא שואל בדיוק אותה שאלה עוד פעם, בלשכת גיוס. באם הוא דובר אמת או לא, יש אנשים שפשוט אי אפשר להגיע אליהם. רק אל תאכילו את הטרול.

מאוחר מדי. פיטמתם אותו כהוגן.
danyg

הודעהעל ידי danyg » 04 מאי 2013 16:35

אני צריך משהו. רציני גבוה שיאמין ואני לא יודע
איך מתכוננים תעזרו לי בבקשה

מה כדי להגיד לקבן

ומה לא כדי להגיד

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 21 אורחים