האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

דיונים כלליים

מנהל: newprofile

AYELET1989
יצירת קשר:

האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

הודעהעל ידי AYELET1989 » 14 אוקטובר 2019 08:22

היי, אני מעוניינת ללמוד מדעי התנהגות (ולעבוד בחברות השמה ) ולאחר מכן גם להמשיך לתואר שני בתרפיה בתנועה. אני חוששת שהסעיף עליו יצאתי יסגור בפניי דלתות כי אם יבקשו ממני תעודת שחרור מצה"ל ויראו שלא שירתתי שירות מלא עקב קשיי הסתגלות זה יהווה בעיה משום שהעבודה מסוג זה (בעיקר בטיפול בתנועה) דורשת עבודה עם אנשים שחווים קשיים רגשיים והרי אדם שסובל בעצמו מקשיים רגשיים כנראה בעיניי אחרים לא יכול לטפל באנשים שחווים קשיים זהים לשלו (אני לא מאמינה בזה וזה תלוי בסיטואציה אצל כל אחד ואחת בעיניי אבל מאמינה שיכול להוות בעיה בעיניי אחרים ..) מה דעתכם?
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: האם העובדה שהשתחררתי על סעיף 21 של קשיי הסתגלות תסגור בפניי את הדלת לקבלה לעבודה בתחום הסיוע הנפשי?

הודעהעל ידי Sunshine » 03 נובמבר 2019 16:07

שלום AYELET1989 , אם השתחררת על פרופיל 21 מה שכתוב הוא שהשחרור הוא על רקע רפואי, כך שאין לאף אחד חוקית איך לדעת על סמך מה שחררו אותך.
יתרה מכך חוקית אסור להפלות קבלה ללימודים או עבודה על רקע זה.
אוסיף ואומר שהחברה הכי טובה שלי לא שירתה ויצאה על פרופיל 21 ובימים אלו מסיימת תואר שני בטיפול באומנויות, והיא איננה היחידה בכיתה שלה שלא עשתה שירות צבאי מלא. כך שזה בהחלט אפשרי.
ההיכרות היחידה שלי עם בעיות עם לימודים הם במקצועות שקשורים בצבא או בקבלת חלק מהמלגות.
מוזמנת לקרוא את המסמף הבא שנותן מענה לסטיגמות על פרופיל 21 - http://www.newprofile.org/livuy/general ... raid-of-21
בנוסף יכולה לקרוא את חוברת "היום שאחרי הפטור" היא תוכל לסייע לך בהכרות של החיים אחרי הפטור- http://www.newprofile.org/node/527
אם תרצי ישנם סדנאות של פרופיל חדש שמיועדות לאנשים שמתמודדים עם קשיים או שאלות על היום שאחרי הפטור, יכולה לכתוב למייל של פרופיל חדש כדי לקבל פרטים על הסדנא newprofile@gmail.com

בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “בין מיליטריזם לפמיניזם”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים