21 בגישה אלטרנטיבית, מה דעתכם?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Aye
יצירת קשר:

21 בגישה אלטרנטיבית, מה דעתכם?

הודעהעל ידי Aye » 27 פברואר 2010 02:31

אז ככה, אני מודע לעניין ההצפה של מלש"בים וחיילים מונחי טרגט 21 את משרדי הקב"נים, וחשבתי ללכת על משהו קצת... אקזוטי.
כרגע אני קרוב מאוד לתת משקל. חשוב לציין שירדתי ירידה משמעותית במשקל (כ30 קילו) והפכתי משמנמן לרזה על סף תת משקל. מכאן נובע שיש לי קייס חזק ביותר - הרבה שמנים לשעבר נהיים אנורקסים בגלל שנאה עצמית ודימוי גוף לא תקין. ראיתי בחוק שירות ביטחון שאנורקסיה זה 21, ואם היא מתובלת בדיכאון (פאסיביות, חוסר תפקוד וקוהרנטיות, התבודדות) ושנאה עצמית זה קייס קלוסד. נראה לי לפחות.

יש פה מישהו שניסה משהו דומה? גם אם לא, מה נראה לכם?
לדעתי זה יהיה כרוך בהרבה פחות שיט-טסטים מהקב"נים, פשוט כי יש פה ביטוי פיזיולוגי מוצק (די בולט לעין האמת, במיוחד אם אני אוריד עוד 2-3 קילו למען המאמץ הלאומי) למצוקה.
Weef
יצירת קשר:

Re: 21 בגישה אלטרנטיבית, מה דעתכם?

הודעהעל ידי Weef » 27 פברואר 2010 02:40

"קייס קלוסד" לא בדיוק. על תת משקל לא ייתנו לך סעיף נפשי אלא אם אתה בולמי/אנורקטי. אם אתה מעוניין לפעול לפי טרגט (דיכאון) הסיפור רקע לא ממש משנה כמו התסמינים העכשיוויים. הסיבה היא כי דיכאון קליני ניתן לאבחן תוך שבועיים מתחילת הדיכאון. לכן, דיכאון יכול לקרות לאדם בלי שום סיפור מרשים. נכון, סיפור טוב יעזור בהחלט, אבל העיקר הוא ההצגה שלך מול הקבן, ולא מה שאתה רוצה לספר לו. זיון שכל לא ישיג לך נקודות.
O'er the land of the free and the home of the brave
Aye
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aye » 27 פברואר 2010 03:33

וויף, לא דיברתי על 21 בגלל תת משקל, זה די ברור מההודעה שלי. לא יודע גם איך הסקת שאני מתכוון לזיין לקב"ן את השכל, אתה כנראה קורא סלקטיבי.
ההתלבטות שלי היא אם לשחק על אנורקסיה כגורם ראשי. ברור לי שחוסר תפקוד ואפאטיות זה דבר הכרחי (ומעיד על דיכאון מן הסתם), רק שהקייס שאני אבוא איתו מהאזרחות יכול להיות כבד מספיק בשביל לסדר לי פגישה מהירה עם הקב"ן לפני הגיוס (חודש :() וגם לשחרר אותי בלי טרטורים... אתה יודע, כשזה מגיע לסעיפי 21, the more the merrier. כאן אני יכול לשחק על שלושה - הפרעות אכילה, דימוי גוף (כן, יש סעיף כזה) ודיכאון.

בכל מקרה. יש מישהו שיכול לספר לי יותר על הסעיף הזה? בסיפורים המעטים שגיליתי כאן השחרור לא לקח יותר משבוע, ואם אני יכול להשתמש במשקל החדש שלי למטרה נעלה כזו... למה לא ;)
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 27 פברואר 2010 13:40

אתה אמנם יכול לשזור את זה בסיפור גדול יותר.
אין ספק שכל תופעה קיצונית כזאת (אכילת יתר/אנורקסיה) היא צעד בכיוון הנכון.

עם זאת, אני חייב לשאול - אתה מתכוון לרדת לרמה לא טובה של המשקל?
לא הייתי עושה את זה רק בשביל לצאת מהצבא. אתה יכול להסתפק בזה שאתה רזה מאוד היום, או מקסימום להוריד עוד קצת. מה שחשוב זה הדכאון והמצב הכללי שלך, לא המשקל שלך.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 27 פברואר 2010 15:06

Aye כתב:וויף, לא דיברתי על 21 בגלל תת משקל, זה די ברור מההודעה שלי. לא יודע גם איך הסקת שאני מתכוון לזיין לקב"ן את השכל, אתה כנראה קורא סלקטיבי.
ההתלבטות שלי היא אם לשחק על אנורקסיה כגורם ראשי. ברור לי שחוסר תפקוד ואפאטיות זה דבר הכרחי (ומעיד על דיכאון מן הסתם), רק שהקייס שאני אבוא איתו מהאזרחות יכול להיות כבד מספיק בשביל לסדר לי פגישה מהירה עם הקב"ן לפני הגיוס (חודש :() וגם לשחרר אותי בלי טרטורים... אתה יודע, כשזה מגיע לסעיפי 21, the more the merrier. כאן אני יכול לשחק על שלושה - הפרעות אכילה, דימוי גוף (כן, יש סעיף כזה) ודיכאון.

בכל מקרה. יש מישהו שיכול לספר לי יותר על הסעיף הזה? בסיפורים המעטים שגיליתי כאן השחרור לא לקח יותר משבוע, ואם אני יכול להשתמש במשקל החדש שלי למטרה נעלה כזו... למה לא ;)

אתה יכול לקרוא על דיכאון בויקיפדיה, רק שים לב לא לקרוא סלקטיבית.

שירות נעים.
O'er the land of the free and the home of the brave
שבן

הודעהעל ידי שבן » 27 פברואר 2010 15:40

Weef כתב:
Aye כתב:וויף, לא דיברתי על 21 בגלל תת משקל, זה די ברור מההודעה שלי. לא יודע גם איך הסקת שאני מתכוון לזיין לקב"ן את השכל, אתה כנראה קורא סלקטיבי.

אתה יכול לקרוא על דיכאון בויקיפדיה, רק שים לב לא לקרוא סלקטיבית.

שירות נעים.

חחחחחחחח :lol: וייפ ,אתה כזה כלבה נקמנית.....

לאיי:
"ההתלבטות שלי היא אם לשחק על אנורקסיה כגורם ראשי"? אל תתלבט , פשוט תהיה מה שאתה יותר ,תוציא את מה שבאמת מפריע לך ותדגיש אותו אם זה אמיתי אז הטח גם תפרוץ בדמעות כמו ילדה קטנה תוך כדי - כמוני ... ואז זה גם מעביר את המסר.
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 28 פברואר 2010 00:18

לא מומלץ שתפגע בעצמך, קודם כל. דבר שני, אנורקסיה נותנת פטור במצב מאוד קיצוני. נניח, אישפוז במחלקה להפרעות אכילה בתל השומר. בכל רמה שהיא פחות מזה בד"כ יתנו לך פרופיל זמני ודח"ש ויחכו לראות אם אתה משמין או מתדרדר. בקיצור, לא כדאי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים