אי-הגעה ליום הגיוס, "נפקדות", ומשטרה צבאית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Corwin

אי-הגעה ליום הגיוס, "נפקדות", ומשטרה צבאית

הודעהעל ידי Corwin » 21 מרץ 2009 23:47

יום הגיוס שלי קרב והנושא של הקבן בטיפול( אני אמור להתגייס ב31 למרץ). הם טוענים שזה בטיפול ולדעתי הם מורחים.
אני בטוח ב100% שאני לא מגיע ליום גיוס, כי יהיה לי סיפור אחר כך לצאת משם אם אני אגיע, אז השאלה שלי היא כזו:
האם מותר למשטרה צבאית או כל גוף אחר של הצבא להכנס לבית שלי ולהוציא אותי "בכוח" ? עד לאן מגיעה הסמכות שלהם ?
ואילו דרכים יש לי להתמודד עם מצב כזה ? (חוץ ממשחק נפשי..שזה לא בעיה), למשל פסיכולוג, לחץ מההורים, או כל דבר שימנע מהם לקחת אותי לצבא או לכלא ?

תודה.
THUG LIFE
יצירת קשר:

Re: אי-הגעה ליום הגיוס, "נפקדות", ומשטרה צבאית

הודעהעל ידי THUG LIFE » 22 מרץ 2009 00:14

בעקרון תבוא אליך הביתה משטרה כחולה. למרות שזה לא יקרה בזמן הקרוב. קח בחשבון שכל שוטר תנועה יכול לעצור אותך בבדיקת רישיון שגרתית.
Corwin

הודעהעל ידי Corwin » 22 מרץ 2009 01:02

אני לא חושב למשטרה כחולה יש אישור להיכנס לי לבית נכון ? ומה קורה במצבים כאלו שאני לא מגיע ? מה הן האופציות ?

הם בעיקרון שלחו לי מכתב שאני מתגייס למשטרה צבאית או משהו כזה. אני לא רוצה להגיע למצב שאני נמצא בכלא או במקום כזה או אחר וגם ככה יש עלי לחץ קבוע בחיים ה"אזרחיים" שלי.

אני יודע שהם לא רצים אלי הביתה ישר..אבל עדיין, איך להתמודד ? מה לעשות כשהם מגיעים ? אני לא סגור על זה עדיין והייתי רוצה למנוע אי נעימויות.
יש לי המלצה מפסיכולוג לשחרור והוא שלח אותה כבר.
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 23 מרץ 2009 00:12

אם יש בעיה, בורחים או מתמודדים?
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 23 מרץ 2009 07:15

אתה עושה טעות משתי סיבות
1. ברגע שאתה הופך לנפקד בקו"ם מה שנקרא אתה לא יכול לטפל במצב שלך ולקדם אותו כי אתה עומד בין הכיסאות, לא אזרח ולא חייל ממש ואין לך אופצית דיבור עם הצבא. מה שיקרה שהזמן שתשהה ככה רק יארך וכלום לא יקרה ובסוף תצטרך לשלם את העונש.
2. הטעות השנייה שלך היא שאתה תולה תקוות באופצייה שתוכל לעשות משהו בעקבות המסמכים שיש לך או ההורים או לא יודע מה. ברגע שיבואו לקחת אותך לא מעניין אותם מי או מה אתה, הם פשוט באים ולוקחים. זה התפקיד שלך, הם לא מתעסקים בסיבות למה.

אחרי שיתפסו אותך תצטרך בשלב הראשון כמעט בטוח להיות בכלא (אם כמובן התקופה שבה תהיה נפקד בקו"ם תהיה ארוכה) ואז לא הרווחת כלום. גם תהיה בכלא וגם הארכת את הזמן ואת הקץ שאתה יכול לטפל בבעיה.

אתה צריך לפעול, להתחיל מעכשיו לשגע אותם בלשכת הגיוס כדי שיאפשרו לך בכל זאת לראות קב"ן וגם אם לא אתה אומר שיש לך מספיק מסמכים - תגיע איתם ביום הגיוס ושם תבקש קב"ן. אין סיבה לא ללכת ליום הגיוס זה רק יפגע בך.
משיח NOW !
Corwin

הודעהעל ידי Corwin » 23 מרץ 2009 20:01

Jack Flash - לא בורחים, מתמודדים. אני לא בורח לשום מקום.
רק בודק מה האופציות

MSMS - תודה על המידע. ביררתי עם מישהו שאני מכיר ממשטרה צבאית והוא אמר לי שעדיף להגיע לגיוס מאשר לא להגיע, בערך מה שאתה אמרת.
בכל מקרה הצקתי להם בטלפון קצת והיום הודיעו לי שיש לי קבן ביום חמישי. אז נקווה לטוב :D

אני חייב לציין שהמקום הזה עזר לי להבין הרבה דברים למרות המון דעות (שיכול ליהיות שהן קיצוניות מידי בשבילי) שלא תמיד מתאימות לי כאן (התחלתי לקרוא כאן לפני כשנה וחודש).

תודה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים