צריך עזרה בהקדמת לגבי כלא צבאי ועריקות

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים צריך עזרה בהקדמת לגבי כלא צבאי ועריקות

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108904 הגב
    Ashes
    חבר

אהלן. אני משרת כרגע (או יותר נכון נפקד מ) הטכני של חיל האוויר.
    היום זה היום ה45 לנפקדות שלי ולפי מה שאני יודע אני כבר נחשב לעריק ואני צריך להסגיר את עצמי.
    אני מעוניין לקבל כמה פרטים לגבי כל התהליך של הכלא ובית הדין הצבאי ואשמח לקבל תשובה לכמה מהשאלות האלה:
    נכון לעכשיו יש לי קה"ס 42 האם הדבר יוכל להשפיע על הדין?
    האם כדי לי להעסיק עורך דין לעניינים צבאיים שיציג אותי בבית הדין הצבאי? (ואם כן אשמח לקבל שם של עורך דין טוב)
    אם אני אגיד במפורש בבית הדין שאם אכנס לכלא אתאבד יובל לכליא בבידוד?
    וכמובן לבסוף, מה באמת הולך בכלא צבאי? לא שזה מדאגה אני פשוט מעוניין לדעת מה הולך שם בפנים.
    תודה.

#176209 הגב
    Anonymous
    חבר

שהיה לך בהצלחה בכלא אולי נפגש שם 🙂 היום נסעתי לכלא 6 להסגיר את עצמי אמרו לי מלא תחזור עוד שבוע סתם ישבתי בכלא שעתיים כמו חמור

לא חושב שצריך עורך דין לכלא
    ואם אתה מאיים להתאבד יש סיכוי שתכנס לצינוק שזה חרא

ובקשר למה הולך בכלא אין לי מושג אני גם מתעניין בזה(שמעתי סיפורים שבכלא זה כמו בכלא בארהב שקונים דברים בסגריות נגיד אתה רוצה במבה אתה משלם לבחור סיגריה והוא מארגן לך אחת אבל יכול להיות שזה סתם שמועות)

#176213 הגב

הכלא הצבאי בנוי מ-4 פלוגות:

-פלוגה א':עריקים/נפקדים.

-פלוגה ב':עבירות קטנות כמו סירוב פקודה וכו'…

-פלוגה ג':עבירות כבדות ופליליות כמו סמים,דקירה,אונס,ונדליזם קיצוני…

-ואחרון חביב הצינוק.

הקומבינות בכלא תלויות באנשים אשר משרתים שם באותו זמן נתון,אבל בגדול יש סוג של שקם שנקרא "קנטינה" ואתה קונה בו דרך
    אסימונים שמוקצבים לך.(כמובן שזה גם תלוי בהתנהגות שלך).

לגבי הקבן,אתה לא חייב לאיים להתאבד במפורש אתה יכול לתת כל מיני רמיזות על המוות ולסובב אותם בצורה מתוחכמת כדי להימנע מהצינוק או
    בכלל מהכלא.

#176216 הגב
    Anonymous
    חבר

בנתיים מה שענו לך גובל בשטויות.

הכלא הוא כמו בסיס טירונות רגיל. היחס בסדר גמור, המקום היחיד שבו תקבל יחס גרוע הוא האגף בכלא 6 וגם אז רק אם תתעקש להשאר שם.
    אתה לא צריך עורך דין. על עריקות ראשונה של עד כ60-50 יום תשפט על ידי קשב ותקבל 20 יום.
    גם אם תשפט בבית דין, במקרה הכי גרוע תקבל חצי, התהליך הוא מאוד טכני, וברוב המקרים אין הבדל בין מישהו עם בעיות לכאלו שהמשפחה שלו גוססת. מקבלים חצי ולהתראות.

יש קנטינה רגילה שקונים בה דברים כל יום, לא צריך שום קומבינות ואתה לא משלם דמי חסות לאף אחד. ראיתם יותר מדי סרטים.

#176219 הגב
    Ashes
    חבר

תודה על התגובות. ועוד שאלה יש לי סיכוי להתחמק מהכלא אם אני אהיה נורא משכנע עם הסיבות שלי? P:

#176221 הגב
    Anonymous
    חבר

lyrics beat pharmacy <a href=http://02384752893wi3798756.com>http://02384752893wi3798756.com</a&gt;
    pharmacy executive opportunities http://02384752893wi3798756.com
    anchient medicine 300ad http://02384752893wi3798756.com

http://www.newprofile.org host

#176236 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote כריסטיאן:

הכלא הצבאי בנוי מ-4 פלוגות:

-פלוגה א':עריקים/נפקדים.

-פלוגה ב':עבירות קטנות כמו סירוב פקודה וכו'…

-פלוגה ג':עבירות כבדות ופליליות כמו סמים,דקירה,אונס,ונדליזם קיצוני…

-ואחרון חביב הצינוק.

הקומבינות בכלא תלויות באנשים אשר משרתים שם באותו זמן נתון,אבל בגדול יש סוג של שקם שנקרא "קנטינה" ואתה קונה בו דרך
    אסימונים שמוקצבים לך.(כמובן שזה גם תלוי בהתנהגות שלך).

לגבי הקבן,אתה לא חייב לאיים להתאבד במפורש אתה יכול לתת כל מיני רמיזות על המוות ולסובב אותם בצורה מתוחכמת כדי להימנע מהצינוק או
    בכלל מהכלא.

אתה טועה אחי.
    פלוגה א' זה לרוב עריקים שמיועדים לשבת תקופת זמן לא ארוכה יחסית (בדר"כ עד חודשיים אבל תמיד יש יוצאים מהכלל) בפלוגה הזו עושים שמירות או עבודות רס"ר\רס"פ\עבודות חוץ.
    פלוגה ב' זה גם הרוב עריקים אבל כבר כאלה שעתידים לשבת זמן רב יותר מחודשיים ובנוסף שמה יש אנשים שיושבים על עבירות סמים נשק וכו',וזה גם הפלוגה אליה תגיע ביום שאתה תקלט בכלא,ביום השני אחרי שתראה בית דין יגידו לך אם אתה נשאר שמה או עובר לפלוגה אחרת.
    פלוגה ג' זה לאו דווקא עבירות כבדות,גם שמה הרוב המכריע זה עריקים אבל עריקים "כבדים" שהיו עריקים חצי שנה לפחות ובנוסף יש שמה גם אנשים שיושבים על סמים אונס מצ"ח הריגה ועוד כל מיני אבל הם אחוז ממש קטן.
    פלוגה ב'5(למרות שכבר שינו את השם שלה לד')זה פלוגה של עבודות בבסיס וגם עבודות חוץ ושמה גם נמצאים המילואימניקים.
    אני רוצה לציין שזה לא מדויק,בא' יכולים לשבת גם אנשים שהיו עריקים שנה ובג' יכולים לשבת אנשים שהיו עריקים חודשיים אבל
    מה שכתבתי הוא לרוב מה שקורה.
    בפלוגה ג' אתה ישן בתא עם 30 איש בערך,זה מין חדר ענק כזה עם מלא מיטות וטלוויזיה
    בפלוגה ב' ישנים בתאים של 8 או של 4
    בא' ובב'5 ישנים באוהלים.
    על כל יום שאתה נמצא בכלא אתה מקבל 7.75 שקל שנרשמים במחשב שאיתם אתה יכול לקנות בקנטינה,הכסף רשום במחשב בקנטינה וכשאתה קונה המוכרת בקנטינה פשוט מורידה לך את מה שקנית מהכסף שרשום במחשב.
    בסופו של דבר כלא 4 הוא די קייטנה אני מציע לך שתמשיך את העריקות עד ליום ה60 כדי שתשפט בבית דין ואז תוכל להפגש עם גחל"ת
    שעזרה לדי הרבה אנשים שהכרתי בכלא לצאת על אי התאמה.
    כשאתה מסגיר את עצמך לכלא אתה מחויב לבוא בפני שופט תוך 48 שעות אם לא משחררים אותך מהכלא בלי עונש(מאוד מאוד נדיר שזה קורה) אם אתה נשפט אצל קש"ב(שאצלו נשפטים אלה שעריקים גג 60 יום) אתה יכול לקבל גג 20 יום אבל לא תראה גחל"ת,אבל אם תבוא בפני בית הדין אז זה כבר פרוצדורה יותר ארוכה שדורשת פגישה עם פרקליט צבאי ודחיית משפט ואם תגיע למצב הזה אתה תבין כבר לבד.
    אני הייתי עריק 83 יום וישבתי 35 יום בכלא ועף לי בטיל ותכלס זה קייטנה לגמרי ועכשיו אני מחכה לתשובת גחלת לועדת אי התאמה.
    מקווה לטוב בשבילך גבר.

#176237 הגב
    Anonymous
    חבר

שחכתי לציין את עניין ההתאבדות,בקליטה שתעבור בכלא אתה אמור לראות רופא(אני לא ראיתי וזה תקלה שלהם) והוא ישאל אותך אם אתה מתכוון להתאבד או לא,אם תענה כן אז ישימו אותך באגף שתכלס לא נורא שמה בכלל זה מין תא קטן כזה עם מיטות בטון שאתה ישן עליהן עם מזרון
    ותכלס מה שאתה עושה כל היום באגף זה לישון ויש איזה מישהו מפלוגה א' ששומר עלייך שלא תתאבד.
    אבל אני לא ממליץ לך את זה כי לצאת על נפשי מהכלא זה ממש ממש קשה ואני ראיתי אנשים שהיו צריכים לנסות להתאבד 5 פעמים כדי שיוציאו אותם,היו שמה כלואים שחתכו על בסיס יום יומי ורידים ושמו עליהם זין,אז לפחות לדעתי תרצה את העונש שלך לא באגף ואז כשתצא תמשיך להפגש עם קב"ן כי הרבה הרבה יותר קל לצאת בסדיר על נפשי מאשר בכלא.

#176238 הגב

בנוסף למה שאמרו לך, יש כאן באתר מדריך למתקני הכליאה הצבאיים, מומלץ לקרוא.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־צריך עזרה בהקדמת לגבי כלא צבאי ועריקות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו