תכנסו בבקשה- אני עדיין מלש"ב!!!

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים תכנסו בבקשה- אני עדיין מלש"ב!!!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108728 הגב

שלום לך "הקורא"
    אני בן 18 … ואני מתגייס ב-14.3.2011 אבל אני לא מעוניין בכלל להתגייס. יש לי פרופיל 97(ללא סעיפים פוסלים)קב"א 53 ודפ"ר 70…
    מה אני יכול לעשות בכדי שלא אתגייס(אבל לא דרך עריקות)????אני לא רוצה להתגייס בגלל שצבא זה "חרא" של חיים!!!וגם אני לא מוכן לבזבז 3 שנים מהחיים שלי על סתם!!! יש לי תעודת בגרות מלאה ואני מתכנן לצאת ללמוד בחו"ל…
    בבקשה תעזרו לי, הצבא הזה מכניס אותי לדיכאון אני כל היום חושב על דרכים איך לא לכנס לצבא בכלל…
    יש לי עוד שאלה:
    האם אפשר לקבל פטור מהצבא דרך פרופיל 21 רפואי ולא ניפשי????(אבל אין לי אף בעיה רפואית… אז רוצה לזייף אם אפשר!)

#175570 הגב

פרופיל 21 הוא תמיד רפואי, אין הבדל האם הוא ניתן על רקע רפואי או נפשי. ההבדל היחיד נוגע למשרד הרישוי, שמקבל רשימה של בעלי סעיפים נפשיים ספציפיים (לא כל הסעיפים הנפשיים) כדי לזמן אותם לבדיקת כשירות לנהיגה (שקל לעבור, רק עולה כסף) – ויש הגבלות גם על הוצאת רישיון נשק. זהו, אין יותר הבדלים.

זיוף מסמכים הוא עבירה על החוק ועלולים להעניש אותך, אני לא ממליץ על דרך הפעולה הזו. מומלץ לך ללכת לקב"ן כפי שמוסבר בטרגט 21 (בגוגל).

#175571 הגב

1)תוציא חו"ד מפסיכיאטר אזרחי.

2)צור קשר עם לשכת הגיוס(ותמהר כי חודש לפני הגיוס כבר לא יהיה טעם לזה). ובקש קב"ן בדחיפות(שאליו תבוא עם החו"ד).

לפעמים יהיה צורך בשני סיבובים עם קב"ן,אולי בתור צעד ראשון ידחו לך את הגיוס.מה שחשוב בכל מקרה זה שתנדנד להם בלי הפסקה ותהיה קיצוני אם יש צורך עד שתהיה בחוץ,כי הזמן לא פועל לטובתך כרגע.

בהצלחה!

#175572 הגב
    tom
    חבר

למה שלא יהיה טעם אם זה חודש לפני הגיוס?

#175576 הגב
    quote tom:

למה שלא יהיה טעם אם זה חודש לפני הגיוס?

כי הדברים האלה בד"כ לוקחים זמן וככל שהגיוס מתקרב ככה הלשכת גיוס מרגישים פחות אחראים עליך.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־תכנסו בבקשה- אני עדיין מלש"ב!!!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו