בני זונות תעופו מהמדינה

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

אורח

בני זונות תעופו מהמדינה

הודעהעל ידי אורח » 28 דצמבר 2009 23:27

בני זונות תעופו מהמדינה
pastuh
יצירת קשר:

Re: בני זונות תעופו מהמדינה

הודעהעל ידי pastuh » 29 דצמבר 2009 00:31

אורח כתב:בני זונות תעופו מהמדינה

בן זונה, תעוף מהפורום. :mrgreen:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2009 12:38

pastuh כתב:
אורח כתב:בני זונות תעופו מהמדינה

בן זונה, תעוף מהפורום. :mrgreen:

אמא שלך זונה הלוואי שיכניסו את כולכם לכלא יבוגדים! שיסגרו כבר את האתר המסריח הזה ותעברו כולכם לגור בעזה!
פסיכיאטר

הודעהעל ידי פסיכיאטר » 29 דצמבר 2009 13:24

אורח כתב:אמא שלך זונה הלוואי שיכניסו את כולכם לכלא יבוגדים! שיסגרו כבר את האתר המסריח הזה ותעברו כולכם לגור בעזה!

בדקתי אותך ואני שמח להודיע לך שעל סמך בדיקת מצבך הנפשי אתה משוחרר עם פרופיל 21
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2009 16:29

פסיכיאטר כתב:
אורח כתב:אמא שלך זונה הלוואי שיכניסו את כולכם לכלא יבוגדים! שיסגרו כבר את האתר המסריח הזה ותעברו כולכם לגור בעזה!

אתם מסכנים כי אתם בחיים לא תבינו איך זה להיות בצבא ומה זאת חברות אמיתית, בחיים לא יהיו לכם חברים אמיתיים! חברים כאלו אפשר לרכוש רק בצבא, אתם מסכנים שאתם חושבים בצורה שאתם חושבים אתם לא תגיעו רחוק בחיים ושיהיה לכם קצת קשה אתם תוותרו!
פסיכיאטר

הודעהעל ידי פסיכיאטר » 29 דצמבר 2009 19:04

אורח כתב:
פסיכיאטר כתב:

אתם מסכנים כי אתם בחיים לא תבינו איך זה להיות בצבא ומה זאת חברות אמיתית, בחיים לא יהיו לכם חברים אמיתיים! חברים כאלו אפשר לרכוש רק בצבא, אתם מסכנים שאתם חושבים בצורה שאתם חושבים אתם לא תגיעו רחוק בחיים ושיהיה לכם קצת קשה אתם תוותרו!

חביבי, אני בעל תואר של פקולטה יוקרתית ביותר בטכניון ועובד הי-טק עם משכורת של כמה אלפי דולרים. ולען אתה הגעת? אני יכול לעזור לך, אם אתה צריך יש לנו משרה פנויה של עובד ניקון, אני יכול לסדר אותה בשילך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2009 20:33

חביבי, אני בעל תואר של פקולטה יוקרתית ביותר בטכניון ועובד הי-טק עם משכורת של כמה אלפי דולרים. ולען אתה הגעת? אני יכול לעזור לך, אם אתה צריך יש לנו משרה פנויה של עובד ניקון, אני יכול לסדר אותה בשילך.[/quote]

אני מתגייס עוד חודש ואני יגיש טופס 55 ואני יגיע בעזרת ה' לקרבי, ועכשיו תקשיב לי טוב אני לא בגיל שלך אבל הספקתי הרבה בחיים, דבר ראשון יש לי תעודת בגרות מעולה, ודבר שני יש לי כמה אתרי אינטרנט שמכניסים לי 40-80 דולר ביום ותאמין לי אני יתגייס לצבא לקרבי בעזרת ה' ואני יגיע יותר רחוק ממך.
פסיכיאטר

הודעהעל ידי פסיכיאטר » 29 דצמבר 2009 20:44

אורח כתב:חביבי, אני בעל תואר של פקולטה יוקרתית ביותר בטכניון ועובד הי-טק עם משכורת של כמה אלפי דולרים. ולען אתה הגעת? אני יכול לעזור לך, אם אתה צריך יש לנו משרה פנויה של עובד ניקון, אני יכול לסדר אותה בשילך.

אני מתגייס עוד חודש ואני יגיש טופס 55 ואני יגיע בעזרת ה' לקרבי, ועכשיו תקשיב לי טוב אני לא בגיל שלך אבל הספקתי הרבה בחיים, דבר ראשון יש לי תעודת בגרות מעולה, ודבר שני יש לי כמה אתרי אינטרנט שמכניסים לי 40-80 דולר ביום ותאמין לי אני יתגייס לצבא לקרבי בעזרת ה' ואני יגיע יותר רחוק ממך.[/quote]

מזל טוב. אבל בנתיים היעד שלך - להיות בחרא ב-3 שנים הקרובות ולצאת טמבל שלא זוכר כמה זה 2+2 , בלי שום דבר בחיים, בלי כסף שעדיין גר עם ההורים, כאשר כל מי שלא שירת כבר מסודר מזמן בחיים.

ועוד משהו - לאחר שירות קרבי תצטרך כמו טמבל לחזור ל"סדיר" הזה כול שנה לחודש שלם עד הפנסיה. זאת אומרת שיהיה לך מאוד קשה למצוא עבודה רצינית. אף חברה רצינית לא צריכה עובד שנעלם כל שנה לחודש שלם באמצע פרוייקט. הם מעדיפים להעסיק גובניקים ואלה שלא שירתו כלל. אבל על תדעג - כל הקניונים מחכים לך עם מגנומטר.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 29 דצמבר 2009 23:09

חבר'ה מה יש לכם?
מה הקטע של לנסות לראות מי "מצליח" יותר.

לקרבי, למרות שאני לא מסכים איתך ובטח לא עם צורת ההתבטאות שלך (אני גם לא חושב שבכלל טרחת להכיר או להבין על מה מדברים), אני מאחל לך בהצלחה ואני מכיר בזה שאתה מנסה לעשות את המעשה הנכון ביותר (לא כולם מנסים).
אתה צריך להבין שיש אנשים שחושבים אחרת ממך וגם מנסים לעשות את המעשה הנכון ביותר, ולמרות מה שכתבו פה מעלי, זה לא קשור לכסף או למשכורת או לפקולטות יוקרתיות. אני יכול להבטיח לך. יש סרבנים שישבו שנתיים בכלא בשביל מה שהם מאמינים כשהם יכלו להיות "ג'ובניקים" ללמוד ולהמשיך בחיים וגם - לצאת על קב"ן תוך כמה ימים/שבועות ועדיין לא עשו את זה.

אני חושב שעם ההתבגרות שלך אתה תתחיל לנסות להבין אנשים.
כנ"ל גם לשני מהפקולטה היוקרתית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 00:59

יהומואים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 12:16

אורח כתב:יהומואים

יא חייל יא ירוק מסריח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 14:11

אורח כתב:
פסיכיאטר כתב:

כלומר לרוב מי שגר מחוץ לישראל (99% מאוכלוסיית העולם) אין חברים אמיתיים ואף אחד מהם לא הגיע או יגיע רחוק בחיים כי הוא לא שירת בצה"ל. אהא
Pastuh_

הודעהעל ידי Pastuh_ » 30 דצמבר 2009 14:24

אורח כתב:כלומר לרוב מי שגר מחוץ לישראל (99% מאוכלוסיית העולם) אין חברים אמיתיים ואף אחד מהם לא הגיע או יגיע רחוק בחיים כי הוא לא שירת בצה"ל. אהא

מה הם מבינים באירופה? הם טמבלים שלא יודעים אפילו מה זה "חמשו"ש" ו-"גימלים". אפילו חומוס הם לא יודעים לנגב ,הברברים האלה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 18:00

יא חארות מפגרים בני זונות
Pastuhh

הודעהעל ידי Pastuhh » 30 דצמבר 2009 18:04

Pastuh_ כתב:
אורח כתב:כלומר לרוב מי שגר מחוץ לישראל (99% מאוכלוסיית העולם) אין חברים אמיתיים ואף אחד מהם לא הגיע או יגיע רחוק בחיים כי הוא לא שירת בצה"ל. אהא

מה הם מבינים באירופה? הם טמבלים שלא יודעים אפילו מה זה "חמשו"ש" ו-"גימלים". אפילו חומוס הם לא יודעים לנגב ,הברברים האלה.

אתה לא יודע לנגב את התחת אחרי שאתה מחרבן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 22:50

איזה מזל שאני לא חייל...... הייתי יכול להפוך להיות אחד כמוהם
ברוך מציל נפשות
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 30 דצמבר 2009 23:10

אורח כתב:חביבי, אני בעל תואר של פקולטה יוקרתית ביותר בטכניון ועובד הי-טק עם משכורת של כמה אלפי דולרים. ולען אתה הגעת? אני יכול לעזור לך, אם אתה צריך יש לנו משרה פנויה של עובד ניקון, אני יכול לסדר אותה בשילך.

אני מתגייס עוד חודש ואני יגיש טופס 55 ואני יגיע בעזרת ה' לקרבי, ועכשיו תקשיב לי טוב אני לא בגיל שלך אבל הספקתי הרבה בחיים, דבר ראשון יש לי תעודת בגרות מעולה, ודבר שני יש לי כמה אתרי אינטרנט שמכניסים לי 40-80 דולר ביום ותאמין לי אני יתגייס לצבא לקרבי בעזרת ה' ואני יגיע יותר רחוק ממך.
[/quote]

אתה יודע PHP? אולי תוכל לשפר לנו את מנגנון חסימת ספאם...

תשמע אחי אני באמת לא יודע מה יש לך לחפש בצבא עם משכורת של 116,800 שקל בשנה בגיל 18, למה שלא תקנה את צהל וזהו?
O'er the land of the free and the home of the brave
Falcon

הודעהעל ידי Falcon » 31 דצמבר 2009 00:58

פותח ההודעה
אם אחרי שתתגייס תרגיש מורעל כמו שאתה מרגיש עכשיו
אז נדבר כבר
עד אז... ש"צצצצצצצצצצצצצצ
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 ינואר 2010 20:22

פסיכיאטר כתב:

מזל טוב. אבל בנתיים היעד שלך - להיות בחרא ב-3 שנים הקרובות ולצאת טמבל שלא זוכר כמה זה 2+2 , בלי שום דבר בחיים, בלי כסף שעדיין גר עם ההורים, כאשר כל מי שלא שירת כבר מסודר מזמן בחיים.

ועוד משהו - לאחר שירות קרבי תצטרך כמו טמבל לחזור ל"סדיר" הזה כול שנה לחודש שלם עד הפנסיה. זאת אומרת שיהיה לך מאוד קשה למצוא עבודה רצינית. אף חברה רצינית לא צריכה עובד שנעלם כל שנה לחודש שלם באמצע פרוייקט. הם מעדיפים להעסיק גובניקים ואלה שלא שירתו כלל. אבל על תדעג - כל הקניונים מחכים לך עם מגנומטר.[/quote]

נתחיל מזה ששהתנשאות שלך מוציאה אותך מאוד קטן. להתנצח באינטרנט פירושו להגיד, "אני מסכן ויש לי זין קטן ולכן כל מה שנותר לי לעשות הוא להתרברב אונליין".
שנית, במידה והינך אכן בעל תואר יוקרתי כפי שאתה מציג עצמך, הייתי לוקחת קורס מזורז בלשון, מפני שהשגיאות כתיב שלך צורמות והולמות ילד בן 13 יותר מאיש מכובד (לכאורה..)

ואם להפסיק לרגע עם ההכפשות, אני פשוט לא מבינה את הסתירה הפרדוקסלית שקיימת אצל רובכם, הרי איך אתה חושב שהיית מצליח להגיע לאיפה שהגעת, בלי אותם קרביים טמבלים שנתנו שלוש שנים ויותר, חיו בלי כסף, עם ההורים, לא ראו בית בכלל? אתה באמת חושב שהחברת היי טק היקרה שלך, הטכניון, הבית שלך בנאות אפקה היו כולם עדיין מתקיימים ללא אותם חיילים קרביים?
מסופקני.
תתבייש, הילד הזה, על אף צורת ההתבטאות שלו, טוב ממך פי כמה מונים. אתה בעיני מייצג את המיץ של שקית הזבל החברתית שלנו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 ינואר 2010 13:04

אני מתגייס עוד חודש ואני יגיש טופס 55 ואני יגיע בעזרת ה' לקרבי, ועכשיו תקשיב לי טוב אני לא בגיל שלך אבל הספקתי הרבה בחיים, דבר ראשון יש לי תעודת בגרות מעולה, ודבר שני יש לי כמה אתרי אינטרנט שמכניסים לי 40-80 דולר ביום ותאמין לי אני יתגייס לצבא לקרבי בעזרת ה' ואני יגיע יותר רחוק ממך.[/quote]

ושכחת לכתוב גם שיש לך ז** יותר גדול.
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 14 ינואר 2010 17:13

אויש, תפסיקו כבר.
יש אנשים מלומדים שיצאו על 21, ויש הומלסים שהיו קרביים.
שירות צבאי זה כמעט ולא קריטריון. אני בספק אם בגיל 60, אחרי קריירה מצליחה,
באמת תגידו לעצמכם 'וואו, זה הכל תודות לשירות הצבאי שלי/שהשתחררתי והרווחתי זמן!'

צבא זה בולשיט.
ואתם כאלה קטנים שאתם הופכים אותו לכזה עניין רציני.
אתה מורעל? לך תשרת, תהיה קרבי, שיהיה לך בכיף.
אתה סרבן גיוס? לך תלמד, תעבוד, שוב, בכיף.
אבל לאף אחד, ואני מתכוון, לאף אחד, אין זכות לבוא ולהאשים מישהו אחר שהוא טועה.
לכל אדם הזכות לעשות או לא לעשות מה שהוא רוצה.
אני לא רוצה לשרת מסיבות כאלה ואחרות, אז אני לא אשרת!
לך, פותח האשכול האנאלפבת, אין שום זכות לבוא ולהגיד למישהו שיעוף מהארץ.
מי אתה בכלל, פישר קטן? אני יכול להתערב איתך שרוב החבר'ה בפורום הזה יתרמו לארץ לא פחות ממך,
רק לא דרך שירות קרבי מפואר.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים