זה כמו להיות צמחוני ולאכול בשר

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

הודעהעל ידי זה כמו להיות צמחוני ולאכול בשר » 20 מאי 2009 16:33

מה שאתם עושים - להשתמט מהצבא זה בדיוק כמו להיות צמחוני ולאכול בשר:
אתם טוענים שאתם לא מוכנים לשרת בצבא ושאתם נגד מלחמות או משהו כזה? אז שתדעו לכם שהמדינה הזאת הוקמה על רקע מלחמות, האדמה שאתם חיים עליה - נלחמו עליה ונהרגו עליה אנשים!

לא לעשות שירות משמע להגיד אני לא רוצה לעשות מלחמות אבל אני גר בישראל שהמלחמות והצבא אצלה הם לצערנו שגרה.

ואללה צבא זה לא הכי כייף בעולם, 3 שנים מהחיים שבהם כל מה שאתה רוצה זה ללכת בים ולעשות דחקות ובמקום זה מביאים לך נשק ואומרים לך תגן על המדינה, זה לא כייף אך זה חשוב וכל מי שמחשיב עצמו יהודי חייב לעשות צבא, כי אם לא נגן על המדינה לא נוכל לחיות פה. אז זה לא חכמה להגיד שאתם לא מוכנים להילחם ומאידך להיות על אדמה שנלחמו עליה.

חוץ מזה, חכמים גדולים שכמותכם, אם לא היה את החיילים אתם היום הייתם מתים, כולכם. חיילים לא באים לחסל ערבים הם באים להגן על המדינה.

אתם לא רוצים לשרת במדינה? אז גם אל תחיו פה כי זה בדיוק כמו להיות צמחוני ולאכול בשר.
אורח

Re: זה כמו להיות צמחוני ולאכול בשר

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2009 17:49

זה כמו להיות צמחוני ולאכול בשר כתב:מה שאתם עושים - להשתמט מהצבא זה בדיוק כמו להיות צמחוני ולאכול בשר:
אתם טוענים שאתם לא מוכנים לשרת בצבא ושאתם נגד מלחמות או משהו כזה? אז שתדעו לכם שהמדינה הזאת הוקמה על רקע מלחמות, האדמה שאתם חיים עליה - נלחמו עליה ונהרגו עליה אנשים!

לא לעשות שירות משמע להגיד אני לא רוצה לעשות מלחמות אבל אני גר בישראל שהמלחמות והצבא אצלה הם לצערנו שגרה.

ואללה צבא זה לא הכי כייף בעולם, 3 שנים מהחיים שבהם כל מה שאתה רוצה זה ללכת בים ולעשות דחקות ובמקום זה מביאים לך נשק ואומרים לך תגן על המדינה, זה לא כייף אך זה חשוב וכל מי שמחשיב עצמו יהודי חייב לעשות צבא, כי אם לא נגן על המדינה לא נוכל לחיות פה. אז זה לא חכמה להגיד שאתם לא מוכנים להילחם ומאידך להיות על אדמה שנלחמו עליה.

חוץ מזה, חכמים גדולים שכמותכם, אם לא היה את החיילים אתם היום הייתם מתים, כולכם. חיילים לא באים לחסל ערבים הם באים להגן על המדינה.

אתם לא רוצים לשרת במדינה? אז גם אל תחיו פה כי זה בדיוק כמו להיות צמחוני ולאכול בשר.

מעניין מי יהיה הטיפש התורן שיטרח ויכתוב לך תשובה\ יצחק על השטויות שאתה כותב....
אני הייתי עושה את זה אבל כמה אפשר? לדבר עם קירות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2009 18:30

עוד ילד שעוד לא התבגר, יש אנשים שהמסגרת הצבאית לא מ-ת-א-י-מ-ה להם! תתרכז בעצמך, די לחפש מה לא בסדר כל הזמן
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 מאי 2009 19:34

אם בלהיות צמחוני ולאכול בשר אתה מנסה להגיד שאנשים פה נהנים משני העולמות, גם לא משרצים וגם נהנים משירוצי הצבא, בחרת באנלוגיה ממש גרועה, כי אף צמחוני לא חושב שלאכול בשר זה משהו חיובי, ואם הוא אוכל בשר אז הוא לא צמחוני. בעצם, אורח צודק, אני האידיוט שמנסה למצוא ברוקולי בפפגאיו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 מאי 2009 20:08

במילא רגוע,
אני מציע תגובה אוטמוטית לסוג כזה של אשכול, באמת כאילו!!
זה ממש חוזר על עצמו!
שמשהו ישקיע על איזה תגובה מלא זמן, ישמור את זה ב-notepad וכל פעם יעשה העתק הדבק למפגרים שכותבים אותו דבר!!
או שתעשו אשכול steaky שהכותרת שלו תהיה:
"למה אנחנו לא עושים צבא".
Strawberry
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Strawberry » 20 מאי 2009 21:23

כשהייתי קטנה הייתי צמחונית שנתיים ואבא שלי הכין שניצלים ממש טעימים, אז אכלתי.
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 20 מאי 2009 21:59

אני צמחוני ואני לא רוצה לאכול בשר...
קודם כל, יש מספיק אנשים שרוצים לשרת, אבל לצערי לא כולנו רמבו, זה לא שחבל לנו על 3 שנים, זה פשוט כי זה יהיה סבל, אתם לא מבינים כי כל אדם הוא שונה ויש אנשים מאד רגישים. אני לדוגמא לא מסוגל לאכול בשר, נראה לך שאני מסוגל לירות בערבי?
"אל תחיו פה" קל מאד להגיד את זה, דווקא טוב לי כל עוד אין אנשים מציקים כמוך. בא לך תשרת, אף אחד לא מונע מבעדך, אני אעשה שירות לאומי וגם ארגיש טוב עם עצמי, מישהו אחר ילך ללימודים ויהפוך לרופא וגם יתרום לחברה, לא כולנו GI JOE.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 מאי 2009 07:06

אוי אתה מטומטם... שאני פשוט מרחמת עלייך, עד כדי כך שבא לי לעזור לך למצוא את האנלוגיה שחיפשת. אפילו שאני לחלוטין לא מסכימה איתך, וממש נמאס לי מההטפות המטומטמות של כל מיני מורעלים כמוך - עד כדי כך אני מרחמת עלייך...
אז הנה אנלוגיה בשבילך: זה כמו להיות צימחוני אבל עדיין לאכול ביצים וחלב.

זאת אנולוגיה קצת יותר טובה, למרות שעדיין לא משהו...
organo

הודעהעל ידי organo » 21 מאי 2009 10:55

D_man כתב:אני צמחוני ואני לא רוצה לאכול בשר...
קודם כל, יש מספיק אנשים שרוצים לשרת, אבל לצערי לא כולנו רמבו, זה לא שחבל לנו על 3 שנים, זה פשוט כי זה יהיה סבל, אתם לא מבינים כי כל אדם הוא שונה ויש אנשים מאד רגישים. אני לדוגמא לא מסוגל לאכול בשר, נראה לך שאני מסוגל לירות בערבי?
"אל תחיו פה" קל מאד להגיד את זה, דווקא טוב לי כל עוד אין אנשים מציקים כמוך. בא לך תשרת, אף אחד לא מונע מבעדך, אני אעשה שירות לאומי וגם ארגיש טוב עם עצמי, מישהו אחר ילך ללימודים ויהפוך לרופא וגם יתרום לחברה, לא כולנו GI JOE.

איזה תירוץ גרוע, אתה מסוגל להיות תומך לחימה, אתה מסוגל להיות ג'ובניק.
אתה תתרום יפה למדינה אם תהיה בנ"מ.
באמת כדאי שתחפש תירוצים יותר טובים, ואל תחשוב שאני מורעלת, אני גם לא בצבא.
אבל זה לא משנה שהתירוצים מצוצים מהאצבע
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 מאי 2009 11:45

organo כתב:

יש אנשים שנפשית לא יכולים לשמור והצבא זורק אותם כי אין לו מה לעשות איתם.
זה לא רק התפקיד, המערכת הצבאית דורשת מחייל דברים שלא כל אחד יכול לעשות, את כנראה לא מודעת לזה שיש לנו באוכלוסייה כמות גדולה של אנשים רגישים/חלשים נפשית.
הצבא לא תמיד מתחשב בחיילים כאלה ובסופו של דבר הם נפלטים מהמערכת אחרי סבל רב.
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 21 מאי 2009 11:51

הוא טען שהוא לא מסוגל לירות בערבי, אבל לא אמר כלום על מסגרת ורמבו.
לשבת בחדר ולירה טילים שבאים אלינו הוא לא יכול לעשות? תפקידים במודיעין הוא לא מסוגל?
איפה פה הוא הורג או יורה בערבים?
הוא לא אמר שום דבר על חולשה נפשית
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 מאי 2009 17:29

organo כתב:הוא טען שהוא לא מסוגל לירות בערבי, אבל לא אמר כלום על מסגרת ורמבו.
לשבת בחדר ולירה טילים שבאים אלינו הוא לא יכול לעשות? תפקידים במודיעין הוא לא מסוגל?
איפה פה הוא הורג או יורה בערבים?
הוא לא אמר שום דבר על חולשה נפשית

זה מה שקורה כשעונים לטרולים....... הם לא רוצים תשובות הם רוצים לריב קצת ולהוציא תסכולים פה, ואתם נותנים להם את התענוג בשיתוף הפעולה איתם.

הרמה של הפורומים פה היא על הפנים.
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 22 מאי 2009 09:24

organo כתב:

לא הביאו לי נ"מ, את חושבת שלא חשבתי על זה? וגנוגע לג'ובניק, עם כל הכבוד אני מעדיף לעשות שירות לאומי. אני לא מחפש תירוצים, פעלתי לפי שיקול דעתי, ומכיוון שאני לא מתאים למערכת צבאית, לא כל האנשים הם אותו דבר, ואני לא רוצה לשבת 3 שנים בקרייה רק כדי להגיד אח"כ "שירתתי בצה"ל" כשיכולתי לתרום באמת בשירות לאומי או בלימודים אפילו.
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 24 מאי 2009 08:22

אז למה תירוצים?
תגיד שאתה מעדיף ללכת לשירות לאומי כי התנאים שם יותר טובים.
עודד

הודעהעל ידי עודד » 30 מאי 2009 18:25

אורגנו, אתה הולך להתגייס ומרגיש פראייר? לא חבל?
אם אתה הולך להתגייס בלב שלם ובאמונה בצדקת דרכך, שיהיה לך בהצלחה ומי יתן ותנצל את השירות שלך לעבודת קודש.
אבל לעזאזל, מה איכפת לך מה אנשים אחרים עושים, ומי אתה שתגיד למישהו מה לעשות עם החיים שלו?
- צמחוני שלא אוכל בשר
יום אחד גם אני אדע לנגן ככה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 מאי 2009 14:59

הוא יתגייס להיות הביץ' של איזה רס"ר ונראה אותו מדבר אחרי זה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 מאי 2009 22:07

הרסר יגיד לו לננקות טוב טוב למטה לפני ה.....
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 02 יוני 2009 08:28

חח איזה להתגייס חח.
אני משתמט וגאה בזה.
אני פשוט לא אוהב שאנשים מביאים תירוצים מצוצים מהאצבע ללמה לא התגייסו.
לא להתגייס כי אתה לא רוצה להרוג אף אחד? זה תירוץ עלוב ביותר כי ברוב התפקידים
לא הורגים אף אחד.
לא התגייסתם כי לא רציתם, נקודה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 23:13

"כי לא רציתם"

אומרים את זה כאילו זה הדבר הכי גרוע, הסיבה הכי נמוכה. מה יותר חשוב מלהיות מסוגל לא לעשות דברים שאתה לא מוכן?

אם אני אומרת "לא רוצה" כשמישהו מבקש לשכב איתי אז לכל העולם יש את הכבוד לרצון שלי. יש לי את הזכות המלאה לא לעשות עם האיש הזה שום דבר שאני לא רוצה. כי הגוף שלי ברשותי. אני לא צריכה לתת לכם סיבות. אני יכולה להגיד שאני פשוט "לא רוצה" לשכב איתו. ואין לכם שום זכות אפילו לשאול אותי למה לא.

אבל שרוצים להפוך אותי לרכוש. לשים אותי במקום שאני לא רוצה (ועל תקשקשו לי "אתה יכול להיות זה וזה - כי אתה לא. אומרים לך מה אתה יכול. זה או כלא) להכריח אותי לעשות דברים שמנוגדים למצפון שלי, עם אנשים כמוכם שחושבים שאם אני אעשה משהו שלא מועיל לאף אחד עם מדים זה הרבה יותר טוב מלעשות עבודה שמועילה למישהו בלעדיהם רק כי קוראים לזה "שירות לאומי" ולא צבא וזה מקום בו אנשים הם לא רכוש והם בוחרים את התפקיד שהם רוצים. (שגם עם זה יש לי בעיות של זכויות עובדים וחרא אחר שאין לי כוח לדבר עליהן) אז אתם אומרים בבוז "תנאים יותר טובים". במקום זה תכתבו "זכויות".
כשורצים לקחת את הגוף שלי למשך פרק זמן ולעשות בו כל מה שמתחשק לאיזה סדיסט. אז פתאום אסור לי להגיד "לא רוצה". אז אסור לי שיהיה לי רצון משלי, אז הגוף שלי לא ברשותי יותר. אז אין לי זכות לדבר, למחות, לבחור את העבודה שאני רוצה לעשות, אין לי זכות להגיד את דעתי. אין לי זכות קיום. אני רכוש.

האמת שאפילו עדיף פעם אחת לשכב עם מישהו שלא רוצים על להיות רכוש של ממערכת שאונס את הגוף שלך לצרכיה כל יום. עבדים היו הרכוש. העבדות לא נגמרה באמת...

לדעתי זה דבר רע מאוד כשמזלזלים בצירוף המילים "לא רוצה". אחד הביטויים הכי חשובים שאפשר להגיד. ביטוי שממצה את אחת הזכויות החשובות בזכויות האדם - הזכות לבחירה. זכות שאין בארץ הזאת. לפחות תשאירו את הזכות לחופש הביטוי שאנשים לפחות יוכלו להגי ד"לא רוצה".

"אפשר לעשות גם תפקידים שלא הורגים" אם היו מסקשים ממך (באיומי כלא) לתייק מסמכים ולשתוף את הרצפה במשרדים של החמאס או אולי במשרדים של הרייך השלישי, לא היית צריך להרוג אף אחד, לא היית צריך לעשות שום דבר שקשור למלחמה במדינת ישראל אז לא הייתה לך שום בעייה עם זה? למה לא? אתה בסך הכל מתייק? אתה לא פוגע באף אחד באמת, נכון?

לא נראה לי שזה נכון. אם אתה מתנגד לכיבוש אתה לא תתייק מסמכים שקשורים אליו ולא תשתוף את הרצפה במשרד בו יושב האיש שמחליט איך הולכים לשבור להם את הרגליים אחד אחד, ובטח שלא להכין לו קפה ובטח שלא לסבול הטרדות מיניות ממנו....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 יוני 2009 23:18

אורח כתב:האמת שאפילו עדיף פעם אחת לשכב עם מישהו שלא רוצים על להיות רכוש של ממערכת שאונס את הגוף שלך לצרכיה כל יום. עבדים היו הרכוש. העבדות לא נגמרה באמת...

את מאוד מטומטמת...
organo1

הודעהעל ידי organo1 » 07 יוני 2009 12:34

היא לא מטומטמת, היא בסך הכל צודקת לדעתי.
אבל מפריע לי כל התירוצים, את לא צריכה לתרץ שוב דבר, מבחינתי
"לא רוצה" זה סיבה מעולה לא להתגייס, אני התגייסתי כי לא רציתי
ואני בכלל לא מבקר את מי שהתגייס כי לא רצה.
אני מבקר את התירוצים העלובים שיש לאי-גיוס.
ובאמת אפשר למצוא תפקידים בצבא שלא יתנגשו במוסר שלך, כמו ביטחון פנים,
כמו נ"מ (לנטרל טילים של ארגוני טרור זה בטוח מסתדר עם המוסר).
אני אפילו לא רציתי לעשות שירות לאומי, למה לי? (אני בשירות לאומי בגלל לחץ
ואיומים מההורים).
יום טוב לכולם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 13:33

organo1 כתב:היא לא מטומטמת, היא בסך הכל צודקת לדעתי.

כתבתי שהיא מטומטת לא בגלל כל מה שהיא כתבה בהודעתה (בגדול היא צודקת) אלא בגלל מה שציטטתי ובפרט זה שסימנתי באדום. זה לא עדיף לשכב עם מישהו שלא רוצים על פני להיות רכוש של המערכת -- זה מטומטם ומחליא לכתוב דבר כזה.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 07 יוני 2009 13:59

זה באמת מחליא. ואני גם בגדול מסכים איתה.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
organo1

הודעהעל ידי organo1 » 07 יוני 2009 14:36

תכלס, אני גם מעדיף לשכב עם מישהו שאני לא רוצה, מאשר להתגייס
לצבא, אם אלה האופציות היחידות שלי ;)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 14:41

כל אחד חייב להיות בדיוק כמוך, נכון?
אם הוא מרגיש וחושב אחרת או שונה במשהו זה רק בגלל שהוא טיפש.

בשבילי אם מישהו דוחף אותי למשרד לשנתיים שמלא באנשים שמטרידים אותי מינית ואני צריכה לתייק את הכתובות של הבתים שהרסתם זה א ו נ ס .
נכון, *אני* אישית לא הורסת אותם, אבל אני עוזרת להם לההרס.
וכשמישהו שם עלי תווית "רכוש" זה גם אונס. אני לא מוכנה להיות רכוש. אולי *את* מוכנה, אם את מוכנה סימן שכל בני האדם כמוך. לך לא איכפת מהגוף שלך ומה אנשים עושים איתו, שימיינו אותך, שיקראו לך רכוש, שיטרידו אותך מינית.

והכי קל לכתוב על טיעון "זה טיעון מטומטם". כמה נוח, את לא צריכה לענות, את לא צריכה להתאמץ להפעיל את המוח הלא קיים שלך.

לך לא איכפת שאונסים אותך. לי כן. יש בחורות שלוקחות את זה מאוד קשה אם שורקים להן ברחוב. אז הן מטומטמות?

אולי תעני על השאלה, היית מוכנה להכין קפה לאנשי החיזבאללה? למה לא? את לא הורגת אף אחד, את לא יורה באף אחד את רק עושה קפה? למה לא לעשות את זה?

יש לך תשובה או שכל מה שאת יכולה לענות זה "זה טיעון מטומטם".
ועוד טריק אינטרנט נוסף - להתייחס למשפט אחד מתוך מגילה של טיעונים שאין לך מוסג מה להגיד עליהם בתקווה שישכחו אותם. זה לא יעבוד לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 14:47

אני מניח שהתכוונת אלי, כתבתי טיעון מטומטם כי אם את הולכת
לדוגמא לביטחון פנים, איך את עוזרת לצבא?
התכוונתי במטומטם: לא נכון.
ואני מאמין שאנחנו לא פועלים לפי מוסר, אלה מנסים להתאים את המוסר למעשים שלנו.
לא התכוונתי להגיד שאת מטומטמת, אני דווקא מסמפט אותך.
organo1

הודעהעל ידי organo1 » 07 יוני 2009 14:49

על מה שלא הגבתי, אני בגדול מסכים,
השאלה על חמאס קצת קשה לענות, קשה לי לעשות את ההשוואה הזאתי
בראש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 15:01

אורח כתב:כל אחד חייב להיות בדיוק כמוך, נכון?
אם הוא מרגיש וחושב אחרת או שונה במשהו זה רק בגלל שהוא טיפש.

בשבילי אם מישהו דוחף אותי למשרד לשנתיים שמלא באנשים שמטרידים אותי מינית ואני צריכה לתייק את הכתובות של הבתים שהרסתם זה א ו נ ס .
נכון, *אני* אישית לא הורסת אותם, אבל אני עוזרת להם לההרס.
וכשמישהו שם עלי תווית "רכוש" זה גם אונס. אני לא מוכנה להיות רכוש. אולי *את* מוכנה, אם את מוכנה סימן שכל בני האדם כמוך. לך לא איכפת מהגוף שלך ומה אנשים עושים איתו, שימיינו אותך, שיקראו לך רכוש, שיטרידו אותך מינית.

והכי קל לכתוב על טיעון "זה טיעון מטומטם". כמה נוח, את לא צריכה לענות, את לא צריכה להתאמץ להפעיל את המוח הלא קיים שלך.

לך לא איכפת שאונסים אותך. לי כן. יש בחורות שלוקחות את זה מאוד קשה אם שורקים להן ברחוב. אז הן מטומטמות?

אולי תעני על השאלה, היית מוכנה להכין קפה לאנשי החיזבאללה? למה לא? את לא הורגת אף אחד, את לא יורה באף אחד את רק עושה קפה? למה לא לעשות את זה?

יש לך תשובה או שכל מה שאת יכולה לענות זה "זה טיעון מטומטם".
ועוד טריק אינטרנט נוסף - להתייחס למשפט אחד מתוך מגילה של טיעונים שאין לך מוסג מה להגיד עליהם בתקווה שישכחו אותם. זה לא יעבוד לך.

תקשיבי חומד, אני לא מוכנה לכלום ואמרתי שאת בגדול צודקת אבל עם התגובה המטופשת והמתלהמת הזאת שלך הוכחת כבר הכל. מטומטת אמרתי בגלל קטע ספיציפי שכתבת ודאגתי לצטט אותו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 15:15

וווהההה כתבתי עכשיו משהו וזה לא פרסם לי. אני אנסה לשחזר את זה שוב:

מה שכתבתי קודם זה על המשפט "תירוצים מטומטמים".

ה"תירוצים" שאנשים כתבו היו (פחות או יותר) הדברים האלה:

1. פשעי מלחמה - אנשים לא רוצים לשרת מערכת שמבצעת פשעי מלחמה ופוגעת בזכויות אדם. פשעי מלחמה הם דבר חמור ביותר וקשה לי להאמין שאנשים אומרים את זה בתור תירוץ.
2. עניין הרכוש - הצבא פוגע בזכויות האדם של המשרתים (אין זכות לראות רופא, קוראים לך רכוש, שוברים לאנשים באימונים את הגב, מחליטים בשבילך איזה תפקיד אתה עושה בלי לשאול אותך וכו') מה שנאמר על זה היהי שמשרתי השירות הלאומי הם "מפונקים" שרוצים תנאים טובים יותר. לדעתי הם אנשים שמעיזים לדרוש את הזכויות שלהם.

זכויות אדם ודמוקרטיה הם דבר מאוד חשוב. יש אנשים שבשבילם אלה הערכים החשובים ביותר בעולם.

להגיד לי שאלה הם "תירוצים" זה לטעון שהערכים הכי חשובים לי הם מטומטמים ולפגוע באמונות שלי וגם להגיד שאני משקרת שאני אומרת שזה חשוב לי וגם לפגוע. אני חושבת שלהגיד שהדברים האלה הם "תירוצים מטומטמים" זה לפגוע באנשים.

עלתה כאן גם השאלה שיש תפקידים אחרים וכל זה. זה עדיין לא מבטל את עניין הרכוש, וגם יש את העניין שאתה לא זכאי לבחור את התפקיד שלך בעצמך. לכן זה לא "תירוץ".

יש גם 3 לדתעי שזה עניין זכויות העובדים. זה מפריע לי גם בשירות לאומי. לדעתי לאנשים מגיע לקבל משכורת על העבודה שלהם בזכר מינמום לפחות. שוב - אפשר לקרוא לערך זכויות העובדים שהוא חלק נכבד בתפיסת העולם שלי "תירוץ עלוב".

לדעתי זה חבל שלאנשים אחרים לא איכפת מהערכים האלה. אבל יש אנשים שכן.

אתה רוצה לקרוא להם "שקרים", בבקשה....
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 15:18

את יכולה לחשוב שאני "מטומטמת". אני יכולה לחשוב שאת כפייתית.

את רוצה לכפות את האופי שלך על כל העולם.

אמרתי ש*אני* *אישית* מרגישה משהו.

את אומרת לי "אל תרגישי ככה. תרגישי את מה שאני מרגישה".

אם את רוצה שכולם ירגישו בדיוק את אותו דבר שאת מרגישה, שיהיה להם את אותן העדפות כמו שלך. בבקשה.

אז אני "מטומטמת" כי אני *מרגישה* משהו. אין מה לעשות ככה אני *אישית* מרגישה.
מה הבעייה שלך עם זה? את מסוגלת לפרט או שאת יכולה רק לקלל?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 16:01

אני לא רוצה לכפות את האופי שלי על אף אחד אבל את צודקת, זאת הרגשתך האישית. כנראה הגזמתי כשקראתי לך מטומטמת אז סליחה, זה היה מפזיזות כי צרם לי אבל אני עדיין חושבת שהרגשתך האישית הזאת מחליאה, זו דעתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 16:13

חבר שלי אמר שהוא מעדיף למות מלאבד את שתי הרגליים. זאת הדעה *שלו*. אני *אישית* מעדיפה לחיות עם או בלי (עם עדיפות בלתי מעורערת ל"עם") רגליים.
אז גם הוא מחליא אותך, או שזה מחליא רק כשזה קשור לטאבו הקדוש של נושא המין?

אם חוויה מסויימת בשבילי היא אונס לכל דבר (לפי ההרגשה ולפי הטראומות שיכולות להגרם ממנה) זה לא טבעי להעדיף להעדיף להאנס פעם אחת על להאנס כל לילה במשך שנתיים? זה מחליא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 16:35

לא, דווקא חבר שלך בהעדפה הזאת שלו לא מחליא איתי, להיפך, אני מזדהה איתו. מחליאים אותי כל מיני דברים, תלוי מה דעתי לגבי אותו דבר.
נכפים עלינו כל מיני דברים בחיים שלנו, אנחנו חייבים לשלם מיסים, אנחנו חייבים ללכת לבית ספר, אנחנו חייבים ללכת לגן, אנחנו חייבים לעבוד, אנחנו חייבים להתגייס לצבא... ועם האחרון אני לא מסכימה...
כן, עדיין ההעדפה הזאת שלך מחליאה אותי. למה? כי זה מה שאני חושבת על דעתך וזאת דעתי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 17:08

LOL את אפילו לא יכולה להסביר את עצמך.
אני מציעה הסבר: אנשים מתייחסים לאלימות כדבר של מה בכך אבל מזדעזעים מכל מה שקשור למין. מין זה טאבו מין זה אסור בזמן שאלימות זה בסדר וזה קורה כל היום.
אם מישהו אומר "אני מעדיף למות" זה לא מזעזע כי זה בסך הכל איש מת, לא כזה נורא.
אבל אם מישהו אומר משהו שקשור למין אז זה מזעזע נורא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 19:04

הסברתי את עצמי מספיק טוב. אני לא חושבת שאלימות מינית מזעזעת יותר מאלימות אחרת ועדיין, זה תלוי מה ואני ממש לא חושבת שאם "בסך הכל" איש מת אז "זה לא כזה נורא". ועדיין ההעדפה שלך מחליאה אותי כי זה צורם לי, זה הכל.
ואם כבר בהעדפות עסקינן אז אני מעדיפה למות מאשר להאנס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 20:55

אז איך היית מרגישה אם מישהו היה קורא לך "מטומטמת" ו"מחליאה" בגלל זה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 יוני 2009 21:05

מה שאתם עושים - לא למחזר זה בדיוק כמו להיות דתי ולאכול חזיר:
אתם טוענים שאתם מוכנים למות בשביל האדמה ואבל אתם לא מוכנים למחזר? אז שתדעו לכם שיש גבול למה שהאדמה הזאת יכולה לסבול. ואם תמשיכו להזרים לתוכה עוד ועוד זיהום כבר לא נוכל לחיות עליה.

לא למחזר משמע להגיד אני שם זין על האדמה שלי אבל אני מוכן להרוג ילדים בשביל להגן עליה. לצערינו זיהום אוויר ומים זאת שגרה.

ואללה למיין את האשפה שלך ולדחוף ידיים למחולות אשפה ולמיין את הזבל זה לא הכי כייף בעולם, כל מה שאתה רוצה זה ללכת לים ולעשות דחקות ובמקום זה מביאים לך שקית זבל ואומרים לך תסתובב על החוף ותאסוף, זה לא כייף אך זה חשוב וכל מי שמחשיב עצמו תושב כדור הארץ חייב לפעול למען הסביבה, כי אם לא נישמור על הסביבה לא נוכל לחיות פה. אז זה לא חכמה להגיד שאתם לא מוכנים למחזר ומאידך להרוג על חשיבות האדמה.

חוץ מזה, חכמים גדולים שכמותכם, אם לא היה אוזון אתם היום הייתם מתים, כולכם. אוזון לא צומח על העצים... בעצם... לא משנה! האוזון מגן על המדינה.

אתם לא רוצים לאסוף זבל, למחזר ולהגן על יערות הגשם? אז גם אל תחיו פה! ותזכרו! זה כוכב הלכת היחיד שלנו, אין לנו עוד אחד! אבל בכל זאת אני אגיד לכם "אל תחיו פה" למרות שאני אומר לכם אחרי שנייה שאין לכם מקום אחר....

בקיצור - תפסיקו לזהם לי את הכוכב ותתחילו להלחם בשביל איכות הסביבה. אוו שכולנו נמות. או שפתאום זה לא איכפת לכם שכולנו נמות? כשלא צריך להרוג אף אחד?
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 09 יוני 2009 09:03

לא ללכת לצבא, בגלל שלאדם יש נפש עדינה מכדי להרוג מישהו, זה תרוץ עלוב,
ועל זה דיברתי.
הרי יש מלא תפקידים שלא הורגים אף אחד.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 09 יוני 2009 11:23

organo כתב:לא ללכת לצבא, בגלל שלאדם יש נפש עדינה מכדי להרוג מישהו, זה תרוץ עלוב,
ועל זה דיברתי.
הרי יש מלא תפקידים שלא הורגים אף אחד.

רובם המכריע של התפקידים למעשה.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יוני 2009 12:23

ואז שאלו אותך שאלה.
אתה היית מוכן לשרת במשרד של החיזבאללה בלי שאתה צריך להרוג אף אחד בעצמך?

אתהמנסה לעשות את החיים שלך קלים. יש אנשים שאידיאולוגיה מניעה את המעשים שלהם, ואתה לא יכול להגיד שאין כאלה. במקום להתמודד איתה אתה אומר שכולם שקרנים.

אז אני לא מסכימה. יש אנשים שלא רוצים לשרת מערכת שמבצעת פשעי מלחמה.
אתה רוצה לקרוא לזה "נפש עדיה" ו"תירוץ עלוב" בבקשה - אלה רק מילים.
organo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי organo » 09 יוני 2009 14:06

"אני לדוגמא לא מסוגל לאכול בשר, נראה לך שאני מסוגל לירות בערבי?"

הוא לא אמר שהוא נגד צה"ל, רק שהוא לא יכול להרוג ערבי כשהוא מולו,
אין לו אדיאלוגיה נגד הצבא.
אז כן, זה תרוץ עלוב.

ואם הייתי פלסטיני מאיפה לי מה הייתי עושה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 יוני 2009 14:41

יש הרבה רמות של אידיאולוגיה.
יש כאלה שלא רוצים שיהיה צבא, יש כאלה שיסכימו להתגייס בכיף יום אחרי הכיבוש, יש כאלה שרוצים צבא מקצועי במקום גיוס חובה, יש כאלה שלא מסכימים עם הפעולות של הצבא ומסרבים מתוך מחאה אבל לא חושבים שאל צריך צבא בכלל, יש, למשל, בנות שחושבות שהן יכולות לעשות משהו הרבה יותר חיובי בשירות לאומי מלהגיש קפה בצבא - בלי קשר מה הדעות שלהן עליו, יש כאלה שחושבים שהם יכולים לעשות משהו הרבה יותר מועיל כי במסגרת צבאית הם לא יתפקדו כמו שצריך ובמסגרת שנת שירות הם כן, יש כאלה שלא היו מסוגלים לעמוד בזה ויצאו, יש כל כך הרבה סוגים. ויש כמה שנמצאים בכולם.

כמה מאתנו אתה חושב חסרי אידיאולוגיה בכלל שחושבים שהצבא הוא סבבה אגוזים ורק מרגישים שאנחנו אישית לא מסוגלים להרוג? לדעתי זה חלק קטן מאוד, אולי אני טועה.

מה שכתבת קודם היה "אני מבקר את כל התירוצים העלובים שיש לאי גיוס". אני פירשתי את זה ב"כל התירוצים" אתה מתכוון לכל תפיסת העולם שלי, האידיאולוגיה שלי והדעות שלי על דמוקרטיה, חופש בחירה, זכויות אדם וכו' וכו' וכו'....
שאתה טוען שאני משקרת שאני חושבת ככה ובעצם זה רק תירוצים שלי למה לא התגייסתי.
אז אתה יכול להבין למה זה פוגע?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 10 יוני 2009 14:28

אורח כתב:ואז שאלו אותך שאלה.
אתה היית מוכן לשרת במשרד של החיזבאללה בלי שאתה צריך להרוג אף אחד בעצמך?

בכנות - לא, בחיים לא. HELL NO

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 0 אורחים