תשדיר בנוגע להשתמטות בYNET

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

PaRadox
יצירת קשר:

תשדיר בנוגע להשתמטות בYNET

הודעהעל ידי PaRadox » 16 אוקטובר 2009 08:24

הנה המשדר:
http://reshet.ynet.co.il/11544.aspx

כמובן שלא התייחסו לסיבות האמיתיות שהנתונים הללו עולים וכל כך גבוהים. בהחלט להשיג פטור 21 ניהיה יותר קשה בהשוואה לשנים האחרונות ללא ספק.
והכי מעצבן אותי, אסטי גינסבורג, מה היא משחקת אותה !? עושה פחיות מיומיות בצבא, היחס אלייה לא כמו אל הבנות האחרות ולא משנה מה היא תגיד וגם נותנים לה לנסוע לחו'ל לתקופות ארוכות לצילומים שלה, איזה מין צבא? אז עדיף שתסתום את הפה ושלא תשחק אותה "גם אני עושה את החלק שלי".
Erayo
יצירת קשר:

Re: תשדיר בנוגע להשתמטות בYNET

הודעהעל ידי Erayo » 16 אוקטובר 2009 20:12

פופוליסטי למדי, הרי ברור שהביאו את אסתי לשם בשביל להעלות את הרייטינג, הרוב בטח ראו את התוכנית בשביל הסיפורים שלה על הודו ולא בגלל נושא הצבא...
השמיניסטית דרך אגב לא הרשימה אותי במיוחד. אני לא יודע לגבי הדעות שלה לעומק אבל בתוכנית לפחות לא היה ברור מה היא חושבת והטיעונים שלה היו חלשים למדי.
והתא"ל באמת צודק, אפשר להביע דעה פוליטית דרך מסלולים פוליטים אך סירוב להתגייס לבצבא בגלל הפוליטיקה והממשלה העכשוית זה עבירה על החוק לכל דבר.
במקומה הייתי משתדל להעלות יותר את הפן המוסרי ואת הקווים האדומים שכל אדם חייב להציב לעצמו לגבי מה המצפון שלו מותיר לו לעשות כחלק ממערכת צבאית... דבר נוסף שאני שם לב אליו בהרבה מהראיונות האלו זה השימוש במליה "חושב". "אני חושבת ש..", "לפי דעתי..." - הביטויים האלו מורידים מערך הטענה פלאים ומראים על חוסר ביטחון.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2009 20:49

מסכים לגמרי שהשמיניסטים שמתראיינים עכשיו לא ממש נואמים וגם לא יודעים להציג את דעתם (אם היא מבוססת בכלל - זה אני לא יודע).
לגבי ה"חושב" ו"דעתי" - בלי קשר לאיך שהם השתמשו בביטויים האלה, זאת עדיין התחלה טובה יותר מ"הידיעה המוחלטת" של אנשי צבא ואחרים (ימין או שמאל).

Erayo, אגב, המדינה או הצבא לא באים קודם. זה תמיד העקרונות של האדם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אוקטובר 2009 01:04

סתם אנשים צבועים וזה גם הכל חרטא, עדיין קל לצאת מהצבא ושום דבר לא הישתנה, אם אתה יודע מה לעשות ואת השלבים, ומבין בשלב מוקדם איך המערכת עובדת אין דבר יותר קל מזה.

ובאמת האסתי הפוסטמה הזאת מה היא משחקת אותה עושה צבא? מתוך 365 יום שיש בשנה היא נטו 30 יום בצבא בלחץ וגם אז היא בטח באה ב8 בבוקר והולכת ב10 בעע חוץ מיופי אין בבחורות כלום כולן אותו דבר
חייל רגיל

הודעהעל ידי חייל רגיל » 17 אוקטובר 2009 15:23

פשעי מלחמה?
כל הנושא של פשעי מלחמה הפך בזמן האחרוןליותר מידי כולל..
תגדירו מהו פשע מלחמה?

האם לירות על בן אדם חמוש ולפגוע בטעות בילד נחשב פשע מלחמה?? או שמע להכות מפגינים אם אלות ולירות לעברם גז מדמיע וכדורי גומי בתגובה ליידוי אבנים
ובקבוקי תבערה?? או שמע להביא כאפה או בעיטה למשהו שמפר צו של שטח צבאי סגור(לא מהווה שום איום אך מסרב להתפנות ישראלי או פלסטיני)

בזמן האחרון הצבא בישראל משמש במה פוליטית סרבני ההתנתקות ואלו שמסרבים לשרת בשטחים..
האם עלינו לגייס צבא שמאלני שיפעל בעת פינוי מתנחלים והפרות סדר שלהם וצבא ימני שיפעל בשטחים ??

אין שום קשר בין דעה פוליטית לשירות בצבא..
כל יפי הנפש הללו תבואו תתגייסו ליחידות שדה שעיקר הפיעילות שלהם היא באיו"ש (כמו כפיר,צנחנים למשל)
ותאיישו מחסומים אם חיוך ולא תעקבו פלסטינאים בדרכם לישראל ותהיו נחמדים וחמודים..ובמקרה שאתם רואים שהמצב יוצא משליטה אתם תמיד תוכלו להיות הקול השפוי..
זה שמדינת ישראל מחזיקה בשטחים הכבושים(כל מדינת ישראל היא כבושה) זה כבר עיניין פוליטי..

זאת לא חוכמה גדולה לחתום על מכתב שכזה ללא כל נימוקים הגיוניים,לפי מה שהבנתי הילדה הזאת רוצה לשרת בצבא שלא נלחם..לשם כך היא צריכה לטוס לשוויץ..
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 17 אוקטובר 2009 15:46

אין שום קשר בין דעה פוליטית לשירות בצבא..
כל יפי הנפש הללו תבואו תתגייסו ליחידות שדה שעיקר הפיעילות שלהם היא באיו"ש (כמו כפיר,צנחנים למשל)
ותאיישו מחסומים אם חיוך ולא תעקבו פלסטינאים בדרכם לישראל ותהיו נחמדים וחמודים..ובמקרה שאתם רואים שהמצב יוצא משליטה אתם תמיד תוכלו להיות הקול השפוי..
זה שמדינת ישראל מחזיקה בשטחים הכבושים(כל מדינת ישראל היא כבושה) זה כבר עיניין פוליטי..

אני ממש ממש שמח שהעלת את הנקודות האלו
לפני הגיוס באמת חשבתי לעצמי, הנה אני אתגייס ליחידה הכי קרבית ואז יהיה לפחות שפוי אחד שלא יאנוס ערבים ויקרע להם את הצורה.
אחד מהחלומות הרטובים שלי היה להיות מג"בניק ולחלק סוכריות לילדים הקטנים שעוברים במחסוים שלי ולהבטיח להם שכשיהיו גדולים יהיה שלום והם לא יצטרכו להיות חיילים כמוני.
לצערי הבנתי שכל אלו הם חלומות בלבד מכיוון שההחלטה אם לאנוס את הערבי או לא ובין אם לחלק סוכריות או לא היא לא שלי. בצבא מבצעים פקודות ממפקדים שהם מבצעים פקודות ממפקדים בכירים יותר וכך הלאה. החייל עצמו לא יכול להחליט על המדיניות, המקסימום שהוא יכול לעשות זה לירות שני כדורים בערבי במקום עשרה.

ובקשר לטענה שראשית יש למלא את החוק וניתן להביע את העמדה בדרכים פוליטיות לא קשורות אז זו עמדתי:
אם צה"ל היה אונס את כל הגופות שהרג, היית מתגייס?
לא
למה לא?
כי זה לא מוסרי, זה לא חוקי בעליל וזה עובר כל קו אדום.
יופי, גם פעולות צה"ל בשטחים כמו שהן עכשיו עוברות כל קו אדום ופוגעות במצפון שלי. הן לא מוסריות מבחינתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 אוקטובר 2009 19:10

צה"ל הוא גוף שנבע מהחלטות פוליטיות ומדיניות (הרצון להקים את המדינה ופתרון להגנה עליה).
צה"ל הוא לא מעל החוק, והוא בטח לא מעל האדם.

ומה זה בדיוק "ותאיישו מחסומים אם חיוך ולא תעקבו פלסטינאים בדרכם לישראל ותהיו נחמדים וחמודים..ו"?
אתה מדבר כאילו הבחירה איך להתנהג היא לגמרי שלך - הרי ברור שלא. זה כל העניין, שיש פקודות לעשות דברים. או שאתה עושה אותן ופוגע באנשים בלי סיבה מיוחדת, או שאתה לא מבצע אותן ואז אתה אני.

יותר מזה, אם היית בונה בישראל על המחאה מבפנים, הרבה דברים היו נשארים ולא הרבה היו משתנים.
כמו למשל, הביקורת מבפנים אחרי מלחמת ששת הימים, והביקורת על הממשלה המנופחת והמקובעת. זה עזר?
לא. ישראל התנערה רק כשחטפנו במלחמת יום כיפור והפסקנו עם השטויות.

אני לא מחכה לרמטכ"ל הנערץ שלנו שישנה בשבילי את החוקים. גם לא לביבי הישר, ללבני הטהורה, או לברק החכם.
ואני בטח לא מחכה לך ולאנשים שחושבים כמוך כדי שיגידו לי מה לעשות ואיך להתנהג ומתי לחייך. זאת חוצפה להגיד את זה וזאת - כמובן - תקלה לוגית שאומרת לך שיש לך זכות להגיד לאנשים מה לעשות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוקטובר 2009 19:53

המממ כן.......
למישהו יש את המספר של הבחורה בלבן? :)
שקרנאבאנגא!!

הודעהעל ידי שקרנאבאנגא!! » 21 אוקטובר 2009 17:00

תגידו ... מי זאת אסתי גינזבורג ? (ת'אמת - יש עלייה) :lol:

הילדה בלבן היא זונה וגם צה"ל זונה .

יוסריאן וודאי היה אומר : אני בעד שכל הפלסטינים ימותו אבל אני ממש לא מתכוון להיות אחד מאלה שרוצחים אותם .

ורק למען הצדק - אם לא היה צה"ל (עד כמה שהוא זונה ערפדית) מזמן כולנו היינו מתים , כי הפלסטינים האלה הם קופים וחיות שהורגים אנשים בגלל דעות פוליטית ,דתיות ובטח ובטח שבגלל העדפות מיניות שנראות להם שגויות .

כשאני רואה זונות כמו הבחורה בלבן אני יודע שלצאת מהצבא היה טעות.

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים