שלום לכולם

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

נועם שמר

שלום לכולם

הודעהעל ידי נועם שמר » 19 מאי 2009 19:54

אני תלמיד כיתה י"א, יש לי עוד זמן עד הצבא ואני פשוט נחרד מההסטה שהולכת פה. יש פה פשוט סוג של אנשים שלעולם אני לא אבין.
ואז תגידו שאני הולך עם הזרם ועם המיליטריזציה וכל השטויות. אבל אני יודע, שאני לא עושה בחירות סתם, ועוד לפני דבר גדול מאוד שהוא גם חלק מתהליך חיובי ביותר שמבגר פיזית ונפשית ואני בטוח שגם לכל נער אחר אכפת מעצמו יותר מכל אחד אחר ולכן הוא ישכול את העניין טוב טוב. ובמיוחד בשביל כל ייפיי הנפש הקימו בצבא תפקידים לא קרביים שאולי גם אני הולך להיות אחד מהם.
אבל לעודד השתמתות? לעודד וללמד את הדור לרמות את המדינה? בושה לכם!

המיעוט שלא מרוצה ממה שהולך פה, לא שייך לכאן. שיעבור לעזה, לאירופה, לאמריקה, אסייה, אוסטרליה... יש לכם את כל העולם, למה אתם באים לעשות בעיות פה??
אורח

Re: שלום לכולם

הודעהעל ידי אורח » 19 מאי 2009 20:17

נועם שמר כתב:אני תלמיד כיתה י"א, יש לי עוד זמן עד הצבא ואני פשוט נחרד מההסטה שהולכת פה. יש פה פשוט סוג של אנשים שלעולם אני לא אבין.
ואז תגידו שאני הולך עם הזרם ועם המיליטריזציה וכל השטויות. אבל אני יודע, שאני לא עושה בחירות סתם, ועוד לפני דבר גדול מאוד שהוא גם חלק מתהליך חיובי ביותר שמבגר פיזית ונפשית ואני בטוח שגם לכל נער אחר אכפת מעצמו יותר מכל אחד אחר ולכן הוא ישכול את העניין טוב טוב. ובמיוחד בשביל כל ייפיי הנפש הקימו בצבא תפקידים לא קרביים שאולי גם אני הולך להיות אחד מהם.

המיעוט שלא מרוצה ממה שהולך פה, לא שייך לכאן. שיעבור לעזה, לאירופה, לאמריקה, אסייה, אוסטרליה... יש לכם את כל העולם, למה אתם באים לעשות בעיות פה??

כן יש 1000 לפניך שפתחו את אותו נושא בדיוק עם אותן טענות.
תקרא את התגובות שם ותדמיין שענו לך.... ואז תעלם מהפורום כמו שהם נעלמו ובהצלחה בהתבגרות שלך בצבא.
שפשפת נעימה.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 19 מאי 2009 21:02

חחחח... שוב, אותה מתכונת בדיוק. :lol:
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
shual
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shual » 20 מאי 2009 14:28

לדעתי אתה תגרום לבעיות הרבה יותר ממני... תעבור לאירופה, אוסטרליה, אמריקה, עזה, מה שבא לך.

יש לך את כל העולם - למה אתה עושה בעיות דוקא פה????

זה שאתה חושב שאתה כל כך מקריב לעצמך ותורם למשהו נעלה במסגרת צה"ל זה טוב ויפה. איך שהצבא עובד היום רוב הסיכויים שסתם תסבך את המערכת ותעצים פערים בחברה - זה כבר לא טוב ויפה. תעוף מפה!!
-------------------------------------------------

"There are no muralim in foxholes"
נועם שמר

הודעהעל ידי נועם שמר » 21 מאי 2009 17:30

אורח כתב:
נועם שמר כתב:אני תלמיד כיתה י"א, יש לי עוד זמן עד הצבא ואני פשוט נחרד מההסטה שהולכת פה. יש פה פשוט סוג של אנשים שלעולם אני לא אבין.

כן יש 1000 לפניך שפתחו את אותו נושא בדיוק עם אותן טענות.
תקרא את התגובות שם ותדמיין שענו לך.... ואז תעלם מהפורום כמו שהם נעלמו ובהצלחה בהתבגרות שלך בצבא.
שפשפת נעימה.

כן סביר להניח....
תודה רבה!
נועם שמר

הודעהעל ידי נועם שמר » 21 מאי 2009 17:47

shual כתב:לדעתי אתה תגרום לבעיות הרבה יותר ממני... תעבור לאירופה, אוסטרליה, אמריקה, עזה, מה שבא לך.

יש לך את כל העולם - למה אתה עושה בעיות דוקא פה????

זה שאתה חושב שאתה כל כך מקריב לעצמך ותורם למשהו נעלה במסגרת צה"ל זה טוב ויפה. איך שהצבא עובד היום רוב הסיכויים שסתם תסבך את המערכת ותעצים פערים בחברה - זה כבר לא טוב ויפה. תעוף מפה!!

לדעתי לא... טוב לי פה. אני לא עושה בעיות להפך, אני תורם למדינתי ואני רוצה בהמשך קיומה!

אני לא מקריב את עצמי לאף אחד! אני עושה את מה שאני חושב שנכון בעניי, שהוא לדאוג לי ולך.
ולגבי פערים בחברה: אם מישהו רוצה משהו, הוא ישיג אותו בסופו של דבר. אם מישהו רוצה כלום - הוא ישיג אותו גם. אבל הבעיה היא שאותם אנשים מסכנים מתחילים להמציא שטויות של "פערים בחברה" וזה בא על חשבון מי שרוצה משהו.
האנונימי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי האנונימי » 22 מאי 2009 06:15

יופי, אז אנחנו כנראה יכולים להסכים שיש כאן סוג של הרמוניה.
יש גוש של אנשים שהחליט שהוא עושה את הדבר הנכון, להגן על שאר האוכלוסיה - בכך שהוא לא ישתף פעולה עם מעגל אימה שהוא חושב שיכול להגמר ברגע שיהיה דיאלוג עמיד.
ויש גוש של אנשים שהחליט שהוא עושה את הדבר הנכון, להגן על שאר האוכלוסיה בעזרת הרובה והתמיכה ברובה (החזקת נשק או אי החזקת נשק, התגייסות לצבא לשירות צבאי מלא תורמת לכל היותר 100,000 שקלים של כוח אדם [כמובן, אנחנו עוד לא מדברים על מיסים שבהמשך החיים ילכו לביטחון] בשכר מינימום [נקצץ את ה-'שכר' שהחייל מקבל]) כי כך אתה מאמין שפחות אנשים בשני הצדדים ימותו.
מה הבעיה? אם זה באמת היה המצב, ואם באמת היית מרגיש שאתה עושה את הדבר הנכון - למה היית בכלל ניגש אלינו, למה היה מטריד אותך כל כך העובדה שקיים גוש שלא מוכן להתגייס? הרי אתה בטוח שזאת הדרך הנכונה, אתה בטוח שזו ממש דרך האבנים הצהובות אל האוטופיה של השלום! אז למה יש ריח של שברירים של הסתייגות?
לפחות לא טענת שהחיילים פראיירים ואנחנו עצלנים.
Eddie
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eddie » 14 יוני 2009 14:29

האנונימי כתב:יופי, אז אנחנו כנראה יכולים להסכים שיש כאן סוג של הרמוניה.
יש גוש של אנשים שהחליט שהוא עושה את הדבר הנכון, להגן על שאר האוכלוסיה - בכך שהוא לא ישתף פעולה עם מעגל אימה שהוא חושב שיכול להגמר ברגע שיהיה דיאלוג עמיד.
ויש גוש של אנשים שהחליט שהוא עושה את הדבר הנכון, להגן על שאר האוכלוסיה בעזרת הרובה והתמיכה ברובה (החזקת נשק או אי החזקת נשק, התגייסות לצבא לשירות צבאי מלא תורמת לכל היותר 100,000 שקלים של כוח אדם [כמובן, אנחנו עוד לא מדברים על מיסים שבהמשך החיים ילכו לביטחון] בשכר מינימום [נקצץ את ה-'שכר' שהחייל מקבל]) כי כך אתה מאמין שפחות אנשים בשני הצדדים ימותו.
מה הבעיה? אם זה באמת היה המצב, ואם באמת היית מרגיש שאתה עושה את הדבר הנכון - למה היית בכלל ניגש אלינו, למה היה מטריד אותך כל כך העובדה שקיים גוש שלא מוכן להתגייס? הרי אתה בטוח שזאת הדרך הנכונה, אתה בטוח שזו ממש דרך האבנים הצהובות אל האוטופיה של השלום! אז למה יש ריח של שברירים של הסתייגות?
לפחות לא טענת שהחיילים פראיירים ואנחנו עצלנים.

אתה לא יכול להיות רחוק יותר מהמציאות תגיד אתה בטוח שאתה לא על איזה טריפ?
המוסר הוא אינו אוניברסלי ואין אמת אחת מה שנכון בחברה מסויימת לא נכון באחרת. המוסר מותנה, אדם חופשי באמת לא כפוף לכללי מוסר של חברה זו או אחרת אלא רק לכללי המוסר שלו עצמו. כדי להיות חופשיים באמת אנחנו צריכים להפסיק להסתכל על עצמנו דרך עניים של אחרים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 04:45

נועם שמר כתב:ובמיוחד בשביל כל ייפיי הנפש הקימו בצבא תפקידים לא קרביים שאולי גם אני הולך להיות אחד מהם.

חחחחחחח.
בלי קשר לזה שתחילת המשפט סותרת את הסוף שלו.....
זה פשוט משפט מצחיק. :P אתה מתווכח על משהו שאתה לא מבין בו כלום ילד.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 יוני 2009 08:21

אני פשוט נחרד מההסטה שלך! לעולם אני לא אבין אותך.
ואז תגיד שאני "אגואיסט" וכל השטויות (כי לקלל הרבה יותר קל מלענות לטיעונים). אבל אני יודע, שאני לא עושה בחירות סתם, ועוד לפני דבר גדול מאוד שהוא גם חלק מתהליך חיובי ביותר שמבגר פיזית ונפשית ואני בטוח שגם לכל נער אחר אכפת מעצמו יותר מכל אחד אחר ולכן הוא ישכול את העניין טוב טוב. ובמיוחד בשביל כל הפאשיסטים שלא מסוגלים לטפל באחרים הקימו בבשירות לאומי תפקידים לא טיפוליים.
אבל להתנגד לשירות לאומי? לעודד וללמד את הדור לזנוח את מי שלא יכול לעזור לעצמו? בושה לך!

המיעוט שלא מרוצה ממה שהולך פה רשאי לפי חופש הביטוי להביע את דעתו בהפגנות, פעולות הסברה ועוד ועוד שיטות דמוקרטיות שיעזרו לו לשנות את דעת הציבור עד הבחירות הבאות. מי שטוען שמי שמתנגד לדעת הרוב צריך להיות מגורש לעזה, לאירופה, לאמריקה, אסייה, אוסטרליה... הוא פאשיסט שאין לו שמץ של מוסג מה משמעות המילה "דמוקרטיה" והוא חושב שהמשמעות שלה היא שאחרי הבחירות מגרשים את מי שלא בחר בממשלה הנוכחית. אם כולם היו כמוהו לא הייתה דמוקרטיה אלא דיקטטורה.....

אנשים שמתנגדים לממשלה הם גם אנשים שטוב להם פה. הם לא עושה בעיות להפך, הם תורמים למדינה ופועלים כדי לשכנע אחרים לבחור בדך שהיא נכונה לדעתם - למענם.

אבל! הם מקריבים את עצמם לאף אחד! הם עושים את מה שאני חושב שנכון בעניינהם, שהוא לדאוג לך שתחייה בארץ של שלום ולא בארץ של מלחמה.
ולגבי פערים בחברה: מנסים למכור לנו שטויות שאם מישהו רוצה משהו, הוא ישיג אותו בסופו של דבר. אבל אין בזה שמץ של אמת.הבעיה היא שאותם אנשים מפגרים מתחילים להמציא שטויות שאין "פערים בחברה" וזה בא על חשבון אלה שהיו יכולים להלחם למען שיווין אבל במקום זה חונכו לחשוב רק על עצמם ו"להצליח" במערכת הקפיטליסטית למרות שהם ממעמד נמוך יותר. כמובן שהם חוטפים בפרצוף אם הם מנסים.
הבעייה זה אנשים כמוך שבגלל שהמצב שלהם טוב לא רואים את מי שהמצב שלא רע ועוד מנסים לפגוע באנשים שמנסים לעזור לאנשים כאלה.

תתבייש לך!

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים