הסוד הגדול של המדינה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

סוכן סודי

הסוד הגדול של המדינה

הודעהעל ידי סוכן סודי » 11 דצמבר 2009 13:13

היום אני אספר את הסוד הגדול של מדינה.יש כאלה שיגידו שזה סתם דיבורים אבל הפעם לא!
האם שאלתם את עצמכם איך מדינה שיש לה צבא נותנת לאתר "פרופיל חדש" להתקיים בכלל, ולא סוגרת אותו?? אז הנה התשובה:
למדינה אין מספיק כסף לגייס את כל חיילים והיא גם לא צריכה כל כך הרבה חיילים.במקרה חירום יש לה את אנשי מילואים המיומנים...
למדינה שלנו מאוד כדי ש 40% ממגוייסים לא ישרתו בצבא לכן מי שלא רוצה לשרת בצה"ל הוא יכול עוד בצו ראשון להגיד את זה ורוב הסיכויים שישחררו אותו , אלא אם הוא מה שנקרא "נכס" לצה"ל.
לכן המדינה נותן את אפשרות לאתרים עם המלצות יציאה מצה"ל להתקיים. :geek:
Weef
יצירת קשר:

Re: הסוד הגדול של המדינה

הודעהעל ידי Weef » 11 דצמבר 2009 13:27

רק אתקן דבר אחד: זה צבא שיש לו מדינה, לא מדינה שיש לה צבא.
O'er the land of the free and the home of the brave
חופשי זה 21
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חופשי זה 21 » 11 דצמבר 2009 13:33

בדיוק, בגלל זה כשבאתי מדוכא לצו ראשון אמרו לי שכדאי שאני אחשוב על איזה תפקיד אני רוצה בצבא.
בגלל זה אנשים עם דיכאון קליני לפעמים מתגייסים(ולפעמים גם מתאבדים במהלך השירות בגלל חוסר הבנה של המערכת), בגלל זה כשהם באים לצו גיוס בקושי נותנים להם קב"ן, בגלל זה תהליך השחרור מתעכב הרבה פעמים.
על מה אתה מדבר?!
צה"ל לא מוותר על החיילים שלו מהר וכמעט כל הודעה פה מוכיחה את זה.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 11 דצמבר 2009 16:07

חופשי זה 21 כתב:בדיוק, בגלל זה כשבאתי מדוכא לצו ראשון אמרו לי שכדאי שאני אחשוב על איזה תפקיד אני רוצה בצבא.
בגלל זה אנשים עם דיכאון קליני לפעמים מתגייסים(ולפעמים גם מתאבדים במהלך השירות בגלל חוסר הבנה של המערכת), בגלל זה כשהם באים לצו גיוס בקושי נותנים להם קב"ן, בגלל זה תהליך השחרור מתעכב הרבה פעמים.
על מה אתה מדבר?!
צה"ל לא מוותר על החיילים שלו מהר וכמעט כל הודעה פה מוכיחה את זה.

אני חושב שהבחור התכוון ל"משלב" במקום "חייל" ("למדינה אין מספיק כסף כדי לגייס את כל החיילים" - אי אפשר לגייס מישהו כשהוא כבר חייל).
O'er the land of the free and the home of the brave
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 11 דצמבר 2009 16:43

זה גם חלק מהמערכת.
אחת הסיבות שיש תעשיית נשק כלכל מפותחת בישראל היא השיטה שבא "כמעט כולם" עוברים דרך הצבא. זה בדיוק העניין.
זה נשק שנמכר בלי להניד עפעף לארגונים רצחניים כמובן, אבל זה כבר לא מעניין אף אחד. כי אנחנו ישראל. אנחנו ישראל. ארררררררררג.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים