פסיכיאטר בתל השומר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Meow
יצירת קשר:

פסיכיאטר בתל השומר

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 13:06

יש לי בסיס 5 דקות מהבית (מתל"ם חיל האוויר גבעת רם) שאני רוצה להגיע אליו.
נכון,זה לא פורום לזה אבל אתם הסיכוי היחידי שלי.

אז ככה...
התגייסתי לבה"ד 20 - חימוש => יצאתי משם אחרי חודשיים עם פטור נעליים.
ביקשתי לעבור לתקשוב - בה"ד 7 => נפלתי סיווג בטחוני (אמריקאי).
עברתי לאכ"א לחיל החינוך - הר גילה => הייתי מעורב בתאונה עם הרכב ועשיתי להם בלאגן יצאתי גם משם.
עברתי למ"צ בתור טבח (דרך אכ"א) - ענתות => אחרי שישבתי 21 ריתוק ופגישה אחת עם הקב"ן העבירו אותי למחלקת קשר (בתוך הגדוד).

אמרתי לקב"ן שיש לי פחד מערבים בגלל שזרקו עלי אבנים התאונה עם הרכב בהר גילה,ושנחתכי מערבי בגיל קטן כשהייתי בסאב-ווי בארה"ב ומאז יש לי טראומות וסיוטים.
סימפטומים:
לחץ בחזה,סיוטים,דופק גבוה,הזעה מוגברת,חוסר חשק מיני,חוסר הנאה,נמנע ממקומות שיש בהם ערבים,חוסר תיאבון\תיאבון מוגבר,לא ישן טוב,מעשן+שותה בבית.

הקב"ן אמר שהוא ממליץ על העברת בסיס ושכנראה יעבירו אותי לקריה.
הקריה זה רחוק מהבית וזה אותו ת"ש כמו בבסיס שאני רוצה שהוא הרבה יותר קרוב לי (יומיות).

איך הפסיכיאטרים בתל השומר? על מי ליפול על מי לא? לנסות להגיע למיון דרך ביקור רופא לצורך פסיכיאטר אזרחי בחינם?

אם וכאשר אחזור לאכ"א לצורך שיבוץ מחדש אבקש קב"ן ואספר לו סיפור שאני מפחד מנסיעות ארוכות בגלל הסיפור של קו 142 זה יעזור לקל"ב?

ממש תודה לכל אחד ואחד ממכם ואני יודע שבמקומי הייתם יוצאים מהצבא עוד בחימוש אבל כנראה יש לי הרבה סבלנות למסגרת המפגרת הזאת!
שוב תודה ואני מקווה שתוכלו לענות לי על השאלות :)
alex gerenshtein

להגיד לך תאמת אחי

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 29 אפריל 2013 13:31

יותר יהיה לך קל לצאת מהצבא מאשר לעבור לבסיס אחר עם תפקיד אחר וכה'
Meow
יצירת קשר:

Re: להגיד לך תאמת אחי

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 14:06

alex gerenshtein כתב:יותר יהיה לך קל לצאת מהצבא מאשר לעבור לבסיס אחר עם תפקיד אחר וכה'

אני יודע...זה לא בעיה לצאת מהצבא במיוחד עם הצלקת שיש לי...
אם כבר נגעתי בקיר אני אומר להמשיך עד הסוף עם יומיות + עבודה ובסוף תהיה לי גם תעודת שחרור...אחרי השנה וחצי הזאת אמריקה מחכה לי ;)
יומיות+עבודה זה קרוב מאוד למה שעושים באזרחות (אם הבסיס קרוב לבית אבל פשוט עם מדים).
אם תוכלו לענות על השאלות אני אשמח.
Solus
יצירת קשר:

Re: פסיכיאטר בתל השומר

הודעהעל ידי Solus » 29 אפריל 2013 14:58

תחשוב על זה ככה; אם תצטרך לאסוף כל כך הרבה נקודות ניכוי שלא יוכלו לשים אותך באף מקום (או לפחות במקום מאוד קרוב -+שעה ועל זה גם שהעבודה תהיה בעלת שעות קצרות) מלבד הבסיס שנימצא לידך, איזה מן חייל אתה בכלל? בן אדם בעל פיגור-שכלי יותר שימושי ממך. זה גם נשמע לי די מוזר שאתה מנסה לומר לקב"ן : "אני חייב לשרת קרוב לבית. אם זה לא יקרה, טוב, כנראה שלא יקרה דבר חוץ מירידה במוטיבציה -- אך המוטיבציה שלי תמיד תהיה מספיק גבוה כדי לשרת!"
...
כן.

זה לא אומר שזה בלתי אפשרי לעבור לבסיס הזה, אך ללא פרוטקציות (מישהו מתוך הבסיס שימשוך אותך) אני אישית לא רואה איך אפשר להבטיח שתגיע לשם. אתה יכול לנסות, לך על זה; תנסה לאסוף כמה שיותר המלצות שיציבו אותך כמה שיותר קרוב לבית ככל האפשר (מפסיכולוג, פסיכיאטר אישי או ממיון, או אפילו מהקב"ן [לומרות שזה לא שווה הרבה, באמת. ההמלצה של הקב"ן יכולה לעוף מעל הראש של הקצין-מיון ותמצא את עצמך בחייל החימוש]), אולי ילכו לקראתך? אולי לא. כנראה שלא. אך זה לא במקומי לומר שזה לא יקרה באופן ודאי או להעריך את הסיכויים שזה לא יקרה בדיוק מאותה בחינה שאני לא יכול לדעת אם זה כן יקרה: לא כל חלק בצבא מקושר אל אחד והשני באופן מוחלט וניתן לחזותו כאשר ההצבה עצמה תלויה על רצון אישי וגחמה של אחרים. אם הבסיס המדובר, שאתה רוצה לעבור אליו, הוא אחד שלוקח על עצמו לגייס רוב של חיילים "חלשים", ועל פי דרישה אשר כתובה על נייר (משמע שיש בסיס מסויים שאליו חייבים להעביר חיילים מסויימים, על פי עבר כזה והמלצות כאלו) אפשר לדעת שהם לוקחים אליהם חיילים מסוגך; אז אתה יכול לשאר יותר היטב את הסיכויים שתעבור לבסיס הזה, בגלל שאין להם ברירה לשים אותך בשום מקום אחר.

אך הבא נלך אפילו רחוק יותר, מחוץ לגחמה ההבחנתית של הקב"ן או הקפריזה הסלקטיבית של קצין המיון, אל תוך הממלכה הבירוקרטית של צה"ל. כפי שציינתי למעלה, אם במקום מוזר ומשונה ביקום נפרד, רק הבסיס הקרוב אליך רשאי להחזיק אותך כחייל בצבא ישראל, על פי אותם "חוקים" אשר כובלים ומנחים אותך ואת הקצין מיון כאחד; והבסיס הזה לא פנוי דיו כדי לאפשר לך לעבור לשם...
אז מה? אין לך לאן ללכת מבחינה חוקית (שוב, זה יקום נפרד ומשונה אשר ככל הנראה חזירים עפים ואנשים במדור מיטב הם לא לגמרי חסרי יכולת) ואתה לכוד עד הודעה חדשה בבקו"ם, אשר עלול גם כן לא לאפשר לך להישאר שם בכלל, מבחינה חוקית, בשל סעיפי הליקוי שלך.

עכשיו, שאנו חוזרים ליקום שלנו; אפשר לראות שאין דבר כזה "הצבה אשר חקוקה באבן"; אלא רק מזל. המון, המון מזל. וכל מה שאתה צריך, זה לנסות לפתוח כמה שיותר דלתות עבורך כדי שהמזל יכנס דרכם. כי אחרי הכל, אתה מהמר; או שאתה הולך לבסיס הזה, או שהם מוציאים אותך מצה"ל. בהצלחה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אפריל 2013 15:41

Solus כתב:תחשוב על זה ככה; אם תצטרך לאסוף כל כך הרבה נקודות ניכוי שלא יוכלו לשים אותך באף מקום (או לפחות במקום מאוד קרוב -+שעה ועל זה גם שהעבודה תהיה בעלת שעות קצרות) מלבד הבסיס שנימצא לידך, איזה מן חייל אתה בכלל? בן אדם בעל פיגור-שכלי יותר שימושי ממך. זה גם נשמע לי די מוזר שאתה מנסה לומר לקב"ן : "אני חייב לשרת קרוב לבית. אם זה לא יקרה, טוב, כנראה שלא יקרה דבר חוץ מירידה במוטיבציה -- אך המוטיבציה שלי תמיד תהיה מספיק גבוה כדי לשרת!"
...
כן.

זה לא אומר שזה בלתי אפשרי לעבור לבסיס הזה, אך ללא פרוטקציות (מישהו מתוך הבסיס שימשוך אותך) אני אישית לא רואה איך אפשר להבטיח שתגיע לשם. אתה יכול לנסות, לך על זה; תנסה לאסוף כמה שיותר המלצות שיציבו אותך כמה שיותר קרוב לבית ככל האפשר (מפסיכולוג, פסיכיאטר אישי או ממיון, או אפילו מהקב"ן [לומרות שזה לא שווה הרבה, באמת. ההמלצה של הקב"ן יכולה לעוף מעל הראש של הקצין-מיון ותמצא את עצמך בחייל החימוש]), אולי ילכו לקראתך? אולי לא. כנראה שלא. אך זה לא במקומי לומר שזה לא יקרה באופן ודאי או להעריך את הסיכויים שזה לא יקרה בדיוק מאותה בחינה שאני לא יכול לדעת אם זה כן יקרה: לא כל חלק בצבא מקושר אל אחד והשני באופן מוחלט וניתן לחזותו כאשר ההצבה עצמה תלויה על רצון אישי וגחמה של אחרים. אם הבסיס המדובר, שאתה רוצה לעבור אליו, הוא אחד שלוקח על עצמו לגייס רוב של חיילים "חלשים", ועל פי דרישה אשר כתובה על נייר (משמע שיש בסיס מסויים שאליו חייבים להעביר חיילים מסויימים, על פי עבר כזה והמלצות כאלו) אפשר לדעת שהם לוקחים אליהם חיילים מסוגך; אז אתה יכול לשאר יותר היטב את הסיכויים שתעבור לבסיס הזה, בגלל שאין להם ברירה לשים אותך בשום מקום אחר.

אך הבא נלך אפילו רחוק יותר, מחוץ לגחמה ההבחנתית של הקב"ן או הקפריזה הסלקטיבית של קצין המיון, אל תוך הממלכה הבירוקרטית של צה"ל. כפי שציינתי למעלה, אם במקום מוזר ומשונה ביקום נפרד, רק הבסיס הקרוב אליך רשאי להחזיק אותך כחייל בצבא ישראל, על פי אותם "חוקים" אשר כובלים ומנחים אותך ואת הקצין מיון כאחד; והבסיס הזה לא פנוי דיו כדי לאפשר לך לעבור לשם...
אז מה? אין לך לאן ללכת מבחינה חוקית (שוב, זה יקום נפרד ומשונה אשר ככל הנראה חזירים עפים ואנשים במדור מיטב הם לא לגמרי חסרי יכולת) ואתה לכוד עד הודעה חדשה בבקו"ם, אשר עלול גם כן לא לאפשר לך להישאר שם בכלל, מבחינה חוקית, בשל סעיפי הליקוי שלך.

עכשיו, שאנו חוזרים ליקום שלנו; אפשר לראות שאין דבר כזה "הצבה אשר חקוקה באבן"; אלא רק מזל. המון, המון מזל. וכל מה שאתה צריך, זה לנסות לפתוח כמה שיותר דלתות עבורך כדי שהמזל יכנס דרכם. כי אחרי הכל, אתה מהמר; או שאתה הולך לבסיס הזה, או שהם מוציאים אותך מצה"ל. בהצלחה.

כמי שמכיר את המערכת, היה בתוכה ולשמחתי הרבה יצא ממנה, אני אומר לך - אין שום סיכוי שזה יקרה. חבל. אני לא רוצה שתהפוך להיות חלק מסטטיסטיקת המאוכזבים. יש כמות נכבדה של אנשים שאנחנו (והמגיבים הקודמים בפורום משנים קודמות) הזהרנו אותם והם לא הקשיבו לנו ואחריי תקופה מסוימת הם חזרו ואמרו שצדקנו.

הפסיכיאטרים בתל השומר הם כמו כל הפסיכיאטרים; אין לנו רשימת פסיכיאטרים או מידע לגביהם, וזה גם לא חשוב או משנה; מה שאתה רוצה, אני לא הייתי ממליץ לך לבזבז על זה כסף במקרה שלך.

שום דבר לא מבטיח שתקבל קל"ב, כלום, אפילו לא המלצה של קב"ן.
Meow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 16:14

שניכם צודקים,70% שאני לא יקבל את הבסיס הרצוי.
ה-30% זה שיתחשבו בדרך שעברתי ושיבינו שאי אפשר לשים אותי בגדוד בשל הבעיות הנפשיות ובנוסף הסיכויים הם יותר גבוהים שאגיע לקריה.
התפקיד שלכם (כמו משמעות הפורום) זה לפתוח את עיניי שהצבא זה חרא של מערכת,ותאמינו לי שראיתי את צה"ל מכל הכיוונים...ברגע שיש לך פרוטקציות אתה מקבל מה שאתה רוצה.
אני לא מנסה לצאת מהצבא (בעיקר בגלל זיוני השכל של ההורים) ובנוסף אם סיימתי חצי כדאי שאני אסיים את כולו במקום לתהות כל החיים שלי אם יכולתי או לא יכולתי לסיים את זה עד הסוף.
לא רק זה,חייל שיצא על נפשי (ולא משנה שרשום רפואי בתעדות שחרור) מעסיקים לא מתלהבים מהרעיון,שוב אני לא אומר שלא אמצא עבודה אבל בעתיד אחרי שיהיה לי מקצוע בידיים המעסיק ירצה את ההוא שסיים צבא (אחד קבוע,שישאר לא משנה מה) במקום אחד שכנראה יעשה בעיות ולא ישאר קבוע.
כל מקרה לגופו.

אוקי נגיד והוצאתי פטור מגדודים (נמצא בשטחים עם ערבים) + קל"ב (100 ק"מ מהבית) עדיין יכולים לתקוע אותי ב:
1. פיקוד מרכז.
2. מחנה עופרית - חר"פ.
3. מחנה עופרית - פיקוד העורף.
(כולם בירושלים)
וגם אם הם רוצים גם יותר רחוק - צריפין,קריה וכ'ו.

סימן שאני צריך לעשות קל"ב במרחק יותר קטן (זה אפשרי?)

נגיד ואני נכנס לכלא עד שיתנו לי את הבסיס הרצוי (גבעת רם) כמה כלא נראה לכם יספיק? מתי הם יתיאשו? אם אני בוכה להם על חובות שיש לי זה יעזור?
האם הפסיכיאטרים בתל השומר יותר קלים מאשר כאלה בצריפין?

אשמח לתשובות!
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 29 אפריל 2013 16:36

[...]מעסיקים לא מתלהבים מהרעיון[...]

[...]אחרי השנה וחצי הזאת אמריקה מחכה לי ;)

...אה? למה שלמעסיקים בחו"ל יהיה אכפת אם שירתת בצה"ל או לא?

סימן שאני צריך לעשות קל"ב במרחק יותר קטן (זה אפשרי?)

אני לא יודע, אך גם אם זה כן אפשרי -- זה לא אומר שזה יעבור. היו פה כמה מקרים של אנשים שדיווחו שהציבו אותם במקומות שהולכים כנגד תנאי-השירות שלהם.

נגיד ואני נכנס לכלא עד שיתנו לי את הבסיס הרצוי (גבעת רם) כמה כלא נראה לכם יספיק? מתי הם יתיאשו? אם אני בוכה להם על חובות שיש לי זה יעזור?

כברירה אחרונה כלא יכול לעזור לך, כן. כמה פעמים? מי יודע. אתה במקום זאת צריך לשאול: "כמה פעמים עלי להיות בכלא כדי שיוציאו אותי מצה"ל על אי-התאמה?", והצבא זה לא גוף מרושע שרוצה רק לזיין אותך בתחת. אין דבר כזה "לוותר", אין עליך סטיגמה או חוש ונדטה.
....במקרה הזה.
במקום זאת, יש אנשים עם רשימה של מקומות שבהם הם צריכים להציב אותך. אם מבוקשך לא תואם למה שהם יכולים להציא, או בכלל רוצים, הם רשאים להציב אותך על פי מה שהמערכת הציאה להם. שוב, זה לוקח יותר מזל מאשר שכל, אל תנסה לשלוט בכל דבר כאילו יש לך בכלל את הברירה הזאתי; הדבר היחידי שבו יש לך ברירה זה להמשיך לנסות. שוב ושוב, עד שאתה מוצא את עצמך משרת יותר ממה שאתה צריך בגלל שרצית נסיעה של עשר דקות במקום כמה שעות או שהצלחת לקבל את מה שאתה רוצה. אנחנו יודעים שיש לך הידע שלהצליח בצבא זה לא עניין פשוט בכלל, אך תראה איך אתה ממשיך לנסות למצוא את "הטריקים" לנצל כדי לעקוף את המערכת. חתיכת עקביות אתה מציג...

התפקיד שלכם (כמו משמעות הפורום) זה לפתוח את עיניי שהצבא זה חרא של מערכת

"התפקיד" שלנו, כמו שלכל בן אדם עם חוש של מוסר, זה לאמר לך בדיוק האותו דבר: זה לא כזה פשוט, ואין דרך מדוייקת לעשות זאת. אתה רק צריך להתמיד. אני בטוח שיש לך את הסיבות האישיות שלך אשר גורמות לך להרגיש שכל זה שווה את זה, זה העניין שלך. אך הדברים שאנו מוסרים לך אינם מוטים(biased) ואינם מפולספים. שאלת "איך אני אקבל את הבסיס הזה" וענינו לך : זה מאוד, מאוד קשה. בגלל שאי אפשר לשלוט בזה.

אז תפנים, זה לא עניין של "איפה יש פסיכיאטרים קלים" או "באיזו שעה קצין המיון קם כדי שאוכל לברך אותו וכך לזכות בחמלתו". אין טריקים. רק מזל ופרוטקציות. הרבה הרבה מזל ופרוטקציות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אפריל 2013 16:47

כן, אתה באמת נשמע לי כמו מישהו שיודע ה כ ל על הצבא...

לא, רק אני צודק. 100% שלא תקבל כלום. גם עם פרוטקציות לא מקבלים הכל.

אתה נותן להורים שלך לקבוע דבר כל כך משמעותי בחייך? רק אל תספר את זה למעסיקים שלך...

באמת? הקשקושים שלהם חשובים יותר ממך?

כמה עובדות:
- אף אחד לא יתחשב בך בצבא. זה צבא, לא בית חולים.
- שירות צבאי לא אומר שום דבר עלייך כאדם או על היכולות שלך.
- אף מעסיק לא יכול לדעת אם מישהו יצא או לא על פרופיל נפשי.
- גם אם מעסיקים יודעים שמישהו יצא מסיבה רפואית, זה לא משפיע על מידת ההתלהבות שלהם ממועמד, אלא שלל פרמטרים אחרים שפשוט לא לקחת בחשבון.

לא, זה לא אפשרי; לא, כלא לא יעזור; לא, מש"קית ת"ש לא תעזור; לא, אין לנו שום מידע על הפסיכיאטרים בתל השומר.
Meow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 17:05

נכון,המערכת לא תקינה בכלל אבל לפעמים אין ברירה...לפעמים צריך לאכול חרא,הגעתי לקיר עכשיו אני צריך לחזור.
עוד שנה וחצי לא תהרוג אותי,אני לא הולך מסביב לצבא אני פשוט מחפש את המסגרת שמתאימה לי.
מה שמתאים לי זה לעבוד עם יומיות (ממש כמו באזרחות),יש מצב גדול שיתקעו אותי בקריה כמו שהקב"ן אמר ואצטרך לחפש דרך לצאת גם משם (נפשי כנראה).
ויכול להיות שאחרי שאני יגיד לפסיכיאטר שאני רגיל לשכונה שלי,לחזור מהבצפר לבית יום-יום והשכונה שלי מרגיעה אותי...וחירטוטים כאלה באמת יעשו משהו אי אפשר לדעת.

וכן אני יקשיב להורים שלי כי מן הסתם הם יודעים יותר טוב ממני,יש להם יותר נסיון ממני.
נמאס לי לעבור בסיסים אבל אין לי ברירה,ושוב...לצאת מהצבא זה לא אחד מהעדיפויות שלי אם בכלל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אפריל 2013 17:11

Meow כתב:נכון,המערכת לא תקינה בכלל אבל לפעמים אין ברירה...לפעמים צריך לאכול חרא,הגעתי לקיר עכשיו אני צריך לחזור.
עוד שנה וחצי לא תהרוג אותי,אני לא הולך מסביב לצבא אני פשוט מחפש את המסגרת שמתאימה לי.
מה שמתאים לי זה לעבוד עם יומיות (ממש כמו באזרחות),יש מצב גדול שיתקעו אותי בקריה כמו שהקב"ן אמר ואצטרך לחפש דרך לצאת גם משם (נפשי כנראה).
ויכול להיות שאחרי שאני יגיד לפסיכיאטר שאני רגיל לשכונה שלי,לחזור מהבצפר לבית יום-יום והשכונה שלי מרגיעה אותי...וחירטוטים כאלה באמת יעשו משהו אי אפשר לדעת.

וכן אני יקשיב להורים שלי כי מן הסתם הם יודעים יותר טוב ממני,יש להם יותר נסיון ממני.
נמאס לי לעבור בסיסים אבל אין לי ברירה,ושוב...לצאת מהצבא זה לא אחד מהעדיפויות שלי אם בכלל.

תמיד יש ברירה.

היא אולי לא תהרוג אותך, אבל השאלה היא האם היא תטיב עמך?

כן, רק שבאזרחות אתה גם מקבל כסף על זה... יותר מ300 שקל... ואתה גם לא משרת ארגון מדכא ואכזרי.

"מן הסתם" הם יודעים יותר טוב ממך? רק כי יש להם יותר נסיון חיים? ואתה לא מסוגל לחשיבה עצמאית בנושאים הקשורים אלייך? מי משרת עכשיו, הם או אתה?
לכל היותר הם יכולים לתת עצות, לא להחליט בשבילך ואתה בטח שלא צריך לתת לדעה שלהם חשיבות רבה יותר מאשר לדעה שלך.

אין שום דבר שתוכל לעשות כדי שהפסיכיאטר יתן לך הקלה. כלום.

אם כבר תגיע לקריה, עצה שלי? אל תנסה לצאת משם, אתה לא תגיע לשום דבר יותר טוב מזה. אבל אתה לא תגיע לקריה.
Meow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 17:29

אורח כתב:
Meow כתב:נכון,המערכת לא תקינה בכלל אבל לפעמים אין ברירה...לפעמים צריך לאכול חרא,הגעתי לקיר עכשיו אני צריך לחזור.

תמיד יש ברירה.

כן, רק שבאזרחות אתה גם מקבל כסף על זה... יותר מ300 שקל... ואתה גם לא משרת ארגון מדכא ואכזרי.

"מן הסתם" הם יודעים יותר טוב ממך? רק כי יש להם יותר נסיון חיים? ואתה לא מסוגל לחשיבה עצמאית בנושאים הקשורים אלייך? מי משרת עכשיו, הם או אתה?
לכל היותר הם יכולים לתת עצות, לא להחליט בשבילך ואתה בטח שלא צריך לתת לדעה שלהם חשיבות רבה יותר מאשר לדעה שלך.

אם כבר תגיע לקריה, עצה שלי? אל תנסה לצאת משם, אתה לא תגיע לשום דבר יותר טוב מזה. אבל אתה לא תגיע לקריה.

אין לך תשובות פחות מדכאות אני מבין.
מחר נראה מה העתיד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אפריל 2013 17:31

Meow כתב:
אורח כתב:

תמיד יש ברירה.

מחר נראה מה העתיד.

יש לי, אבל כל התשובות האלה יהיו שגויות. אני לא רוצה לשקר לך כדי שתרגיש טוב, אני רוצה שתדע את האמת ושתיקח את זה בחשבון כשתחליט מה שתחליט.
אני לא צריך לחכות למחר כדי לדעת מה יקרה - כבר כתבתי את זה. הסיכוי שתקבל מה שאתה רוצה הוא אפסי.
Meow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Meow » 29 אפריל 2013 17:52

מחר נראה מה העתיד.

יש לי, אבל כל התשובות האלה יהיו שגויות. אני לא רוצה לשקר לך כדי שתרגיש טוב, אני רוצה שתדע את האמת ושתיקח את זה בחשבון כשתחליט מה שתחליט.
אני לא צריך לחכות למחר כדי לדעת מה יקרה - כבר כתבתי את זה. הסיכוי שתקבל מה שאתה רוצה הוא אפסי.

אז אתה אומר גם אם אני מקבל קריה (כן למרות שאתה אומר שאין סיכוי לזה) אז להישאר שם ולא לנסות לצאת? לא לנסות להגיע לבסיס שאני מעוניין בו?
תודה שאתה עונה בכנות.
Meow
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Meow » 02 מאי 2013 20:21

פרופיל 45,קל"ב ומוציאים אותי מהבסיס הנוכחי בקרוב (אחרי הועדה הרפואית).
אני מקווה שישלחו אותי לגבעת רם :?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים