ועדה של 12 קב"נים?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 ינואר 2008 22:15

שלום,

ביום רביעי שעבר נפגשתי עם הקב"ן בפעם השניה והוא שאל אותי אם אני רוצה ביום ראשון הזה להגיע לתל השומר ולדבר שם עם קב"ן מול עוד 12 קב"נים אחרים במרפאת בריאות הנפש. אמרתי לו שכן כי חשבתי שזה המשך התהליכים בשביל להשתחרר אבל אני לא בטוח עכשיו מה זה בכלל.. מישהו יודע מה זה בדיוק, מה כדאי להגיד שם בשביל להשתחרר ואם זה טוב שאני מגיע לשם בכלל?

תודה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ינואר 2008 17:22

זה נשמע לי ממש מופרך לשים עליך 12 קב"נים .
אלא אם כן אתה ממש פסיכופט ,
אבל מכאן הדרך לאשפוז קצרה מאוד .

אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ינואר 2008 17:26

זה היה סתם תרגיל מסריח כשתגיע לשם תראה קב"ן אחד משום שלצבא לא כזה אכפת מהנפש שלך ולא ישימו לך באופן פרטי 12 קבני"ם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ינואר 2008 22:19

נערך. בבקשה לא לדחוף אלפי ח'.
אורח

Re: ועדה של 12 קב"נים?

הודעהעל ידי אורח » 24 אוקטובר 2009 22:04

epic ! :lol:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2009 02:21

זה תהליך מקובל, קוראים לזה "מועצת הקב"נים של שבטי ישראל". לאחר מכן תעבור לטיפול הברה"נדרין, שם תבצע רחצה המונית במקווה לטיהור חטאיך עם 71 קב"נים.
נו באמת

Re:

הודעהעל ידי נו באמת » 25 אוקטובר 2009 16:41

אורח כתב:שלום,

ביום רביעי שעבר נפגשתי עם הקב"ן בפעם השניה והוא שאל אותי אם אני רוצה ביום ראשון הזה להגיע לתל השומר ולדבר שם עם קב"ן מול עוד 12 קב"נים אחרים במרפאת בריאות הנפש. אמרתי לו שכן כי חשבתי שזה המשך התהליכים בשביל להשתחרר אבל אני לא בטוח עכשיו מה זה בכלל.. מישהו יודע מה זה בדיוק, מה כדאי להגיד שם בשביל להשתחרר ואם זה טוב שאני מגיע לשם בכלל?

תודה

אוקי אוקי כולנו צחקנו אבל לכו תדעו מה הצבא המציא לו? התהליך של כולנו היה דומה אבל לא זהה תמיד יש טריקים חדשים שהצבא מכניס .

12 קב"נים נשמע לא הגיוני אבל אפשרי .

תזכור, קח הכל בחוסר רצון , תסכים לפגישה אבל תראה להם שזה בחוסר רצון .

רוב הסיכויים שלא באמת תראה 12 קבנים אפילו לא 2 .

ועכשיו תורי :
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
12קב"נים ..... חחחחץחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 25 אוקטובר 2009 22:38

אני במתח, כבר יום ראשון, אז כמה קבני"ם היו שם? 12? 20? 100?
:lol:
בטח כולם הבריזו בסוף
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2009 23:00

חבר'ה, יש כאן בן אדם עם שאלה. בלי הודעות בנוסח "ח"*2000 ואם אפשר להשתדל לענות לעניין.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים