עזרה דחופה, בנוגע לקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Utopia
יצירת קשר:

עזרה דחופה, בנוגע לקב"ן

הודעהעל ידי Utopia » 23 אוקטובר 2011 21:41

אני נמצא בטיפול פסיכולוגי כבר זמן מה, הפסיכולוגית שלי איבחנה אותי עם חרדת נטישה רצינית. רציתי לשאול האם מישהו יודע אם קב"ן מוריד על זה פרופיל משמע מתחשבים בזה? חשוב לי לדעת כמה שיותר מהר הגיוס קרוב מאוד.
תודה.
פטור
יצירת קשר:

Re: עזרה דחופה, בנוגע לקב"ן

הודעהעל ידי פטור » 23 אוקטובר 2011 21:59

כנראה יהיה לך 45 נפשי.
Utopia
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Utopia » 23 אוקטובר 2011 22:08

סליחה על השאלה אבל יש ביסוס? שמעת על מישהו שהורידו לו פרופיל על מקרה דומה? כמו שציינתי זה עניין חשוב מאוד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2011 23:47

Utopia כתב:סליחה על השאלה אבל יש ביסוס? שמעת על מישהו שהורידו לו פרופיל על מקרה דומה? כמו שציינתי זה עניין חשוב מאוד.

הכל אינדבידואלי, ורק פסיכיאטר צבאי יקבע מה תקבל אם בכלל. כל חוות הדעת שתביא לא יעזרו לך אם הפסיכיאטר הצבאי לא יחשוב ויראה שיש לך בעיה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 17:25

אני מבין אבל בכל זאת, הפגישה עם הקב"ן נקבעה רק לעוד שבועיים. בינתיים אני לא ממש יודע מה לעשות, אני מפחד ופשוט נכנס לדיכאון בכל רגע שאני חושב על מה יהיה הפרופיל הסופי שלי. מאוד יעזור לי לשמוע ממישהו שהכיר מישהו שהוריד על זה פרופיל וכמה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2011 17:36

אורח כתב:אני מבין אבל בכל זאת, הפגישה עם הקב"ן נקבעה רק לעוד שבועיים. בינתיים אני לא ממש יודע מה לעשות, אני מפחד ופשוט נכנס לדיכאון בכל רגע שאני חושב על מה יהיה הפרופיל הסופי שלי. מאוד יעזור לי לשמוע ממישהו שהכיר מישהו שהוריד על זה פרופיל וכמה.

ה"אבחנה" שקיבלת לא חד משמעית כמו שהוסבר לך, אולי פסיכיאטר צבאי יחליט שיש לך בעיה אחרת או שאין לך שום בעיה, וכמו שהוסבר לך רק האבחנה של הפסיכיאטר הצבאי קובעת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים