----------------

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hellpp13
יצירת קשר:

----------------

הודעהעל ידי hellpp13 » 11 ינואר 2013 00:19

-------------------------------------------
נערך לאחרונה על ידי hellpp13 ב 14 ינואר 2013 11:51, נערך פעם 1 בסך הכל.
яєνØℓυтιση ๓ยรt ђคppєn ιηѕι∂є ü§ ๒efσre เt cคn ๒є คchiєvєd ιη rєality
אורח

Re: מלש"ב

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 02:34

hellpp13 כתב:שלום אז הייתי בשיחה אצל הפסיכיאטר בלשכת גיוס ביחד עם ההורים לפני כמה ימים והוא הציע להוציא אותי אבל לצערי הייתי מהוסס ולא בטוח אז הוא אישר להישאר בצבא בתנאי שאני יחזור כל יום לבית והוא ואמר לאמא שאם יש הדרדרות במצבי אז צריך לשלוח פקס ללשכה ששוב שיבדקו אותי.
עכשיו באמת מצבי הנפשי התדרדר והחמיר ואני לא חושב שאני מסוגל לעשות צבא.
השאלות הם ככה האם מספיק רק שאמא תרשום מכתב ללשכת גיוס שהמצב שלי התדרדר בפקס כדי שיזמינו אותי שוב?יש עוד דרך להשיג זימון? כי אין לי חוות דעת ואני לא מטופל.

לא חמודי, פספסת את הרכבת הזאת כבר, הדרך היחידה שתקבל עכשיו שוב קבן זה עם חוות דעת מפסיכיאטר שזה אומר כמה מאות שקלים טובים לפח.

ואם הפעם אני יצהיר שזה מקשה עלי ואני לא יכול להתגייס יוציאו אותי בעקבות זה שהפסיכיאטר כבר הציע להוציא אותי ואמר שלפי דעתו אני לא מסוגל אך למרות זאת הוא אישר לי כי אני הייתי מבולבל ?

היה לך מזל שנפלת על פסיכיאטר טוב ומתחשב, עכשיו אתה לא יכול להצהיר על כלום והפסיכיאטר לא הציע להוציא אותך, ויכול מאוד להיות שתיפול על פסיכיאטר שלא ישים עליך זין ולא ישחרר אותך - וזה במידה ותקבל פגישה נוספת עם פסיכיאטר כי גם את זה לא חייבים לתת לך.

בקיצור חמודי עכשיו אתה תלמד שכשהשכל לא עובד - הכיס והרגליים עובדות כי תצטרך להתרוצץ עכשיו הרבה כדי לקבל את מה שהיה לך ביד וזרקת.

hellpp13
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hellpp13 » 11 ינואר 2013 03:15

אורח כתב:
hellpp13 כתב:שלום אז הייתי בשיחה אצל הפסיכיאטר בלשכת גיוס ביחד עם ההורים לפני כמה ימים והוא הציע להוציא אותי אבל לצערי הייתי מהוסס ולא בטוח אז הוא אישר להישאר בצבא בתנאי שאני יחזור כל יום לבית והוא ואמר לאמא שאם יש הדרדרות במצבי אז צריך לשלוח פקס ללשכה ששוב שיבדקו אותי.
השאלות הם ככה האם מספיק רק שאמא תרשום מכתב ללשכת גיוס שהמצב שלי התדרדר בפקס כדי שיזמינו אותי שוב?יש עוד דרך להשיג זימון? כי אין לי חוות דעת ואני לא מטופל.

לא חמודי, פספסת את הרכבת הזאת כבר, הדרך היחידה שתקבל עכשיו שוב קבן זה עם חוות דעת מפסיכיאטר שזה אומר כמה מאות שקלים טובים לפח.

ואם הפעם אני יצהיר שזה מקשה עלי ואני לא יכול להתגייס יוציאו אותי בעקבות זה שהפסיכיאטר כבר הציע להוציא אותי ואמר שלפי דעתו אני לא מסוגל אך למרות זאת הוא אישר לי כי אני הייתי מבולבל ?

היה לך מזל שנפלת על פסיכיאטר טוב ומתחשב, עכשיו אתה לא יכול להצהיר על כלום והפסיכיאטר לא הציע להוציא אותך, ויכול מאוד להיות שתיפול על פסיכיאטר שלא ישים עליך זין ולא ישחרר אותך - וזה במידה ותקבל פגישה נוספת עם פסיכיאטר כי גם את זה לא חייבים לתת לך.

בקיצור חמודי עכשיו אתה תלמד שכשהשכל לא עובד - הכיס והרגליים עובדות כי תצטרך להתרוצץ עכשיו הרבה כדי לקבל את מה שהיה לך ביד וזרקת.

יופי עכשיו אני כולי בלחץ ודיכאון בגלל הדברים שאמרת.. איזה מטומטם אני !!
מה אז זהו אין לי סיכוי לצאת :( ? לא אמור להיות אותו פסיכיאטר בלשכת גיוס?
яєνØℓυтιση ๓ยรt ђคppєn ιηѕι∂є ü§ ๒efσre เt cคn ๒є คchiєvєd ιη rєality
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 10:14

hellpp13 כתב:
אורח כתב:

יופי עכשיו אני כולי בלחץ ודיכאון בגלל הדברים שאמרת.. איזה מטומטם אני !!
מה אז זהו אין לי סיכוי לצאת :( ? לא אמור להיות אותו פסיכיאטר בלשכת גיוס?

תוציא חוות דעת ותשלח להם מכתב עם כל מה שתיארת על ההתדרדרות, הם ייתנו לך תור נוסף לקב"ן או ישר לפסיכיאטר. יש סיכוי שזה יהיה אותו אחד אבל לא חייב להיות.
Solus
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Solus » 11 ינואר 2013 10:23

הוא לא אמר שאין לך סיכוי לצאת, אל תגזים; הוא ציין את העובדה שהתהליך עכשיו יהיה יותר קשה ממה שהיה לך מקודם. על פי הידע שלי עם בסיסים; יש להם פסיכיאטר אחד, אך בגלל שתל-השומר זה בסיס נקלטים, נפלטים ועוד כל כך הרבה, יש סיכוי שיש יותר מספיכיאטר אחד. אך כעקרון הם נוטים לשמור על אחידות המטפל עם המטופל, אז אני לא ממש בטוח כמה נכון מה שמר.אורח כתב לך.. :| שמשהו יאשר את הדבר, כי הטענה שלו לא נשמעת לי נכונה.

לגבי מה שאתה צריך עכשיו לעשות; לשלוח פקסים למיטב ולבקש מהם לראות את גורמי ברה"ן (בריאות הנפש) למען ערכת תנאי השירות שלך, אם יש לך את השם של הפסיכיאטר זה יהיה אפילו טוב יותר. הצבא מכבד יותר דפסים מאשר מילים, אך זה לא יזיק לך לכתוב שעל פי המלצת הפסיכיאטר, <שם>, יש לבדוק את יכולת הנידון להתמודד עם גיוסו לצבא ורצוי והמשיך את הטיפול של הנידון עם האותו פסיכיאטר להערכה הוגנת.
(אני לא יודע כמה הם יתייחסו לזה, אך זה בהחלט הרבה יותר טוב מאשר לבוא אליהם ללא דבר.)

אני לא ממש סגור על זה, כי זה נשמע שעוד לא שמעתי מספיק; אך אם אין לך אף דרך להגיע להאותו פסיכיאטר, אני ממליץ על חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי. אתה יכול לבקש אחד בקופת חולים. זה יקח קצת זמן (משהו כמו מספר חודשים, נכון?), אך זה יהיה זול.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 12:00

חייב חוות דעת ?! אם ההורים ינסו שוב ושוב זה לא יספיק?
ואם רצו כבר להוציא אותי זה לא אמור להיות מתועד איפה שהוא ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2013 12:38

למה סתם להלחיץ אותו? באיזה לשכת גיוס אתה? בב"ש וטבריה יש רק פסיכיאטר אחד בוודאות וכנראה שגם בשאר הלשכות.
תתקשר ללשכת גיוס ותבקש שיעבירו אותך למדור ברה"ן אם אין לך את המספר הישיר, ותשאל את הפקידות שם.
אם זה לא יעבוד פשוט תבקש מאמא להתקשר או לשלוח פקס שהמצב החמיר ואתה במצוקה ועליך לראות פסיכיאטר, אם זה לא יעבוד לא הפסדת כלום.
דבר נוסף, השלמת את כל ההליכים בלשכה? אם לא, אז פשוט תגיע ללשכה ותעשה שם בעיות.
אחרי שמיצית את כל הנ"ל וזיינת להם את המוח עם פקסים וטלפונים, אז תלך להוציא חוות דעת. סך הכל אין לך מה לדאוג, אם לא תרצה לשרת, אתה לא תשרת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 11 אורחים