בקשר לפרופיל נפשייי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

דודו

בקשר לפרופיל נפשייי

הודעהעל ידי דודו » 11 יוני 2009 13:15

תיראו אני השתחררתי לפני חודשיים על 21 נפשי,עכשיו ההיתי בראיון עבודה לפני כמה ימים בחברת תקשרות ששם ביקשו מימני
לחתום על ויתור סודיות רפואית,האם יהיה להם גישה לכל המידע שיש לי בתיק הרפואי?והם הם יוכולו להיכנס לכל הפרטיים שלי בתיק הרפואי?

אני מפחד שביגלל זה לא יקבלו אותי...
amigo
יצירת קשר:

Re: בקשר לפרופיל נפשייי

הודעהעל ידי amigo » 11 יוני 2009 14:07

לשום חברה סלולרית אין גישה לסעיפים בהם שוחררת מהצבא. המידע הזה סודי ביותר.

ככה שאין לך מה לדאוג 8-)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 11 יוני 2009 14:16

אם היית בטיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי דרך קופ"ח לא תהיה בעיה לגלות
דודו

הודעהעל ידי דודו » 11 יוני 2009 14:25

לא ההיתי בטיפול רפואי באזרחות.רק בצבא,ושיחררו אותי על 21 אז אני מקווה שלא תיהיה להם גישה למידע.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 11 יוני 2009 17:22

הפסיכיאטר ששיחרר אותי אמר לי שאם חותמים על ויתור סודיות מהסוג הזה, אז הם כן יכולים לראות את סיבת השחרור. אני לא יודע אם הוא צודק, אבל קח את זה בחשבון. יהיה נחמד אם מישהו שיודע את התשובה בוודאות ישפוך קצת אור בנושא.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 11 יוני 2009 18:45

חתימה על ויתור סודיות באזרחות מאפשר למעסיק להסתכל רק בתיק הרפואי האזרחי.
התיק הצבאי והאזרחי לא נפגשים, וגם אם תלך לרופא באזרחות הוא לא ידע מה עבר עלייך במשך כל תקופת הצבא אם לא עדכנת אותו והוא הכניס מידע חדש לתיק.

בנוסף לזה, גם אם למישהו יש גישה למחשבים בצבא (נגיד אם פונים לחבר שהוא קצין או משהו כזה) לא רואים את כל החוו"ד של הפסיכיאטר מאחורי הפרופיל אלא רואים אך ורק "שוחרר מטעמי בריאות". רק מי שיש לו גישה לתוכנה של הרופאים בצבא יכול להוציא מידע ממשי.
משיח NOW !
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 11 יוני 2009 20:33

MSMS כתב:חתימה על ויתור סודיות באזרחות מאפשר למעסיק להסתכל רק בתיק הרפואי האזרחי.
התיק הצבאי והאזרחי לא נפגשים, וגם אם תלך לרופא באזרחות הוא לא ידע מה עבר עלייך במשך כל תקופת הצבא אם לא עדכנת אותו והוא הכניס מידע חדש לתיק.

בנוסף לזה, גם אם למישהו יש גישה למחשבים בצבא (נגיד אם פונים לחבר שהוא קצין או משהו כזה) לא רואים את כל החוו"ד של הפסיכיאטר מאחורי הפרופיל אלא רואים אך ורק "שוחרר מטעמי בריאות". רק מי שיש לו גישה לתוכנה של הרופאים בצבא יכול להוציא מידע ממשי.

מגניב ביותר =]
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
מן

הודעהעל ידי מן » 12 יוני 2009 19:45

אני אזכיר שוב את השאלה שלי ששאלתי קודם פעם, כי היא גם קשורה לנושא דומה.
אחרי השחרור אני הייתי בתהליך תביע נגד משרד הבטחון, וכאשר ניגשתי להוציא מידע רפואי שמשה"ב ביקשו מקופת חולים, הרופא שאל עם אני נוטל תרופות באופן קבוע\עכשיו. הייתי בשיחה חופשית איתו הוא פשוט שאל מה בעיה ולמה אני צריך להוציא מידע רפואי, לא סיפרתי לו כלום(על כך שהשתחחרתי על סעיף נפשי וכו'...) סתם סיפרתי שהייתה בעיה רפואית, אך אצלכם אין שופ מידע על כך. ולגבי התרופות אמרתי שכרגע אני ממשיך טיפול במשה"ב ובזמן האחרון קיבלתי חד פעמי כדורים נגד דיכאון(כמה תרופות)... הוא אמר לי שבגלל שאין לו שום מידע על מה שאני עברתי בצבא הוא לא מתערב בזה ופשוט מוציא לי כל מה שהיה לי מהילדות ונמצא בקופת חולים. ואמר רק שהוא יציין אצלו שמות התרופות...

לאחרונה הייתי צריך להוציא אישור לעבודה על כך שאני בריא ויכול לעבוד, ניגשתי לרופא משפחה שלי(כשהוא כבר הרופא קבוע שלי, הראשון הייה רק רופא תורן) וכאשר הוא דפדף במחשב הוא רק ציין כמה פרטים מעבר וזהו, לגבי הקטע של התרופות הוא לא אמר כלום והוציא לי אישור כמו שרציתי.

הדבר שמתריד אותי זה, אם אני אצטרך שוב איזשהו אישור, התרופות האלה יכולות לפגוע בי... אני אישית בכלל לו בטוח לען הוא(הרופא הראשון) הכניס את הנתונים האלה, הרי הוא לא עשה לי שום סיכום ביקור עבור הנושא הזה, אלה הוציא לי סיכום(למשה"ב) אחר שבו ציין שאין לו שום מידע עבורי חוץ ממה שקיים מלפני גיוס.

אולי מישהו שהיה במצב דומה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 יוני 2009 23:17

מן כתב:אני אזכיר שוב את השאלה שלי ששאלתי קודם פעם, כי היא גם קשורה לנושא דומה.
אחרי השחרור אני הייתי בתהליך תביע נגד משרד הבטחון, וכאשר ניגשתי להוציא מידע רפואי שמשה"ב ביקשו מקופת חולים, הרופא שאל עם אני נוטל תרופות באופן קבוע\עכשיו. הייתי בשיחה חופשית איתו הוא פשוט שאל מה בעיה ולמה אני צריך להוציא מידע רפואי, לא סיפרתי לו כלום(על כך שהשתחחרתי על סעיף נפשי וכו'...) סתם סיפרתי שהייתה בעיה רפואית, אך אצלכם אין שופ מידע על כך. ולגבי התרופות אמרתי שכרגע אני ממשיך טיפול במשה"ב ובזמן האחרון קיבלתי חד פעמי כדורים נגד דיכאון(כמה תרופות)... הוא אמר לי שבגלל שאין לו שום מידע על מה שאני עברתי בצבא הוא לא מתערב בזה ופשוט מוציא לי כל מה שהיה לי מהילדות ונמצא בקופת חולים. ואמר רק שהוא יציין אצלו שמות התרופות...

לאחרונה הייתי צריך להוציא אישור לעבודה על כך שאני בריא ויכול לעבוד, ניגשתי לרופא משפחה שלי(כשהוא כבר הרופא קבוע שלי, הראשון הייה רק רופא תורן) וכאשר הוא דפדף במחשב הוא רק ציין כמה פרטים מעבר וזהו, לגבי הקטע של התרופות הוא לא אמר כלום והוציא לי אישור כמו שרציתי.

הדבר שמתריד אותי זה, אם אני אצטרך שוב איזשהו אישור, התרופות האלה יכולות לפגוע בי... אני אישית בכלל לו בטוח לען הוא(הרופא הראשון) הכניס את הנתונים האלה, הרי הוא לא עשה לי שום סיכום ביקור עבור הנושא הזה, אלה הוציא לי סיכום(למשה"ב) אחר שבו ציין שאין לו שום מידע עבורי חוץ ממה שקיים מלפני גיוס.

די חלאס כבר לזיין תשכל... אתה משקיע בעבודה בגרוש שמצאת כל כך הרבה דאגות שאפשר לחשוב שאתה מועמד להיות ראש נאסא.
אף אחד לא שם זין עליך ולא יטרח לברר עליך כלום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 יוני 2009 02:16

הסיכוי שממש יבררו עליך הוא אפסי, במיוחד אם מדובר בעבודה סטנדרטית ולא משהו מיוחד ומסווג.
יותר מזה, אתה כשיר לעבודה גם כשאתה משתמש בגלולות נגד דכאון. אין שום בעיה עם זה. בפועל - גם במקומות ממשלתיים.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 13 יוני 2009 11:12

אתה יודע מה איזה כמות עצומה של אנשים יש במדינה שכתוב להם בתיק הרפואי שהם ניגשו לטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי? שהם לקחו תרופות הרגעה במהלך חייהם? שהם סבלו מדיכאון?

רוב המעסיקים הם הגיוניים ויודעים שלא מדובר במשהו שצריך להתייחס אליו. מספיק גם לראות אותך ואת ההתנהגות שלך כדי להבין שגם אם היה משהו קטן (ובדרך כלל לא יודעים כי לא ממש בודקים) הוא נשאר בעבר.. בדיוק כמו אצל חצי מדינת ישראל(ואולי יותר).
משיח NOW !
מן

הודעהעל ידי מן » 13 יוני 2009 15:07

MSMS תודה על התשובה הנורמאלית.

ואורח אולי מספיק לתקוף פה אנשים. כמעט בכל נושא אני רואה הודעות דומות, ונראה לי זה אותו בן אדם... :evil:
בתהליך
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בתהליך » 13 יוני 2009 21:27

מישהוא יודע אם הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי פרטי לא דרך קופת חולים זה אמור להופיע באיזשהוא תיק רפואי?
תודה מראש
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 13 יוני 2009 21:32

בתהליך כתב:מישהוא יודע אם הייתי אצל פסיכיאטר אזרחי פרטי לא דרך קופת חולים זה אמור להופיע באיזשהוא תיק רפואי?
תודה מראש

כמעט משוכנע שלא, גם אני הייתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 נובמבר 2009 01:02

האם ביקור אצל פסיכיאטר במיון נכנס לתיק הרפואי האזרחי? לא ממש היתה לי אבחנה מדוייקת אז, והיא רק נתנה לי הפניה. רק במקרה כזה ויתור על סודיות רפואית הוא דבר שיכל לפגוע בי... אם כל זה נכנס. היא גם לא נתנה טיפול מסודר ומאורגן.

תודה ליודעים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 נובמבר 2009 04:10

זה שהייתם בטיפול פסיכולוגי לא הופך אתכם לחולי נפש אתם יודעים..@__@
לא חסרים אנשים שהולכים לפסיכולוגים והם בריאים בנפשם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 נובמבר 2009 13:33

אפשר לראות שיש לך פרופיל נפשי בתוכנת שלישות (יש תיבה קטנה ליד הפרופיל עם ר/נ כאשר נ זה נפשי).

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 12 אורחים