שאלון רפואי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

D_man
יצירת קשר:

שאלון רפואי

הודעהעל ידי D_man » 27 מאי 2009 10:24

שלום לכולם. התקבלתי לא מזמן לעבודה וקיבלתי מסמך "שאלון רפואי למילוי ע"י רופא". אחד הסעיפים בו הוא "הפרעות נפשיות, טיפול פסיכולוגי", עכשיו השאלה שלי היא אם השתחררתי על פרופיל 21 הרופא אליו אני אבוא (אין לי אחד קבוע) יידע על זה? יש דרך לעקוף את זה? מה אתם ממליצים לי לעשות?
אורח

Re: שאלון רפואי

הודעהעל ידי אורח » 27 מאי 2009 11:03

שאלה טובה....
אני מצטרף לשאלה.

אגב: אני חושב שאם כן הוא יידע על זה, אפשר לומר שזה היה רק משהו זמני והתגברת על זה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 מאי 2009 11:07

אין שום סיבה שהרופא יידע, אלא אם כן אמרת לו בעבר ורשום לו בהיסטוריה שלך, או שתגיד לו עכשיו. ורק להבהיר, כשאני אומר היסטוריה שלך זה לא שיש קובץ אחד שנגיש לכל רופא באשר הוא, יש מידור של המידע במחשבי קופות החולים, אני לא יודע איך בדיוק זה עובד אבל זה לא שכל רופא יכול לראות כל מה שאי פעם נכתב עליך על ידי כל רופא אחר. זה גם אומר שאתה יכול ללכת לרופא שלא מכיר אותך והוא יידע רק מה שתספר לו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 27 מאי 2009 11:46

תודה על התשובה, אז מה אני אמור להגיד לו כשהוא שואל לדוגמא על הצבא?
עריכה: הרופא, לא המעביד, הוא יודע שאני מתכנן לעשות שירו"ל.
מן

הודעהעל ידי מן » 27 מאי 2009 13:49

[שאלה]
אם לדוגמא בקופת חולים, רשמו אצלי שאני קיבלתי פעם תרופות להרגעה. האם זה ממש ישפיע על משהו? ואם הרופא מציין איזה תרופות, בשאלון רפואי? והאם אפשר למחוק את המידע הזו, או שזה בלתי אפשרי?
מן

הודעהעל ידי מן » 28 מאי 2009 00:48

מישהו?
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 28 מאי 2009 02:34

D_man כתב:תודה על התשובה, אז מה אני אמור להגיד לו כשהוא שואל לדוגמא על הצבא?
עריכה: הרופא, לא המעביד, הוא יודע שאני מתכנן לעשות שירו"ל.

מזתומרת מה אתה אמור להגיד לו? מה שאתה רוצה, לא? או שאתה מתכוון לנסות להסתיר ממנו את העובדה שלא שירתת? לי דווקא אין בעיה לספר לרופא, (שבמילא יבין לבד) אני לא מתבייש בזה או משהו.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 28 מאי 2009 09:27

אני לא מתבייש, אבל אם הרופא יידע שאני השתחררתי זה לא משתמע מכך שיש לי בעיה נפשית אותה הוא יירשום לי בטופס? פשוט רציתי לדעת מה להגיד לו ואיך להתנהג כי אין לי שום נסיון בזה.
מן

הודעהעל ידי מן » 28 מאי 2009 22:15

אני אחזור על השאלה שלי אולי מישהו יענה בסוף...

אם לדוגמא בקופת חולים, רשמו אצלי שאני קיבלתי פעם תרופות להרגעה. האם זה ממש ישפיע על משהו? ואם הרופא מציין איזה תרופות, בשאלון רפואי? והאם אפשר למחוק את המידע הזו, או שזה בלתי אפשרי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 מאי 2009 23:18

מן כתב:אני אחזור על השאלה שלי אולי מישהו יענה בסוף...

אין אפשרות למחוק והמידע לא ישפיע אם מדובר במקרה ספציפי
מן

הודעהעל ידי מן » 28 מאי 2009 23:52

פשוט מעניין מה יקרה באותו מצב שצריך להגיש שאלון רפואי.
אם לדוגמא יש שאלה לגבי הפרעות נפשיות וכו'...
ורופא משפחה רואה שרשום שפעם קיבל תרופה כזו וכזו. האם על סמך דבר כזה הוא רשאי לכתוב שיש משהו. כמובן בהנחה שחוץ משם של תרופה אין שום מידע בכלל.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 מאי 2009 05:25

D_man כתב:אני לא מתבייש, אבל אם הרופא יידע שאני השתחררתי זה לא משתמע מכך שיש לי בעיה נפשית אותה הוא יירשום לי בטופס? פשוט רציתי לדעת מה להגיד לו ואיך להתנהג כי אין לי שום נסיון בזה.

בעיה נפשית? נהה, לא ניראה לי. כיום כולם יודעים שפרופיל 21 זה חרטא.

נציג של הקופת חולים שלי (שידעתי שיצאתי על 21, אבל ממש לא את הסיבה ואם זה נפשי או רפואי) הראה לי דף עם מספר מחלות כרוניות, מפחידות כאלה, (כולל מחלות נפש, דיכאון קליני למשל) ושאל אותי אם השתחררתי בגלל אחת מאלה. כמובן שישר אמרתי לו "חס וחלילה" (האמת לאמיתה) והוא מיד הסכים איתי. יותר מזה הוא לא שאל, וההרשמה לקופת החולים הלכה חלק. אז אין סיבה שהרופא יעשה לך בעיות.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 מאי 2009 10:03

Jack_Flash כתב:בעיה נפשית? נהה, לא ניראה לי. כיום כולם יודעים שפרופיל 21 זה חרטא.

אז אתה מודה שמדובר בהשתמטות? אחר כך אתם אומרים לא מה פתאום אנחנו רק עוזרים לבעיות אמיתיות ויש כאלה עם בעיות אמיתיות פה אבל אתם עוזרים לרוב להשתמט!
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 29 מאי 2009 12:51

אורח כתב:
Jack_Flash כתב:בעיה נפשית? נהה, לא ניראה לי. כיום כולם יודעים שפרופיל 21 זה חרטא.

אז אתה מודה שמדובר בהשתמטות? אחר כך אתם אומרים לא מה פתאום אנחנו רק עוזרים לבעיות אמיתיות ויש כאלה עם בעיות אמיתיות פה אבל אתם עוזרים לרוב להשתמט!

זה חרטא מבחינת ההשפעות של זה באזרחות ומבחינת המשמעות של זה לגבי התפקוד של בן אדם באזרחות. זה לא אומר שהרבה ממי שיוצאים על 21 לא היו קורעים תחת הנטל של המערכת הצבאית הנוקשה ולא היו מסכנים את הבריאות שלהם אם היו ממשיכים לשרת.

הפסיכיאטר ששחרר אותי בעצמו אמר לי שזה שהוא משחרר אותי ממש לא אומר שיש לי בעיה נפשית, אפילו לא דיכאון. פשוט יש אנשים שלא מתאימים למערכת, אין מה לעשות.
D_man
יצירת קשר:

הודעהעל ידי D_man » 31 מאי 2009 08:34

תודה רבה על התשובות! גם השתחררתי לא בגלל בעיה נפשית רצינית, פשוט חוסר הסתגלות למערכת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים