עזרה בבקשה!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

שמחה

עזרה בבקשה!!

הודעהעל ידי שמחה » 10 יוני 2009 11:51

שלום שמי שמחה, הייתי אמורה להתגייס לפני כמה ימים אחרי שהודיעו לי בסרוב לבקשת דחיית גיוס (בפעם השלישית) יום לפני הגיוס. לא הגעתי ללשכת גיוס על סמך בעיות רפואיות וגם שלחתי חופש מחלה לשבוע מרופא משפחה.
ביום למחרת (ביום הגיוס) התקשרו אלי בבוקר מהלשכה אמרו לבוא להתגייס ושלא קיבלו שום פקס ממני וביקשו לשלוח שוב. שלחתי אותו צלצלו אלי אמרו שילכו יבדקו אם הגיע ויחזרו אלי.. לא חזרו עד היום.
ביום הגיוס הלכתי לפסיכיאטר שלי (היה לי תור קבוע מראש) הוא נתן לי כדורים קבע טיפול חדש ונתן מכתב עם המלצה לדחיית גיוס על סמך החמרת מצבי והמשך טיפולים אצלו. פקססתי אותו אתמול.

השאלה היא כזאת: האם הולכים להתיחס למכתב מהפסיכיאטר? מה הסיכוי להורדת פרופיל (כרגע 45 רפואי ו 64 נפשי) על סמך דכאון, הקאות, חרדה וכאבים על בסיס פסיכיאטרי? האם יכולים לדחות לי את השירות אחרי שתאריך הגיוס שלי עבר?
אורח

Re: עזרה בבקשה!!

הודעהעל ידי אורח » 10 יוני 2009 12:20

את כרגע נחשבת נפקדת, יכולים לתת לך פגישה עם קב"ן והוא יחליט אם לתת לך פרופיל 21 או פרופיל 24 לחצי שנה.
MSMS
יצירת קשר:

Re: עזרה בבקשה!!

הודעהעל ידי MSMS » 10 יוני 2009 13:13

מה שסביר להניח שיקרה זה שביום שתתגייסי יתייחסו למכתב שלך מהפסיכיאטר ויפנו אותך לקב"ן כדי לבדוק מה לעשות הלאה איתך והאם צריך לשנות פרופיל או משהו דומה.
מכאן זו כבר החלטה של הקב"ן מה לעשות כשהאופציות הן כאלה:
1. בעניין הדחיית שירות - זה נקרא פרופיל 24 וזה קורה לפעמים במקרים כמו שלך כשהקב"ן חושב שאת עוד לא מתאימה לגיוס ולכן שולח אותך לכמה חודשים הביתה עם פרופיל זמני כדי ש"תטפלי בעצמך".
2. שינוי פרופיל נפשי, למשל הורדה ל45 ולכן גיוס רגיל רק עם הקלות של ותפקיד פשוט ככל הנראה.
3. אם הוא יחשוב שהחוו"ד של הפסיכיאטר והרושם שאת תתני לו מכוון אותו לפרופיל 21 יתכן והוא יפעל באופציה הזו.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים