זקוק לעזרה כדי לצאת מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

יוסריאן
יצירת קשר:

זקוק לעזרה כדי לצאת מהצבא

הודעהעל ידי יוסריאן » 27 אוגוסט 2012 18:29

ערב טוב
(אני מביא את הסיפור האישי החפרני שלי כי אני חושב שהוא רלוונטי לסוג העזרה שאני זקוק לה, אם אין לכם כוח לקרוא תדלגו לפסקה הבאה)
אני טירון בבא"ח גולני, התגייסתי בגיוס אוג' קרבי האחרון, אני יכול לכתוב כאן הודעה כרגע כי אני בגימלים של יומיים על מחלה (אמיתית, מה שקצת מוציא את העוקץ מהגימל...)
אני רוצה לצאת מהצבא מאוד, אבל אני חושש שהעניין במקרה שלי עלול להיות סבוך במקצת. אני לא מכיר אף אדם שאני יכול לדבר איתו על הנושא, בחיפוש בגוגל מצאתי את האתר הזה ואני מקווה שתוכלו לעזור לי.
למה אני רוצה לצאת מהצבא?
ממניעים פציפיסטיים, אני מאמין מכל הלב שזה דבר רע שהורס את העולם כבר אלפי שנים ושאסור לי מוסרית לקחת בזה חלק. זה לא בגלל המצב בשטחים מהבחינה הזאת שאמנם זה מפריע לי מאוד, אבל הייתי רוצה להשתחרר מהצבא גם אם היינו נסוגים לקווי 67'.
למה התגייסתי לקרבי?
הדבר שאני הכי אוהב לעשות, יותר מהכל, הוא לטייל עם גיטרה, במיוחד ברמת הגולן. הייתי שבוי בקונספציה, על פיה יש כשל מוסרי אישי בכך שאטייל לי בגולן בזמן שהסיבה לכך שאני יכול לעשות את זה בבטחה, היא שחיילים קרביים שומרים על הגבול. אמרתי לעצמי שאמנם צבא ומלחמה זה נורא ואיום והורס את העולם, אבל שאני חי במציאות של איום קיומי ולכן צבא זה רע הכרחי, ואם אני מסוגל לשרת בקרבי אז חובתי המוסרית היא לעשות זאת, גם אם אני מתעב בכל נפשי את העניין.
בחצי שנה האחרונה הלכה הקונספציה הזאת ונסדקה לאט לאט, עכשיו, חודש וקצת אחרי הגיוס שלי, היא כבר מנותצת לחלוטין.
לפני שבועיים בערך ביקשתי לצאת מקרבי, איפשהו עדיין הקונספציה שלטה בי ואמרתי לעצמי שגם אם אני לא מסוגל לשרת את השירות הקרבי כי הוא מנוגד מדי אלי נפשית, כל עוד אני חי במדינה הזאת אני מוכרח לתת את חלקי בצבא בצורה כלשהי, ושאם המציאות הזאת לא מוצאת חן בעיני, אז המעשה המוסרי לעשות הוא לברוח מהמציאות הזאת אל מציאות אחרת נטולת תודעת מלחמה, כמו אוסטרליה וכו', אבל לחו"ל אני לא רוצה כרגע ללכת (אם כי זו גם פנטזיה מושכת מאוד).
אחרי כמה ימים של מחשבות בנושא הגעתי למסקנה שיש אפשרות אחרת, מכיוון שאני כן רואה ערך גדול בתרומה אזרחית לחברה, ולצאת מהצבא וללכת לשירות לאומי במקום היא אופציה שאני לגמרי יכול לחיות איתה בשלום, מוסרית. אז החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא וללכת לשירות לאומי.

עכשיו השאלה היא, איך אני עושה את זה?
כרגע עומדים להעביר אותי לקורס תקשוב כלשהו בחטיבה, אז אם צריך לעשות בעיות אחכה עד שיעבירו אותי לשם (אמרו לי ב9.9, זה תפקיד של תומך לחימה).
בעקרון אני בריא, ושמעתי שהסיכוי לצאת על רפואי אם אין לך משהו אמיתי הוא קלוש. הבנתי שהאופציות הן כנראה או לצאת אחרי מלא כלא על אי התאמה, או להשיג 21 נפשי, או לצאת על מצפון, אבל שהסיכויים לזה קלושים מאוד, אני צודק?
אני מעדיף את האופציה השנייה, א' כי אני אשמח לא לשבת בכלא שנתיים, וב' אני בדכאון עמוק מאז שאני בצבא, לעיתים קרובות אני מוצא עצמי מייחל לכך שהרכב יעשה עכשיו תאונת דרכים או שיגלו אצלי מחלה כרונית ואצא מכאן.
אבל יש כמה בעיות עם הקטע של הדכאוני. ראיתי קב"ן שבועיים אחרי תחילת השרות שנתן לי קה"ס 40, אבל אני נבהלתי מלצאת פתאום מקרבי, עוד לא חשבתי על זה מספיק והתעקשתי שיחזיר אותי, ולכן קיבלתי קה"ס 20 לבסוף. בנוסף יצאתי לגיבוש יח"טיות, ושני הדברים האלה מעידים כביכול על מוטיבציה לשרת. בנוסף אני גם, באמת לא נעים לומר, חייל טוב, עם נתונים גבוהים ומתאם קצונה גבוה וכל זה, אני חושש שהצבא יתעקש עלי. בעיה נוספת (אני חושב, אני לא מכיר איך עובד קב"ן לכן אני פונה לעזרה) היא שיש לי חברה והיחסים בינינו טובים, מה שלדעתי ממש לא מתאים לדמות של אדם דיכאוני, וכבר סיפרתי את זה לקב"ן שנתן לי קה"ס.
אם אני אומר שנפרדתי ממנה, בודקים את זה איכשהו? או שאולי זה בכלל לא משפיע? כי אני באמת בדכאון עמוק כשאני נמצא בבסיס, אבל ברגע שאני חוזר הביתה או לחברה שלי אני די שמח.
אחרי כל הרקע שהבאתי על הסיפור שלי, מה תהיה הדרך בה אוכל לצאת מהצבא?
ללכת על הדכאון? ואם כן איך עושים את זה? מבקשים קב"ן באיזו עילה? להגיד שאני רוצה לצאת מהצבא? האם לספר לקב"ן שאני פצפיסט וטבעוני (את זה הוא לא יודע) או שזה רק יפגום בסיכויים? האם צריך פשוט לספר את כל הפרטים האמיתיים? שאני אוהב את החיים אבל כשאני בצבא אני חושב ברצינות על למות? זאת אומרת, האם להגיד לקב"ן שאני רוצה לצאת מהצבא כי אני בדכאון זה תופס או שאמורים להראות אפאתיות מוחלטת?
משהו שחשבתי עליו, אני דתל"ש, אולי אפשר לשחק משהו בכיוון של "התנצרתי" "אני מאמין בבודהה" "לא אללה אלה אללה ומוחמד רסול אללה"? זה עובד?

בקיצור, ההודעה מבולבלת כי אני מבולבל ולא כ"כ יודע איך להתחיל. שורה תחתונה - אני רוצה לצאת מהצבא, ואני זקוק לעזרה, אשמח אם מישהו כאן יכול לעזור.

2 שאלות לסיום:
לשירות לאומי לא אכפת למה קיבלת פטור מהצבא, נכון?
והאם יש לתנועה טלפון, או מישהו שאפשר להתקשר אליו, להתייעץ איתו?
תודה שקראתם עד לכאן...
אורח

Re: זקוק לעזרה כדי לצאת מהצבא

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 18:42

יוסריאן כתב:ערב טוב
(אני מביא את הסיפור האישי החפרני שלי כי אני חושב שהוא רלוונטי לסוג העזרה שאני זקוק לה, אם אין לכם כוח לקרוא תדלגו לפסקה הבאה)
אני טירון בבא"ח גולני, התגייסתי בגיוס אוג' קרבי האחרון, אני יכול לכתוב כאן הודעה כרגע כי אני בגימלים של יומיים על מחלה (אמיתית, מה שקצת מוציא את העוקץ מהגימל...)
אני רוצה לצאת מהצבא מאוד, אבל אני חושש שהעניין במקרה שלי עלול להיות סבוך במקצת. אני לא מכיר אף אדם שאני יכול לדבר איתו על הנושא, בחיפוש בגוגל מצאתי את האתר הזה ואני מקווה שתוכלו לעזור לי.
למה אני רוצה לצאת מהצבא?
ממניעים פציפיסטיים, אני מאמין מכל הלב שזה דבר רע שהורס את העולם כבר אלפי שנים ושאסור לי מוסרית לקחת בזה חלק. זה לא בגלל המצב בשטחים מהבחינה הזאת שאמנם זה מפריע לי מאוד, אבל הייתי רוצה להשתחרר מהצבא גם אם היינו נסוגים לקווי 67'.
למה התגייסתי לקרבי?
הדבר שאני הכי אוהב לעשות, יותר מהכל, הוא לטייל עם גיטרה, במיוחד ברמת הגולן. הייתי שבוי בקונספציה, על פיה יש כשל מוסרי אישי בכך שאטייל לי בגולן בזמן שהסיבה לכך שאני יכול לעשות את זה בבטחה, היא שחיילים קרביים שומרים על הגבול. אמרתי לעצמי שאמנם צבא ומלחמה זה נורא ואיום והורס את העולם, אבל שאני חי במציאות של איום קיומי ולכן צבא זה רע הכרחי, ואם אני מסוגל לשרת בקרבי אז חובתי המוסרית היא לעשות זאת, גם אם אני מתעב בכל נפשי את העניין.
זאת לא "קונספציה" אלא זאת שטיפת מוח שיטתית שעברת מגיל 0 במדינה הזאת, 90% מהסביבה המפגרת במדינה הזאת עושים דברים בלי לדעת למה, הם עושים אותם בגלל ש"ככה צריך" = הסביבה קובעת להם איך הם יחיו.
בחצי שנה האחרונה הלכה הקונספציה הזאת ונסדקה לאט לאט, עכשיו, חודש וקצת אחרי הגיוס שלי, היא כבר מנותצת לחלוטין.
לפני שבועיים בערך ביקשתי לצאת מקרבי, איפשהו עדיין הקונספציה שלטה בי ואמרתי לעצמי שגם אם אני לא מסוגל לשרת את השירות הקרבי כי הוא מנוגד מדי אלי נפשית, כל עוד אני חי במדינה הזאת אני מוכרח לתת את חלקי בצבא בצורה כלשהי, ושאם המציאות הזאת לא מוצאת חן בעיני, אז המעשה המוסרי לעשות הוא לברוח מהמציאות הזאת אל מציאות אחרת נטולת תודעת מלחמה, כמו אוסטרליה וכו', אבל לחו"ל אני לא רוצה כרגע ללכת (אם כי זו גם פנטזיה מושכת מאוד).
למה אתה חייב לתת את חלקך "בצבא"? אתה די טיפש אם באמת חשבת על זה וזאת המסקנה שהגעת אליה...
אחרי כמה ימים של מחשבות בנושא הגעתי למסקנה שיש אפשרות אחרת, מכיוון שאני כן רואה ערך גדול בתרומה אזרחית לחברה, ולצאת מהצבא וללכת לשירות לאומי במקום היא אופציה שאני לגמרי יכול לחיות איתה בשלום, מוסרית. אז החלטתי שאני רוצה לצאת מהצבא וללכת לשירות לאומי.
מוסרית שמוסרית... אם אתה כזה צדיק מוסרי היית יכול לתרום למדינה גם לפני שהם מחליטים לגייס אותך בכפייה, אבל לא עשית את זה, ולכן אתה לא מוסרי ולא חשבת על כלום לעומק, אתה סתם שטוף מוח שמקשקש פתגמים מפגרים על "תרומה" ומוסר.

עכשיו השאלה היא, איך אני עושה את זה?
כרגע עומדים להעביר אותי לקורס תקשוב כלשהו בחטיבה, אז אם צריך לעשות בעיות אחכה עד שיעבירו אותי לשם (אמרו לי ב9.9, זה תפקיד של תומך לחימה).
בעקרון אני בריא, ושמעתי שהסיכוי לצאת על רפואי אם אין לך משהו אמיתי הוא קלוש. הבנתי שהאופציות הן כנראה או לצאת אחרי מלא כלא על אי התאמה, או להשיג 21 נפשי, או לצאת על מצפון, אבל שהסיכויים לזה קלושים מאוד, אני צודק?
אתה צודק מלבד החלק של המצפון, כי אחרי שאתה בצבא הסיכוי לצאת על זה הוא 0.
אני מעדיף את האופציה השנייה, א' כי אני אשמח לא לשבת בכלא שנתיים, וב' אני בדכאון עמוק מאז שאני בצבא, לעיתים קרובות אני מוצא עצמי מייחל לכך שהרכב יעשה עכשיו תאונת דרכים או שיגלו אצלי מחלה כרונית ואצא מכאן.
אבל יש כמה בעיות עם הקטע של הדכאוני. ראיתי קב"ן שבועיים אחרי תחילת השרות שנתן לי קה"ס 40, אבל אני נבהלתי מלצאת פתאום מקרבי, עוד לא חשבתי על זה מספיק והתעקשתי שיחזיר אותי, ולכן קיבלתי קה"ס 20 לבסוף. בנוסף יצאתי לגיבוש יח"טיות, ושני הדברים האלה מעידים כביכול על מוטיבציה לשרת. בנוסף אני גם, באמת לא נעים לומר, חייל טוב, עם נתונים גבוהים ומתאם קצונה גבוה וכל זה, אני חושש שהצבא יתעקש עלי.
מי שמתפקד טוב בצבא לא יקבל פטור.
בעיה נוספת (אני חושב, אני לא מכיר איך עובד קב"ן לכן אני פונה לעזרה) היא שיש לי חברה והיחסים בינינו טובים, מה שלדעתי ממש לא מתאים לדמות של אדם דיכאוני, וכבר סיפרתי את זה לקב"ן שנתן לי קה"ס.
מה קרה, לא נפרדים? החברה שלך לא בגדה בך עם אבא שלך? דברים קורים בחיים, קשה להאמין שאתה באמת שואל שאלה כזאת מטופשת...
אם אני אומר שנפרדתי ממנה, בודקים את זה איכשהו? או שאולי זה בכלל לא משפיע? כי אני באמת בדכאון עמוק כשאני נמצא בבסיס, אבל ברגע שאני חוזר הביתה או לחברה שלי אני די שמח.
כן הקבן הולך אליה הביתה ומבקש שהיא תפתח רגליים כדי שהוא יוכל לבדוק אם הייתם ביחד או לא... מה לא ידעת?
אחרי כל הרקע שהבאתי על הסיפור שלי, מה תהיה הדרך בה אוכל לצאת מהצבא?
ללכת על הדכאון? ואם כן איך עושים את זה? מבקשים קב"ן באיזו עילה?
לא מפרטים כלום למפקדים, כל מה שיש לך להגיד רק לקבן\פסיכיאטר. אף מילה למפקדים בנושא הזה.
להגיד שאני רוצה לצאת מהצבא? לאף אחד לא איכפת מה אתה רוצה האם לספר לקב"ן שאני פצפיסט וטבעוני (את זה הוא לא יודע) או שזה רק יפגום בסיכויים?למי איכפת? אולי תספר שאתה אוהב סיגריה אחרי חירבון גם? זה ממש יעניין לקבן את הביצה הימנית. האם צריך פשוט לספר את כל הפרטים האמיתיים? שאני אוהב את החיים אבל כשאני בצבא אני חושב ברצינות על למות?אין דבר כזה שהכל בסדר אבל רק בצבא רע, אם רע אז הכל אצלך רע. אין מתג כיבוי והדלקה. זאת אומרת, האם להגיד לקב"ן שאני רוצה לצאת מהצבא כי אני בדכאון זה תופס או שאמורים להראות אפאתיות מוחלטת אתה לא אומר כלום, אתה עונה לשאלות שהוא שואל בלי קשקושים כי אני רואה מההודעה שלך שאתה אוהב לזיין בשכל הרבה אבל זה לא מרשים אף אחד ואם תעשה את זה אצל הקבן תקבל זין בעין.?
משהו שחשבתי עליו, אני דתל"ש, אולי אפשר לשחק משהו בכיוון של "התנצרתי" "אני מאמין בבודהה" "לא אללה אלה אללה ומוחמד רסול אללה"? זה עובד?לא זה לא עובד.

בקיצור, ההודעה מבולבלת כי אני מבולבל ולא כ"כ יודע איך להתחיל. שורה תחתונה - אני רוצה לצאת מהצבא, ואני זקוק לעזרה, אשמח אם מישהו כאן יכול לעזור.הפורום הזה מלא במידע, יש חיפוש, יש לך אצבעות ותחת נכון? יאללה לעבודה.

2 שאלות לסיום:
לשירות לאומי לא אכפת למה קיבלת פטור מהצבא, נכון?
לא.
והאם יש לתנועה טלפון, או מישהו שאפשר להתקשר אליו, להתייעץ איתו?
יש פסיכולוגים ופסיכיאטרים אזרחיים, תקבע פגישה ותדבר כמה שאתה רוצה... נראה לך שבחינם יעשו לך פה שיחות? ממש לא.
תודה שקראתם עד לכאן...
יוסריאן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יוסריאן » 27 אוגוסט 2012 18:54

וואו, תודה על התשובות אבל אין צורך להיות כזה תוקפן, לא הכרחתי אותך שום דבר.
בקשר לחלקים האחרונים, הסיבה שאני פותח עוד בקשה לעזרה מעבר לרק להסתכל מה כתבו לאחרים ועוד חופר כזה הרבה, היא ההנחה שאין נוסחת קסם לצאת מהצבא וכל מקרה לגופו.
אף אחד לא אמר כלום על חינם, והתכוונתי יעוץ במקרה שאני אתחיל להסתבך עם כלא ועניינים כאלה.
קראתי באיזה מדריך קב"ן באינטרנט היום שהצהרה על אורח חיים פצפיסטי וטבעוני מעיד על רציונאליות ולכן קב"נים לא אוכלים את זה, לכן כתבתי את זה.
בקשר לחברה, אני לא עד כדי כך מטומטם, רשום לו בתיק האישי שאני בזוגיות, ראיתי את התיק, והוא הרי ידבר מתישהו עם ההורים שלי, ובטח ישאל על זה, כי אנשים בדכאון עמוק וזוגיות טובה זאת סתירה בהגדרה.
ותרמתי לחברה הרבה גם לפני הגיוס, ולא כולם גדלו בסביבה שבה מובן מאליו שצבא זה רע, וקצת נמאס לי להצטדק אז תודה על התשובות (אלו מביניהן שרלוונטיות), רק פעם הבאה אפשר גם בלי עלבונות.
qwert
יצירת קשר:

הודעהעל ידי qwert » 27 אוגוסט 2012 19:06

אני לא יודע איך לצאת מהצבא על נפשי לעשות שירות לאומי מסתדר מחוסר ניסיון, אבל אני מבין שזה יותר שולי.
הסיכוי לצאת על נפשי 21 - שזה רפואי, הוא טוב מאוד, כל שבוע אני שומע על כאלה שיצאו.
אני אישית, שנפל מגיבוש טייס, קב"א 56, דפ"ר 90 - לא נעים ויכולתי לעשות הרבה יותר, אבל נתונים זה נתונים, ונפש זה נפש. אחרי שיחה אחת עם קבנית היא המליצה להוציא אותי מהצבא וכך גם הפסיכיאטר. לא יודע אם היה לי מזל, אבל הנתונים האישיים לא משפיעים.
הקטע עם הקבן שהלכת פעמיים והחברה קצת בעייתי, אבל זה רק אומר שתצטרך להיות יותר אמין. החמרה במצב תמיד יכולה לקרות - נפרדת מהחברה, נעלמה המוטיבציה. אני באמת לא מאמין שיבדקו את זה, אבל למקרה הזוי שכן עדיף תדבר עם חברה שלך על זה שתשתף פעולה כי אם אתה הולך בדרך הזאת היא תדע בשלב כלשהו.

למפקדים תגיד זה משהו אישי. בעיות פרטיות. ותנסה לטפטף לאט לאט להורים, לראות מה דעתם, גם אם הם נגד עדיין זה לא בעיה לצאת כי אתה מעל 18- עצמאי, אבל יותר קל שיש מי שיגבה את הסיפור ולא יסתור אותך.
אני מזדהה עם הדיכאון עמוק בבסיס ושמחה בבית, לפעמים הדיכאון גם גלש לבית אבל פחות.
לדעתי תלך על דיכאון. תראה החמרה במצב.
מהדברים שלך נראה כי לא קראת את המדריך "טרגט 21" http://kodeks.arabblogs.com/index1.html
תפנים אותו טוב טוב, תקרא פעמיים מינימום - כי זאת הדרך לצאת.
הלוואי ולספר את המצוקה כמו שהיא הייתה מספיקה, אבל כמו שהמדריך מסביר ואימתתי, זה לא מספיק לקבן כי יש לו פשוט רשימה של קריטריונים שצריך לדוגמא ארבעה מתוך תשעה לפרק זמן של חודש כדי לתת המלצה להורדת פרופיל.
אני אומר תלך על הדרך הבטוחה של לפעול על פי המדריך כדי לא לעשות עוד "טעויות" עם הקבן, לבנות סיפור יותר אמין שמשלב פרטים אמיתיים.
נערך לאחרונה על ידי qwert ב 27 אוגוסט 2012 19:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
Coleworld
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Coleworld » 27 אוגוסט 2012 19:06

יוסריאן כתב:וואו, תודה על התשובות אבל אין צורך להיות כזה תוקפן, לא הכרחתי אותך שום דבר.
בקשר לחלקים האחרונים, הסיבה שאני פותח עוד בקשה לעזרה מעבר לרק להסתכל מה כתבו לאחרים ועוד חופר כזה הרבה, היא ההנחה שאין נוסחת קסם לצאת מהצבא וכל מקרה לגופו.
אף אחד לא אמר כלום על חינם, והתכוונתי יעוץ במקרה שאני אתחיל להסתבך עם כלא ועניינים כאלה.
קראתי באיזה מדריך קב"ן באינטרנט היום שהצהרה על אורח חיים פצפיסטי וטבעוני מעיד על רציונאליות ולכן קב"נים לא אוכלים את זה, לכן כתבתי את זה.
בקשר לחברה, אני לא עד כדי כך מטומטם, רשום לו בתיק האישי שאני בזוגיות, ראיתי את התיק, והוא הרי ידבר מתישהו עם ההורים שלי, ובטח ישאל על זה, כי אנשים בדכאון עמוק וזוגיות טובה זאת סתירה בהגדרה.
ותרמתי לחברה הרבה גם לפני הגיוס, ולא כולם גדלו בסביבה שבה מובן מאליו שצבא זה רע, וקצת נמאס לי להצטדק אז תודה על התשובות (אלו מביניהן שרלוונטיות), רק פעם הבאה אפשר גם בלי עלבונות.

לך על 21.... ותתחיל לטפטף להורים שאתה מתקשה ולא מסוגל ואם אתה רואה שהם תומכים בך תספר להם,בכל מקרה גבר על פציפיסטיות אין לך שום סיכוי,תדרוש קב"ן ואל תתפקד בבסיס אם לא ימרחו אותך עוד הרבה הרבה זמן.... ולדעתי האישית אתה לא טיפש כמו שהוא רשם לך אתה פשוט כמו רוב המדינה שטוף ע"י מיליטריזם ומוטו "שכולם חייבים לשרת" ולא בודקים את העיניין כי הצבא זה אלוהים בשבילם... זה לא לגיטימי להכריח ילדים בני 18 להחזיק רובה ולסכן את חייהם.... קיצר אנחנו לא יותר טובים אפילו מאפגניסטן וסוריה כי אלו מדינות שיש בהן גיוס חובה ומיליטריזם... המדינה הזאת הולכת לזבל תשאל את עצמך אם אתה רוצה ללכת איתה ביחד... אם התשובה לא תתחיל לקבוע פגישה עם קב"ן (תצלי לעצמך 3 שנים תעבוד ותברח מהמדינה כל עוד נפשך בך...) בהצלחה :)
יוסריאן1

הודעהעל ידי יוסריאן1 » 27 אוגוסט 2012 22:03

qwert, תודה ענקית על הלינק, חבל שלא נתקלתי בו קודם, באמת היה חוסך הרבה מלל.
קול, מה שניסיתי להגיד זה שהייתי שבוי בקונספציה, מה שאתה ואורח קראתם לו שטיפת מוח, אבל שעכשיו היא נשברה ואני כבר לא מאמין בזה יותר.
אני אנסה כמו שהמלצתם אני חושב, על כיוון של 21 בעקבות החמרה במצב הנפשי, אני אתן לזה להתבשל קצת שיהיה יותר אמין...
תודה רבה לשניכם, עזרתם לי מאוד :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 22:42

יוסריאן כתב:וואו, תודה על התשובות אבל אין צורך להיות כזה תוקפן, לא הכרחתי אותך שום דבר.
צריך להיות תוקפן עם אנשים כמוך, אחרת אתה ממשיך להיות מטומטם... בגלל שהיו רכים איתך עד היום אתה כזה "חכם"... אבל העולם הוא לא חממת צמר גפן וכדאי שתנגב את הדמעות ותגדל זוג ביצים במקום לבכות בגלל "תוקפנות".
לא, לא כל מקרה לגופו, ואתה פותח עוד בקשה כי אתה עצלן ומפונק וילד של אמאל'ה... אבלל סבבה תמשיך להמציא לעצמך תירוצים ככה תגיע רחוק בחיים...
אולי אתה תסתבך עם רוחות? אולי תבקש גם שיחה עם מדיום?? למה לא?
זה עוד צד של הפינוקי שלך... ילד של אמאל'ה... נראה לך שאתה חשוב לקבן? שהוא יישב ויקרא את כל התיק שלך? אתה כזה ילד טמבל ... תגיד תודה להורים המפנקים שלך שעשו ילד פינוקי שחי בלה לה לנד.
בטח שתרמת, אני בטוח שהעברת הרבה קשישות את הכביש, ואתה מצטדק רק בפני עצמך (ממציא תירוצים לעליבות שלך יותר נכון) כי אני רואה דרך המילים הריקות שלך ואתה לא יותר מילד טיפש ומפונק.....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2012 23:28

יוסריאן1 כתב:qwert, תודה ענקית על הלינק, חבל שלא נתקלתי בו קודם, באמת היה חוסך הרבה מלל.
קול, מה שניסיתי להגיד זה שהייתי שבוי בקונספציה, מה שאתה ואורח קראתם לו שטיפת מוח, אבל שעכשיו היא נשברה ואני כבר לא מאמין בזה יותר.
אני אנסה כמו שהמלצתם אני חושב, על כיוון של 21 בעקבות החמרה במצב הנפשי, אני אתן לזה להתבשל קצת שיהיה יותר אמין...
תודה רבה לשניכם, עזרתם לי מאוד :)

זה QWERT. אין בעיה אחי. אל תתיחס להתבטאות של אורח, למרות שהוא אומר דברים נכונים.
תקרא את המדריך כמה פעמים, תשנן את הסימנים בעל פה אפילו.
תבדוק מה עמדת ההורים שלך בעניין ותנסה שיהיו בעדך כמה שיותר.
תבקש כבר עכשיו תור לקב"ו, בטח לוקח איזה שבוע שבועיים אצלכם?
פשוט תעשה בעיות - לא דברים שיתנו לך שעות ומשפטים, פשוט חוסר תפקוד, אדישות. שהחברים לפלוגה והמפקדים יראו ירידה בתפקוד.
בהצלחה
יוסריאן2

הודעהעל ידי יוסריאן2 » 11 ספטמבר 2012 14:55

שלום,
הייתי אתמול אצל קב"ן שהפנה אותי לקב"ן אחר אותו אראה מחר, ובינתיים נתן לי גימלים
לקב"ן אמרתי שאני בדכאון כבר חצי שנה, שאני לא רואה משמעות בחיים ושמאז שאני בצבא גם התחילו לי מחשבות אובדניות, שאני לא מסוגל יותר להיות בצבא שאני לא יכול להמשיך עוד ושאין לי מוטיבציה וחשק לכלום.
האם הקו הזה הוא קו שמוביל לשחרור? מחר אצל הקב"ן להמשיך באותו כיוון - לא מוצא משמעות בחיים, בסוף ממילא מתים אז מה זה כבר משנה וכאלה? או שעדיף להתמקד בקו של לא מסוגל להתמודד עם המסגרת הצבאית?
ובכלל, מה הפרוצדורה הלאה? בהכרח יש שיחה עם ההורים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים