אחרי פסיכיאטר צבאי, צריך עזרה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

FreeDomPlz
יצירת קשר:

אחרי פסיכיאטר צבאי, צריך עזרה.

הודעהעל ידי FreeDomPlz » 11 ינואר 2012 13:39

היי, במקרה שלי היתה לי פגישה אם הקבן ואחרי זה הוא אמר לי לחזור אם ההורים,אחרי השיחה אם ההורים הוא רשם לי המלצה דחופה לשחרור על נפשי, לפני כמה ימים היתי אצל הפסיכיאטר הצבאי והוא לא התרשם במיוחד ממהמלצה ואמר לי שאני בדיכאון קל ושהוא מביא לי פרופיל 64 וקהס.

מה אני אמור לעשות עכשיו? אני אבוד ורוצה לצאת מהצבא כמה שיותר מהר כבר, זה יעזור בכלל אם אני יבוא עוד פעם לקבן? ואם אני יגיזם ויגיד שאני באמת מתכנן להתאבד עד כמה זה יעזור? פעלתי לפי טארג 21 וזה הפסיכיאטר הצבאי הרשאון אבל אני מבולבל איך להמשיך מכאן..?

תודה מראש.
אורח

Re: אחרי פסיכיאטר צבאי, צריך עזרה.

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 16:23

FreeDomPlz כתב:היי, במקרה שלי היתה לי פגישה אם הקבן ואחרי זה הוא אמר לי לחזור אם ההורים,אחרי השיחה אם ההורים הוא רשם לי המלצה דחופה לשחרור על נפשי, לפני כמה ימים היתי אצל הפסיכיאטר הצבאי והוא לא התרשם במיוחד ממהמלצה ואמר לי שאני בדיכאון קל ושהוא מביא לי פרופיל 64 וקהס.

מה אני אמור לעשות עכשיו? אני אבוד ורוצה לצאת מהצבא כמה שיותר מהר כבר, זה יעזור בכלל אם אני יבוא עוד פעם לקבן? ואם אני יגיזם ויגיד שאני באמת מתכנן להתאבד עד כמה זה יעזור? פעלתי לפי טארג 21 וזה הפסיכיאטר הצבאי הרשאון אבל אני מבולבל איך להמשיך מכאן..?

תודה מראש.

יש לך זכות לראות קבן כמה פעמים שאתה רוצה, ואם יש לך בעיה אז כמובן שלך אליו שוב.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 16:56

אתה מלש"ב נכון?
תלך לפסיכיאטר אזרחי תוציא חוות דעה ותערער על הפרופיל.
לא תמיד יוצאים על הפגישה הראשונה. תנסה שוב ושוב עד שתצליח.
עם פרופיל 64 וקה"ס קל מאוד להשתחרר ככה שאין לך מה לדאוג.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 ינואר 2012 18:57

אורח כתב:אתה מלש"ב נכון?
תלך לפסיכיאטר אזרחי תוציא חוות דעה ותערער על הפרופיל.
לא תמיד יוצאים על הפגישה הראשונה. תנסה שוב ושוב עד שתצליח.
עם פרופיל 64 וקה"ס קל מאוד להשתחרר ככה שאין לך מה לדאוג.

לא כבר שנה בצבא, וחצי מזה דפוק, יש לי המלצה מפסיכיאטר אזרחי אבל לא כתוב שם שהוא רוצה לשחרר אותי.

וכן אני מבין שאפשר ללכת עוד פעם ועוד פעם, אבל כמה אפשר עד שאני מקבל תור זה לפחות שבוע+ וכל הזמן הזה צריך להראות מדוכא ואני ממש רוצה לצאת בדרך הכי מהירה שאפשר, אחרי הכל זה לא יהיה אמין אם אני מצעיר על מצב כזה אבל עדין בחיים אחרי כל הזמן הזה.. ^^
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2012 11:48

אתה תמיד יכול ללכת לברה"ן בתל השומר.
יש שם מלא קב"נים ואם תתעקש ולא תלך הם יקבלו אותך.
אם זה עיניין דיוף, אל תחכה שבוע עד שנותנים לך קב"ן ביחידה,, אלא לך ישר לברה"ן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 ינואר 2012 20:15

אתה יכול להצהיר על מחשבות על פגיעה בעצמך ומחשבות אובדניות ואפילו מקרים שפגעת בעצמך, אבל לא שאתה מתכנן להתאבד כי סתם יאשפזו אותך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים