עזרה דחופה בקבלת פטור נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

delon 10
יצירת קשר:

עזרה דחופה בקבלת פטור נפשי

הודעהעל ידי delon 10 » 20 נובמבר 2012 12:31

שלום לכולם אז הסיפור שלי הוא כזה -
ב 22 לאוקטובר התגייסתי , שובצתי לחיל שלא רציתי ונשארתי לישון בבקום , לאחר שהבנתי שרק קבן יכול להוציא אותי מאותו חייל כשביקשתי לראות קבן סיבנו אותי ולא הסכימו לעזור ..
לאחר מלחמה רבה וצעקות של מפקד שלא עליתי לטירונות ראיתי קבן שביכיתי ועשיתי הצגה מעולה , אין לי חשק לעשות כלום אני לא אוכל טוב בעיות בשינה אין לי חברים וכו ..הוא אמר לי לחכות בחוץ והפנה אותי לראש מדור אבחנה בבקום שראה אותי וחזרתי על אותו סיפור כמו אצל הקבן .
פפגישה הראשונה עם קבן בבקום לא רציתי לצאת מהצבא רק רציתי הקלות בשירות וכו , .
הוא היה ממש מזלזל ותוקפני ולא עזר לי בכלל .
סיפרתי לו שאין לי הרבה חברים ושאני תומך באמא שלי נפשית ושאני לא ישן טוב ואני קם בלילה וקשה לי להירדם ואין לי תאבון וחשק לעשות כלום .
כמובן הכל לפי טרגט מבט מושפל וכו .. הוא דיבר עם אמא בטלפון ששיתפה פעולה ואישרה הכל והוא לא עזר לי בכלל נתן לי קהס 41 שיש לי פרופיל 64 .
למחרת נדרשתי לעלות שוב לאוטובוס וסירבתי . הובאתי לפני שופט שנתן לי 10 יום תנאי לחצי שנה במידה ואני יסרב פקודה שוב, זה היה ביום חמישי הלכתי לבית וחזרתי יום ראשון .
ביום ראשון שוב לא עליתי לטירונות ונכנסתי למעצר בבקום בערב נשפטתי, השופט הביא לי 20 יום כלא והפעיל את ה 10 תנאי זאת אומרת 30 יום כלא .
נשלחתי לכלא ל 30 יום (כלא 6 )בידיעה שאני רוצה לצאת מהצבא לגמרי עם פרופיל 21 .
יש לציין שהתחיילתי וקיבלתי מדים וחוגר אבל לא עברתי טירונות אפילו .
בכלא ראיתי קבן במילואים שהיה ממש נחמד והרבה אכפתיות והוא אמר שהוא רואה שאני במצוקה וכו
והוא הביא לי יומיות קרוב לבית . דבר שלא עזר לי כי אני רוצה פטור .
ואמר שנמשיך להיות במעקב ולהיפגש ואם אני מרגיש מצוקה לא לחכות לפגישה הבאה ולבקש מהמפקדים בכלא קבן והם יפנו אותי באופן מידיי .
לאחר כמה ימים שחיכתי לפגישה נמאס לי וביקשתי קבן באופן מידי דיברתי עם המ"מ בכלא שניבהלה ממני ובאותו יום ראיתי קבן נוסף בכלא .
קבנית רעה לגמרי שכולם אמרו לי שהיא ממש ממש קשה .
ישבנו 40 דקות גם לה סיפרתי את כל זה שאני לא אוכל אין לא תאבון אין לי חשק לכלום , אני קם באמצע הלילה ומשתין במיטה קשה לי לקום בבוקר . היא אמרה לי אתה רק מתלונן שקשה לך ואתה לא יכול ושהיא לא מבינה למה פניתי לקבן ! והיא כל הזמן ניסתי לשים לי מקל בגלגלים ואמרה לי אתה עוד לי ניסית וזה , והיא אמרה לי אתה רוצה לצאת מהצבא על ההתחלה ישר הבנתי שהיא מנסה להפיל אותי בפח. היא
כמובן שלא עניתי לה ישירות אלא אמרתי לה שאני רק רוצה להיות בבית עם אמא שלי ולתמוך בה .
היא אמרה שזה לא מקצועי לקבל החלטה אחרי פגישה אחת ושאמא דמות חשובה בחיים שלי ושאני צריך לעזור לעצמי ויכול להיות אני ימצא בהמשך לא כשיר לשירות אך אי אפשר לקבוע את זה אחרי פגישה אחת איתה , היא לא מכירה אותי מספיק ואי אפשר לקבל עכשיו החלטה .
ושהיא תדבר עם אמא לקבל רקע עליי והיא לא התקשרה אלייה אפילו עבר שבוע . !
אמרתי לה איך אני אמור להמשיך אם המצב שלי הולך וניהיה יותר גרוע מיום ליום , מה יהיה איתי וכל זה .. והכל כמובן במבט מושפל ודיבור חלש ושידור חוסר בטחון .
היא אמרה שיעבירו אותי לקבן בבקום להמשך טיפול , השתחררתי מהכלא ולא קיבלתי זימון לקבן בבקום אלא לקצין מיון .
ראיתי כבר 3 קבנים והם לא רוצים להוציא אותי מהצבא .
2 בכלא ואחד בבקום בהתחלה
אני עכשיו נפקד ומתכנן להסגיר את עצמי בכלא 4 כשאני יהיה עריק 30 יום . בכוונה בכלא 4 בכדאי לראות קבן אחר ולא את אותה קבנית מכלא 6 .
אולי הקבן בכלא 4 יוציא אותי , חברה אני ממש נואש אני לא יודע מה לעשות הם ממש לא מתייחסים לכל מה שאני מספר ואני לא רואה לאן זה מתקדם אולי זה תהליך ואני טועה ?
מה אתם אומרים זה הולך לכיוון טוב ?
ומה לגבי פסיכיאטר אזרחי אמרו לי שאם אני פונה לגורמים אזרחים זה ברישומים של קופת חולים וזה באמת בעיה . אבל מצד שני המלצה מפסיכי אזרחי מקצרת את התהליך משמעותית .
למרות שזה באמת משבש דברים כי זה בקופת חולים וזה רישומים של חולה נפש וכל זה .. וגם ביטוח לאומי ואי אפשר להסתיר את זה כמו שזה בתיק צבאי .
בבקשה מה אני עושה בכדי לצאת אני לא מסוגל לסחבת הזאת .
delon 10
יצירת קשר:

Re: עזרה דחופה בקבלת פטור נפשי

הודעהעל ידי delon 10 » 20 נובמבר 2012 13:20

סליחה על הדאבל אבל אני חייב עזרה שמישהו יענה ..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 13:25

delon 10 כתב:שלום לכולם אז הסיפור שלי הוא כזה -
ב 22 לאוקטובר התגייסתי , שובצתי לחיל שלא רציתי ונשארתי לישון בבקום , לאחר שהבנתי שרק קבן יכול להוציא אותי מאותו חייל כשביקשתי לראות קבן סיבנו אותי ולא הסכימו לעזור ..
לאחר מלחמה רבה וצעקות של מפקד שלא עליתי לטירונות ראיתי קבן שביכיתי ועשיתי הצגה מעולה , אין לי חשק לעשות כלום אני לא אוכל טוב בעיות בשינה אין לי חברים וכו ..הוא אמר לי לחכות בחוץ והפנה אותי לראש מדור אבחנה בבקום שראה אותי וחזרתי על אותו סיפור כמו אצל הקבן .
סיפרתי לו שאין לי הרבה חברים ושאני תומך באמא שלי נפשית ושאני לא ישן טוב ואני קם בלילה וקשה לי להירדם ואין לי תאבון וחשק לעשות כלום .
כמובן הכל לפי טרגט מבט מושפל וכו .. הוא דיבר עם אמא בטלפון ששיתפה פעולה ואישרה הכל והוא לא עזר לי בכלל נתן לי קהס 41 שיש לי פרופיל 64 .
למחרת נדרשתי לעלות שוב לאוטובוס וסירבתי . הובאתי לפני שופט שנתן לי 10 יום תנאי לחצי שנה במידה ואני יסרב פקודה שוב, זה היה ביום חמישי הלכתי לבית וחזרתי יום ראשון .
ביום ראשון שוב לא עליתי לטירונות ונכנסתי למעצר בבקום בערב נשפטתי, השופט הביא לי 20 יום כלא והפעיל את ה 10 תנאי זאת אומרת 30 יום כלא .
בכלא ראיתי קבן במילואים שהיה ממש נחמד והרבה אכפתיות והוא אמר שהוא רואה שאני במצוקה וכו
ואמר שנמשיך להיות במעקב ולהיפגש ואם אני מרגיש מצוקה לא לחכות לפגישה הבאה ולבקש מהמפקדים בכלא קבן והם יפנו אותי באופן מידיי .
לאחר כמה ימים שחיכתי לפגישה נמאס לי וביקשתי קבן באופן מידי דיברתי עם המ"מ בכלא שניבהלה ממני ובאותו יום ראיתי קבן נוסף בכלא .
ישבנו 40 דקות גם לה סיפרתי את כל זה שאני לא אוכל אין לא תאבון אין לי חשק לכלום , אני קם באמצע הלילה ומשתין במיטה קשה לי לקום בבוקר . היא אמרה לי אתה רק מתלונן שקשה לך ואתה לא יכול ושהיא לא מבינה למה פניתי לקבן ! והיא כל הזמן ניסתי לשים לי מקל בגלגלים ואמרה לי אתה עוד לי ניסית וזה , והיא אמרה לי אתה רוצה לצאת מהצבא על ההתחלה ישר הבנתי שהיא מנסה להפיל אותי בפח. היא
כמובן שלא עניתי לה ישירות אלא אמרתי לה שאני רק רוצה להיות בבית עם אמא שלי ולתמוך בה .
היא אמרה שזה לא מקצועי לקבל החלטה אחרי פגישה אחת ושאמא דמות חשובה בחיים שלי ושאני צריך לעזור לעצמי ויכול להיות אני ימצא בהמשך לא כשיר לשירות אך אי אפשר לקבוע את זה אחרי פגישה אחת איתה , היא לא מכירה אותי מספיק ואי אפשר לקבל עכשיו החלטה .
אמרתי לה איך אני אמור להמשיך אם המצב שלי הולך וניהיה יותר גרוע מיום ליום , מה יהיה איתי וכל זה .. והכל כמובן במבט מושפל ודיבור חלש ושידור חוסר בטחון .
היא אמרה שיעבירו אותי לקבן בבקום להמשך טיפול , השתחררתי מהכלא ולא קיבלתי זימון לקבן בבקום אלא לקצין מיון .
2 בכלא ואחד בבקום בהתחלה
אני עכשיו נפקד ומתכנן להסגיר את עצמי בכלא 4 כשאני יהיה עריק 30 יום . בכוונה בכלא 4 בכדאי לראות קבן אחר ולא את אותה קבנית מכלא 6 .
אולי הקבן בכלא 4 יוציא אותי , חברה אני ממש נואש אני לא יודע מה לעשות הם ממש לא מתייחסים לכל מה שאני מספר ואני לא רואה לאן זה מתקדם אולי זה תהליך ואני טועה ?
ומה לגבי פסיכיאטר אזרחי אמרו לי שאם אני פונה לגורמים אזרחים זה ברישומים של קופת חולים וזה באמת בעיה . אבל מצד שני המלצה מפסיכי אזרחי מקצרת את התהליך משמעותית .
למרות שזה באמת משבש דברים כי זה בקופת חולים וזה רישומים של חולה נפש וכל זה .. וגם ביטוח לאומי ואי אפשר להסתיר את זה כמו שזה בתיק צבאי .

קודם כל קבנים בכלא קשים מקבנים לא בכלא אז זה מטופש שאתה בכוונה נכנס לכלא.
דבר שני ככל שאתה מדבר יותר (40 דקות דיברת? בשביל מה?) ככה מחפפים אותך יותר.
לך לברהן תל השומר בינתיים שתקבל עזרה לפני שאתה מסגיר את עצמך, יש בפורום מספיק מידע על הברהן, חפש וקרא.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 20 נובמבר 2012 13:53

אני לא מכניס את עצמי לכלא בכוונה , פשוט יש סיבה לעריקות עכשיו ואני לא יכול לחזור לכל הבאלגן הזה .
וזאת היא שפיתחה את השיחה מה אני לא יענה לה , היא תגיד לי אתה לא עונה או לא שומע אני לא יכולה לעזור לך ככה .
מה אני הייתי אמור לעשות ....
אבל לפי כל הרקע הזה זה לא הולך לכיוון טוב ?
ואיך אני יראה קבן בברהן תל השומר ?
עוד אנשים...
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 20 נובמבר 2012 15:52

delon 10 כתב:שלום לכולם אז הסיפור שלי הוא כזה -
2 בכלא ואחד בבקום בהתחלה

הטעות הייתה שעלית על מדים אם לא היית עושה את זה הכל היה הרבה יותר קל כי עכשיו אתה נחשב "חייל" והם מרגישים שאפשר לשכנע אותך.... עם הרבה לחץ!!

האם הלכת לפסיכי אזרחי לפני? אם כן תביא ממנו את חוות הדעת, אם לא תריץ חיפוש בגוגל ותמצא משהו באזור שלך אפילו תן שוחד הכל רק להוציא חוות דעת חריפה!!

ואני לא מאמין שמה שקורה בתיק הצבאי עובר לאזרחי כי זה נחשב מידע מסווג שרק הצבא שומר עליו
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 20 נובמבר 2012 16:08

coleworld
אני יודע שזאת הייתה טעות אבל הלכתי בידיעה לעשות צבא והיתהפכתי ..
המזל שהגעתי למסקנה שאני לא רוצה לשרת מוקדם ואני לא עשיתי טירונות ולא שובצתי בשום מקום ...
עוד לא הוכשרתי לשום דבר , לכן עדיין קל לצאת .
והתכוונתי שאם אתה הולך לפסיכי אזרחי בכדי לקבל חוות דעת אז זה כתם לכל החיים כי זה עובר לקופת חולים ומכירים בך כאדם עם הפרעות נפשיות .
בניגוד למה שקורה בתיק הצבאי שגם אם תגיד לקבן אני מתאבד וכל מיני כאלה אף אחד אחר לא ידע מזה , מה שקורה בצבא נישאר בצבא !
בגלל זה עדיף לשמור על כל זה במסגרת צבאית השאלה לאן מוביל כל זה ,
תודה לעוזרים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 נובמבר 2012 22:04

אני דווקא מציאה לך להתפנות לטירונות ולנסות לצאת משם אני יצאתי על 21 מטירונות ניצנים קבנים בטירונות יותר קלים תתחיל טירונות תראה שבאמת קשה לך על תתפקד תקרא target21. ולך תוצי חוות דעת פסיכיאטרית ולא אמור להיות יותר מידי בעיות
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 20 נובמבר 2012 22:34

אחרי כמה פגישות עם קבן הוציאו אותך מהצבא.?
לא צריך להתפנות לטירונות זה רק מראה שאתה בסדר והכל כרגיל וזה סותר את כל הדמות שאתה בונה .
וחוות דעת מפסיכו אזרחי לא מומלצת בכלל אפשר לצאת גם בלי לערב גורמים אזרחים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 02:43

delon 10 כתב:אחרי כמה פגישות עם קבן הוציאו אותך מהצבא.?
לא צריך להתפנות לטירונות זה רק מראה שאתה בסדר והכל כרגיל וזה סותר את כל הדמות שאתה בונה .

אז סתם שתידה שאני יצאתי בלי חוות דעת וזה מאוד עוזר לעלות לטירונות ושם חהראות שבאמת קשה לך שאתה סתם מאוכב בבקום אז אתה סתם נראה ילד שלא בזיין שלו לעשות צווא בטירונות אתה תקבל יותר יכס יותר יקשיבו לך ( במידה ותשחק נכון) היה לי איזה 6_7 בגישות אם הקבנית שמה אחת אם אבא שלי ופעמיים פסיכיאטר פעם ראשונה הביא טיפול תרופתי פעם שניה 21
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 02:47

אורח כתב:
delon 10 כתב:אחרי כמה פגישות עם קבן הוציאו אותך מהצבא.?

אז סתם שתידה שאני יצאתי בלי חוות דעת וזה מאוד עוזר לעלות לטירונות ושם חהראות שבאמת קשה לך שאתה סתם מאוכב בבקום אז אתה סתם נראה ילד שלא בזיין שלו לעשות צווא בטירונות אתה תקבל יותר יכס יותר יקשיבו לך ( במידה ותשחק נכון) היה לי איזה 6_7 בגישות אם הקבנית שמה אחת אם אבא שלי ופעמיים פסיכיאטר פעם ראשונה הביא טיפול תרופתי פעם שניה 21

להראות * צבא* יחס*
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 02:54

דרך אגב אם אתה הולך לפסכיאטר פרטי זה לא נכנס לתיק הרפואי שלך ואיאפשר לדעת כלום
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 21 נובמבר 2012 10:01

אחרי 7 פגישות זאת אומרת שזה תהליך די ארוך ..
עוד אנשים מה אתם אומרים על המקרה שלי זה הולך לכיוון טוב הם פשוט בודקים אם זה אמין כל הסיפור הזה ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 נובמבר 2012 13:32

delon 10 כתב:אחרי 7 פגישות זאת אומרת שזה תהליך די ארוך ..
עוד אנשים מה אתם אומרים על המקרה שלי זה הולך לכיוון טוב הם פשוט בודקים אם זה אמין כל הסיפור הזה ?

מה פתאום קבנים בטירונות מבינים יותר? שטויות, אצלי היתה קבנית רצחנית בטירונות. תשתדל להתפנות לטירונות רק אם אין ברירה אחרת, כלומר תשתדל לא לתפקד ולהתחנן להשאר שם עד שיתנו לך קב"ן שוב ושוב, תראה מצוקה עד שהקב"ן ישחרר. ותשיג חוות דעת דחוף... זה לא נכנס לתיק הרפואי שלך במיון למשל, באופן פרטי, אני חושב שגם בקופ"ח זה לא נכנס. אני השגתי מהמיון ואף אחד חוץ מהצבא לא יודע על זה.

חוות דעת מזרזת את התהליך. מנסיון. וכן, לשתף פעולה איתם בהחלט הורס את האמינות שלך. אתה צריך להראות שאתה לא יכול להיות חייל.
דחוווף

הודעהעל ידי דחוווף » 22 נובמבר 2012 09:40

איך אני מקבל הפנייה למיון פסיכיאטרי מהרופא ביחידה? בבקשה זה דחוףףף עוד שעה וחצי יש לי וור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 10:52

דחוווף כתב:איך אני מקבל הפנייה למיון פסיכיאטרי מהרופא ביחידה? בבקשה זה דחוףףף עוד שעה וחצי יש לי וור

תחשוב שהוא קב"ן ותתנהג כמו שהיית מתנהג אצל קב"ן, תסביר שאתה במצוקה שהיא דחופה מאוד ותראה שהמצב מחמיר רק לא בהגזמה שלא יאשפזו אותך.
אם הוא לא מסכים תמשיך לנדנד לו ולמפקדים, ואם זה לא עובד לך לביקורופא ותבקש מהרופא שם.
אם שום דבר לא מצליח, לך ישירות למיון ותנסה אחר לקבל את טופס אסמכתא... מקסימום תשלם 760 ש"ח, שזה לא משהו כזה נורא. אני עשיתי ככה ובסוף ככל הנראה כן שילמו על זה בצבא.
דחווף

הודעהעל ידי דחווף » 22 נובמבר 2012 12:27

תודה אחי...קבעו לי תור ליום שני בתשע בבוקר פסיכיאטר בבסיס ניצנים...אני רוצה לדעת מה צריך לעשות ולהגיד בשביל לקבל העברה לבסיס אחר לא פטור מהצבא...ושיהיה ברור שזה יומיות
דחווף

הודעהעל ידי דחווף » 22 נובמבר 2012 12:27

תודה אחי...קבעו לי תור ליום שני בתשע בבוקר פסיכיאטר בבסיס ניצנים...אני רוצה לדעת מה צריך לעשות ולהגיד בשביל לקבל העברה לבסיס אחר לא פטור מהצבא...ושיהיה ברור שזה יומיות
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 12:54

דחווף כתב:תודה אחי...קבעו לי תור ליום שני בתשע בבוקר פסיכיאטר בבסיס ניצנים...אני רוצה לדעת מה צריך לעשות ולהגיד בשביל לקבל העברה לבסיס אחר לא פטור מהצבא...ושיהיה ברור שזה יומיות

בהצלחה עם זה. תתנהג כמו שרשום פה באתר או לפי הדמות שהמצאת כבר, תדגיש שהבעייה היא בבסיס ושהיית רוצה לעבור בסיס (בדרך כלל, אם לא תתן להם למרוח אותך בעזרת אמירות כמו "בוא ננסה לפטור קודם את הבעיות בבסיס הזה" , הם מתחשבים וכן מעבירים). לגבי איזה ת"ש יהיה לך, על זה אי אפשר לשלוט, זה נתון לרצונו של הפסיכיאטר (אם תקבל הת"ש 7 נפשי או פרופיל 45 נפשי יהיה לך יומיות) . אם הוא לא ייתן לך לינת בית, הת"ש של התפקיד תלוי במהות התפקיד, בבסיס, במפקד... בקיצור יכולים לעשות לך מה שהם רוצים בבסיס החדש.
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 22 נובמבר 2012 14:20

חברה קצת סטיתם מהנושא זה עם התור למיון ..
איך אתם ממליצים להתנהג ומה יהיה עם כל זה ?
דחווף

הודעהעל ידי דחווף » 22 נובמבר 2012 14:29

תודה :)
תקשיב גבר, תתנהג אותו הדבר אל כולם אל תסמוך על אף אחד...!
תכנס לדמות חזק, ויהיה לך יותר קל להמשיך!
תקרא קצת באתרים על תסמינים של דכאון שפת גוף ודיבור והשפעות של הדיכאון על הבן אדם...ותפעל לפי כך....
ברגע שהמפקדים רואים אותך ככה הם מדווחים הכל לקבן ואז כשתגיע לקבן זה יהיה יותר אמין וקל
וכמו שהמליצו לך פה, לך לברהן תל השומר ותפעל כמו שרשמתי
בהצלחה גבר :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 19:31

לא מבין מה כולם פה תוחפים אנשים ללכת לתל השומר בהרן זה לא עוזר והם רק מפנים לקבן ביחידה גם אני הייתי אצל 2 פסיכיאטרים בניצנים אחד מניאק כזה ואחד רוסי אם כיפה הוצי אותי ישר תקווה שתיפול אליו הוא אחלה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 נובמבר 2012 19:35

אורח כתב:לא מבין מה כולם פה תוחפים אנשים ללכת לתל השומר בהרן זה לא עוזר והם רק מפנים לקבן ביחידה גם אני הייתי אצל 2 פסיכיאטרים בניצנים אחד מניאק כזה ואחד רוסי אם כיפה הוצי אותי ישר תקווה שתיפול אליו הוא אחלה

ללכת לברה"ן בלי לחכות לתור שלך זה צעד נואש, אף אחד לא מבטיח לך פתרון קסם. אם מאמינים לך - נהדר. לא? יפנו אותך לקב"ן ויהיו לך גם נקודות על ההליכה לשם. זה יחד עם חוו"ד והתמדה זה מתכון בטוח ליציאה (השאלה כמה זמן זה יקח).
delon 10
יצירת קשר:

הודעהעל ידי delon 10 » 23 נובמבר 2012 10:39

אהלן לכולם .
שחכתי לציין דבר חשוב שבגללו ניראלי שמורחים אותי כל כך הרבה זמן .
הקבן בכלא שאל אם אני מתכוון לפגוע בעצמי ואמרתי שלא כי פחדתי להיכנס לאגף בכלא ולבידוד ולכל החרא הזה , אלו מקומות ממש מדכאים ...
יכול להיות שבגלל זה כל הסחבת הזאת ?
ולקבן הבא שאני יראה אם זה יהיה בכלא או בבקום אני יגיד שכן וזה שווה את המחיר ב"אגף" הזה ?
ואם אני אומר לקבן בבקום שכן מה הם עושים עם זה לוקחים אותי לאשפוז :lol: ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 נובמבר 2012 13:15

delon 10 כתב:אהלן לכולם .
שחכתי לציין דבר חשוב שבגללו ניראלי שמורחים אותי כל כך הרבה זמן .
הקבן בכלא שאל אם אני מתכוון לפגוע בעצמי ואמרתי שלא כי פחדתי להיכנס לאגף בכלא ולבידוד ולכל החרא הזה , אלו מקומות ממש מדכאים ...
יכול להיות שבגלל זה כל הסחבת הזאת ?
ולקבן הבא שאני יראה אם זה יהיה בכלא או בבקום אני יגיד שכן וזה שווה את המחיר ב"אגף" הזה ?
ואם אני אומר לקבן בבקום שכן מה הם עושים עם זה לוקחים אותי לאשפוז :lol: ?

לא, התהליך לוקח זמן, אין שום סיבה מיוחדת לזה הם פשוט בודקים אותך.

ברור שאתה צריך להגיד באופן מעורפל שכן תפגע בעצמך אם תשאר בצבא, כי זה יראה על החרפת המצב. אל תפחד, גם אשפוז הוא לא כזה מפחיד, אז בטח שבידוד הוא לא מפחיד וכן הוא יכול מאוד לזרז את העניין. אם בכל זאת אתה לא רוצה אשפוז, תדבר על מוות באופן מעורפל בלי לפרט לו - ככה לא תהיה לו סיבה לאשפז אותך. "באתי לצאת בכל מחיר, לא משנה לי איך..."

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים