צו ראשון - מה לעשות?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

guy0
יצירת קשר:

צו ראשון - מה לעשות?

הודעהעל ידי guy0 » 02 מאי 2010 14:43

יש לי צו ראשון מחר ואני לא יודע מה לעשות.
אינני מעוניין לשרת בצה"ל ואשמח אם תגידו לי.
בטרגט אין מספיק מידע על מה להגיד בראיון אישי...
בתודה.
מישהו שיודע...

Re: צו ראשון - מה לעשות?

הודעהעל ידי מישהו שיודע... » 02 מאי 2010 14:48

אם אתה לא מעוניין לשרת אז קודם כל אל תלך מחר לצו הראשון.. הם ישלחו לך מקסימום עוד פעם הפניה לצו לצו הזה..
תנסה ללכת לפסיכיאטר פרטי ולהגיד לו שאתה לא מעוניין לשרת ושיש לך דכאונות, ואתה לא מסוגל להיות בצבא.. בקיצור תחרטט לו שם הרבה דברים ותגיד שאתה לא מסוגל אפילו לחשוב על זה שתהיה בצבא וכבר אתה לא מסוגל לעשות כלום...
אתה לא חייב ללכת לראיון האישי הזה.. כאילו אם תשלח להם את החוות דעת של פסיכיאטר שאומרת שיש לך בעיות אז הם יתחשבו...
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 02 מאי 2010 17:07

מישהו שיודע... כתב:אם אתה לא מעוניין לשרת אז קודם כל אל תלך מחר לצו הראשון.. הם ישלחו לך מקסימום עוד פעם הפניה לצו לצו הזה..
תנסה ללכת לפסיכיאטר פרטי ולהגיד לו שאתה לא מעוניין לשרת ושיש לך דכאונות, ואתה לא מסוגל להיות בצבא.. בקיצור תחרטט לו שם הרבה דברים ותגיד שאתה לא מסוגל אפילו לחשוב על זה שתהיה בצבא וכבר אתה לא מסוגל לעשות כלום...
אתה לא חייב ללכת לראיון האישי הזה.. כאילו אם תשלח להם את החוות דעת של פסיכיאטר שאומרת שיש לך בעיות אז הם יתחשבו...

אה, וואלה?
כי אני שמעתי ששולחים צו, אחרי צו, ואז צו אדום,
ואז מ"צ באים לאסוף אותך מהבית ב-3 בלילה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
YURA
יצירת קשר:

הודעהעל ידי YURA » 02 מאי 2010 23:42

Spor כתב:
מישהו שיודע... כתב:אם אתה לא מעוניין לשרת אז קודם כל אל תלך מחר לצו הראשון.. הם ישלחו לך מקסימום עוד פעם הפניה לצו לצו הזה..

אה, וואלה?
כי אני שמעתי ששולחים צו, אחרי צו, ואז צו אדום,
ואז מ"צ באים לאסוף אותך מהבית ב-3 בלילה.

לא הגזמת ?3 בלילה .
עד מתי ספטמבר' 09
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 03 מאי 2010 00:16

לא, סמוך עלי. ביליתי עם הרבה אנשים שזה קרה להם.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
Death
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Death » 03 מאי 2010 01:20

גם לי יש צו ראשון מחר. תכננתי ללכת עם חו"ד מפסכיאטר או מכתב מהפסיכולוגית, אבל הפסיכיאטר אמר שהוא ייתן לי חו"ד רק אם אני אתחיל טיפול תרופתי, והפסיכולוגית אמרה שהיא תכתוב לי מכתב רק אם אני אשלח לך טפסים מהצבא או שהם יפנו אליה ישירות.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים