עזרה בקשר לפרופיל נפשי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #108716 הגב
    אורח333
    חבר

שלום כולם
    אני אספר בקצרה את הסיפור שלי.
    הייתי מיועד לקרבי, ולא רציתי אז ביום הגיוס פניתי לקב"ן..הצגתי לו את עצמי בדיכאון והוא הפנה לפסיכיאטר.
    הפסיכיאטר היה הרבה יותר קצר וקולע, ונתן לי 45 נפשי עם סעיף קל"ב (יכולתי לצאת מהצבא בשניה אחת אבל לא רציתי).
    לאחר מכן ראיתי קצין מיון שהציע לי כל מיני תפקידים, ואחד מהם היה מד"ן..תפקיד איכותי בחיל החינוך, יומיות, קרוב לבית, חלום חיי.
    הוא ציין אבל שיכול להיות שייפסל לי בגלל הפרופיל הנפשי שלי.
    אכן הוא נפסל, שיבצו אותי מחדש בחיל האוויר עם אנשים שאני יכול להקיא מלראות אותם, ערסים מגעילים, אנשים שרוצים רק להשתמט, אידיוטים ואנשים
    שלא תארתי את עצמי בחיים נמצא איתם באותו בניין..ישבתי כל היום בצד ולא דיברתי עם אף אחד, הייתי בדיכאון ושבור מהמצב הזה..
    אני אמנם באמת קצת בחרדות שאני נמצא רחוק מהבית ונכנס לדאון, אבל אני גם בן אדם עם קב"א גבוהה (54) ודפ"ר 80..
    מרגיז אותי ששמו אותי עם אנשים כאלה, ומייעדים אותי לתפקידים כמו שלהם..

אני אמור להתחיל טירונות בעובדה ביום ראשון, אני רוצה לראות קב"ן ולהסביר לו את המצב שלי, לציין שאני כרגע לא בדיכאון מאז שנאמר לי שאהיה קרוב לבית והכל חזר לשגרה, אבל אני לא רוצה להיות פסול מבחינת הצבא ומיועד לתפקידים שילד בן 10 יכול לעשות..
    השאלה שלי היא האם הקב"ן יוכל לאשר לי יציאה לקורס אם אכן יראה שאני כשיר?

#175522 הגב
    Anonymous
    חבר

אני הורדתי ל45 ואני צריך ללכת לבקום עוד שבועיים כרגע אני ביחידה.. אחי אני מקווה לא להידפק ..תגיד תדוה אני עשיתי טירונות חודשיים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־עזרה בקשר לפרופיל נפשי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו