ויזה לארה"ב...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

ויזה לארה"ב...

הודעהעל ידי אורח » 09 פברואר 2010 21:39

אני מעוניין להוציא ויזה לארה"ב - טיול + עבודה.
האם אני אתקל בבעיות כלשהן ? האם ידרשו ממני להראות להם את הפטור ? (הוא עדיין לא הגיע)

תודה מראש
Weef
יצירת קשר:

Re: ויזה לארה"ב...

הודעהעל ידי Weef » 09 פברואר 2010 22:23

סביר שלא תידרש להראות את תעודת הפטור בעצמה, אבל כנראה שישאלו אותך אם אתה מתגייס/עשית שירות צבאי. כדאי לומר את האמת.

אני לא יועץ הגירה ולא עו"ד, אבל הסיכויים שתקבל ויזה כרגע מאוד קלושים. הסיבה היא שהרבה מאוד פושטקים בגילך עוברים על החוק והולכים לעבוד בארה"ב בצורה לא חוקית,
ולכן השגרירות מקשה מאוד על קבלת ויזות תיירים בעיקר לצעירים בגיל של לפני/אחרי גיוס. עוד נקודה, משום שאתה לא עושה שירות צבאי, אין משהו ש"כובל" אותך למדינה,
ולכן הם ירצו הרבה פחות לאשר לך ויזה.

אם תרצה להוציא ויזה עוד כמה שנים, כשהנתונים שלך יהיו יותר גבוהים (עבודה, משפחה, לימודים, קריירה...) הסיכוי שלך יגדל משמעותית (בלי קשר לפטור).
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 פברואר 2010 22:27

Weef כתב:סביר שלא תידרש להראות את תעודת הפטור בעצמה, אבל כנראה שישאלו אותך אם אתה מתגייס/עשית שירות צבאי. כדאי לומר את האמת.

מה הכוונה להגיד את האמת ? פטור מסיבות בריאותיות לא מספיק ?

אני לא יועץ הגירה ולא עו"ד, אבל הסיכויים שתקבל ויזה כרגע מאוד קלושים. הסיבה היא שהרבה מאוד פושטקים בגילך עוברים על החוק והולכים לעבוד בארה"ב בצורה לא חוקית,
ולכן השגרירות מקשה מאוד על קבלת ויזות תיירים בעיקר לצעירים בגיל של לפני/אחרי גיוס. עוד נקודה, משום שאתה לא עושה שירות צבאי, אין משהו ש"כובל" אותך למדינה,

אם תרצה להוציא ויזה עוד כמה שנים, כשהנתונים שלך יהיו יותר גבוהים (עבודה, משפחה, לימודים, קריירה...) הסיכוי שלך יגדל משמעותית (בלי קשר לפטור).

יש לי מקום עבודה מסודר + תלושים של השנה האחרונה.

Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 09 פברואר 2010 22:30

אורח כתב:
Weef כתב:סביר שלא תידרש להראות את תעודת הפטור בעצמה, אבל כנראה שישאלו אותך אם אתה מתגייס/עשית שירות צבאי. כדאי לומר את האמת.

כדאי לומר "קיבלתי פטור". אם היא שואלת "איזה פטור?" תענה: "פטור רפואי". זה הכל לא צריך להרחיב.

אז למה אתה מחכה? לך תהיה מיליארדר באמריקה עם מלאן כוסיות!!!!

O'er the land of the free and the home of the brave
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 09 פברואר 2010 22:37

דונאלד טראמפ נכנס עכשיו לפאניקה.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 פברואר 2010 23:02

Weef כתב:
אורח כתב:

כדאי לומר "קיבלתי פטור". אם היא שואלת "איזה פטור?" תענה: "פטור רפואי". זה הכל לא צריך להרחיב.

אז למה אתה מחכה? לך תהיה מיליארדר באמריקה עם מלאן כוסיות!!!!

מה הציניות הזאת עכשיו ? מקום עבודה מסודר - מראה שיש לי למה לחזור לארץ.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2011 19:05

היי,
לדעתי, אתם קצת מפריזים. מניסיון, העובדה שלמישהו יש פטור מהצבא, מה גם שהוא רפואי- אמנם מוריד מעט את הסיכויים לקבל ויזה, אבל לא הופך אותם לקלושים. הרי זה לא כל כך שונה ממישהו שכן עושה צבא אבל פטור ממילואים- מה כובל אותו לארץ?

בכל זאת, נראה לי שעבודה זה הסיכוי הכי גבוה שלך. תביא להם תלושי שכר של כמה חודשים ואישור מהמעביד שלך על זה שהוא מודע לכך שאתה עוזב למספר חודשים.
במקרה שלך הראיון ממש חשוב- אתה חייב להיות משכנע ולהסביר להם שאתה מתכוון לחזור בשלב מסוים לארץ.

הדבר הכי חשוב, כמו שאמרו- הוא אמינות. אל תשקר בשום פנים ואופן- זה יכול רק להרוס לך

מקווה שעזרתי-
אני מצרף לך פה אתר עם עוד כמה מדריכים על הוצאה של
ויזה לארה''ב

שיהיה לך בהצלחה, בכל אופן
stik
יצירת קשר:

הודעהעל ידי stik » 22 פברואר 2011 20:05

אם יצאתה על 21 נפשי או רפואי פשוט תגיד מטעמי בריאות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 7 אורחים