רגל וחצי בשיחרור

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Gal12
יצירת קשר:

רגל וחצי בשיחרור

הודעהעל ידי Gal12 » 23 ינואר 2013 14:13

שלשום הייתי במיון פסיכיאטרי בפעם השנייה, אחרי שכל המאמצים להוריד אותי ליומיות כשלו. החלטתי להשתחרר. הביאו לי תור למקרפר, הלכתי לשם, עשיתי בלאגן, צעקות, אובדנות, הייתי עם אמא שלי. היא הביאה לי הפניה למרפ"א 8282, והסעיף ליקוי הוא 31717 (קשיי הסתגלות או דיכאון קליני). היא כתבה שיש לי הפרעת אישיות קלסטר B, שלא ממש הבנתי מה זה אומר.

ועוד משהו, כרגע אני נפקד ולא חתום בשום יחידה. אז יוותרו לי על הנפקדות? מה יהיה ההליך עכשיו?
אורח

Re: רגל וחצי בשיחרור

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2013 14:45

Gal12 כתב:שלשום הייתי במיון פסיכיאטרי בפעם השנייה, אחרי שכל המאמצים להוריד אותי ליומיות כשלו. החלטתי להשתחרר. הביאו לי תור למקרפר, הלכתי לשם, עשיתי בלאגן, צעקות, אובדנות, הייתי עם אמא שלי. היא הביאה לי הפניה למרפ"א 8282, והסעיף ליקוי הוא 31717 (קשיי הסתגלות או דיכאון קליני). היא כתבה שיש לי הפרעת אישיות קלסטר B, שלא ממש הבנתי מה זה אומר.

ועוד משהו, כרגע אני נפקד ולא חתום בשום יחידה. אז יוותרו לי על הנפקדות? מה יהיה ההליך עכשיו?

ההפנייה היא בעצם לוועדה, נכון? רוב הסיכויים שתשוחרר, לא תשפט.
המקרה שלך הוא קלאסי להוכיח שעדיף מראש להשתחרר, במיוחד למי שממש קשה לו, מאשר להתעקש על לינת בית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ינואר 2013 14:46

קלאסטר B זה אומר שיש לך הפרעת אישיות מוחצנת כלשהי. נרקסיסטית, גבולית, היסטריונית...
Sergyy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sergyy » 23 ינואר 2013 15:17

31717 זה סעיף נפשי שמחייב פרופיל 21, היא כנראה הפנתה אותך לועעדה רפואית, האם קיבלת גימלים?
חבל שסתם תהיה נפקד אם הם רוצים לשחרר אותך, תסיים תהליכי שחרור וזהו, תתייצב איפה שאתה צריך ותסיים.
Gal12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Gal12 » 23 ינואר 2013 18:39

היא נתנה לי גימלים, אבל אני כבר נפקד בכל מקרה..
Sergyy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sergyy » 23 ינואר 2013 18:58

לך ותשתחרר, אני לא מבין למה אתה נפקד.
זה כמו מישהו ששירת 3 שנים, יצא לחפש"ש (חופש לקראת שחרור) הגיע תאריך שחרור והוא לא מתייצב הוא נעשה נפקד, מה ההגיון?
Gal12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Gal12 » 23 ינואר 2013 19:14

הועדה שלי אמורה להיות ביום שני, בינתיים אני בגימלים עד אז. פשוט אני נפקד עד עכשיו מהיחידה. לפני 14 יום הייתי אמור להתייצב בשיבטה ולא חתמתי להם טופס טיולים אז הם אמרו לי ללכת ושאני אהיה נפקד.. זה הכל.. לא לא התייצבתי לשום שיחרור
Sergyy
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sergyy » 23 ינואר 2013 20:12

Gal12 כתב:הועדה שלי אמורה להיות ביום שני, בינתיים אני בגימלים עד אז. פשוט אני נפקד עד עכשיו מהיחידה. לפני 14 יום הייתי אמור להתייצב בשיבטה ולא חתמתי להם טופס טיולים אז הם אמרו לי ללכת ושאני אהיה נפקד.. זה הכל.. לא לא התייצבתי לשום שיחרור

אה עכשיו הבנתי, אל תתייחס למה שאמרו לך
משפט על נפקדות זה משפט על סעיף "היעדרות משירות שלא ברשות", כלומר עצם זה שאתה בגימלים זה אומר שאתה נעדר משירות ברשות ככה שאי אפשר לשפוט אותך.
אתה לא תצטרך לחזור לשיבטה לדעתי, מה שיקרה זה שתקבל פרופיל 21 והפנייה למדור שחרורים בבקו"ם כדי להחזיר ציוד, אתה לא תצטרך לעשות טופס טיולים יוצא משיבטה כי לא נכנסת לשם.
(זאת דעה, אני לא יודע בוודאות)

בכל מקרה אל תדאג, אף אחד לא ישפוט אותך על שום דבר ואם תלך לשיבטה זה יהיה רק ליום אחד כדי להשתחרר (אני מאמין שלא תצטרך).
Gal12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Gal12 » 27 ינואר 2013 12:46

אוקיי אז הכל הסתדר עם שבטה, ופקססתי להם את האישורים על השיחרור והם אישרו. עכשיו אני מחכה למחר, לועדה הרפואית במרפ"א, מישהו יודע איך זה הולך שם? זה ממש שטחי, חותמת גומי? או שאני אצטרך לעבור עוד "טיפול"?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 ינואר 2013 13:44

Gal12 כתב:אוקיי אז הכל הסתדר עם שבטה, ופקססתי להם את האישורים על השיחרור והם אישרו. עכשיו אני מחכה למחר, לועדה הרפואית במרפ"א, מישהו יודע איך זה הולך שם? זה ממש שטחי, חותמת גומי? או שאני אצטרך לעבור עוד "טיפול"?

חותמת גומי.
Gal12
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Gal12 » 28 ינואר 2013 10:35

זהו, השתחררתי. וכן זה היה ממש חותמת גומי, היא אפילו לא הסבירה על ההשלכות, רק אמרה שאם בא לי אני אעשה שירות לאומי. בכל מקרה, השחרור שלי הלך דיי מהר, אני עוד לא חודשיים חייל ורק לפני שבועיים בערך סיימתי טירונות. ביטלו לי את כל ה20 יום נפקדות ומחר אני הולך לבקו"ם :)

מה שעשיתי שנתנו לי את השיחרור כזה מהר זה קודם כל לא לחתום על שום טופס ביחידה, אחר כך הלכתי עם אמא שלי למיון פסיכיאטרי, כתבתי מכתב התאבדות והיא אמרה שהיא מצאה את זה בחדר שלי, ואבא שלי מצא אותי מסתובב באיזה חור... הפסיכיאטרית במיון נתנה אישור לבוא עם אמא שלי למקרפ"ר, שם עשיתי בלאגן, ואמרתי לה שזה לא מעניין אותי, שפעם אחת אבא שלי הציל אותי והדבר היחידי שמחזיק אותי זה התקווה שמכל דיון ישחררו אותי, ואם היא תגיד לי עכשיו לחזור לשיבטה או להמשיך להיות נפקד אני אתאבד ואעשה את זה ממש מול הפנים שלה (הייתי עם חבילת כדורים). היא אמרה לי לקרוא לאמא שלי, קראתי לה, הסבירה לאמא שלי את המצב.. שלחה אותי לועדה במרפא וזהו :)
alex gerenshtein

סוף סוף שמחים לשמוע על ההצלחה שלך בנוגע היציאה מהצבא

הודעהעל ידי alex gerenshtein » 28 ינואר 2013 13:09

בהצלחה באזרחות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים