קיבלתי מכתב מהפסיכי, צריך עזרה עם הקב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

pleasesaveme
יצירת קשר:

קיבלתי מכתב מהפסיכי, צריך עזרה עם הקב"ן

הודעהעל ידי pleasesaveme » 26 ינואר 2011 15:16

אז ככה קיבלתי חוות דעת די חריפה מהפסיכיאטר שאני בעל נטיה אובדנית דיכאוני ועם הפרעות אכילה, אני פוגע בעצמי והיה לי נסיון התאבדות למלפני כמה שבועות(אכן כך אגב)
שלחתי אתמול פקס ללשכת הגיוס משום מה הם עדיין לא קיבלו אותו למרות ששלחתי למספר שמצויין באתר.
בכל מקרה יש לי גיוס בעוד כ-3 חודשים ומה שבטוח תהיה לי פגישה עם הקבן(אלוהים יודע מתי)
בכל מקרה אני לא בטוח איך עלי להתנהג בשביל להראות לו שאכן אני מסוכן לעצמי ולא כדאי לו לגייס אותי.
הפסקתי לקחת את הכדורי דיכאון נכון לעכשיו כי אני רוצה שהפגישה עם הקבן תהיה יותר אמינה, אני אכן בדיכאון אגב ורואים עלי, אבל אני רוצה לדעת מה לא יהיה קיצוני מדי, ז"א מרבית הפגישה אני מתכנן פשוט לבהות במשהו לבוא לפגישה עייף ורעב ולענות בקול חלש תשובות קצרות. מה דעתכם?
אורח

Re: קיבלתי מכתב מהפסיכי, צריך עזרה עם הקב"ן

הודעהעל ידי אורח » 26 ינואר 2011 16:37

אל תחשוב על זה אפילו, הייעוץ פה בפורום נועד לאנשים שלא באמת סובלים מבעיות נפשיות, תתנהג רגיל ואל תנסה לעשות הצגות. הרבה יותר קל לקבל פרופיל 21 לפני הגיוס ועל פי התיאור שלך בתוך 10 דקות הפסיכיאטר יודיע לך שאתה משוחרר.
pleasesavem

הודעהעל ידי pleasesavem » 26 ינואר 2011 18:19

הבנתי, תודה. אבל מה אתם ממליצים לאלו שאין להם בעיות נפשיות?(רק בשביל שאני אדע איך -לא- להתנהג:) )
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 ינואר 2011 19:42

pleasesavem כתב:הבנתי, תודה. אבל מה אתם ממליצים לאלו שאין להם בעיות נפשיות?(רק בשביל שאני אדע איך -לא- להתנהג:) )

http://www.target21.jeeran.com/index1.html

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 8 אורחים