מורחים אותי !!

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108722 הגב
    Sovelmet
    חבר

חברים יש לי המלצות לשחרור מפסיכיאטר אזרחי , ובברה"ן גם הפסיכיאטרית רשמה משהו על שחרור .. עכשיו אני בקשתי קבן ואמרו לי לעבור ראיון אצל המפקדת, אצל רנ"ג , ואצל הרב סרן … עברתי את כולם אמרו שתוך 14 יום אני אקבל קבן .. עכשיו אני באמת חייב כבר לקבל אותו עברו איזה 4 ימים אבל אני מתחיל להשתגע והם עוד לא יודעים מתי אני אקבל אין תאריך אין כלום ולא מעניין אותם שום דבר מה אני אמור לעשות בזמן האחרון , אני מקבל התקפי זעם , ולחץ במהלך היום , בדכאון בקושי אוכל ושותה רק מעשן , חושב כל הזמן על התאבדות לא מצליח להיות כמו פעם.. מה עושים ?!?!

#175547 הגב
    Schalter
    חבר

תהיה קצת יצירתי. הדברים שרשמת לא כל כך חדשים לצה"ל, שותה ומעשן חושב על התאבדות.

תגיד שאתה לא מסוגל להיות בשום מסגרת, שאתה מסוכן מתי שאתה סובל. שאם יגייסו אותך אתה תעשה נזק לכל מי שיעמוד בדרכך.

#175550 הגב
    Spor
    חבר
    quote Schalter:

תהיה קצת יצירתי. הדברים שרשמת לא כל כך חדשים לצה"ל, שותה ומעשן חושב על התאבדות.

תגיד שאתה לא מסוגל להיות בשום מסגרת, שאתה מסוכן מתי שאתה סובל. שאם יגייסו אותך אתה תעשה נזק לכל מי שיעמוד בדרכך.

אני חושב שהוא כבר מגוייס.

אתה קורסיסט?

#175556 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אני מגוייס ואני ממתין לקורס עוד לא נכנסתי אליו אפילו …

#175558 הגב
    Spor
    חבר

לפי מה שזכור לי זה צעד נורמטיבי לעבור ראיון עם הפיקוד לפני הקב"נ. גם אני עשיתי את זה בזמנו.
    כמו שאמר הבחור מעלי – תהיה יצירתי. מפקדים, בעיקר מפקדי קורסים, כבר ראו די הרבה דברים.
    הם ראו חיילים בוכים בפינה, וחיילים מתבודדים, וחיילים חותכים את עצמם,
    וחיילים מאיימים לקפוץ מהגג. הדברים האלה כבר לא מרשימים אף אחד.
    קח עט, נייר, ותצייר את המפקדים שלך בציורים אלימים וזוועתיים.
    זה עבד לפטריק בייטמן.

#175560 הגב
    dantex
    חבר

אני ביקשתי אין ספור פעמים קבן בסוף אחרי 3 חודש הם ניזכרו לקבוע לי תור תוך פחות מיום אחרי שביקשתי בפעם המי יודע כמה ומשום מה לא עשו לי רעיון אצל אף אחד רק המ"מ שאל בשביל צריך עניתי בשתי מילים וזהו.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־מורחים אותי !!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו