שאלה בקשר לעריקות שניה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הג'ובניק
יצירת קשר:

שאלה בקשר לעריקות שניה

הודעהעל ידי הג'ובניק » 15 אפריל 2009 21:31

היייתי עריק 75 יום נשפטתי בבית דין צבאי וישבתי 25 כלא כולל 60 יום על תנאי
גחל"ת ימח שמה נתנה לי חזרה ליחדה,איך שחזרתי הם תקעו אותי בשבת שאני אמור להתייצב לשבת הזאת מחר ב-9 בבוקר ואני מתכוון ללכת להוציא גימלים
השאלה שלי היא,במידה ואני לא מצליח אני אדפוק נפקדות אך ממה שהבנתי בנפקדות שניה אתה נחשב עריק מ-30 יום ולא 45
אני ידפוק נפקדות של איזה 20-25 יום ויתייצב ביחידה,הם לא יכולים לגעת בתנאי ששם לי הבית דין? הם גם יכולים לסרב לשפוט אותי בכוונה כדי דווקא שיהיה לי עריקות שוב ואז אני ידפק עם התנאי?
THUG LIFE
יצירת קשר:

Re: שאלה בקשר לעריקות שניה

הודעהעל ידי THUG LIFE » 15 אפריל 2009 21:37

לדעתי אם תעשה נפקדות של 20 יום אוטומטית ישלחו אותך להשפט בבית דין צבאי

לא נראה לי שיפעילו לך את כל התנאי בעריקות השניה.
הג'ובניק
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הג'ובניק » 15 אפריל 2009 21:38

אבל 20 יום אני עדיין נחשב נפקד ואני בטיפול היחידה
99

הודעהעל ידי 99 » 15 אפריל 2009 22:49

הג'ובניק כתב:היייתי עריק 75 יום נשפטתי בבית דין צבאי וישבתי 25 כלא כולל 60 יום על תנאי
גחל"ת ימח שמה נתנה לי חזרה ליחדה,איך שחזרתי הם תקעו אותי בשבת שאני אמור להתייצב לשבת הזאת מחר ב-9 בבוקר ואני מתכוון ללכת להוציא גימלים
השאלה שלי היא,במידה ואני לא מצליח אני אדפוק נפקדות אך ממה שהבנתי בנפקדות שניה אתה נחשב עריק מ-30 יום ולא 45
אני ידפוק נפקדות של איזה 20-25 יום ויתייצב ביחידה,הם לא יכולים לגעת בתנאי ששם לי הבית דין? הם גם יכולים לסרב לשפוט אותי בכוונה כדי דווקא שיהיה לי עריקות שוב ואז אני ידפק עם התנאי?

נו ומה תפתור בזה? תבזבז את החיים שלך על עריקויות ואז כלא? הרי הזמן הזה לא נחשב לך...
תוציא גימלים כל שבת?
תשתמש בראש שלך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אפריל 2009 22:57

99 כתב:
הג'ובניק כתב:היייתי עריק 75 יום נשפטתי בבית דין צבאי וישבתי 25 כלא כולל 60 יום על תנאי

נו ומה תפתור בזה? תבזבז את החיים שלך על עריקויות ואז כלא? הרי הזמן הזה לא נחשב לך...
תוציא גימלים כל שבת?
תשתמש בראש שלך...

גבר,לא ביקשתי ממך ביקרות בונה,ביקשתי עזרה על השאלות האלו,מה אני עושה אני יודע
THUG LIFE
יצירת קשר:

הודעהעל ידי THUG LIFE » 15 אפריל 2009 23:10

הג'ובניק כתב:אבל 20 יום אני עדיין נחשב נפקד ואני בטיפול היחידה

אתה בטוח בזה? לדעתי בפרקליטות הצבאית פשוט יחליטו לשפוט אותך בבית דין צבאי ולא בדין משמעתי כי כבר נשפטת על היעדרות משרות בבית דין צבאי

אם כבר ללכת על עריקות, לך עוד פעם על עריקות של 70 יום, ואז כלא ועוד פעם עריקות של 70 יום ועוד פעם כלא. בפעם האחרונה כבר בטוח יתנו לך ועדת אי התאמה. כל פעם שתראה גחל"ת בכלא תגיד לה שאתה נרקומן ואלכוהוליסט כדי לקבל המלצה שלה לשחרור. בסוף תצא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אפריל 2009 23:27

THUG LIFE כתב:

אתה בטוח בזה? לדעתי בפרקליטות הצבאית פשוט יחליטו לשפוט אותך בבית דין צבאי ולא בדין משמעתי כי כבר נשפטת על היעדרות משרות בבית דין צבאי

אם כבר ללכת על עריקות, לך עוד פעם על עריקות של 70 יום, ואז כלא ועוד פעם עריקות של 70 יום ועוד פעם כלא. בפעם האחרונה כבר בטוח יתנו לך ועדת אי התאמה. כל פעם שתראה גחל"ת בכלא תגיד לה שאתה נרקומן ואלכוהוליסט כדי לקבל המלצה שלה לשחרור. בסוף תצא.

אבל הודאה בשימוש וסמים = רישום פלילי ומצ"ח יתחילו לחפור
גם על עריקות שניה כזאת אני ישב הרבה
יש לי 60 יום על תנאי יפעילו לי ממנו איזה 40
THUG LIFE
יצירת קשר:

הודעהעל ידי THUG LIFE » 16 אפריל 2009 09:26

אורח כתב:
THUG LIFE כתב:

אבל הודאה בשימוש וסמים = רישום פלילי ומצ"ח יתחילו לחפור
גם על עריקות שניה כזאת אני ישב הרבה
יש לי 60 יום על תנאי יפעילו לי ממנו איזה 40

הגחל"ת לא תעביר את מה שאתה אומר למצ"ח. אם תגיד את זה אתה יוצא בדוק. דרך אגב כבר יש לך רישום פלילי כי הורשעת בבית דין צבאי.

אין מה לעשות, כדי לצאת מהצבא בדרך הקשה (=אי התאמה) צריך לשבת הרבה. אין כאן חוכמות.

תנסה איכשהו לצאת על נפשי. אפשר ללכת למיון ואז לברה"ן. אולי אפילו להתאשפז אם יעשו לך בעיות.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 16 אפריל 2009 12:28

עריקות זה אכן החל מ-30 יום החל מהעריקות השניה.
קח בחשבון שבאופן רשמי נפקדות ועריקות זה אותה עבירה, "העדרות משירות שלא ברשות", לא מדובר פה על שתי עבירות שונות. אם מה שאתה חושב זה שהעל תנאי זה על עריקות ולכן אי אפשר להפעיל אותו על נפקדות, אתה טועה. השאלה היחידה פה, שאני לא יודע את התשובה עליה, היא האם קצין שיפוט מוסמך להפעיל עונש על תנאי שנגזר על ידי בית דין. אני נוטה לחשוב שכן, מה שאומר שכנראה בכל מקרה ביחידה יוכלו להפעיל את העל תנאי גם על עבירת נפקדות.

מצד שני, אם הם לא יכולים, הסיכוי שהפרקליטות תסכים להגיש כתב אישום על עבירה של נפקדות של 20 יום הוא אפסי, כך שמהכיוון הזה אין לך מה לדאוג, שיעבירו את התיק לפרקליטות רק בשביל לתקוע לך את העל תנאי.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים