משתף אותכם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

Re: משתף אותכם

הודעהעל ידי אורח » 27 אוקטובר 2009 18:54

אז אתה צריך לעשות משהו בחיים שלך גם. זה לא יקרה לבד.
ואם אתה לא מצליח, אולי אתה צריך לפנות לייעוץ נפשי.

בכלאופן, יכול להיות שלא היית מעודכן עד עכשיו, אבל התמונות שהבאת הן רגילות. בבקשה להתעדכן אחורה.
התחושה שדברים רעים בפתח מרחפת כך 24/7 ולא בגלל שהיום יש משהו מיוחד שלא היה אתמול.
שקרן

הודעהעל ידי שקרן » 27 אוקטובר 2009 18:57

אורח כתב:אז אתה צריך לעשות משהו בחיים שלך גם. זה לא יקרה לבד.
ואם אתה לא מצליח, אולי אתה צריך לפנות לייעוץ נפשי.

בכלאופן, יכול להיות שלא היית מעודכן עד עכשיו, אבל התמונות שהבאת הן רגילות. בבקשה להתעדכן אחורה.
התחושה שדברים רעים בפתח מרחפת כך 24/7 ולא בגלל שהיום יש משהו מיוחד שלא היה אתמול.

אני מצטער אבל אתה מנודה מקבוצת הדיון הזאת , לא פתחת במשפט: "אנחנו אוהבים אותך שקרן "
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוקטובר 2009 21:39

דיי לשקר,שקרנ'וש :lol:
שקרן בטון רציני :

הודעהעל ידי שקרן בטון רציני : » 27 אוקטובר 2009 23:41

אורח כתב:דיי לשקר,שקרנ'וש :lol:

גם אתה, אל תחזור .

אני אמרתי לכם במפורש להתחיל ב: "כולנו אוהבים אותך שקרן " מה לא ברור ?
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 28 אוקטובר 2009 11:29

אנחנו אוהבים אותך שקרן 3>
אולי נדמה לך שעבדת על כולם בגדול ועכשיו אתה חופשי אבל תכלס הרבה יותר קל להיות חייל שלוש שנים מאשר לצאת, במיוחד כשאתה לא מאמין בסיבות בגללן אתה יוצא. צה"ל הוא המסגרת החברתית הכי גדולה בארץ, היא נמצאת בכל מקום ומכיוון שהשירות בה הוא חובה 99% מהישראלים מרגישים זיקה כלשהי לארגון. מי שיוצא מצה"ל מאבד את התמיכה של המגרת הזו ובלי מסגרת חלופית באזרחות יחסית קשה להסתדר.
בקשר לכתבה שמצאת, גם אם היו מיליון כתבות כאלו, אנשים טיפשים יש בכל מקום ותמיד יהיו, העיתונות פשוט מסוגלת למצוא את המקרים הכי פחות מייצגים וחשובים שאף אחד לא שמע עליהם ולנפח אותם תוך גרימת פארנויה. אם אתה יהודי לאומן ואין דבר שיותר חשוב לך מהיהדות שלך אז אתה מוזמן להלחם באותם אנטישמים אם אתה חושב שזה מה שצהל עושה - אם תשאל אותי צה"ל רק מעודד עוד אנטישמים בעולם ונותן להם סיבות טובות למה לשנוא אותנו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 11:44

Erayo כתב:אנחנו אוהבים אותך שקרן 3>
אולי נדמה לך שעבדת על כולם בגדול ועכשיו אתה חופשי אבל תכלס הרבה יותר קל להיות חייל שלוש שנים מאשר לצאת, במיוחד כשאתה לא מאמין בסיבות בגללן אתה יוצא. צה"ל הוא המסגרת החברתית הכי גדולה בארץ, היא נמצאת בכל מקום ומכיוון שהשירות בה הוא חובה 99% מהישראלים מרגישים זיקה כלשהי לארגון. מי שיוצא מצה"ל מאבד את התמיכה של המגרת הזו ובלי מסגרת חלופית באזרחות יחסית קשה להסתדר.
בקשר לכתבה שמצאת, גם אם היו מיליון כתבות כאלו, אנשים טיפשים יש בכל מקום ותמיד יהיו, העיתונות פשוט מסוגלת למצוא את המקרים הכי פחות מייצגים וחשובים שאף אחד לא שמע עליהם ולנפח אותם תוך גרימת פארנויה. אם אתה יהודי לאומן ואין דבר שיותר חשוב לך מהיהדות שלך אז אתה מוזמן להלחם באותם אנטישמים אם אתה חושב שזה מה שצהל עושה - אם תשאל אותי צה"ל רק מעודד עוד אנטישמים בעולם ונותן להם סיבות טובות למה לשנוא אותנו.

זה לא העניין ,אתה באמת לא מבין ? אני פשוט רוצה להרגיש שאני חלק ממשהו - אפילו שאני יודע שזה לשקר לעצמי . אני פשוט רוצה להרגיש חלק ממשהו גדול יותר בשביל לקבל אולי טיפה משמעות ... אני בצמצב שהאנשים בחיים שלי שאני אוהב - לא מגדירים אותי , הם פשוט שם , המלאכה שלי לא מגדירה אותי אני פשוט רואה מעבר לכל זה ... אני זוכר את המוות .

בקשר לכתבות, זה לא אנשים טיפשים בודדים במספרם - ממש לא , אני חי בעיר מעורבת אני יודע מה זה ערבים אני מרגיש את השנאה שלהם ואני גם יודע שכל מה שלא תעשה אתה לא תוכל לגשר עליה .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2009 12:36

זה לא העניין ,אתה באמת לא מבין ? אני פשוט רוצה להרגיש שאני חלק ממשהו

זה מה שהסבירו חיילי האס אס והווארמאכט אחרי המלחמה.
הייתה גוואה לאומית ותחושת אחדות חמימה... זה היה כמו קסם אנחנו פשוט לא הקצנו להיות חסרי מצפון לגמרי אבל במה אנחנו שונים?
אנחנו לא מפגינים סלידה כלפי עמים אחרים? ערבים ספציפית. "שנאה שלא ניתן לגשר" בגלל שאתה בוחר לא לגשר.

אנחנו לא מגדירים אנשים כאזרחים סוג א' סוג ב'?
על גבי התעודות שחרור בכבוד : "להלן פרטי הכרטיס המחלקים את כמות תרומותו של החייל לטובת הכלל"
למה לעזאזל יש סוגים שונים של אנשים? אני מעריך מאוד את הלוחמים ועצמי הייתי אחד חצי שירות אבל חלאס כל ישראלי הוא ישראלי טוב אלא אם הוכח אחרת.
בכל דרך אחרת המדינה הזאת תדרדר לתהום.
חי חי חי

הודעהעל ידי חי חי חי » 28 אוקטובר 2009 13:05

אורח כתב:
זה לא העניין ,אתה באמת לא מבין ? אני פשוט רוצה להרגיש שאני חלק ממשהו

זה מה שהסבירו חיילי האס אס והווארמאכט אחרי המלחמה.
הייתה גוואה לאומית ותחושת אחדות חמימה... זה היה כמו קסם אנחנו פשוט לא הקצנו להיות חסרי מצפון לגמרי אבל במה אנחנו שונים?
אנחנו לא מפגינים סלידה כלפי עמים אחרים? ערבים ספציפית. "שנאה שלא ניתן לגשר" בגלל שאתה בוחר לא לגשר.

אנחנו לא מגדירים אנשים כאזרחים סוג א' סוג ב'?
על גבי התעודות שחרור בכבוד : "להלן פרטי הכרטיס המחלקים את כמות תרומותו של החייל לטובת הכלל"
למה לעזאזל יש סוגים שונים של אנשים? אני מעריך מאוד את הלוחמים ועצמי הייתי אחד חצי שירות אבל חלאס כל ישראלי הוא ישראלי טוב אלא אם הוכח אחרת.
בכל דרך אחרת המדינה הזאת תדרדר לתהום.

המדינה בדרך לתהום ןלא חשוב מה אבל ...
אתה לא מבין ,אני לא אומר שאני רוצה לשנוא ביחד עם אחרים אני אומר שאני מרגיש לא בטוח כי אני מבודד... הערבים מגובשים והם שונאים אותנו וזה לא הולך להשתנות -אני יודע שאל ואני לא אומר שהם סוג ב' או נחותים ץ להפך - אני מכבד את האוייב שלי ויודע שאם אני אזלזל בו זה יפגע בי
אני יודע שכל קבוצה שהיא לא יכולה להתקיים לאורך זמן ואני לא מאמין בנאמנות אבל הייתי רוצה פשוט להאמין במשהו שיגרום לחשוב שמחר אולי יהיה יותר טוב.

ובוא לא נדבר על ערבים יותר כי אני גר איתם ואתה כנראה לא ...
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 28 אוקטובר 2009 18:09

תכלס היית ממליץ לך להתמודד עם הבעיה בדרכים לא אלימות שהן לא דרך הצבא. יש הרבה מאוד ארגונים מכבדי זכויות אדם אשר חותרים לשלום ודרכם ניתן לראות את הסכסוך מנקודת מבט אחרת לגמרי. אחרי שתראה ותתרום לשיתוף הפעולה הערבי ישראלי אני מאמין שתשנה את הגישה שלך ותבין שהמדיה וצהל מציגים רק את מה שהם רוצים ואת מה שמכניס להם כסף כי הוא פופוליסטי ולא את הדברים הטובים שנרקמים בין הצדדים. הייתי שמח להמליץ לך על ארגון יותר ספציפי אבל אני עצמי בשלבי חיפוש אחר מקום להתנדב ואולי גם לעשות בו שירות אזרחי.
תגיד ...

הודעהעל ידי תגיד ... » 28 אוקטובר 2009 18:34

Erayo כתב:תכלס היית ממליץ לך להתמודד עם הבעיה בדרכים לא אלימות שהן לא דרך הצבא. יש הרבה מאוד ארגונים מכבדי זכויות אדם אשר חותרים לשלום ודרכם ניתן לראות את הסכסוך מנקודת מבט אחרת לגמרי. אחרי שתראה ותתרום לשיתוף הפעולה הערבי ישראלי אני מאמין שתשנה את הגישה שלך ותבין שהמדיה וצהל מציגים רק את מה שהם רוצים ואת מה שמכניס להם כסף כי הוא פופוליסטי ולא את הדברים הטובים שנרקמים בין הצדדים. הייתי שמח להמליץ לך על ארגון יותר ספציפי אבל אני עצמי בשלבי חיפוש אחר מקום להתנדב ואולי גם לעשות בו שירות אזרחי.

איזה סוג של פטריות אתה אוכל ?

אני מנסה להגיד לך שאני בנזונה ממורמר שונא אדם ,שונא עולם חסר חברים שבועטים בו באורח קבע מראיונות עבודה ושרק רוצה לראות הכל עולה באש ואתה מזיין בשכל על ארגון של זונות שאוהבים ת'טעם של חרא ערבי ????
מה לא ברור ??? אני שונא את הצבא כי הם בני זונות ואני שונא את השמאלנים כי חארות מפונקים בדיוק כמוך!!! אם זה היה בשליטתי הייתי תולש לכולכם את הראשים מאונן לתוך הגדם ואחר כך קונה דילדו כדי לשים על חומרי סיכה ולדחוף אותו לתחת - רק בשביל לבדוק עם העניין הזה עם חומרי הסיכה באמת עובד...
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 28 אוקטובר 2009 20:18

תגיד ... כתב:
Erayo כתב:תכלס היית ממליץ לך להתמודד עם הבעיה בדרכים לא אלימות שהן לא דרך הצבא. יש הרבה מאוד ארגונים מכבדי זכויות אדם אשר חותרים לשלום ודרכם ניתן לראות את הסכסוך מנקודת מבט אחרת לגמרי. אחרי שתראה ותתרום לשיתוף הפעולה הערבי ישראלי אני מאמין שתשנה את הגישה שלך ותבין שהמדיה וצהל מציגים רק את מה שהם רוצים ואת מה שמכניס להם כסף כי הוא פופוליסטי ולא את הדברים הטובים שנרקמים בין הצדדים. הייתי שמח להמליץ לך על ארגון יותר ספציפי אבל אני עצמי בשלבי חיפוש אחר מקום להתנדב ואולי גם לעשות בו שירות אזרחי.

אני מנסה להגיד לך שאני בנזונה ממורמר שונא אדם ,שונא עולם חסר חברים שבועטים בו באורח קבע מראיונות עבודה ושרק רוצה לראות הכל עולה באש ואתה מזיין בשכל על ארגון של זונות שאוהבים ת'טעם של חרא ערבי ????
מה לא ברור ??? אני שונא את הצבא כי הם בני זונות ואני שונא את השמאלנים כי חארות מפונקים בדיוק כמוך!!! אם זה היה בשליטתי הייתי תולש לכולכם את הראשים מאונן לתוך הגדם ואחר כך קונה דילדו כדי לשים על חומרי סיכה ולדחוף אותו לתחת - רק בשביל לבדוק עם העניין הזה עם חומרי הסיכה באמת עובד...

נשמע לי יש לך עתיד להיות טרנטינו הבא :mrgreen:
O'er the land of the free and the home of the brave
כן אבל

הודעהעל ידי כן אבל » 28 אוקטובר 2009 21:28

Weef כתב:
תגיד ... כתב:

נשמע לי יש לך עתיד להיות טרנטינו הבא :mrgreen:

אני בטוח שגם מראיון לתפקיד תסריטאי יבעטו אותי .

אגב,ERAYO , אני מצטער, אני מגעיל את עצמי , אני נקרא כמו אחד המתוסכלים שבאים לפה אבל האמת היא שאני די מתוסכל ....
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 29 אוקטובר 2009 08:49

שמע, זה שאתה פסימי קיצוני ועצבני כמעט כמו הרס"ר הדרוזי שהיה לי בבסיס (ואני עוד הייתי עובד רס"ר...) זה לא משהו שנוכל לפתור לך עם איזו מילת קסם. אם אתה רוצה לבוא בגישה חיובית לחיים ולנסות למצוא מסגרת אז רק אתה יכול לעשות את זה. מצדי אתה גם יכול לשחק סוליטר כל היום אם זה מרגיע אותך ומונע ממך לחשוב על בני אדם שאתה כל כך שונא. אין פה פסיכולוגים בפורום, אני רק אומר מה שלי עזר כשהייתי מתוסכל...
שם משתמש?

הודעהעל ידי שם משתמש? » 01 נובמבר 2009 17:39

ניראה לי מישהו פה אובססיבי לכל העניין של החומרי סיכה... :lol: :lol: :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 17:50

אבל אי אפשר להגיד את זה גם על כל חייל משוחרר?
אחרי שהוא מסיים את ה3 שנים שלו הוא יהיה בדיוק באותה נקודה שאתה היית בה (לא ידע איפה לעבוד,מה ללמוד,מה לעשות עם עצמו).הלוא כן?

לדעתי פשוט צריך להיות בפרופורציות הנכונות ולא לחשוב בכלל על המסגרות הצבאית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 17:53

שם משתמש? כתב:ניראה לי מישהו פה אובססיבי לכל העניין של החומרי סיכה... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol:

לא ,זה היה סתם משהו שקפץ בפורום אז אספתי ... אני חושב שדילדו משומן היטב יכול לשמש כלי מרתיע אז במקום להגיד דברים כמו : אני אפצפץ לך את מערות האף כל כך חזק שאתה תנשום ת'עצמות שלך וכו'... וכו'... אני אומר מעכשיו : צריך לבודק עלייך את העניין הזה של חומרי סיכה .

חוץ מזה , עם כל התוכניות לגבי פרוסטטה שראיתי אני חושב שלקבל בתחת זה אולי אחד הדברים שכדאי לנסות בחיים לפני שמתים אז אני צוחק ואומר שצריך לבדוק את זה על כמה שיותר אנשים כדי שאני לא אדאג לראקטום שלי .
אותו שקרן

הודעהעל ידי אותו שקרן » 01 נובמבר 2009 17:57

אורח כתב:

אבל אי אפשר להגיד את זה גם על כל חייל משוחרר?
אחרי שהוא מסיים את ה3 שנים שלו הוא יהיה בדיוק באותה נקודה שאתה היית בה (לא ידע איפה לעבוד,מה ללמוד,מה לעשות עם עצמו).הלוא כן?

לדעתי פשוט צריך להיות בפרופורציות הנכונות ולא לחשוב בכלל על המסגרות הצבאית.

לא לא לא ... אתם שנכים לא הבנתם אותי נכון אבל ניחא, במחשבה שנייה אני מרגיש ישראלי לכל דבר . כי ישראלים לא פראיירים 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 19:35

מה גם ששום מסגרת לא באמת תתן לך תחושה טובה כלשהי. אולי תחושת בטחון, אבל לא תחושה של מימוש וסיפוק עמוק.
כשאדם מסופק ומתאר תחושות של מימוש (כביכול) במסגרת כזו או אחרת (עבודה/צבא/משפחה) הוא למעשה מתאר תחושה שנובעת מזה שהוא "עונה" על צרכים רגשיים כלשהם.

אם אדם מרגיש ממומש בצבא, זה משום שהוא מקבל פידבר (חיצוני או פנימי) טוב וגם (וזה וגם מאוד חשוב) הוא מסכים או לפחות - לא מתנגד לצבא.
זה לא ש"הצבא עושה לו טוב".
הצבא, כמו בניין המשרדים, כמו הרכסים של ההימליה או הפיורדים של סקנדינביה לא עושים כלום. הם דוממים בדיוק כמו המסך שאתה מסתכל עליו, מבחינת העולם הרגשי שלך.
זה רק אתה מתחבר למשהו.

זאת נקודה חשובה, משום שאתה צריך להפנים שכל התחושות הרעות, אבל יותר מזה - גם הטובות, נמצאות אצלך בפנים.
מ...

הודעהעל ידי מ... » 01 נובמבר 2009 19:42

אורח כתב:מה גם ששום מסגרת לא באמת תתן לך תחושה טובה כלשהי. אולי תחושת בטחון, אבל לא תחושה של מימוש וסיפוק עמוק.
כשאדם מסופק ומתאר תחושות של מימוש (כביכול) במסגרת כזו או אחרת (עבודה/צבא/משפחה) הוא למעשה מתאר תחושה שנובעת מזה שהוא "עונה" על צרכים רגשיים כלשהם.

אם אדם מרגיש ממומש בצבא, זה משום שהוא מקבל פידבר (חיצוני או פנימי) טוב וגם (וזה וגם מאוד חשוב) הוא מסכים או לפחות - לא מתנגד לצבא.
זה לא ש"הצבא עושה לו טוב".
הצבא, כמו בניין המשרדים, כמו הרכסים של ההימליה או הפיורדים של סקנדינביה לא עושים כלום. הם דוממים בדיוק כמו המסך שאתה מסתכל עליו, מבחינת העולם הרגשי שלך.
זה רק אתה מתחבר למשהו.

זאת נקודה חשובה, משום שאתה צריך להפנים שכל התחושות הרעות, אבל יותר מזה - גם הטובות, נמצאות אצלך בפנים.

טוב זה כבר הרבה יותר עמוק - u reached me bro ! אבל אם כך , אין טעם לנסות להיות חלק משום דבר כי אני זה כל מה שיש - אני יכול פשוט לעשן גצת עשב שיעשה אותי שמח כל היום וזהו יהיו לי רק תחושות טובות . אני מבין עכשיו מה הכיוןן הנכון לפנות אליו :? :? :lol: :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 נובמבר 2009 21:09

אבל אז אתה סותר את עצמך. להתחבר לעצמך לא אומר לא לעשות כלום בחיים ורק "צ'יל אאוט" כל הזמן. לא יודע איך אנשים מתבלבלים בעניין הזה.

אני די בטוח שאם תתחיל בסגנון חיים של לא לעשות כלום אתה תגלה שאתה נהיה עוד יותר ממורמר וזה לא מה שאמרתי.
מה שאמרתי זה שאני מאמין שיש לך את היכולת להרגיש טוב בלי קשר למסגרות חיצוניות.
אני ממש לא בעד עבודה של 24/7 או משהו כזה, אבל גם לא לעשות כלום לא ייתן לך כלום ככה סתם. העובדה שאנשים עושים את זה, זה בגלל שהם "מחפשים" את עצמם, וזה עניין די מוכר לכולם.

אישית, אני לא מאמין במן "טוב" או "רע" אוניברסליים. אני לא מאמין שיש מטרה שיש לאדם בראש והיא נעלה מעל הכל. אני רואה חיים ותכונה, וזה מה שיש.
אני מנסה להפנים את זה. להבין באמת שזה הכל. להיפטר מהחובות והזכויות שלי שאיך שהוא אדם חושב שיש או אין לא.
להיות חופשי, אתה יודע.
זה תהליך, אם זה בגלל קורה. וגם אז, אל תשאל אותי אם זה מצליח כי אני לא יודע. אבל זה מרגיש לי נכון ונראה לי נכון מהבחינה ההגיונית.
משם, אתה יכול לצמוח - להתבטא, לעשות, סתם להרגיש טוב, ללכת, לטייל, לשתול, לבנות, להמציא, להקים משפחה, לא להקים משפחה.
איך שאתה רוצה.

העובדה שמשהו מטריד את רוב האנשים צריכה להדליק נורה אדומה. אז כשזה נדלק - או שלא עושים כלום ושוקעים במרירות (ותאמין לי שהייתי שם), או שנהיים דתיים מסוג כלשהו (כי זה פותר מספר שאלות, גם אם לא את כולן), או שמנסים דברים אחרים.
מה עוד אפשר לעשות, בינינו? אין פה קסמים

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים